שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני בטוחה שאינני היחידה...

Josephin​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 1 ביוני 2008

אני בטוחה שאינני היחידה...

Josephin​(לא בעסק) • 1 ביוני 2008
מענין כמה נשים קיבלו בימים האחרונים הודעות SMS . מדמות לא רצויה (בלשון המעטה) בזו הלשון.

"את גומרת מסטירות?"

IvoryDom

נכון

IvoryDom • 1 ביוני 2008
את לא היחידה.

אבל מה התשובה?
electro-z

Re: אני בטוחה שאינני היחידה...

electro-z • 1 ביוני 2008
חלמית קטנה כתב/ה:
מענין כמה נשים קיבלו בימים האחרונים הודעות SMS . מדמות לא רצויה (בלשון המעטה) בזו הלשון.

"את גומרת מסטירות?"

אני מכיר אחת שקיבלה את ההודעה המענגת...
אני מניח שעוזו לא ירד (חידת הגיון?)

הצעתי לענות ב: "גומרת מסתירות" שכן השולח ידוע כחובב פילוסופיה ואין כמו פרדוקס קטן בכדי לענג פילוסוף רב רושם.
Josephin​(לא בעסק)

Re: נכון

IvoryDom כתב/ה:
את לא היחידה.

אבל מה התשובה?

שמעתי שעוד כמה נשים קיבלו את אותה ההודעה.

אני לא גומרת מסטירות , זה מחרמן ומרטיב אותי בטרוף icon_smile.gif
Josephin​(לא בעסק)

Re: אני בטוחה שאינני היחידה...

electro-z כתב/ה:
חלמית קטנה כתב/ה:

"את גומרת מסטירות?"

אני מכיר אחת שקיבלה את ההודעה המענגת...
אני מניח שעוזו לא ירד (חידת הגיון?)

הצעתי לענות ב: "גומרת מסתירות" שכן השולח ידוע כחובב פילוסופיה ואין כמו פרדוקס קטן בכדי לענג פילוסוף רב רושם.

אהבתי את התשובה "גומרת מסתירות" icon_lol.gif

הוא בהחלט סתירה להגדרת בן אדם .
הבן אדם נואש?? הסכים להתפשר על "כונפות " שאין להן זכות קיום , ובטח שאינן מספיק יפות או חטובות כדי להראות בחברתו של השרמנטי המסוקסק מכולם -ע- הגדול מכולם !!!icon_smile.gif

(ברורשחלק מדברי נאמרו בציניות)
נילי ונילי
נילי ונילי • 1 ביוני 2008
ג'יזס.
לשניה וחצי נבהלתי לרגע, אבל אז חשבתי על זה שעכשיו, כשאנחנו יודעות שיש יותר מבחורה אחת שקיבלה את הסמס הזה, אפשר פשוט להצליב מידע ולהתחיל מצוד.
electro-z
electro-z • 1 ביוני 2008
נילי ונילי כתב/ה:
ג'יזס.
לשניה וחצי נבהלתי לרגע, אבל אז חשבתי על זה שעכשיו, כשאנחנו יודעות שיש יותר מבחורה אחת שקיבלה את הסמס הזה, אפשר פשוט להצליב מידע ולהתחיל מצוד.

מחשבה יותר מבהילה היא מה מספרי הטלפון שלכן עושים אצלו ואיך הם הגיעו לשם...
נילי ונילי
נילי ונילי • 1 ביוני 2008
electro-z כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
ג'יזס.

אתה מנסה לרמוז כאילו בחורה שמוסרת את מספר הטלפון שלה למישהו בכלוב בהכרח נותנת את הסכמתה לקבל סמסים מטרידים, או שמא אתה מנסה לרמוז שבאתר כמו הכלוב, אסור לה לבחורה לסמוך על אף אחד ולתת את מספר הטלפון שלה?

כך או כך, שתי האופציות נראות לי לא קבילות בהתחשב בכך שהכלוב הוא אתר היכרויות אינטרנטי.

[ואחר כך אתם מתפלאים על כך שהנשים הגולשות בכלוב מתייחסות לכל גבר פה כאל אנס בפוטנציה או מינימום סטוקר אובססיבי שמצריך יירוט. אני מציעה שקצת יותר גברים יתחילו להבין שזה אינטרס מובהק שלהם, לסמן התנהגויות והטרדות כאלו כלא קבילות במסגרת חוקי משחק ההיכרויות פה]
electro-z
electro-z • 1 ביוני 2008
נילי ונילי כתב/ה:
electro-z כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
ג'יזס.

אתה מנסה לרמוז כאילו בחורה שמוסרת את מספר הטלפון שלה למישהו בכלוב בהכרח נותנת את הסכמתה לקבל סמסים מטרידים, או שמא אתה מנסה לרמוז שבאתר כמו הכלוב, אסור לה לבחורה לסמוך על אף אחד ולתת את מספר הטלפון שלה?

כך או כך, שתי האופציות נראות לי לא קבילות בהתחשב בכך שהכלוב הוא אתר היכרויות אינטרנטי.

לא זה ולא זה.
ואכן האופציות לא קבילות.
הפליאה שלי נוגעת רק לע' הגדול.
(אני באופן אישי סאבית שמנה כעורה ודחויה, כדבר המשורר, אי לכך לא זכיתי ל SMS המרטיב icon_smile.gif )
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 1 ביוני 2008
אני גומרת מסתירות. פנימיות.

והתהילה לאלקטרו.