בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאוכזבת פגועה ועצבנית

המכשפה קירקה
לפני 16 שנים • 4 במאי 2008
המכשפה קירקה • 4 במאי 2008
יווו אחותי, ברוכה הבאה לחוג המאוכזבות...
מחזקת את מילותך ומצרה על כך שלא קראתי את הבלוג שלך, מה שאשלים במהרה לאחר כתיבת תגובה זו.
למען היושר חייבת לציין שהכרתי כאן אנשים נפלאים, לפחות כמה, רובם הם שולטים ועם כמה מהם אני ביחסי חברות של שנים.
לאחר שנים שאני בשטח הזה, אני רשומה כאן מההתחלה ומכירה את השטח הזה עוד הרבה זמן לפני כן. אני יודעת מה חווית, גם אני קוויתי שכאן אני יכולה להיות גלויה, אמיתית, סוף סוף יש מקום שאני לא צריכה לשחק אותה, אבל... כמה התאכזבתי... כאן לא מחפשים בערמת מלפפונים, כאן מחפשים אבנים טובות בערמה של חרא, לאחרונה אני מכנה את המקום הזה מגנטחרא ואני לא באה להעליב את אף אחד מהאנשים שבאמת מחוברים לנושא השליטה מצורך אמיתי, אלה לכל הוונילים שרואים בנו סוטים ולכן הסוטים שבוונילים נדבקים לפה, טוב על זה אין שליטה, האתר פתוח לכולם.
לגבי זיונים, טוב זיונים כמו בכל מקום, הם זיונים. הרושם שנוצר אצל חלק מאלה הוא, שאם אנחנו, כשולטות או נשלטות, מצהירות על עצמנו ככאלה אז הם יקבלו זיון על המגש. צריך פשוט להבהיר להם.. תחפפו מכאן...
ועוד מילה קטנה לקליבר שאני מחבבת מאוד, מה זה בדיוק היה, התגובה הזאת, שבי לך בחושך, אוש?..,זה מה יש?.. טוב בעצם אני יכולה להבין למה אתה מסנגר עליהם...
DownToEarth​(שולט)
לפני 15 שנים • 17 במאי 2008

חמוצה ומתחסדת

DownToEarth​(שולט) • 17 במאי 2008
הגברים והנשים שבאתר זה הם בדיוק אותם אנשים שבאתרי הכרויות שונים, מיפגשי פנויים/פנויות, השכנים שלך, האנשים במקום העבודה שלך והאנשים שאת פוגשת ברחוב או באנטוליה.
מעולם לא היה קל למצוא "התאמה" והמסלול שאת עוברת אינו שונה משל אחרים. זכותך לבחור את מה שמתאים לך אבל להתחיל להתבכיין על הגברים בכלל ובאתר זה בפרט- זו כבר התקרבנות פולנית לשמה שכמובן אמורה לגרום לצד השני להרגיש "לא בסדר" או "אשם".
אני מאחל לך התבגרות מהירה.
T O M​(שולט)
לפני 15 שנים • 17 במאי 2008
T O M​(שולט) • 17 במאי 2008
אני לא מבין מה יש להיעלב או להיות מאוכזב
מהודעות פרטיות ושיחות במסנג'ר או בצאט.
במיוחד שהן לא נמשכות יותר מכמה ימים...במקרה הטוב
(וברוב המקרים..בטח אחרי יום את מבינה עם מי יש לך עסק
ואז..ממה יש להיעלב?)

כל הודעה דבילית שתקבלי את תיעלבי?
כל אידיוט שידבר אלייך לא יפה תהיי ממורמרת ומאוכזבת?

אם כן, הגישה שלך היא הרבה יותר בעייתית וגדולה מאשר אצלהם.

תלמדי: כשלא מתאים לך עם מישהו, את עוברת הלאה.
את לא נשארת לשפוט ולנתח את אורח חייהם, סגנונם מנהגיהם
הפנטזיות ודרכי החיזור, של אנשים שבעינייך נחשבים דביליים
ואין לך רצון בקשר איתם.

הרי מה ייתן לך הניתוח אופי הזה? במילא את לא רוצה כלום מהם...

ובכלל, מה את שמה כל גבר שפונה אלייך כמייצג המין הגברי?
(או יותר נכון כמודל למה שהוא אמור לייצג בעינייך)

ואל "תאשימי" את הפלטפורמה או האתר פה לכל האי-נחמדות שנתקלת לבינתיים.
לא באת מארץ עוץ ואנשים שיש פה גם נמצאים בחוץ. אותו מגוון פחות או יותר
של תכונות אופי.

נצמדים לאנשים שרוצים בקרבתם. לא ההיפך.

תתאפסי על עצמך.
ותפסיקי להיכנס לרגשי על שטויות.

בדברים האלה את משקיעה אנרגיות?
באמת שטויות.

מעכשיו תבטיחי לעצמך לא להיכנס לכל האנרגיות השליליות
האלה ולהתמקד בדברים שכן את מחפשת.
אל תשקעי לתוך כל ההתבכנויות האלה.
קחי את עצמך בידיים ותאמיני בעצמך.

וכן, מה שאת עושה עכשיו זו התבכיינות ללא מטרה כלשהיא.
שום פואנטה. לא בהתחלה, לא באמצע ולא בסוף. סתם התבכיינות.
אפילו לא משהו מוצק אחד שאפשר להגיד עליו "וואלה את צודקת".
רק מרירות.

בוא נסכם ש-זהו, הוצאת את מה שהיה לך על הלב, פרקת עול
ועכשיו את עוברת הלאה, שוכחת מההתבכינות שלך פה
(מה שהיה - היה) ומתחילה לדלג הלאה מעל כל מה
שלא נראה לך, מבלי להתעכב ולהישאר תקועה באותו מצב.

מה לגבי הסיפורים שלך?
אני רואה פה שיש לך קהל מעריצים לסיפורים.
תשתמשי בהם כהשראה חיובית.
Aציבעוני​(אחר)
לפני 15 שנים • 23 במאי 2008

אל לך להלין

Aציבעוני​(אחר) • 23 במאי 2008
כתבייך כתובים בצורה העולה על כל דמיון
ואת כותבת ניפלא עדיף להיכוות בהתחלה מאשר בסוף
בכל אופן מאחל לך הצלחה
דובדבן
לפני 15 שנים • 15 ביוני 2008

ובהודעה שניה

דובדבן • 15 ביוני 2008
זאלופון כתב/ה:
האנשים פה לא שונים מאשר בכל מקום אחר. כמו בכל מקום, פשוט צריך לברור את התבן מהמוץ.

דרך טובה להתחיל בכך היא לסנן מיידית את כל מי שמכנה אותך "מלכתי", או לחילופין "כלבה" כבר בהודעה הראשונה שהוא שולח לך.

כבר לדרוש:
NOW MEAN IT
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 16 ביוני 2008
אנדרפוט • 16 ביוני 2008
אני לגמרי מצטער לשמוע את הסיפור שלך, את כותבת נפלאה וכשרון גדול. עד היום היית דמות ציבורית די אניגמטית ושמרת על ריחוק מוקפד מההמונים. אני תוהה האם בכניסה עם ניק אחר אולי ביקשת לעשות סיבוב בתוך הציבור המיוזע ולמצוא לעצמך קצת שעשוע או ידידות או אהבה או אלוהים יודע מה.

אז עם ניק חדש, אבל בעיקר כוונה חדשה, חטפת סנוקרת ישר לאף. מלבד רומנטיקה יש כאן גם פורנוגרפיה, לצד בני אדם מתקיימים גם זומבים מכורים לפנטזיות שלהם כמו נרקומן בתחנה המרכזית הישנה, והם יעשו הכל בשביל להשיג תשומת לב, גם אם היא שלילית.

לכל הגברים שמציעים להתעלם מהודעות אישיות בלתי רצויות, לחסום וכו" תחשבו רגע שאתם מופצצים כל הזמן בהצעות מגונות ודי בוטות מצד הומואים כנועים או טראניס שולטים, זה לא נעים, במיוחד עם אותם הומואים (לצורך העניין) ממשיכים להטריד אתכם ולהציק.

הדרך? יש לך כשרון מהשטן ואת כותבת כמו שד, יש לך כבר ניק ישן ונייטרלי שלא מושך יותר מדי זבובים, פשוט תחליטי מה ומי בא לך ואז תכתבי סיפורים שמתארים את מה שבא לך שיקרה, אולי מנקודת מבט מעט יותר אישית, איתך בתוך הסיפור. תאמיני לי שתקבלי הודעות פרטיות הרבה יותר סימפטיות מאנשים שאכן, אולי מעוניינים לדעת מה בנוגע, אבל גם יודעים קרוא וכתוב ויודעים דרך ארץ.

לעשות שימוש פונקציונאלי באמנות זה קצת סוג של זנות אבל לפחות את יכולה לדעת שלא משנה אם איזה סיפור תבואי יהיו לך קוראים נלהבים.
דורון גונן
לפני 15 שנים • 18 ביוני 2008

נו, באמת! אל מי את באה בטענות?!

דורון גונן • 18 ביוני 2008
שאני אבין. אל מי את בדיוק באה בטענות על המבחר הלא מספק של גברים כאן?

אולי אל אלוהים?

אולי אל האמהות הפולניות?

מה בעצם הטענה שלך? שהמציאות לא מוצאת חן בעיניך?!

זו המציאות יקירתי!
יש נחמדים ויש פחות,
יש מכל הדחפים ויש מכל הדחיפות (נעשיתי פואטי....)
זה מה יש!

אגב, יכול להיות שאת צריכה לבדוק גם את עצמך בשתי נקודות:
1. למה את לא מציאותית (פילוסופית ועובדתית, אם את באה בטענות שהמציאות היא מציאות, את כנראה לא מציאותית...)
2. למה זה קורה לך.

בתור טיפ אזכיר שאני מכיר מישהי ששנים רבות התלוננה שתמיד יוצא לה להתקשר נואשות עם גברים נשואים בלבד. היא לא הבינה איך זה קורה דווקא לה. אחרי קשרים די קצרים עם כמה גברים נשואים, היה לה קשר ארוך עם גבר נשוי למשך כמה שנים.
בנסיונות שהיא עשתה להתנתק ממנו היא יצרה קשר עם גברים אחרים שלאחר זמן התברר שהם....כן....גברים נשואים!
אחרי עבודה עצמית בסיוע מקצועי, הסתבר לה לבסוף שהיא מפחדת מקשר עמוק ומחייב, וקשר עם גברים נשואים באמת לא הוביל אותה לקשר מחייב. זו היתה הדרך המתוחכמת של המוח שלה לעבוד על עצמה...
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 20 ביוני 2008
אנדרפוט • 20 ביוני 2008
אין צורך בטיפול פסיכולוגי ארוך יקר ומקיף בכדי להבין שיש פה זמזום תמידי של גן-חיות, וגם לא צריך להיות נורא מתוסכל וממורמר מהעובדה שזה קצת מאכזב, במיוחד למישהי שדרך כתיבתה ניתן להבין את עדינותה ורגישותה לסביבה.
shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 12 ביולי 2008

אני בשוק

shuki boy​(נשלט) • 12 ביולי 2008
וואו. זה באמת מוזר לגלות שאת לא הומו חובב דובים.
הסיפורים שלך ממש דיברו אלי.
אני לא חושב שזה צריך להיות מביך לצאת מהארון עם זה, זה דווקא מגניב.

ואולי בכ"ז את קצת הומו בלב?

(אני חושב ששווה לך להשתמש בכינוי אחד, הסיפורים שלך כל-כך שווים שחבל לנתק אותם מהפרופיל שלך).