סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרוגייט - "מטפל/ת" מין

Inside your head
לפני 16 שנים • 13 במאי 2008

סרוגייט - "מטפל/ת" מין

Inside your head • 13 במאי 2008
מדובר בשיטה (אני אמנע מלהשתמש במושג "שיטה טיפולית") שפותחה ע"י זוג מארה"ב - מסטרס וג`ונסון.
שיטה זו נוהגת לתת מענה לאנשים שסובלים מבעיות פסיכולוגיות-מיניות באמצעות בן/בת זוג חלופיים.
המענה ניתן בשני רבדים: 1) שיחות עם פסיכולוג 2) התנסות מעשית-מינית בעזרת סרוגייט.

עפ"י מודל הסרוגייט - מגיע אדם שסובל מבעיה פסיכוסקסואלית כלשהי לשיחה עם רופא/פסיכולוג בנוכחות סרוגייט, מקבל תדרוך מעשי ע"י הסרוגייט (תרגול של פעולות מיניות - סקס) בהתאם להמלצות של הרופא/פסיכולוג, וכך חוזר חלילה - שיחה, תרגול.
בצורה זו יכול ללמוד, להתנסות ולרכוש מיומנות מינית ב"תנאי מעבדה" ולצאת לחיים עם יכולת לממש את מיניותו.
בסופו של דבר, עבור המענה הספציפי הזה שניתן לאדם הסובל מבעיות פסיכוסקסואלית - נדרש תשלום בהתאם.

כל הנושא הזה בעייתי עבורי.

הרי זנות היא עסקה מסחרית שבה צד א' משלם עבור השימוש בגופו של צד ב' לצורך סיפוקו המיני.
הסרוגייט אמנם מספק מענה מיני, אך לא באינטרקציה ישירה, להבדיל מזונה.

ההבדל היחידי בין הסרוגייט לבין זונה הוא - שהרופא/פסיכולוג משמש כצינור לקשר המיני שבין ה"מטופל" לבין הסרוגייט.
מה שבעצם הופך את זה לסרסרות.

מבולבלים? גם אני.

-הייתה אמורה להיות פואנטה לכל זה, אבל היא אבדה לי בדרך-
פעם פרח​(נשלטת)

Re: סרוגייט - "מטפל/ת" מין

פעם פרח​(נשלטת) • 13 במאי 2008
ברווזת גומי כתב/ה:
ההבדל היחידי בין הסרוגייט לבין זונה הוא - שהרופא/פסיכולוג משמש כצינור לקשר המיני שבין ה"מטופל" לבין הסרוגייט.
מה שבעצם הופך את זה לסרסרות.

אולי כדאי שתקראי שוב את מה שכתבת.
זה לא ההבדל היחיד.
בעיניי לפחות, ההבדל העיקרי, והמשמעותי, הוא המטרה של כל העניין.

עם סרוגייט המטרה היא טיפולית. לעזור למישהו עם בעייה כזו או אחרת, הקשורה במיניות.
לקבל כלים להתמודד עם הבעייה, ואז אותו אדם יוכל להמשיך הלאה בחיים רגילים תוך שימוש בכלים שקיבל.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 13 במאי 2008
יש המון תיאוריות,
המון גישות,
ככל שהתקדמנו מבחינת שאלות הקיום והיכולות שלנו כאדם, כך הפכנו לפתוחים יותר.
אנחנו ננסה כמעט כל גישה חדשה ומהפכנית, מהמון סיבות.
משמע
מי לא זונה?
מי לא סרסור?
אלה לא השאלות
השאלות הרלוונטיות מבחינתי הן:
האם להנות ולשתוק?
או לרוץ ולספר לחברה?
טייגרית​(אחרת)
טייגרית​(אחרת) • 13 במאי 2008
אני שמה 50 דולר שזה הופך להיות שירשור של "האם מלכה בתשלום היא זונה או לא" smoking21.gif
עלומה​(אחרת)
טייגרית כתב/ה:
אני שמה 50 דולר שזה הופך להיות שירשור של "האם מלכה בתשלום היא זונה או לא" smoking21.gif

אני שמה 100 דולר אם את לא זונה.
קליבר​(שולט)

ואני אעזור לך ..

קליבר​(שולט) • 13 במאי 2008
טייגרית כתב/ה:

וארויח את 50ה-$

האם הסרוגייט יכולה להיות גם מלכה בתשלום ?
Blood​(אחר)
Blood​(אחר) • 13 במאי 2008
טייגרית כתב/ה:

שם 50 מעל ה-50 שלך שזה יקרה עוד היום icon_cool.gif
עלומה​(אחרת)
קטה שתיים כתב/ה:
טייגרית כתב/ה:

שם 50 מעל ה-50 שלך שזה יקרה עוד היום icon_cool.gif

אולי נעבור לאירו?
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
את אמת? לא מפליא אותי "שהשיטה" הזאת פותחה באמריקה. בכלל, גישה "מדעית" -
"סקסולוגית" למיניות האדם תמיד משעשת אותי. כאילו שעניין "המין" הוא בעייה מדעית שיש "לפתור" אותה על ידי טיפול רפואי מתאים. אולם שמעתי שיש גם משהו כזה בפקולטה לפסיכולוגיה - " מדעי המין". למעשה, אפשר לקרוא לזה בשם חינני יותר - "מדעי הבולבול". זה מקביל בערך אם בפקולטה למדעי הרוח יקום החוג "ללימודי היטלר".
עכשיו, לגופו של עניין. כל מי שרואה את "המין", את בעיית "המין" או הרדוקציה העכשוית שהיא עוברת ל "בעיות בתפקוד המיני", הופך את עצמו לסוג של אובייקט, ולכן, גם לסוג של זונה במובן המיני. "המין" מהגדרתו - הוא בעיה! ולא אמור להיות לבעייה הזאת שום "פתרון". אם יש לך איזשהם "פתרונות" לבעייה הזאת, אתה כניראה כבר לא ממש יצור אנושי.
אולם אני חושב שהדבר ההטוב ביותר לעשות על מנת "לפתור בעיות בתפקוד המיני" הוא להכיר את הבעייהה מינית , היינו, את בעיית "המין". בכלל, ניראה לי שמי שחווה את המיניות שלו כסוג של התרפצות של "אור ואהבה", של מולטי-אורגזמה - פסיכו -קוסמית יש לו בעייה מאוד רצינית.
מבחנתי שוב - "המין" הוא בעייה. למעשה, אני מוצא את העובדה שעל מנת לספק את צרכי המיניים, אני צריך להיות תלוי בהסכמתה\ם או אי הסכמתם של אנשים אחרים, כסוג של שערוריה בלתי נסבלת של הקיום האנושי! שערוריה שאי אפשר להתחמק ממנה ולרוב הופכת את חייו של יונק השדיים הזה לסוג של טרגדיה. שלא לדבר על העובדה שאני לא יכול לספק את צרכי המיניים באותה חירות שבה אני מספק את צרכי ההזנה של גופי.
אהה, ועוד משהו נוסף - מה זאת אומרת בכלל "בעיות בתפקוד המיני"? , היינו, "בעיות ביחסי המין"?
מי בכלל אמר שיש דבר כזה - "יחסי מין"? לדעתי אין דבר כזה בכלל - "יחסי מין",
"יחסים בין המינים" - הכל פנטזיות icon_cool.gif
המשך יום נעים לכולם.
אחת כזו

מה זה בכלל משנה?

אחת כזו • 13 במאי 2008
בעידן הכל מותר, גבוה יותר, חזק יותר, הרבה יותר,

עוד מתעסקים במונח "זונה" כאילו מדובר בעידן ימי- ביניימי כזה.

מה זה משנה?

מישהו מוכר משהו שאחר זקוק לו.במקרה הזה זה גוף, סקס, חום, אינטימיות, ריגוש, ווטאבר.
מישהו אחר מוכן לשלם על זה.

מה זה משנה המינוחים?

בתקופה שהזנות עצמה כבר לא מחוץ לחוק, ההתקטננויות האלה הופכות ארכאיות וחסרות חשיבות.

הבעיה היחידה היא האילוץ לזנות, סרסרות כמשהו מאלץ, ולא כמשהו מתווך בין רצונות.

אני מניחה שהשאלה הזו לא עונה בעניין של הפסיכולוג והסרוגייט (ברור שאין שם אילוץ רצונות, נכון?) , ולכן ממילא אין בעיה.

מוסיפה מאה יורו במקרה שיש כאן אחת שהיא לא זונה.