בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה לכל המלכות המלקות,האכזריות,המחנכות והיצירתיות.

שוטרת*
לפני 15 שנים • 13 ביולי 2008

קריאה לכל המלכות המלקות,האכזריות,המחנכות והיצירתיות.

שוטרת* • 13 ביולי 2008
אז ככה... יש לי בעיה.
היא נקראת "העבד הסטאנדאפיסט". מוכר לכן? נתקלתן בכזו חיה בעבר?
אתמול, פעם ראשונה שישבנו יחד, ואני לא מפסיקה לצחוק. לצחוק עד כדי דמעות. לצחוק עד כדי מריחת כל האיפור!
עשיתי הכל. הוצאתי אותו למקום ונילי, הושבתי אותו על הרצפה, הוא חטף סטירות מכל כיוון, השפלות ליד אנשים עם פרצופים מבוהלים < והיה אחד שהגדיל לומר לו 'מגיע לך'> - וכלום לא עזר. הוא לא הפסיק להצחיק אותי!
וזה לא שאני מאלו שמתהדרות בפוזה הקשוחה, אבל יש הבדל בין ציחקוק פה וחיוך שם, לבין צחוק בלתי פוסק עד כדי דמעות. אי אפשר לעבוד ככה.
אז זו פעם ראשונה שאני אובדת עצות, ויהיה חבל לי להעיף אותו בבעיטה רק כי הוא מצחיק כל הזמן, כך שאם יש למישהו כאן עצה מועילה, אני יותר מאשמח (:
Venus in Furs
Venus in Furs • 13 ביולי 2008
צ'מעי, לא יעזור לך, את הולכת ונהיית בנאדם סופסוף. לאט אבל בטוח. icon_rolleyes.gif

והצחוק יפה לבריאות, מה רע בצחוק? החיים מצחיקים אז צוחקים. מה יש, צחוק זה לא SSC? icon_razz.gif
סטיית תקן
סטיית תקן • 13 ביולי 2008
מה רע בעבד מצחיק???

למה כל הזמן להיות רציני??? קצת הומור זה דבר חיובי

ואל תגידי שזה שהוא הצחיק אותך עשה לך הרגשה רעה

אני בטוח שהיית מאושרת שצחקת ממנו
שוטרת*
שוטרת* • 13 ביולי 2008
נו כבר! גברים צפויים שכמותכם!
אמרתי כבר שאני לא בקטע של הפוזה. ולא מחפשת להיות רצינית כל הזמן. אבל איך אני יכולה להעניש אותו ולהתפוצץ מצחוק תוך כדי?
אם הייתם מחנכים ילד, והוא היה צובע את הקיר, והייתם שולחים אותו לחדר תוך שאתם מתפוצצים מצחוק מהציור היצירתי שלו, איזה מסר הייתם מעבירים?
גרועים בחינוך אתם, בחיי.
ולגבי השאלה שלך ונוס, בטח שזה לא SSC!! זה בניגוד לרצוני באופן מובהק לצחוק כל שניה נתונה שאני לידו!
Venus in Furs
ממ, דן בן אמוץ אמר :

"כל הצוחק בעת ביאה מאבד את עולמו וזיקפתו כאחד"

אז יתכן שבאמת עומדת בפניך בעיה רצינית.

את יכולה להכין לעצמך כמה צילומים בפלאפון, של ילדים רעבים באפריקה, חיות שעוברות התעללות, אנשים שמעצבנים אותך, דברים כאלה. ואז להציץ בהם כל פעם שאת עומדת לצחוק.

למרות שאותי באופן אישי זה ממש קורע לחשוב עליך מנסה לעשות את הפרצוף הדומי הרציני שלך ונשברת לצחוק מטומטם שלא נגמר עד שאת נחנקת. icon_cool.gif

וואי, תארי לך שזה בלתי הפיך? שעכשיו כל פעם שתנסי לסשן מישו תזכרי בדברים המצחיקים שהוא עשה?

צריך לבער את האיש הזה מקרבנו !!!! הוא מקלקל את הדומיות !!!!
שוטרת*
שוטרת* • 13 ביולי 2008
rffl.gif

<שאני אבין, אתה מנסה להתחרות בו ? icon_spank.gif >
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 13 ביולי 2008
אמממ....גאג ? icon_lol.gif icon_lol.gif
Venus in Furs
הייתי מציע לתת לך כמה סטירות שיישרו אותך וימחקו לך תחיוך מהפנים, כי נראה לי שאת במצברוח קצת שטותי בימים אלו, מה שנקרא "מצב כפית", אבל אני חושש שלא תראי את הצעתי בעין יפה, ותחשדי במניעי הטהורים והחבריים שרק באים לעזור ולסייע לעלמה במצוקה, ולכן אמנע מכך.

אה, וקודם לגבי הSSC, חשבתי שאת בכלל נגד... icon_rolleyes.gif
שוטרת*
שוטרת* • 13 ביולי 2008
לילוש!.. הלוואי וזה היה כזה פשוט..גם כשהוא סותם, הוא מצחיק אותי עם הפרצופים שלו.. והוא יותר מדי יפה בשביל מסיכה.. במקרה שלו זה כרוני. אמצעים פיזיים לא עוזרים..

ונוס, אל תנסה את הטיזינג הזה שלך עכשיו, כן SSC, לא SSC - אלו הגדרות שתופסות כשזה נוגע אלי. כשזה נוגע לעבדים? מי שואל אותם בכלל משהו? icon_wink.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 13 ביולי 2008
ממליצה על קולר חשמלי עם שלט , כל פעם שהוא יעז להצחיק אותך תלחצי על השלט וזרם חשמלי קטנטן יזרום בגופו , אחרי כמה פעמים הוא יחשוב פעמיים אם להצחיקך או לא icon_twisted.gif