שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשוב מאד: שינוי הקריטריונים לשינוי מין

shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 1 ביולי 2008

חשוב מאד: שינוי הקריטריונים לשינוי מין

shuki boy​(נשלט) • 1 ביולי 2008
טרנסים יקרים, וטרנסיות יקרות, עזרתכם ועזרתכן דרושה! אנא קיראו, והעבירו הלאה לעוד חברות וחברים שעוברים או עברו את הועדה בתל השומר

----
מאת: נורה גרינברג <noragr@bezeqint.net>

כידוע, משרד הבריאות הקים ועדה לבחינת נוהל הטיפולים לשינוי מין. הקמת הועדה באה בעקבות פנייה של ארגון רופאים לזכויות אדם שהוכנה ביחד עם ד"ר אילנה ברגר ואתי, ואשר הצביעה על פגמים חמורים בנוהל הקיים ודרשה לשנות אותו. אני הוזמנתי להצטרף לועדה כנציגת הציבור הטרנסקסואלי, וזאת גם בהתאם לדרישתנו שבקביעת הנוהל החדש ישותף הציבור שהעניין נוגע לו.

חשוב לנו עכשיו לפרסם את העניין. אנו מנהלים מגעים עם כמה אמצעי תקשורת. מובן שאנו עומדים על כך שהנושא יטופל רק על ידי כתבים בעלי גישה אמפתית, המבינים את הבעיות שבהן מדובר.

דרושים לנו אנשים שיהיו מוכנים להתראיין לעיתונות הכתובה. הראיון יהיה ללא צילומים, ואפשר גם בעילום שם. מה שצריך הוא אנשים שהיו או נמצאים עדיין בטיפול של הועדה לשינוי מין בתל השומר, שיספרו מחוויותיהם מול הועדה ובכלל, על התמודדותם עם המצוקה המגדרית.

זאת הזדמנות לתת פרסום לבעיות שעמן מתמודדים אנשים טרנסקסטואלים בדרך לניתוח. מי שיסכימו להתראיין יעשו שירות גדול לקהילה. אנא צרו קשר אתי, אם אפשר עוד הערב.

נורה

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/997869.html
קליבר​(שולט)

אני לא מבין בזה

קליבר​(שולט) • 1 ביולי 2008
אבל סוף סוף מינוי ראוי לנושא ציבורי icon_wink.gif אני בטוח שמה שתעשה עבור הציבור שלך יהיה הטוב ביותר ( אולי תרוץ לראשות המעוצה אצלנו ? )
goodluck.gif
המון בהצלחה לך .
shuki boy​(נשלט)

Re: אני לא מבין בזה

shuki boy​(נשלט) • 1 ביולי 2008
קליבר כתב/ה:
אבל סוף סוף מינוי ראוי לנושא ציבורי icon_wink.gif אני בטוח שמה שתעשה עבור הציבור שלך יהיה הטוב ביותר ( אולי תרוץ לראשות המעוצה אצלנו ? )
goodluck.gif
המון בהצלחה לך .

זה לא אני בועדת הביקורת, זו נורה גרינברג, אני רק מעביר את ההודעה שלה לכאן. וכן - כל הכבוד לה.
shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 1 באוג׳ 2008

עוד הודעה חשובה מנורה

shuki boy​(נשלט) • 1 באוג׳ 2008
בקשת רעיונות בקשר לנוהל לשינוי מין / נורה גרינברג
noragr@bezeqint.net

כידוע, משרד הבריאות הקים לאחרונה ועדה לבחינת הנוהל לביצוע ניתוחים לשינוי מין. הקמת הועדה באה בעקבות טענות מצד הקהילה הטרנסקסואלית, שמצאו ביטוי בפניה של ארגון רופאים לזכויות אדם, לפיהן הנוהל הקיים מיושן, חסר בסיס רפואי, פוגע בזכויות האדם של אנשים טרנסקסואלים והתקבל בלי להתייעץ אתם.

במענה לטענות האלה החליט משרד הבריאות, כאמור, להקים ועדה שתבדוק את הנוהל הקיים. הפעם שותפה בועדה נציגה של הקהילה הטרנסקסואלית.

הישיבה הראשונה של הועדה תתקיים ב-1 בספטמבר.

אני עוסקת כעת בהכנות לקראת תחילת עבודתה של הועדה. חשוב לי לקבל רעיונות, הצעות, סיפורים אישיים, דעות ומחשבות בקשר עם הדיון הצפוי. כל מי שסבורימות שיש להן/ם מה לתרום, מוזמנימות ליצור קשר אתי.

בתודה מראש,

נורה