אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני רוצה לראות את זה בתוכך"

מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 7 ביוני 2008

"אני רוצה לראות את זה בתוכך"

מיתוסית​(שולטת) • 7 ביוני 2008
מפגרת שכמותי, חרמנית נורא אחרי שלא קיבלתי זין כבר שלושה ימים, שלחתי לו הודעה שאני רוצה לחזור הביתה, שהוא יזרוק אותי למיטה, יקשור אותי, יגמיר אותי ויזיין אותי כשהעיניים שלי קשורות.
נו, חשבתי שאני יכולה לשלוט מלמטה. לא רציתי משהו מסובך מידי. קצת סקס קינקי ואולי טיפה יותר.
אלא שקיבלתי הודעה בזו הלשון: "את תגיעי הביתה כשאני לא נמצא. כאשר אני אחזור את תהיי על 4 ערומה עם אזיקים וקולר וכיסוי עיניים!"
התחשק לי ללבוש משהו סקסי, אז שאלתי אם יש משהו שהוא רוצה ולבסוף הגיעה התשובה: "תלבשי את בגדי היומולדת". הנחתי שהתכוון שאלבש את מה שלבשתי ביומולדת שלו שזה חוטיני שחור, מחוך לבן וירכונים שחורים.

חזרתי הביתה הרוגה, מזגתי לעצמי כוס מים קרים והלכתי לחדר השינה שלנו כדי להתפשט. התקרבתי למיטהו נתקלתי בפלאג שלי (!!!) ולידו פתק: "כשאני אחזור הביתה אני רוצה לראות את זה בתוכך!!!"

הייתי בשוק.
המפתיע הוא שבאותו יום חשבתי לעצמי שאני חייבת להתגבר כבר על הביישנות והמחסום של לאונן מול גבר כלשהו, ובטח שמולו. רציתי להיות חשופה לגמרי לפניו, אבל אני לא מצליחה. חשבתי שאם הוא יבקש ממני בזמן סשן, יבקש ולא ירפה, אני אעשה את זה. אולי זה לא יהיה קל (אני בטח ארצה למות), אבל אין ספק שזה ידרבן אותי יתר אם אני ארגיש שאני לא יכולה לסרב לו.

לפני מספר ימים העזתי בפעם הראשונה לעשות איתו אנאלי וזה לא החזיק יותר מידי כי כאב לי, אבל היו רגעים שזה דווקא היה די נעים, פשוט הייתי לחוצה נורא. אף פעם לא הייתי מוכנה להשתמש בפלאג או בויברטור לידו.

והנה זה הגיע.

אבל... אבל...

זה לא נוח לי להיות ככה, אני חושבת שזה ישפיל אותי מאוד להיות ככה על ארבע עם פלאג בתחת...
אז ביקשתי להיות עם זה עד שיגיע ואז להוריד ממש לפני (בכל זאת לעשות את זה הדרגתי) ושגם אני לא רוצה להיות על ארבע כי הרצפה מלוכלכת (לא הספקתי לשטוף אותה בשבוע שעבר).

בקיצור, סאבית סוררת ומפונקת שזקוקה לסדרת חינוך דחופה icon_rolleyes.gif
(זה מה שקורה כשאת לא עושה כמעט סשנים מחוסר בזמן וכו')

אז הוא הסכים ואמר שאטאטא את הרצפה בכל מקרה.

שמחתי, אבל אחרי שניתקתי את השיחה, משהו בתוכי נצבט והצטער על זה שהוא הסכים ולא היה תקיף יותר. שהוא נתן לי לברוח.

אני חושבת שמאחר והוא צריך להגיע כעבור לא זמן לא רב, אני כנראה אצטרך לדחוף את הפלאג עכשיו ואז לטאטא את הבית כשהוא בפנים.
אני הופכת פתאום לחוצה ומרוגשת.

נשכבת על המיטה, משמנת את האיזור עם KY, דוחפת את הפלאג לאט. עוצמת עיניים ומפנטזת עליו דוחף את הזין העבה שלו לתחת שלי. זה מתחיל ממש לגרות... הכוס שלי רטוב.
אני מתרוממת ומבינה שצריך ללבוש מעל זה תחתונים, כי אם אני אזוז יותר מידי, הוא יברח. שמה חוטיני, מכווצת חזק את השרירים וזזה בצעדים קטנים כמו איזו גיישה יפנית.
מסדרת את החדר, מביאה מטאטא ועולה לי רעיון חדש לראש: להכניס את הביצים הסיניות לכוס. הפכתי להיות ממש חרמנית.
דוחפת גם אותן, ממשיכה לנקות את הבית. שני האביזרים מכריחים אותי לכווץ את השרירים בכוס ובתחת וזה מחרפן אותי. אני מתה לגמור.
אחרי שהבית נקי, אני לא עומדת בזה. תוהה אם לבקש רשות או לא, מצד שני אני יודעת שאסור, אסור לגמור כי אולי הוא ירצה להגמיר אותי בעצמו ואולי לא ואז זה יהרוס.
נשכבת על המיטה, מאוננת רק קצת. קצת. הרגישות שם עצומה, מתה לגמור... לא זוכרת מתי פעם אחרונה רציתי כל כך...
מכריחה את עצמי ממש להפסיק.
נשארה חצי שעה בקושי.

אני מספיקה לרוץ למקלחת, לעשות מקלחת מהירה, לצאת, ללבוש את כל הסיפור על הגוף שלי. נשארו פחות מעשר דקות. אני לחוצה. מכבה את האור בחדר השינה, מדליקה מנורת לילה כחולה קטנה, שמה קולר, סוגרת אזיקי עור על הידיים, רצה אל השטיח הקטן שבכניסה לחדר שלנו. אני שומעת את האוטו שלו חונה בחוץ.
אני נבהלת. האם אני אספיק? זה ענין של דקות. שניות. כל כך לא רוצה לאכזב אותו!
מסירה את גומיית השיער שלי, מתייצבת על ארבע על השטיח.
המפתח בדלת, הוא פותח. אני קושרת מהר מאחורי הראש את המטפחת השחורה, הדלת נפתחת.
אני עדיין מתנשפת קלות, מקווה שהוא לא יבחין. אני לא רואה כלום. חוש הראייה שלי נמוג ואני מנסה לנחש מה הוא עושה.

הוא לא בא אליי כמו כל ערב, לנשק ישר.
הוא מתעלם ממני, אני חושבת שהוא בוחן, אבל אני שומעת אותי במטבח, מוציא לעצמו כנראה משהו לשתות. זה מציק לי שהוא לא בא ישר. יש לי הרגשה שהוא עומד ממש קרוב אליי. אני מרגישה את הנוכחות שלו.
הוא עומד מולי. לעזאזל, הריח שלו מציף את כל המרחב שלי. הריח שלו ממש מחרמן אותי כמו חתולה מיוחמת. אני כל כך רוצה לשאוף את הריח שלו לתוכי, להסניף אותו, את הצוואר, התחת, הגוף...

הוא עומד מולי. מתי הוא כבר ידבר? מה הוא יגיד, אם בכלל?

ואז הוא פוצה את פיו: "כלבה, מה זה!?", הוא מרים קול.
הוא נוגע לי במחוך, נותן פליק קטן על כף רגלי שנתונה בתוך הירכון השחור.
"בגדים?", אני שואלת בחשש.
"אני לא ביקשתי ממך ללבוש את זה".
אני מהרהרת רגע. הוא ביקש. למה הוא מכחיש? האם הוא מחפש תירוץ להעניש אותי?
"ביקשת ממני ללבוש את מה שלבשתי ביומולדת שלך".
רגע שקט ופתאום הוא צוחק ואני מתכווצת. "התכוונתי לחליפת יומולת. איך נולדת?"
"עירומה..."
"בדיוק".
אני מרגישה חרא. טיפשה ומטומטמת. איך לא הבנתי!? וכל כך רציתי לשמח אותו, וזה עוד גזל ממני כל כך הרבה זמן...
Mooooon
לפני 16 שנים • 10 ביוני 2008
Mooooon • 10 ביוני 2008
חמוד icon_smile.gif
אלעד(שולט)
לפני 16 שנים • 10 ביוני 2008
אלעד(שולט) • 10 ביוני 2008
אכן תיאור נחמד icon_smile.gif

בגדי יומולדת icon_lol.gif
Cornflake Girl
לפני 16 שנים • 11 ביוני 2008
Cornflake Girl • 11 ביוני 2008