לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה חשובה מאוד!

קטסטרופה{Adonai}
לפני 16 שנים • 3 במאי 2008

שאלה חשובה מאוד!

קטסטרופה{Adonai} • 3 במאי 2008
בדרך כלל כל שבוע אני מקבל דו"ח מפורט.
השבוע כאמור, נגעלתי מאוד מהסשן שהיה שם אז ברחתי מהר מאוד.
קמתי לא מזמן מאוד מסוקרן.

כמה נאנסו אתמול בנו לימיט?
כמה מהם נשים?
כמה מהם גברים?

זה מעניין לי, אני עושה סטטיסטיקה.
זה מעניין אתכם כי לשיטתכם, כל שבוע נאנסים שם מספר אנשים.
אחרי הכל, זה מקום של רוני גלילי..

מצפה לתשובות בהקדם.
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

Re: שאלה חשובה מאוד!

קטסטרופה כתב/ה:
בדרך כלל כל שבוע אני מקבל דו"ח מפורט.
השבוע כאמור, נגעלתי מאוד מהסשן שהיה שם אז ברחתי מהר מאוד.
קמתי לא מזמן מאוד מסוקרן.

כמה נאנסו אתמול בנו לימיט?
כמה מהם נשים?
כמה מהם גברים?

זה מעניין לי, אני עושה סטטיסטיקה.
זה מעניין אתכם כי לשיטתכם, כל שבוע נאנסים שם מספר אנשים.
אחרי הכל, זה מקום של רוני גלילי..

מצפה לתשובות בהקדם.

אז לשאלתך......(הנתונים נכונים עד שעה 5:30)
סשן מחורבן בטיירוף שהופסק על ידי הצוות.
כרגיל icon_sad.gif ....לא היה שום אונס....אפילו לא הטרדה מינית...פאק...איזה בעסה...אז בקשתי מבורדו שתאנוס אותי כשנגיע הביתה......ובגלל זה ישנתי על הספה בסלון icon_smile.gif
ומה שעשית אתמול לא ישכח לך כל כך מהר !!!! להיות בסביבה ולא להגיד שלום?....אתה תשלם על זה....
Ladytron

קטטטטההה

Ladytron • 3 במאי 2008
קטה יא פיכסה אחד
הבטחת לי שתהיה שם!!!! סשן אחד גורם לך לברוח יא פחדן

היה כיף רב, כמו תמיד, כמו כל שבוע
כי הלימיט מקום מקסים, מוזיקה מעולה, צוות שעושה הכל בכדי לגרום לנו להרגיש הכי נוח
וקטה שעושה בלאגן וצועק מהבר

פעם אחרונה שאתה מבריז יא חוצפן, אני ארביץ לך אחרת
באמת, אני מאוד אלימה
צריך להזהר ממני, לא כדאי לבוא ללימיט כי אני שם ואני מסוכנת ממש

חחחחחחחח
מייפל​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 4 במאי 2008
מייפל​(לא בעסק) • 4 במאי 2008
זה באמת נורא מצחיק קטסטרופה, לצחוק על אנשים שנאנסו. ממש בדיחה, אני מתפוצצת מצחוק, פשוט מפיל מהכסא.
כל פעם שאתה כותב כאן משהו אתה רק מוסיף ומעיד על עצמך. על היותך אדם שפל, חסר רגישות, טיפש ורע לב.
איך זה להעביר את החיים כשאתה חלאה ואף אחד לא אוהב אותך?
כי אין לי ספק שאף אחד לא אוהב אותך. אי אפשר לאהוב דבר כמוך.
קטסטרופה{Adonai}

תשמעי...

קטסטרופה{Adonai} • 4 במאי 2008
מייפל כתב/ה:
זה באמת נורא מצחיק קטסטרופה, לצחוק על אנשים שנאנסו. ממש בדיחה, אני מתפוצצת מצחוק, פשוט מפיל מהכסא.
כל פעם שאתה כותב כאן משהו אתה רק מוסיף ומעיד על עצמך. על היותך אדם שפל, חסר רגישות, טיפש ורע לב.

איפה ראית פה צחוק על נאנסות?
איפה למדת עברית?

הזהירו את כולם שבמקום שמנוהל על ידי רוני גלילי נאנסים אנשים כל שבוע ושאלתי כמה נאנסו.
מה פה נתן לך את התובנה שאני צוחק על נאנסות?

למה בכלל אני מגיב לכל ראש חלול אני לא מבין.
זהו, אני מפסיק עם זה.
Na'ama
Na'ama • 4 במאי 2008
מייפל כתב/ה:

ווואווווווווווווווו רמת ההבנה והקלילות שלך שואפת לאפס. גם לא להבין את מה שקטה רשם וגם לרשום שאף אחד לא אוהב אותו, ואת הציניות שלו, יצאת פה ממש דבילית וגועלית.
אז בגלל שלא הבנת אני אסביר לך ואת תוכלי להתנצל בפניו אחר כך: קטסטרופה ניסה בעזרת ציניות להביע את דעתו על השטויות שהקהילה שלנו מתעסקת איתם.
ולקום ולהטיח האשמות כאלה בבן אדם לפני שטרחת בכלל להבין חצי מילה ממה שהוא כתב זה פשוט דוחה בעיניי. לא ישר קמים ואומרים לבן אדם שהוא צוחק על אנשים שנאנסו, כי זה דבר נוראי, אז תבדקי את עצמך מייפל.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 במאי 2008
Na'ama כתב/ה:
מייפל כתב/ה:

ווואווווווווווווווו רמת ההבנה והקלילות שלך שואפת לאפס. גם לא להבין את מה שקטה רשם וגם לרשום שאף אחד לא אוהב אותו, ואת הציניות שלו, יצאת פה ממש דבילית וגועלית.
אז בגלל שלא הבנת אני אסביר לך ואת תוכלי להתנצל בפניו אחר כך: קטסטרופה ניסה בעזרת ציניות להביע את דעתו על השטויות שהקהילה שלנו מתעסקת איתם.
ולקום ולהטיח האשמות כאלה בבן אדם לפני שטרחת בכלל להבין חצי מילה ממה שהוא כתב זה פשוט דוחה בעיניי. לא ישר קמים ואומרים לבן אדם שהוא צוחק על אנשים שנאנסו, כי זה דבר נוראי, אז תבדקי את עצמך מייפל.

אכן, למה להתעסק בשטויות כמו מוסר וערכים (ולא משנה אם אני מסכים עם הערכים האלה או לא) כשאפשר במקום זה לעסוק בדברים חשובים כמו שתיית אלכוהול וריקודים.

מוזר. כתבתי את המשפט הקודם בציניות מוחלטת, אבל במחשבה שניה אני לא בטוח שהוא לא מדויק. אמנם זה קו מחשבה שיוריד אותנו למדרגה של חיה מטומטמת, אבל אם מסתכלים טוב רואים שלחיות הכי מטומטמות יש את החיוך הכי גדול. אז שווה.
Na'ama
Na'ama • 4 במאי 2008
זאלופון כתב/ה:
Na'ama כתב/ה:
מייפל כתב/ה:

אכן, למה להתעסק בשטויות כמו מוסר וערכים (ולא משנה אם אני מסכים עם הערכים האלה או לא) כשאפשר במקום זה לעסוק בדברים חשובים כמו שתיית אלכוהול וריקודים.

מוזר. כתבתי את המשפט הקודם בציניות מוחלטת, אבל במחשבה שניה אני לא בטוח שהוא לא מדויק. אמנם זה קו מחשבה שיוריד אותנו למדרגה של חיה מטומטמת, אבל אם מסתכלים טוב רואים שלחיות הכי מטומטמות יש את החיוך הכי גדול. אז שווה.

הצחקת אותי!!! מתי לעזעזל מישהו דיבר על ערכים? כשהקהילה קמה על הרגליים זה רק בשביל להטיח שטויות אחד בשני, רק ללכלך ולהרוס דברים שאחרים מנסים לבנות.
זה לא מתפקידנו להיות שופטים או המוציאים להורג. במיוחד לא לאנשים שכבר נשפטו וקיבלו את העונש שלהם. כל העניין הזה מסריח מהעובדה שיש אנשים בקהילה הזאת שלא מפסיקים להתעסק בקקי וזה דוחה, זה ביזאר כבד ותתביישו לכם icon_wink.gif
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}
מייפל כתב/ה:

אז ככה...בואי נתחיל.
אני יודע בוודאות מוחלטת שמר קטסטרופה נגד מין בכפייה. לגבי שריפה בכפייה הדעות חלוקות.
הנ"ל אינו טיפש ובטוח לא רע לב !!!
כמו שלכל בן אדם יש אוהבים ושונאים גם לו יש כאלה.
איזה ציון קבלת בבית הספר היסודי בהבנת הנקרא ?
כמה רוע צרוף וארס רע את מסוגלת לכתוב בהודעה אחת?
כדאי שתתחילי להתאמן בקריאה של טקסט ציני.

עד כאן ההומור הלא מצחיק שלי ועכשיו ברצינות.

לאור תגובתך החריפה, אני מבין שהנושא קרוב לליבך וממש לא משנה איך, למה ומדוע. אבל אנא ממך לפני שאת כותבת תגובה חריפה (בלשון המעטה) לאדם שאת לא מכירה באופן אישי מבלי להבין את הטקסט והסרקזם שנבע ממנו תקחי אויר, תנשמי עמוק ואז תגיבי.
בתקווה שתדעי להביע חרטה כפי שידעת לתקוף.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 4 במאי 2008
פשוט מדהימים אתם. אין מילה אחרת.
כיוון שהבנת הנקרא שלי לא לוקה בחסר בלשון המעטה, אני אצא מנקודת הנחה שאצלכם משהו לוקה בחסר.
אולי כדאי שתקראו שוב את מה שקטסטרופה כתב, רק שהפעם תעשו את זה כשאתם מגייסים מידה מסוימת (אפילו מעטה תספיק) של רגישות ותבונה. אם אין לכם בבית תבקשו מהשכנים.