ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתחנן או לא להתחנן

מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 15 שנים • 17 ביולי 2008

להתחנן או לא להתחנן

בואו נדבר על זה:

מי מתקשה להתחנן?

למה קשה להתחנן?

מה יותר משפיל מלהתחנן?
קליבר​(שולט)
לפני 15 שנים • 18 ביולי 2008

Re: להתחנן או לא להתחנן

קליבר​(שולט) • 18 ביולי 2008
מאלפת פרחים כתב/ה:
בואו נדבר על זה:

מי מתקשה להתחנן?

למה קשה להתחנן?

מה יותר משפיל מלהתחנן?

מה יותר קשה ?לענות לשאלות האלה .
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 18 ביולי 2008
אחד הדברים המוזרים והלא אמיתיים שנתקלתי בהם במערכת יחסים של שליטה היתה הדרישה הזו "תתחנני".

זה היה כל כך מעושה, הצגה, מהפה החוצה, מלאכותי, סתמי.. מה שתרצו. עבורי כמובן.
לנסות ולהעלות את ההבעה הכי דבילית שאפשר על הפנים, להשתמש הרבה וברצף בשתי מילים: "בבקשה" ו"אני מתחננת". מידי פעם לתבל ב"פליז" כדי לגוון ואם את יודעת איך אומרים את המילה בבקשה בעוד שפות - אחלה בחלה.

זה לא משפיל. לא את הכנוע. זו הצגה. לדעתי (ג'יזס.. די מייגע לציין זאת כל הזמן אבל זה בלתי נמנע בשדה הקרב הנקרא דיון כאן בכלוב..)
הדבר היחידי שיש בו "תוכן" בסיטואציה שכזו היא שכשהשולט מודע לזה שזה הצגה אבל זה לא ממש מעניין אותו/אותה. הסיטואציה עצמה של מישהו מתחנן בפניו, אם ויזואלית ואם מילולית - מחרמנת אותו ומרגשת אותו.
וזו היתה הסיבה היחידה שהסכמתי למשחק המגוחך הזה.. נו מה - זה עושה לו טוב, מה 'כפת לי? icon_wink.gif

(שוב - בלי הכללות. אני מדברת על עצמי. אני בטוחה שיש אי שם כנועים שזה מאוד משפיל עבורם להגיד "בבקשה" או "אני מתחנן/נת".)
נילי ונילי
נילי ונילי • 18 ביולי 2008
nerissa כתב/ה:

(שוב - בלי הכללות. אני מדברת על עצמי. אני בטוחה שיש אי שם כנועים שזה מאוד משפיל עבורם להגיד "בבקשה" או "אני מתחנן/נת".)

אם להמשיך את קו ה"רק על עצמי לספר ידעתי"-
אצלי זה בכלל לא קשר לכניעות או להשפלה, אני סתם נורא אוהבת להתחנן. יש בזה משהו מחרמן לאללה, כל הקטע של לבקש, להתחנן, לספר בדיוק מה אני רוצה שיעשו לי. ואיך. וכמה. ואיפה. ומתי.

כבחורה וורבאלית האלמנט המילולי שבכל העסק הפיזי מאוד מענג אותי, בדומה ובהמשך ישיר להנאה שלי מדיבור מלוכלך או מדיבור בכלל באמצע סקס.
{dOmCruise{A
{dOmCruise{A • 18 ביולי 2008
נילי ונילי כתב/ה:

כבחורה וורבאלית האלמנט המילולי שבכל העסק הפיזי מאוד מענג אותי, בדומה ובהמשך ישיר להנאה שלי מדיבור מלוכלך או מדיבור בכלל באמצע סקס. [/color]

וזה מזכיר לי..

שאלו מישהי אם היא מד'ברת עם בעלה בזמן הסקס - והיא ענתה" בודאי, אם הוא מתקשר..

תגיד לי דברים מלוכלכים...

בבקשה: הכיור, האמבטיה, המטבח...
BrutallDom
BrutallDom • 18 ביולי 2008
.

זה חבל נריסה, שעד היום לא הצלחת להתחבר לקטע של התחננות.
שלא מצאת שום דבר שבאמת שווה ממש ממש להתחנן שיקרה לך.
וגם שלא מצאת שוב דבר שווה להתחנן, ממש ממש להתחנן, שלא יקרה לך.

וכמו כל דבר אחר, מה שועשים באמת יוצא אמיתי, ומה שמשחקים ועושים בכאילו יוצא לא אמיתי ומעושה, וככה גם מרגיש ונראה.

אני מוצא את נושא ההתחננות כמשהו מאד מאד עמוק, מאד מאד ערום חשוף וחסר הגנה, מאד חזק, ומאד קרוב ואינטמי,
ולכן כמעט סימביוטי.

ומעבר לזה, כלי אדיר ועצום להפיק השפלה מאד עמוקה ואינטנסיבית, וגם כלי להכאיב בעזרתו.

עד כאן לעכשיו.

.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 18 ביולי 2008

אני לא אוהבת להתחנן , עצם המחשבה על התחננות מכניסה אותי לסוג מסויים של מצוקה, מאבק שלי עם עצמי מעצם העובדה שאצטרך להתחנן .
מעולם לא התבקשתי להתחנן או הייתי צריכה, כך שהלכה למעשה אין לי מושג איך זה .
בנתיים עד היום icon_smile.gif
נוריתE
נוריתE • 18 ביולי 2008
nerissa כתב/ה:
אחד הדברים המוזרים והלא אמיתיים שנתקלתי בהם במערכת יחסים של שליטה היתה הדרישה הזו "תתחנני".

זה היה כל כך מעושה, הצגה, מהפה החוצה, מלאכותי, סתמי.. מה שתרצו. עבורי כמובן.
לנסות ולהעלות את ההבעה הכי דבילית שאפשר על הפנים, להשתמש הרבה וברצף בשתי מילים: "בבקשה" ו"אני מתחננת". מידי פעם לתבל ב"פליז" כדי לגוון ואם את יודעת איך אומרים את המילה בבקשה בעוד שפות - אחלה בחלה.

זה לא משפיל. לא את הכנוע. זו הצגה. לדעתי (ג'יזס.. די מייגע לציין זאת כל הזמן אבל זה בלתי נמנע בשדה הקרב הנקרא דיון כאן בכלוב..)
הדבר היחידי שיש בו "תוכן" בסיטואציה שכזו היא שכשהשולט מודע לזה שזה הצגה אבל זה לא ממש מעניין אותו/אותה. הסיטואציה עצמה של מישהו מתחנן בפניו, אם ויזואלית ואם מילולית - מחרמנת אותו ומרגשת אותו.
וזו היתה הסיבה היחידה שהסכמתי למשחק המגוחך הזה.. נו מה - זה עושה לו טוב, מה 'כפת לי? icon_wink.gif

הוצאת לי את המילים מהפה.

זה קשה לדעת שבנאדם ממעיט כל כך בערך שלך ובמה שיש לך לתת ומשחק איתך משחקים טיפשיים
אבל ישנם כניראה גם כאלו שתחנונים אולי זה חלק מכל הסיטואציה אצלהם בדומה לכל מיני סוגים של השפלות אחרות .

כיום אחרי הרבה שנים ב"שטח" בנאדם שחליט לשחק איתי משחקים שכאלו יראה רק את הגב שלי בדלת ,בדרך החוצה.

אפשר כזה לשחק להתחנחן לעשות "חיינדלך" אבל דחילק יש גבול.
אחת כזו
אחת כזו • 18 ביולי 2008
אתם אומרים שהוא צריך לבקש שאני אתחנן..?
עד עכשיו חשבתי שתחנונים זו זכות שהוא לא מונע ממני לפעמים, כשהוא מרגיש נדיב..

להודות ברצון שלי בו, בצורך שלי בו, ולעשות כל מה שאני רק יכולה כדי למלא את הצורך הזה -
מה יכול להיות מרגש ונכון יותר.

זה אפילו לא נכנס בעיני לגדרי "השפלה" במובנה השגור.
זו התעלות, התחושה הזו שאפשר לחשוף צורך כזה, לתת אמון בו, בפניו -
זה כל כך אינטימי ומעצים.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 18 ביולי 2008
חלמית קטנה כתב/ה:

אני לא אוהבת להתחנן , עצם המחשבה על התחננות מכניסה אותי לסוג מסויים של מצוקה, מאבק שלי עם עצמי מעצם העובדה שאצטרך להתחנן .
מעולם לא התבקשתי להתחנן או הייתי צריכה, כך שהלכה למעשה אין לי מושג איך זה .
בנתיים עד היום icon_smile.gif

ואני חושבת שבדיוק בגלל התחושות האלו שאת מתארת, תחינה היא "כלי" טוב עבורך icon_smile.gif

BrutallDom כתב/ה:
.

זה חבל נריסה, שעד היום לא הצלחת להתחבר לקטע של התחננות.
שלא מצאת שום דבר שבאמת שווה ממש ממש להתחנן שיקרה לך.
וגם שלא מצאת שוב דבר שווה להתחנן, ממש ממש להתחנן, שלא יקרה לך.

וכמו כל דבר אחר, מה שועשים באמת יוצא אמיתי, ומה שמשחקים ועושים בכאילו יוצא לא אמיתי ומעושה, וככה גם מרגיש ונראה.

אני מוצא את נושא ההתחננות כמשהו מאד מאד עמוק, מאד מאד ערום חשוף וחסר הגנה, מאד חזק, ומאד קרוב ואינטמי,
ולכן כמעט סימביוטי.

ומעבר לזה, כלי אדיר ועצום להפיק השפלה מאד עמוקה ואינטנסיבית, וגם כלי להכאיב בעזרתו.

עד כאן לעכשיו.

.

זה ממש ממש לא חבל, ברוטל. icon_lol.gif
יש חבל'ים הרבה הרבה יותר חשובים מאשר תחינה בדסמית, ברוטל. לפחות בחיי המאוד מאוד מלאים גם כך במאבקים ותחינות, ברוטל (שאל את מנהל עו"ש בבנק שלי איך אני יודעת יפה להתחנן כשאני צריכה..)

אבל אני לא צריכה להגיד לך, ברוטל, שיש קצת מעבר לעולם הבדסמ.. אתה יודע.. דברים מאוד מאוד חשובים. העולם הזה עבורי הוא בריחה מהיומיום. ביומיום אני מתחננת די והותר בצורה כזו או אחרת.

באתי להינות.. ואני מבטיחה לך שהדברים הממש ממש חשובים בחיי - לא צריך להתחנן להם או אליהם.

אנחנו כבר יודעים, שנושא השפלה מאוד מאוד קרוב ללבך - הוא לא בהכרח קרוב ללבבות אחרים.
אתה מספיק זמן כאן כדי לדעת שהעולם האפל העשיר הזה יודע לענות על כל מיני צרכים/משיכות/תחביבים/השלמות.

מעולם לא התחברתי להשפלה. אני לא מאמינה שהיא "הכרחית" לשליטה.. לטעמי, דווקא שולט המעדיף להשעין את אדנותו על השפלה הוא חלש. מאוד. קל להשפיל אנשים - במיוחד כשאתה קרוב אליהם. במיוחד כשהם אוהבים אותך מאוד וחושפים עצמם בפניך.
אבל זה סוג של פחדנות.. לטעמי. נו טוב, לא פחדנות כמו סוג של עצלנות או התחמקות.

אבל שוב.. אני חוזרת למה שכתבתי קודם. כל אחד מתחבר למה שעושה אותו שלם ומאושר. icon_wink.gif