אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחקר: גברים ישראלים מפחדים מנשים מלאות

ים_yam​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 16 ביולי 2008

מחקר: גברים ישראלים מפחדים מנשים מלאות

ים_yam​(לא בעסק) • 16 ביולי 2008
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3568566,00.html

אולי זה מסביר את ריבוי הנשים העסיסיות בקרב השולטות?
בלוסום​(לא בעסק)

בוא ננסה לקרוא בין השורות

בלוסום​(לא בעסק) • 16 ביולי 2008
מה שהם עוד אומרים שם, שגברים נרתעים גם מנשים כוחניות (נו, אז מה חדש?)
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 16 ביולי 2008
גברים גם מפחדים מנשים יפהפיות, כאלו שמסובבים אחריהן את הראש סטייל ויקה וכיו'ב,אז מה זה אומר ? שגברים בעצם...פחדנים? popworm.gif
זיקית

טוקבקים

זיקית • 16 ביולי 2008
הטוקבקים שם מזעזעים. כמה שנאה ורוע.

icon_confused.gif
NUMB
NUMB • 16 ביולי 2008
הכתבה מטומטמת
והתגובות שם מטומטמות עוד יותר.

אני בכלל לא חושבת שזה עניין של פחד או רתיעה, זה ענייו בסיסי של אסטטיקה.
שומן שמשתפל מכל הצדדים אינו נראה אסטטי זה הכל.
כמובן שלכל אחת ואחד יש זכות להראות איך שהוא רוצה וחושב לנכון, אבל במציאות היא שאנשים שמנים תמיד לא מרוצים מעצמם עמוק בלב, תמיד מעדיפים להשיל כמה קילוגרמים, יש כאלה שגם עושים את זה ומתמידים, ויש כאלו שצועקים שזאת אפליה לא לאהוב אנשים בעלי עודף משקל.
בגלל זה תמיד יוצאות כתבות מטומטמות כאלו שמדברות בלי סוף על מה ואיך ולמה במקום על העניין תכלס.

מי שלא רוצה להיות שמן שילך להתאמן, מי שאוהב את הגוף שלו כמו שיש אז יופי לו, אין צורך לדוש בזה בלי הפסקה.
Toxic Princess
Toxic Princess • 16 ביולי 2008
כן גברים פחדנים. מפחדים מנשים מלאות. נכוןןןןןןןןן, בטוח, ממש לגמרי בוודאי. אל תשאלו כמה זה נכון. icon_lol.gif
מה זה השטויות האלה?? לדעתי זה סתם שטויות ולא יודעת מי הנחקרים הדפוקים ולא יודעת איך הגיעו לתוצאות האלה אבל באמת לדעתי זה שטויות.

ועוד הטוקבקים שם?? אלוהים לא נראה לי שיש רמה יותר נמוכה מזה..
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 16 ביולי 2008
ככה זה כשמחפשים סיבה
להיותם כוסיות. icon_lol.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 16 ביולי 2008
ציטוט: מה שהם עוד אומרים שם, שגברים נרתעים גם מנשים כוחניות (נו, אז מה חדש?)

אני חושב שזה טבעי להירתע מאנשים כוחניים. icon_rolleyes.gif

בכל מקרה, יש אמת מסויימת בדבר, למרות שלדעתי רוב הגברים יירתעו יותר מאשה יפה או יפה מאוד, מאשר מכל סוג אחר של אשה - כולל מנכ"לית בגובה 1.90 מטר על 100 קילו עם 170 איי-קיו. icon_lol.gif
נולי
נולי • 16 ביולי 2008
עכשיו הבנתי!
אני פשוט אישה מפחידה.
טוף.

ואל תדמינו אפילו שאני חושבת על דיאטה.
Homelander​(שולט)

כפי שכתבתי בפורום אחר שהביא את הכתבה הזו:

Homelander​(שולט) • 16 ביולי 2008
כאשר אני רואה אשה מלאה מבלי להכיר את אופיה, הדבר האחרון שאני חושב הוא שהיא עצמאית, אסרטיבית או אפילו אינדיבידואלית.
ההיפך הוא הנכון- הכל מתחיל מנק' המוצא, שזה לא יפה לבני-אדם, נשים וגברים כאחד להיות מלאים; אולי זה הפך לתוצאה של התרבות כי בעבר נשים מלאות נחשבו ליפות יותר, אבל כאשר אני מביט באשה או גבר מלאים זה כלל לא נראה יפה בעיני.
ואז הדבר שאני חושב לעצמי הוא ממש לא שהם לא נכנעו לאידאל היופי, אלא שהם ויתרו על המראה שלהם ונכנעו לנטייה להזניח את עצמם ואת גופם.
המקרה היחיד שיוצא-דופן פה הוא כאשר מדובר באנשים עם נטייה להשמנת-יתר, שזו כבר בעיה רפואית, אבל גם בה אפשר לטפל.

בחיים שלי הכרתי אך ורק אשה מלאה אחת שהייתה חזקה מאד במובנים רבים, אבל לא מצאה בתוכה את הכוחות להלחם על המראה שלה; אז ספציפית מדובר במישהי שאהבתי ולכן זה לא הפריע לי, אבל במקרים אחרים זה אף פוגע מאד במשיכה המינית שלי כאשר אני נתקל בבחורה מלאה.

ולבסוף, מדגם-ארצי של 350 חבר'ה שכולם גם באותה שכבת גיל, זה מדגם על הפרצוף וממש לא מדד יעיל לייצוג 'הגבר הישראלי'.