בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ טוב

Grey / Green
לפני 16 שנים • 2 ביוני 2008

בדסמ טוב

Grey / Green • 2 ביוני 2008
כולנו יודעים בדיוק מה זה בדסמ רע: כולנו חווינו (או קראנו אזהרות בפורום) מגעים מגעילים, שהותירו אותנו פצועים פיזית ונפשית, קטנים יותר, חלשים יותר. בואו נשמע על ההפך. קשה לכמת בדסמ "טוב" ולשים לו גבולות, ובכלל לא כיף להגדיר דברים. יותר מעניין לדבר על מקרים ספציפיים של בדסמ טוב. מתי קרה לכם שנשענתם לאחור בכבליכם (או הרפיתם לרגע מהשוט) וחשבתם לעצמכם, שיט, ממש טוב לי?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 2 ביוני 2008
גריי- דוז פוואה על נתינת הדוגמה האישית icon_cool.gif

זו שאלה מאוד קשה... יכול להיות טוב לכמה זמן ואז רע? כי כשמסתכלים אחורה על מערכות יחסים, קשה לומר על משהו שהוא "לגמרי טוב". גם על ווניל, אגב, או שזה סתם חיי האומללים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 02, 2008 11:56 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Grey / Green
Grey / Green • 2 ביוני 2008
יכול. אבל תחשבי פשוט, תחשבי על רגע שהיה טוב. על מקרה אחד, בודד, נעים.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 2 ביוני 2008
Grey / Green כתב/ה:
יכול. אבל תחשבי פשוט, תחשבי על רגע שהיה טוב. על מקרה אחד, בודד, נעים.

היו, היו הרבה כאלה. זה פשוט לא... לפורום הזה icon_redface.gif

אבל בהחלט היו. רגעים של סאב- ספייס מוחלט, של שמחה גדולה. אני חושבת שעבורי, ונילית שכמותי, מה שעושה את זה באמת מקום בטוח ומאושר, הוא התחושה שהוא אוהב, מעריך ומוקיר אותי. שנוצר בינינו איזשהו דיאלוג בסשן (אם על סשן מדובר). שיש בינינו "ריקוד שליטה" הרמוני.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
סשן באמצע תקופת המבחנים האחרונה שבו על אף שהוצלפתי בעוצמה שכבר שכחתי את הרגשתה לא הצלחתי להפסיק לחייך ולבכות מאושר. הבטתי כל הסשן בעיניים של זאלו, העיניים החכמות והטובות והסקסיות עד אימה שלו והרגשתי איך כל התסכול, הלחץ והסטרס נוזלים ממני הלאה. היכולת הזו לשחרר אותי מכל הרגשות השליליים שמתקבעים להם בשכמות ובצוואר מבלי לגעת באזורים האלו, ההעברה של התחושה שבעיניו אני הכי יפה בעולם והעטיפה שלו אותי הם רגע אחד מיני רבים של בדס"מ טוב שאנחנו טווים יחדיו כבר כמעט 5 שנים.

וירוק-אפור: תודה על השרשור הזה }{
Devil's Angel
Devil's Angel • 2 ביוני 2008
לשכב בחיקו, להסתכל עליו מלמטה.
הוא מחייך, שקט.
אני מחייכת, שקטה.
סוטר לי, שוב ושוב, ושוב.
סטירות בוערות.
עוצמת עיניים ו"רואה" אותו מביט בי סופגת, ומחייך.
רוצה עוד. מגישה את הלחי השנייה.

להיות שם ככה בגללו, בגללי, בגלל שהרגע הזה הוא כלכך "זה".
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 2 ביוני 2008
Black Lotus כתב/ה:
סשן באמצע תקופת המבחנים האחרונה שבו על אף שהוצלפתי בעוצמה שכבר שכחתי את הרגשתה לא הצלחתי להפסיק לחייך ולבכות מאושר. הבטתי כל הסשן בעיניים של זאלו, העיניים החכמות והטובות והסקסיות עד אימה שלו והרגשתי איך כל התסכול, הלחץ והסטרס נוזלים ממני הלאה. היכולת הזו לשחרר אותי מכל הרגשות השליליים שמתקבעים להם בשכמות ובצוואר מבלי לגעת באזורים האלו, ההעברה של התחושה שבעיניו אני הכי יפה בעולם והעטיפה שלו אותי הם רגע אחד מיני רבים של בדס"מ טוב שאנחנו טווים יחדיו כבר כמעט 5 שנים.

וירוק-אפור: תודה על השרשור הזה }{

היתה לי תחושה שאת או זאלו תגיבו פה icon_smile.gif

בנוגע לנושא השרשור עצמו, זה גרם לי להזכר בספייס הכי מדהים שהיה לי אי פעם.
לפני חודש. סשן הצלפות שנמשך שעתיים, רק הצלפות. שום דבר אחר חוץ מזה.
כאב תמיד מטיס אותי.
מה שהיה שונה בסשן הזה לעומת אחרים זה שלמרות עוצמות הכאב הגבוהות שהגעתי אליהן הפעם בשלב מסויים התחלתי לצחוק ופשוט לא יכולתי להפסיק.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 2 ביוני 2008
כשאני בוכה בזמן סשן ויודעת שזה המקום הכי בטוח שיש לי.
והיא היחידה שאני בוכה מולה.
מול אנשים אחרים זה נשאר חנוק בתוכי.
אלעד(שולט)
אלעד(שולט) • 2 ביוני 2008
יש את הרגעים האלה ולשמחתי הם קורים בתדירות לא שכיחה שאני עוצר בסשן וחושב,
יו איזה מצב מדהים, ממש כמו תמונה .
(והיה לי אחד כזה לפני חודשיים שלושה בערך...)
אני מתנתק ומסתכל מהצד ומרגיש כאילו אני לא רואה מצב אמיתי אלא תמונה שצוירה במכחול.
הצבעים, התנוחות, החדות, הכל יותר חי, ויותר בוער. רגע אמיתי שקפא לנצח.

אני רוצה להאמין שלפחות 90% מהזמן אני בבדס"מ טוב, ואז אולי הסשן שלי הוא טיול במוזיאון?
icon_smile.gif
שעת הדימדומים שולט
לפני 16 שנים • 3 ביוני 2008

המרכיב האנושי

שעת הדימדומים שולט • 3 ביוני 2008
כמו כמעט בכל פעילות אנושית אינטראקטיבית אחרת את ההבדל בין "טוב" ל"רע" יוצרות הנפשות הפועלות.
כששני הצדדים נותנים את עצמם 100 אחוז לתוך הסשן אז אני מניח שהוא יהיה "טוב".