לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ויברטור אלחוטי

ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 24 באוק׳ 2003

ויברטור אלחוטי

ThePassionMaster • 24 באוק׳ 2003
http://thepassionmaster0.tripod.com/cgi-bin/radvib2.html

הבטריה אצבע שצילמתי ליד נועדה להמחיש את הגודל הטבעי של הויברטור.
הויברטור עצמו בנוי מהראש הכחול (ראש כחול..) שזה בעצם אמור לדמות קצה של חצוצרה בדגל שמחת תורה. (מי שמכיר, אז בצד השני יש צפצפה)
וביצת קינדר כמובן.
בתוך ביצת הקינדר שוכן המעגל החשמלי עם בטריה קטנה ובקצה הכחול נמצא המנוע עליו בניתי חתיכת "כנף" שנועדה לגרום למנוע לרטוט בזמן הפעלה, המנוע הוצמד לקצה הכחול בעזרת דבק אפוקסי.

ביצת הקינדר אמורה להכנס פנימה אל בין השפתיים התחתונות, כאשר הקצה הרחב מתיישב חיצונית על השפתיים ושם בעצם עיקר הרטט.
כמובן שאת כל החבילה הזו יש לעטוף קודם בקונדום לפני השימוש.
{dOmCruise{A
לפני 20 שנים • 25 באוק׳ 2003
{dOmCruise{A • 25 באוק׳ 2003
כל הכבוד על היוזמה.

מה הטווח של פעולת השלט?

מבדיקה ברשת מוצרים מוכנים באים עם טווח של 3 עד 5 מטר.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 25 באוק׳ 2003
אני גם זוכר משהו כזה כשהסתכלתי ברשת על ויברטורים אלחוטיים, די התפלאתי לראות טווחים די קצרים.
לא זוכר בדיוק כמה, אבל מה שאתה מתאר בהחלט קצר מדי
הטווח במכשיר שהשתמשתי מגיע ללפחות 10 מטר ואף יותר כאשר האנטנה של השלט פתוחה עד הסוף והבטריות חזקות.

האמת היא שלא חובה לבנות גם את הויברטור עצמו, כל מי שקצת מתעסק בהלחמות פשוטות, אני יכול להציע לו (או לה) ללכת לקנות מכונית על שלט הכי פשוטה וקטנה שיש (האופנוע על שלט הזה עלה לי כולה 40 ש"ח)
במקרה של מכונית שעובדת על שתי בטריות אצבע, ניתן לשלוף את המשדר מגוף המכונית, לחתוך את החוטים של המנוע של המכונית ולחבר אותם לויברטור קנוי שעובד אף הוא על שתי בטריות אצבע.
ויש לכם ויברטור אלחוטי שבדרך כלל פועל למרחקים של יותר מעשרה מטרים.

בכל מקרה, תמיד ניתן לשאול בחנות לאיזה מרחק המכונית עובדת וברוב החנויות אף ידגימו לכם אם תבקשו יפה.
TopKnot​(שולט)
TopKnot​(שולט) • 25 באוק׳ 2003
אחד מפרויקטי ה DIY המוצלחים ביותר שראיתי.
כל הכבוד ותודה ששיתפת!
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 25 באוק׳ 2003
תודה רבה על המחמאה TopKnot
Faara​(שולטת)
לפני 20 שנים • 5 בנוב׳ 2003
Faara​(שולטת) • 5 בנוב׳ 2003
וואוו....בהתחלה זה נראה כמו חגורת נפץ..... אבל כשהסתכלתי על זה בעיון....מממממ יאמי.
כל הכבוד על היצירתיות!