סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכוח שמניע את פנטזית השליטה - אלימות ואגרסיביות

טיפה בים
לפני 15 שנים • 17 ביוני 2008
טיפה בים • 17 ביוני 2008
השאלה מהיכן באים לעולם השליטה ולאן מגיעים. יש הבאים ממקום של שינאה למין השני, פגיעות כלשהי בעבר שלהם, נקמה או כל צורך אחר להוציא כעסים פנימיים. יש הבאים דווקא ממקום של אהבה ורוך ורוצים להישאר שם. כשולטת שבאה לעולם השליטה ממקום של אהבה, האלימות, הכאב וההשפלות וכל שאר בני המשפחה אינם מגרים אותי בכלל. נהפוך הוא. ודווקא לי די קשה למצוא את הנשלט המרגיש כמוני. יש לציין שכמעט כל הנשלטים שפנו אלי הדגישו את הצורך שלהם באלימות, השפלות וביזאר.
עבד גברי ושרירי​(נשלט)
סוויט דומינה כתב/ה:
השאלה מהיכן באים לעולם השליטה ולאן מגיעים. יש הבאים ממקום של שינאה למין השני, פגיעות כלשהי בעבר שלהם, נקמה או כל צורך אחר להוציא כעסים פנימיים. יש הבאים דווקא ממקום של אהבה ורוך ורוצים להישאר שם. כשולטת שבאה לעולם השליטה ממקום של אהבה, האלימות, הכאב וההשפלות וכל שאר בני המשפחה אינם מגרים אותי בכלל. נהפוך הוא. ודווקא לי די קשה למצוא את הנשלט המרגיש כמוני. יש לציין שכמעט כל הנשלטים שפנו אלי הדגישו את הצורך שלהם באלימות, השפלות וביזאר.

אז מה הפואנטה במה שאמרת וסוג הנשלטים שפונה אלייך? שכל נשלט שמחפש השפלות, כאב (לא קורא לזה אלימות כי זה בהסכמה) וביזאר אז הוא מגיע מתוך שנאה למין הנשי ?
אולי יש כאלו שכן ואולי יש כאלו ששונאים את עצמם ולא שלמים עם עצמם ונטיותיהם החריגות ואולי ואולי... מה נעשינו פסיכולוגים ?
אהבה ורוך תמצאי בנשלט שיהיה בן זוגך, פה מגיעים גם רבים כדי לממש צדדים אפלים שלהם שאין להם אפשרות או רצון או לא יודע מה לתת להם ביטוי בעולמם, הם לא מחפשים את הרוך והחום והאהבה כדבר הכי חשוב, יש להם את זה מספיק בחוץ בעולם הונילי, הם מחפשים את דמות האישה השולטת , שכן אוהבת ויודעת להשפיל או וגם בעלת ראש פתוח לביזאר או וגם גרימת כאב כל אחד ומה שעושה לו את זה, אולי יש בה גם חום ואהבה, אבל מי שמחפש את עולם הריגושים לא זה מה שמעניין אותו בעיקר.
בדס"מ כן עושים באהבה ולא בשנאה לדעתי, אבל לא חייבים להיות רגשות של חום ואהבה כבירה בין שני הצדדים, כיבוד בסיסי יכול להספיק בתור התחלה.
דבר נוסף אולי שכחת שיש הבדלים בחשיבה בין גברים ונשים, פה רבים מהגברים באים לחפש ריגושים לפנטזיות והכמיהות הנפשיות והמיניות הכי גדולות שלהם וזה פורקן לצרכים שלהם להשלט, להיות מושפלים, כאובים וכו', יש גם כאן נשים כאלו אך נשים בד"כ מחפשות את הרוך, החום והאהבה לפני הכל כך אני חושב, חשיבה שונה זה הכל.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יונ' 17, 2008 4:03 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
הכי טוב שיש

הגיון

הכי טוב שיש • 17 ביוני 2008
כול מי שבעולם הבדס"מ,שרוט,כולל אני.
לכול אחד הסיבות שלו.
יש כאלה שמתכחשים לשריטה שלהם,זה לא משנה את המציאות.
כול מי שמגיע לכאן כשולט או נישלט הוא היוצא דופן בחברה.
אנחנו המיעוט,השונה,המוזר,יש יגידו לא שפויים.
כמו בכול דבר בחיים יש פלוסים ומינוסים.
הסכנות טמונות דווקא באלה שאומרים אבל אני בסדר אני בא ממקום בסדר אני שפוי.

מבזק:אם את\ה כאן את\ה לא.

השאלה היא רק באיזה רמה.
כול השאר סתם תירוצים.
סכנה נוספת שאפשר להדרד כאן למקומות מסוכנים.

התועלת בעולם הזה שזאת אכן דרך להוציא אגרסיות ו\או דברים שונים מעצמנו,שהפסיכולוגים טוענים שמוטב לשחרר אותם כול עוד זה לא פוגע ולא לחכות לפיצוץ הגדול ואם אנחנו גם נהנים מזה ,אז לכו על זה.

חוץ מזה גם לדפוקים מגיע בית.
וכולנו כאלה כאן ללא יוצא מן הכלל.

זה לא אומר שאנחנו גם טיפשים,
כמה מגאוני העולם היו מטורפים.
עבד גברי ושרירי​(נשלט)

Re: הגיון

הכי טוב שיש כתב/ה:
כול מי שבעולם הבדס"מ,שרוט,כולל אני.
לכול אחד הסיבות שלו.
יש כאלה שמתכחשים לשריטה שלהם,זה לא משנה את המציאות.
כול מי שמגיע לכאן כשולט או נישלט הוא היוצא דופן בחברה.
אנחנו המיעוט,השונה,המוזר,יש יגידו לא שפויים.
כמו בכול דבר בחיים יש פלוסים ומינוסים.
הסכנות טמונות דווקא באלה שאומרים אבל אני בסדר אני בא ממקום בסדר אני שפוי.

מבזק:אם את\ה כאן את\ה לא.

השאלה היא רק באיזה רמה.
כול השאר סתם תירוצים.
סכנה נוספת שאפשר להדרד כאן למקומות מסוכנים.

התועלת בעולם הזה שזאת אכן דרך להוציא אגרסיות ו\או דברים שונים מעצמנו,שהפסיכולוגים טוענים שמוטב לשחרר אותם כול עוד זה לא פוגע ולא לחכות לפיצוץ הגדול ואם אנחנו גם נהנים מזה ,אז לכו על זה.

חוץ מזה גם לדפוקים מגיע בית.
וכולנו כאלה כאן ללא יוצא מן הכלל.

זה לא אומר שאנחנו גם טיפשים,
כמה מגאוני העולם היו מטורפים.

יפה אהבתי, יש הרבה מן הנכון במה שכתבת.
לכל אדם שנמצא כאן יש איזו סיבה כזו או אחרת לרוב סמויה יותר מהגלויה.
כל אחד כאן בא מאיזה רקע , מניע, צורך, פורקן נפשי כזה או אחר חוץ מהמזוייפים שמגיעים רק בקטנה להציץ על עולמנו , לחקור ולהסתקרן אולי לחוות איזה ריגוש ולחזור כלעומת שבאו.
אני מדבר על האמיתיים, על אילו שבאמת חלק בלתי נפרד מהעולם הזה.
אגב, אצל חלקנו המניעים לעיתים שקועים בתת המודע ולא ידועים לנו במודע, אין לנו הסבר הגיוני מדוע אנו כאן, אז לכל דבר יש סיבה בין אם ידועה או לא.
ואגב "שרוטים" זו לא בהכרח מילה גסה או מעליבה, הכל בעיני המתבונן, היא יכולה בעיני האחד להצטייר כחיובית, כמיוחדת, לא שגרתית, מדהימה ובעיני האחר כדבר שלילי, מחלת נפש, גזר דין מוות.
ממש גרוע​(אחר)

Re: הכוח שמניע את פנטזית השליטה - אלימות ואגרסיביות

ממש גרוע​(אחר) • 17 ביוני 2008
אנדרפוט כתב/ה:
למרות שהרצון לראות את עצמי כאדם טוב, הגון ונחמד גורם לי להתכחש ולהדחיק הרבה צדדים קצת פחות נעימים באישיות, אני לא יכול להתעלם מהחיבור הזה בין המיניות לבין אלימות ואגרסיביות.
שנים רבות הייתי משוכנע שאני לא אגריסיבי בכלל ושגם אם יש לי כעסים אז הם קטנים ולא מהותיים ולרוב מופנים כלפי אי-צדק חברתי או נהגים מופרעים. המיניות הפאמדומית שמה אותי במקום אפילו עוד יותר מלאכי - לא רק שאני לא אגרסיבי ולא אלים ולא כועס, אלא שאני אפילו נהנה שאנשים אחרים מתעללים בי, וגם אז אני מקבל את זה בשקט ואפילו נהנה מזה.

וחוץ מזה, האלימות בסאדו מאזו היא הרי בהסכמה אז זוהי לא ממש אלימות והמלכה היא לא ממש אגרסיבית היא רק עושה בכאילו. בקיצר, הייתי מוגן טוב מאוד מפני המציאות.

אבל בפועל, ובלי לערער על הלגיטימיות של העניין, אני נהנה מינית מגילויים של אלימות ומסצינות אנושיות רוויות בכעס, אגרסיביות והשפלה. אני קולט שגם המזוכיסט הוא לא פחות אלים מהסאדיסט משום שהוא נמשך לאותו התרחיש, לאותו נרטיב. כמובן שאני מזועזע קלות מהעובדה הזאת שפוגמת בתחושת המלאך התמים שלי, תחושה מאוד מרגיעה ונעימה שנוצרה ככיסוי נעים ומרבדי על פני חצר אחורית מלאת קוצים, שברי לבנים ומריצה מסוידת וחורקת.

הודעה מעניינת וכתובה היטב icon_smile.gif
די מסכים כי יש כח רע ואלים המניע את הפנטזיה,
אנחנו רוצים חיבור של שנאה למיניות..

אני גם חושב שהרוע הזה נמצא בתת מודע בתאים האפרים אי שם..שם יש לנו חשיבה של מלחמת מינים כלשהי,

אך יחד עם זאת אני חושב שיש פה דיסוננס די עמוק,
מלחמה פנימית ..
אנחנו לא ממש אוהבים את האלימות והשנאה הזו,
אלא שהיא טבועה בנו וע"כ אנו נהנים מההשפלה הזו, רוצים אותה מאוד בסיטואציה המינית,
אבל אנחנו לא באמת אוהבים ורוצים באלימות הזו.

אי לכך אולי צריך באמת לראות את עצמינו כדי טהורים.
{dOmCruise{A
לפני 15 שנים • 18 ביוני 2008

לא מסכים כמעו עם אף אחד

{dOmCruise{A • 18 ביוני 2008
(רק עם גודי - ומבקש ממנה סליחה על זה icon_smile.gif

קגודם כל מפנה למאמר מתורגם
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=7210

דבר שני
הכוח המניע את פנטזיה השליטה הוא מיני וזה נכון, אבל לא אלימות אלא אהבה, תשוקה, חרמנות, ועוד
אבל לא אלימות.
בכל מקום שבו יש אלימות אין שליטה ברמת בידיאסאמ, יש שליטה של התעללות.
לא כל סטירה, הצלפת שוט או קשירה היא אלימות.

כמו שלא כל זיון הוא אונס.
מי שאומר יש הפעלת כוח אז יש אלימות, בעצם אומר - יש חדירה אז יש אונס,
אם מוציאים את ההסכמה והרצון ההדדי מהמשוואנ - והם אלו שהופכים את הסיטואציה ללא אלימה אלא למשהו אחר לגמרי, ומכיון שהחלטתם שמדובר באלימות רק מלראות כוח מופעל, שוב - למה שלא תראו בכל פעם שזוג מזדיין - אקט של אונס, כי אם מנטרלים את ההסכמה והרצון ההדדי אז זה מה שיש.

אלימות היא הפעלה של כוח, פיזי או מילולי או אחר, מצד חזק על צד חלש, כאשר יש פגיעה בצד החלש, והאלימות מופעלת לתועלת הצד החזק, והוא יוצא מורווח בצורה כלשהיא, אם סיפוק מיני, אם סיפוק צורך שליטה של צד אחד, ואם צורך אחר.
יקפוץ עכשיו מי שיגיד - הנה אמרת סיפוק צורך שליטה.
כן, יש מי שמפעיל אלימות לשליטה, תמיד יש שליטה בין שני צדדים בכל מקום, אבל לא כל שליטה היא תוצאה של צורך באלימות.
הנה במשא ומתן שנערך אתמול בנושא חוזה של מיליונים כל צד ניסה להשיג שליטה במהלך הדיון ובכיוון, והמניע הוא כסף ולא אלימות.

גם כאן, אצלי למשל השליטה באה מתוך הצורך לספק צרכים, אבל אף אחד מהם הוא לא אלימות.
כל גילוי של אלימות מחריד אותי.

ומי שמגיע לכאן ולפנטזית השליטה או לחיי השליטה של ה-BDSM והמניעים שלו הם אלימות, אז הוא לא חלק מכאן, לא לפי האג'נדה שלי, הוא/היא לא מבינים מה זה BDSM, ופשוט חבל על השותפים שלהם שנופלים איתם למערכת יחסים כי מדובר בפגיעה.

לגבי השריטה, יפה אמר מי שאמר שלכל מי שמגיע לכאן יש שריטה.
מסכים.
גם לכל מי שלא מגיע לכאן יש שריטה.
לכל אדם יש שריטה כזו או אחרת.
מי שטוען שלמי שיש משיכה ל-BDSM יש שריטה אחרת ושאינה נורמלית בעצם מכשיר את הקרקע לחזרה לימים שבהם נחשבה הפעילות לסיבה לאשפוז בבית חולים לחולי נפש.

הכי טוב ומקצוען, אם אנחנו לא בסדר והסכנה היא בזה שאנחנו חושבים שאנחנו שפויים אז מהר ולאשפז את כולם, כי לפי כתיבתכם אנחנו לא שפויים.

נו באמת.

ושלא יבוא מישהו עם הטעון המופרך של כל המשוגעים חושבים שהם שפויים כי אז כל מי שחושב שאינו משוגע הוא משוגע???

עבד אינטימי
לא מסכים
בכלל לא, אין שום כח אלים שמניע את הפנטזיה, ואם אצלך ואצל אנדרפוט זו הסיבה אז אתם באמת זקוקים לטיפול.
יש מספיק סיבות להנות ממין שונה, משליטה ברמות שונות, אבל לא מהצורך באלימות.

להנות מהשפלה זו לא אלימות.
להנות מהצלפות זו לא אלימות,
גם לתת אותם זו לא אלימות - אם זה לא נעשה באופן חד צדדי.

ודבר אחרון

ציטוט: אנדרפוט כתב/ה:
.
מין הוא דבר מלוכלך בכל מקרה, זה שהמציאו את הזוגיות ואת הנרות הריחניים ושמן המסז' זה נסיון מטופש להפוך את יחסי המין לדבר מהוגן נקי ומכובד

קודם כל המין הוא מלוכלך רק אם הוא נעשה כהלכה.

אם אצלך המין נתפס כמלוכלך בכל מקרה ובכל מצב, אז בהחלט יש לך בעיה.
המין הוא דבר נקי, יפה, שיכול להיות לבד, בזוג או בעשיריות, ועדיין להיות יפה ומזוכך ותתפלא הוא בריא,
טיפה בים
טיפה בים • 18 ביוני 2008
מקצוען כתב/ה:
סוויט דומינה כתב/ה:

אז מה הפואנטה במה שאמרת וסוג הנשלטים שפונה אלייך? שכל נשלט שמחפש השפלות, כאב (לא קורא לזה אלימות כי זה בהסכמה) וביזאר אז הוא מגיע מתוך שנאה למין הנשי ?
1. הסברתי בפשטות מדוע קשה לי למצוא את הנשלט שמרגיש כמוני. את המסקנה אתה הסקת והיא שלך לגמרי. לא שלי.

אולי יש כאלו שכן ואולי יש כאלו ששונאים את עצמם ולא שלמים עם עצמם ונטיותיהם החריגות ואולי ואולי... מה נעשינו פסיכולוגים ?
אהבה ורוך תמצאי בנשלט שיהיה בן זוגך, פה מגיעים גם רבים כדי לממש צדדים אפלים שלהם שאין להם אפשרות או רצון או לא יודע מה לתת להם ביטוי בעולמם, הם לא מחפשים את הרוך והחום והאהבה כדבר הכי חשוב, יש להם את זה מספיק בחוץ בעולם הונילי, הם מחפשים את דמות האישה השולטת , שכן אוהבת ויודעת להשפיל או וגם בעלת ראש פתוח לביזאר או וגם גרימת כאב כל אחד ומה שעושה לו את זה, אולי יש בה גם חום ואהבה, אבל מי שמחפש את עולם הריגושים לא זה מה שמעניין אותו בעיקר.

2. יש כאלה, כמוני, המוצאים ריגושים מדהימים ומספקים גם דרך החום ואהבה. לאף אחד אין בעלות על הדרך הנכונה למצוא את הריגושים שלו. והעובדה שזהו עולם הבדסם אינו אומר שלמחפשי החום והאהבה אין מקום בעולם הזה ועליהם 'לחזור' לעולם הוונילי. לאף אחד אין בעלות על עולם הבדסם.

בדס"מ כן עושים באהבה ולא בשנאה לדעתי, אבל לא חייבים להיות רגשות של חום ואהבה כבירה בין שני הצדדים, כיבוד בסיסי יכול להספיק בתור התחלה.

3. כיבוד בסיסי יכול להספיק בהתחלה, יש כאלה שזה מספיק להם בשביל סשן למשל, או סתם סקס, וגם זה בסדר. אך כאחת שרוצה המשך, אחפש גם את החום והאהבה.

דבר נוסף אולי שכחת שיש הבדלים בחשיבה בין גברים ונשים, פה רבים מהגברים באים לחפש ריגושים לפנטזיות והכמיהות הנפשיות והמיניות הכי גדולות שלהם וזה פורקן לצרכים שלהם להשלט, להיות מושפלים, כאובים וכו', יש גם כאן נשים כאלו אך נשים בד"כ מחפשות את הרוך, החום והאהבה לפני הכל כך אני חושב, חשיבה שונה זה הכל.

4. לא שכחתי, פשוט מחפשת את הנשלט הגברי שחושב כמוני, ויש לו צורך זהה לשלי.
טיפה בים
טיפה בים • 18 ביוני 2008
מקצוען כתב/ה:
סוויט דומינה כתב/ה:

1. הסברתי בפשטות מדוע קשה לי למצוא את הנשלט שמרגיש כמוני. את המסקנה אתה הסקת והיא שלך לגמרי. לא שלי.

2. יש כאלה, כמוני, המוצאים ריגושים מדהימים ומספקים גם דרך החום ואהבה. לאף אחד אין בעלות על הדרך הנכונה למצוא את הריגושים שלו. והעובדה שזהו עולם הבדסם אינו אומר שלמחפשי החום והאהבה אין מקום בעולם הזה ועליהם 'לחזור' לעולם הוונילי. לאף אחד אין בעלות על עולם הבדסם.

3. כיבוד בסיסי יכול להספיק בהתחלה, יש כאלה שזה מספיק להם בשביל סשן למשל, או סתם סקס, וגם זה בסדר. אך כאחת שרוצה המשך, אחפש גם את החום והאהבה.

4. לא שכחתי, פשוט מחפשת את הנשלט הגברי שחושב כמוני, ושיש לו צורך זהה לשלי.
קשקש​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 28 ביוני 2008

שלום

קשקש​(מתחלף) • 28 ביוני 2008
מעניין... קונפליקטים פנימיים
פרדוקסים

חביבי אם אתה מלאך אז אתה מלאך בגיהנום. אחד שמנסה לקחת את הטוב ביותר בעולם הזה (כמו להתרפק על החום הנעים של קצוות הלהבות... למרות שביום יום אתה פשוט נשרף בתוך הכבשן).

יום אחד אחרי שנים שקראו לי "חמוד" פתאום נזכרתי במקרה אחד שהייתי קטנצ'יק.
המקרה הוא שהסתכלתי על עצמי במראה בפוזות של דוגמנית הזזתי את התחתונים שלי כדי שיראו כמו תחתוני נשים. הפרדתי בין הגוף והמחשבה, והפכתי לדמות גדולה ומפחידה, ספק גבר ספק אישה. וחשבתי לעצמי "איזה גוף רך ועדין... ממש תמים. צריך לצלק אותו. צריך להראות לו כוח!"
הכל היה פשוט יותר אז... בתקופה לפני ששפטתי דברים. הכל קרה בלי סיבה וזה היה בסדר, ללא שום צורך להסביר את דרכי העולם - פשוט לטבוע בהם
אז יש לנו ילד מזוכיסט שתוך כדי משחק תפקידים עם עצמו חושב כמו פדופיל סדיסט זקן ומלוכלך...
כמובן כל הרוע שהשלכתי על עצמי אלו דברים שלא המצאתי אלה ראיתי בעולם. בצורה פיזית או מטאפיזית, העולם הזה הוא שדה קרב עקוב מדם ושום חברה לא תצליח לשנות זאת, לא משנה עד כמה היא נאורה.
וכשאני נזכר בעוד מקרים מהילדות.. אני יכול להיזכר בפעמים שפעלתי על פי גזענות גלויה... ושנאת נשים גלויה (יותר נכון שנאת ילדות שהיו בגילי) ...
דברים שעכשיו אני כבר לא רואה את עצמי חלק מהם - אני אדיש לגבי גזעים שונים ממני ולא רואה אותם כנחותים אלה סתם שונים. ולגבי נשים בגילי כמובן שהן דומות אבל שונות אבל לעיתים אני אפילו רואה אותן כנעלות אל מול המין הזכרי...
אבל אי אפשר שלא יעלו תהיות.... האם מתוך אותו ילד "חמוד" היה יכול להתפתח שונא נשים או בכלל אדם ששונא דברים (בניגוד אלי). *כל* המצרכים הבסיסיים קיימים. אני גם לא תמיד רגוע וסובלני...
למען הדיוק אני סוויץ' שמעדיף FEMDOM יותר מכל דבר אחר בעולם פשוט כי זה יותר רומנטי מכל השאר.
אני יותר אוהב להתעמק בשוני בין הבריות מאשר להפוך אותם לכמוני.

אבל גם הצד השני קיים בעולם - ולא רק קיים - בלעדיו החיים לא היו מתפרשים לרמה שהם הגיעו. בלעדיו היה רק יצור אחד מכל זן.. וכולם היו בודדים ומתים בלי שאף אחד בוכה או אפילו רואה.
הצד הזה של החיים מתחזק את עצמו דרך גנטיקה שהיא העתק מההורה/ים ו.... חינוך! ( שלדעת רבים, זהו המקור מספר 1 של BDSM.)
ולחינוך יש חוקיות משל עצמו
ויש בו אלמנטים של אלימות - ואף אחד לא יוכל להסתיר את זה
כמובן לא אלימות כמו של מלחמה עם גורם זר, אלה רק דחיפה או כאפה קלה כדי להבהיר מציאות חדשה. לפי הצורך.
תחשבו על זה. ככל שחיית מחמד יותר דומה לבן אדם מבחינת מראה ו/או שכל, כך כמות המכות שהיא תחטוף בחייה פוחתת. (חוץ מחיות קטנות שגם ככה קשה להרביץ להן)
והמטרה היא להביא לאחדות. למה? כדי שיהיה אפשר לדבר עם החיה ושתבין אותך ותוכל לשתף פעולה איתך.
ועם בני אדם... כדי לתקשר באותה רמה, להכין אומנות שאחרים יוכלו להבין, לבנות מגדל בבל, ולבכות ביחד כשהוא מתפורר, להקים פרוייקטים שאף אדם בודד לא היה חולם לעשות אותם לבד
כולל הבאת עוד חיים לעולם
...וחוזר חלילה
אז לשאלתך אולי המלכה שמכה בך באכזריות רוצה שתוכל לראות דברים כמו שהיא רואה כדי לחזק את האמפתיה - לחזק את הקשר שלה ושלך, לחזק את הקשר אבל בלי שהיא תוותר על עצמה - אתה צריך לבוא לקראתה. ואתה מקבל מכות ממנה כל עוד אתה לא מסוגל להבין אותה בצורה מושלמת. ובגלל שזה בלתי אפשרי (תלוי לאיזה רמת סינכרוניזציה מכוונים), תקבל מכות עד סוף חייך.
אבל זה רק רעיון אחד. כל דבר יכול להיות
כי רוב הסיכויים שהיא יצירת הדימיון
אולי סתם עוד סרט אימה שהפקנו לנו במוחינו, בזמני שיעמום, לבד (בלי שנשים אמיתיות השתתפו ישירות בתהליך)
סתם עוד צעצוע ילדותי?
הרי מי אוהב סרטי אימה? ילדים.... מבוגרים מפחדים רק מהעתיד (הכללה גסה. סלחו לי)
אבל לא משנה מה המקור המפוקפק שלה
פנטזיה זאת פנטזיה
ולהגשים אותה תמיד ירגיש כמו ערך עליון

ואם מחפשים מתחת לפני השטח, מגלים שלפעמים גם הסרט אימה הכי אבסורדי יצא מתוך אדם שכל מה שאי פעם ידע בא רק מהעולם הפיזי.

אז BDSM זה בטוח אמיתי. כי בניגוד לסרטי אימה, זה משהו שקיים גם בבעלי חיים אחרים על כדור הארץ.
תראו מישהו מתכונן למלחמה..
תראו מישהו מתכונן לחזר אחרי נקבות..
הכל קונפליקט אחד גדול שמפוצל לאינסוף קונפליקטים קטנים. זה פשוט שאת חלק מהדברים שאתה מתמודד מולם אתה שונא ותילחם מולם עד המוות ואת חלקם אתה אוהב ותמות למענם.
כי בשביל מה יש אהבה?
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 1 ביולי 2008
אנדרפוט • 1 ביולי 2008
הטענה שאין שום אלימות או כוחניות שמניעה את המיניות הבדסמית ושזו בסך הכל מיניות שונה, אחרת - זה בדיוק היופומיזם שאני מדבר עליו, לשון נקיה.
יכול להיות שאני באמת החריג כאן ושאני זקוק לטיפול, אבל יכול מאוד להיות שיש כאן מלאכת טיוח המונית, מעין עיוורון קולקטיבי ונסיון להרגיש מוסריים בכל מחיר, גם אם צריך לשקר ולהדחיק.

כאשר מכים מישהו בפרצוף, או יורקים עליו או דורכים עליו - יש כאן אלימות ויש אגרסיה ויש השפלה. כמובן שכל אחד תופס את זה אחרת אבל יש משהו קצת מחשיד בנטיה של חברי הקהילה ליפות את הדברים ולקרוא להם - אהבה, הובלה, עינוג, סגנון אלטרנטיבי וכו" זה לא שזה לא נכון, אבל זה בעיקר מבטא התעלמות שמקורה אי נעימות.

אני לא בא להוכיח שכולם פה לא בסדר או לא מוסריים או סוטים הראויים לגינוי, אני פשוט חושב שבכדי להבין משהו לעומק ולדעת איך לחיות איתו בשלום לא תמיד מספיק לקבל את עצמנו כמו שאנחנו ולמצוא נימוקים ושכנועים פנימיים מדוע בעצם הכל בסדר, כי לא הכל בסדר, לא אצל כולם. יש בקרב קהילת הבדסמ אחוזים הרבה יותר גבוהים מהממוצע של אומללות, בדידות וקשיים עם אינטימיות ויחסים וזו לא קביעה שרירותית, זה מנסיון והכרות די רחבה עם הציבור הזה. לקרוא לכל מי שיש לו בעיות מקרה מיוחד ולשלוח אותו לטיפול כי הוא קצת קוקו זה שוב פעם נסיון לטייח ולטאטא מתחת לשטיח עניין חשוב.

אם הייתי משוכנע שאני מקרה קיצוני וייחודי לא הייתי מטריח להעלות את הנושא הזה, אבל אני חושב שהדבר היחידי שאולי שונה מאוד בי זה שאני מנסה לעזור לעצמי ולכן גם חוקר ונובר בקרביים של פרות שמסתבר שהן קדושות, טאבו קהילתי. יש פה הרבה סבל אנושי שאינו מסב עונג לסובלים, גם אם מדובר במזוכיסטים, וקצת קשה להתעלם ממנו. יש אובססיה, דיכאון, התמכרות לפנטזיה ולמין, הרס עצמי החורג מגבולות הטעם הטוב ועוד כל מיני מריעין בישין, וכן - יש לזה קשר למיניות, ואותי מעניין הקשר הזה. אני לא מנסה לתקן אף אחד חוץ מאת עצמי אבל אני זקוק לדיאלוג הזה עם אנשים אחרים שאולי דומים לי (חלקם לפחות) ואני די מתפלא למצוא שהאופנה המקובלת בבדסמ המודרני כוללת בתוכה הרבה הכחשה בשמה של הסובייקטיביות הקדושה, וגם עיוורון בשמה של הגאווה והקבלה העצמית.