בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה באזור

דנה השובבה
לפני 15 שנים • 9 ביולי 2008

חדשה באזור

דנה השובבה • 9 ביולי 2008
אני חדשה באזור כולו ומישהו כאן הזמין אותי למסיבת סאדו/סקס פרטית וטען שהעלות לזוג היא 1500 ש"ח מישהו אולי היה במסיבות האלה ויכול לספר עליהן? מה קורה שם ועד כמה מסוכן שם?
Venus in Furs

ברוכה הבאה דנה

Venus in Furs • 9 ביולי 2008
זה מזכיר לי את הבדיחה על נהג המשאית שנוסע בערבות ולפתע רואה שלט זוהר : "בית הזונות של סבתא". הוא נכנס, מקבלת אותו מאדאם זקנה וחביבה, מראה לו אלבום עם תמונות של הבחורות, הוא בוחר ומשלם מראש, והיא שולחת אותו לדלת השלישית משמאל. הוא נכנס נרגש בדלת, ומוצא את עצמו בחוץ, הדלת נעולה מאחוריו, ושלט מאיר עיניים מולו : "נדפקת בבית הזונות של סבתא".

(לא בדיחה כזו טובה, אני יודע)

מממ, אולי באמת יש מסיבות כאלו, אני לא יודע, בשלוש וחצי השנים שאני בקהילה מעולם לא נתקלתי בהן ואני גם מתקשה לדמיין מה יכול לעלות כל כך הרבה במסיבת סאדו. שוטים מזהב?

מה שכן, יש אחלה מסיבות בדסם בנו לימיט ובמסיבות של אייר, שעולות סביב ה60 ש"ח, וגם לא מסוכנות... icon_rolleyes.gif
קטסטרופה{Adonai}

יש גם

קטסטרופה{Adonai} • 9 ביולי 2008
יש גם הופעה מהממת של וונוס בשלושים ש"ח.
תאמיני לי שזה עדיף ממסיבות עם אדוני קונילמל ושפחות צעצוע.
דנה השובבה

דבר ראשון

דבר ראשון, כששאלתי על מסוכן- התכוונתי לכך שאני אוהבת "מסוכן" ואקסטרים ומקווה שאם קיימות כאלה מסיבות אנדר גראונד אז הן עונות לצפיות ברמה הזו... ואנשים שם באמת "חוטפים" ולא רק סתם שואו!!
דבר שני- אם אני יודעת שיש מסיבות כאלה- באמת, כמו בהפקות האלה של חו"ל, (כמו ששמעתי כך תארו את זה..) אז 1500 שקל לזוג בשביל חוויה כזו של כמה שעות עם קבוצת אנשים טובה ואיכותית שזורמת.. עם כל הציוד, ארוחת ערב והמופעים המקצועיים.. ברמה בינלאומית............ אז .....חחחחח... על מה אתה מדבר... אתה לא מבין, אני בשביל חוויה כזו- הייתי משלמת גם כפול... ועוד הבנתי, שיש סלקציה קשה- אז אם אני יודעת שדאגו לבחור בשבילי את הכי טובים זורמים, במצב כזה, אני חושבת שתסכים שאין כלל מה להשוות!!!!

(ותודה על ברוכה הבאה..)
Avalon
Avalon • 9 ביולי 2008
שמעתי שזה קשור אולי לסקס מאסטר אז אולי כדאי שתפני אליו בנושא
דנה השובבה

איפה מוצאת אותו?

איפה מוצאת אותו? מי זה?
Venus in Furs

Re: דבר ראשון

Venus in Furs • 9 ביולי 2008
דנה השובבה כתב/ה:
דבר ראשון, כששאלתי על מסוכן- התכוונתי לכך שאני אוהבת "מסוכן" ואקסטרים ומקווה שאם קיימות כאלה מסיבות אנדר גראונד אז הן עונות לצפיות ברמה הזו... ואנשים שם באמת "חוטפים" ולא רק סתם שואו!!
דבר שני- אם אני יודעת שיש מסיבות כאלה- באמת, כמו בהפקות האלה של חו"ל, (כמו ששמעתי כך תארו את זה..) אז 1500 שקל לזוג בשביל חוויה כזו של כמה שעות עם קבוצת אנשים טובה ואיכותית שזורמת.. עם כל הציוד, ארוחת ערב והמופעים המקצועיים.. ברמה בינלאומית............ אז .....חחחחח... על מה אתה מדבר... אתה לא מבין, אני בשביל חוויה כזו- הייתי משלמת גם כפול... ועוד הבנתי, שיש סלקציה קשה- אז אם אני יודעת שדאגו לבחור בשבילי את הכי טובים זורמים, במצב כזה, אני חושבת שתסכים שאין כלל מה להשוות!!!!

(ותודה על ברוכה הבאה..)

כל אחד והסטיות שלו.... icon_rolleyes.gif

ואני לא מסכים שאין מה להשוות, בוודאי לא כפי שמשתמע מדבריך.
את הפליי פארטיז שלי אני מארגן לעצמי, עדיף עם פרטנרית אחת ראוייה, וכשאני יוצא למסיבה אני דווקא רוצה לפגוש הרבה אנשים ולהחליט בעצמי מי איכותי ומי לא, לדבר עם חברים, לרקוד להשתולל להשתובב ולהשתרלל. המופעים לא מעניינים אותי במילא, ציוד יש לי, וארוחת ערב (מה הפאקינג קשר? (: ) אני אוכל בבית, תודה.

לגבי "באמת חוטפים", הם גם באמת חוטפים בלימיט ואצל אייר, ובאמת חטפו בדאנג'ן הי"ד, ובשלב הזה מעניין אותי לדעת אם היית באחד המקומות האלה או שזו דעה שגיבשת לבד...

כך או אחרת, שיהיה בהצלחה, וספרי איך היה.... icon_cool.gif
LADY RED​(שולטת)

נחיתה רכה

LADY RED​(שולטת) • 9 ביולי 2008
מאחלת לך נחיתה רכה
בעולם הזה
ומקווה שתהני מכל רגע
ושתדעי לקחת כל מה שתעשי בלי קשר לעולם הבדסמ
כאוסף חויות מהנות
ממני שני-ליידי רד 24
icon_smile.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 9 ביולי 2008
Avalon כתב/ה:
שמעתי שזה קשור אולי לסקס מאסטר אז אולי כדאי שתפני אליו בנושא

איך הגעת לזה שהוא מארגן מסיבות כאלה במחיר הנל ....

אני מבטיח לבדוק ולחזור עם תשובה .

לגבי השאלה מי זה ..סקס מאסטר הוא חבר קהילה ותיק שיש לו גם חנות אטרקטיבית

לציוד בדסם ,יש לו אתר בשם הנל אפשר להגיע דרך גוגל .
דנה השובבה
לפני 15 שנים • 10 ביולי 2008

תודה לכולם

דנה השובבה • 10 ביולי 2008
ראיתי את האתר של סקס מאסטר ודיברתי אם מישהו שם. נשמע לי קצת סנוב
אומר שלא יודע על מה אני מדברת אבל ישמח לראות אותי בחנות ואולי יוכל לעזור לי.
התכתבתי עם מישהי בצ'אט של תפוז וגם היא אמרה לי ששמעה משהו על מסיבות כאלה.
אולי עוד מישהו יכול לעזור ?