לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

crush fetish- לעוד מישהו יש פטיש לדריכה של חרקים,חסילונים?

תתאכזרי אליי
לפני 15 שנים • 1 באוג׳ 2008

לעצמאית

תתאכזרי אליי • 1 באוג׳ 2008
אני יודע לקרא.
ואני מבין.
אני מבין את מה שאני קורא.
אני לא צריך שיתרגמו לי עברית.
נכון,אנימה לא מזדהה איתי.אבל היא מבינה אותי.
היא מבינה אותי באמת האחוזים.
גם את בחרת שלא להאמין ליסורים שלי בכך שכינית את היסורים שלי דמעות תנין.
אם את לא מאמינה למה שאת קוראת...ראי המלצה לעי"ל.
אם כל כך קשה לך לקרא את הזוועה אשר עוטפת אותי,למה את ממשיכה לקרא ולעקוב אחרי הפוסט הזה אם זה כל כך מפריע לך?
סוג כזה של מזוכיזם,עוד לא פגשתי...
תתאכזרי אליי

ותתקני אותי

ותתקני אותי אם אני טועה...את עדיין קוראת אותו...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 1 באוג׳ 2008
תתאכזרי, אני גם יכולה להבין אדם שקשה לו. זה עוד לא אומר שהבנה היא הצדקה.
ואם זה כל כך רע לך וקשה לך, למה אתה לא הולך לטפל בעצמך?
הדרישה שלך שאני אמנע מעצמי הנאה מינית היא שגויה. למה?
כי אם תטפל בעצמך, אתה תפחית ואולי אף תעלים את הצורך שלך בפטיש הזה, אבל מצד שני, אם המטפל טוב ויודע מה הוא עושה, תתגבר ההנאה שלך מיחסי מין רגילים.
כמו שלמשל כשמטפלים בפדופיל או אפילו בנרקומן, לא רק גומלים אותם מההתנהגות הלא רצויה שלהם- אלא אף מקנים להם התנהגות רצויה חליפית, וזו הדרך הטובה ביותר להקנות כלים טובים להתמודדות אצל מכורים ולמנוע מעידה.
זו הסיבה שאל אמרתי שצריך לסרס אותך ואני לא ממהרת לרצות לסרס פדופילים. המטרה שלי והראייה שלי כמטפלת לעתיד, זה ליצור מאנשים כאלה אנשים נורמטיביים, שלא רק שלא יפגעו בסביבה, אלא גם יהיו שבעי רצון ולא יחושו מתוסכלים. אם לקחתי לאדם את הדחף המיני שלו, לא עשיתי בזה כלום (אלא אם כן כלום לא עוזר והבנאדם ממש מסכן את הסביבה). הבעיה היא לא הדחף המיני או האורגזמה שאתה מרגיש בזמן שאתה מביא ביד כשאתה צופה בסרטים, אלא הדחף שלך לצפות בהם מלכתחילה. אין ספק שבמקרים כאלה, יש דברים עמוקים הרבה יותר והם אלה שדורשים טיפול. למה אתה מתגרה מזה? למה זה עושה לך טוב? אלה שאלות שאתה חייב לענות לעצמך עליהן, כי כנראה אתה לא יודע למה.

טאבי- יש לי תשובה אליך. אני לא בטוחה שעצם הכאב הוא הגורם לחלחלה שלנו, אלא גם שימוש ציני בבעלי חיים אחרים, עם דגש על החיים שלהם. למרות שגם אני כצמחונית נוטה לראות הבדל בין להרוג, למשל למטרת אכילה, יצור ברמה אבולוציונית- תבונית גבוהה כמו פרה, סוס או חזיר (נגיד שאפשר להכניס תרנגולת כי היא ממש טיפשה) שהם יונקים לעומת יצורים נחותים מבחינה תבונית וצורת מערכת העצבים המרכזית שלהם כמו חרקים או סרטנים.
הרי ברור לכולנו שכמעט אף אחד מאיתנו לא חש ייסורי מצפון עמוקים כשהוא מוחץ ג'וק בבית שלו, אבל רובינו לא יחשבו למחוץ ארנב. כנראה שבכל זאת יש הבדלים וההנחה שלי היא שהמצפון הולך וגובר ככל שבעל החיים הולך ודומה לנו, ולכן כנראה הולכים ומתחלחלים במיוחד בפגיעות בקופים, בדולפינים ובבני אדם.
בין השאר, אני מודה שעוזר לי להרוג ג'וק (למרות שאני מכירה אנשים שמרחמים גם עליהם ופשוט לוקחים אותם ביד וזורקים אותם החוצה, מה שלא מתאפשר למשל בנמלים) בין השאר כי אני יודעת שהוא לא חש כאב. אם אני לא טועה גם רכיכות לא חשות כאב.

אבל מה שמשנה הוא, עצם העינוי (גם אם לא מתרחש כאב בפועל) ביצור חי מתוך ידיעה שהוא חי ולא בהכרח מתוך ידיעה שהוא חש כאב. ייתכן שלאנשים מסויימים עצם חישת הכאב והעינויים היא שגורמת להם הנאה גדולה יותר ולכן הם מענים באיטיות ולא הורגים מהר וגם, הוכחה נוספת: אם היה להם רק צורך להוציא אגרסיות במשהו כלשהו, גם כזה שלא חי או מרגיש- הם היו ונדליסטים.
ועובדה שישנם אנשים שיכולים לפגוע ברכוש (וגם זה לא מקובל בחברה, אבל נסלח הרבה יותר מעבירות גוף ונפש), אבל לא מסוגלים לפגוע באדם או בחיות.

תשובה נוספת?
כנראה שזה היה מפריע לנו מתוך מתן כבוד לערך החיים.
עובדה שעבירות על קטינים חסרי ישע שלא מבינים מה נעשה בהם ולא תמיד אפילו סובלים מעבירות מיניות שנעשות עליהם הן לא חוקיות ולא מוסריות.
כנ"ל ביצוע עבירות מיניות ב"צמחים" או משותקים.

זה בדיוק כמוש אם נשבט בני אדם, אז אני מניחה שיהיה מותר להשתמש באיברים שמגדלים במעבדה, אבל ברגע שמדובר באדם חי, נושם ומתפקד, כלומר ישות ביולוגית העומדת בפני עצמה, אז זה כבר יהיה לא מוסרי לקצור ממנו איברים.
זה כנו נניח שאפשר, מוסרית, על פי חלק גדול מהאנשים לבצע הפלה עד שלב מסויים שבו מערכת העצבים של העובר לא מפותחת מספיק, אבל ברגע שהוא מתחיל להידמות לאדם של ממש, אז מתפתחת בעיה מוסרית אצל רוב האנשים לגבי הפלה.
אפילו מבחינת החוק, רק לאחר שהעובר נולד, הוא נחשב לאדם ואז אם ממיתים אותו, זה נחשב לרצח לכל דבר.
מקווה שעניתי על זה, לפחות מנקודת מבטי icon_smile.gif
huan
huan • 1 באוג׳ 2008
אצלי מוסריותו של מעשה זה או אחר הםם תוצר ישיר של הסבל הנגרם לאחר. אינני רואה דבר שום דבר רע באכילת חיות כל עוד הם גודלו בתנאים נאותים ומותם היה קל ונוטול סבל ככל האפשר, אינני רואה גם שום דבר רע בלדרוך על ארנבונים שאין להם את היכולת להרגיש כאב/פחד וכל רגש אחר לצורך העניין ואינני רואה שום דבר רע בפנטזיות וגירויים שונים ומשונים כל עוד הם לא באים לידי מימוש.
אינני מקבל גם אנשים המביאים לסבלם גל אחרים בדרכים אחרות כגון פאדופילים המספקים את יצרם דרך סרטים באינטרנט או הבחור הנל שעושה כמוהם (עם הוא היה מאונן על אריאל שדורכת על הסרטן המעצבן מבת הקטנה באמת שלא היתה לי בעיה). ובחיי האישים אני מנסה להמנע מלצרוך מוצרים שסבלם של אחרים מובנה בהם ולנסות ולשנות מוצרים אחרים בהם הסבל הוא רק פונקציה של תהליך ספיצפי אותו ניתן לשנות - כמובן שכל בר דעת רואה שסרטי וידאו בהם בחורות דורכות על ארנבונים חיים הם לא ממש ברי שינוי (אלה עם כן תהרגו את הארנבונים בדרך הומנית לפני זה, אבל אני מעשר שזה יוציא את הכיף מהחוויה לא?)

אני כמו רבים אחרים כאן לא מקבל את טענת ה"אני לא שולט בזה - היצרים משתלטים עלי". מהסיבה הפשוטה שיתכן ויצרים אילו קיימים בך וספק עם בחרת בפטיש הזה אך אתה בהחלט מסוגל לשלוט בהם - זה רק שאלה של המחיר אותו אתה מוכן לשלם.אחרי הכל ישנם פאדופילים המבקשים שיסרסו אותם בדרך בילוגית או כימית כי ההנאה שהם שואבים מזיון ילדים בתחת מתגמדת לעומת הנזק שנגרם לאותם ילדים. אילו אני הייתי פאדופיל או עם פטיש דוגמאת שלך והייתי מוצא את עצמי מתקשה לשלוט ביצרי זה בדיוק מה שהייתי עושה ובמידה וזה לא היה עובד הייתי תולה את עצמי, וברןך שפטרתי.- מה שלא הייתי עושה זה לתרץ את מעשי או לבקש הבנה או הזדהות.

וטאבי. בינינו אין דבר כזה מוסר ו70% מהאכלוסיה לפחות עושים ויעשו בערך כל דבר למען טובתם האישית במידה ולא היו סנקציות מצד החברה לאילו שיתפסו במעשים זה. יש רק יציבות חברתית והיתרונות האבולוציונים שהיא מביאה איתה. ואת ה30% או פחות מהאכלוסיה שישמרו את זה באמצעות כפיית נורמות ואידאלים על אחרים והענשת הכופרים בהם (עם עונש הוא אכן הדרך ולא "חינוך מחדש" ומניעה - הדרך בה אני ואולי גם כחולה מאמינים).
ואינני רואה בכך שום דבר רע.

אז תתאכזרי עליי - לי אין בעיה שתפנטז על בחורות שדורכות על גורים למוות, על זיון כבשים או ביתור ילדים קטנים, אני אפילו מאוד בעד שתשכב במיטה ותאונן על זה. ברגע שאתה עובר לרמת המעשים מבחנתי עברת את הקו ואתה בחוץ ואתה ודומך תהיו נתונים לכל אמצעי שאוכל להוציא לפועל במטרה לעצור את מעשיך ולמנוע את השנותם בעתיד.
תתאכזרי אליי

יואן זה בשבילך

אז קודם כל כן,שתדע.
ארנבונים,עכברים ואפילו תתפלא אפרוחיםicon_smile.gif כן מרגישים כאב\פחד.
הם מפוחדים עד כדי שהם מחרבנים מפחד במהלך הסמנה,וכואבים כאב שמעולם לא דימיינת שניתן לחוות אותו.
כן תתפלאicon_smile.gif הם אפילו צורחים.
זה היה אחד.
שתיים,אתה מוזמן לתלות את עצמךicon_smile.gif
huan
huan • 1 באוג׳ 2008
אני שמח שעברת מרמת הדיון והניסיון להביא את עמדתך לרמת ההומור הגרוע. יתכן והדבר מעיד יותר מכל על הדיסוננס והמצוקה שבה אתה נמצא (ושבניגוד למספר אנשים כאן אני מאמין שהוא אכן קיים). אתה מוזמן לעשות משהו בנידון - כי לספר בדיחות מעל גופתו של ארנבון שנרמס "בזכותך", לא פותרת את בעייתך ולא מוסיפה לך נקודות.
אגב, אתה בהחלט מוזמן להציג את הרציונל שהיא אותך לפתיחת שירשור זה, רציונל שבעקבות תגובתך האחרונה איננו ברור לי כלל וכלל.

ולסיום כל העניין קצת מזכיר לי את משל הצב והעקרב שעמדו על גדת הנהר ורצו לחצות אותו. העקרב שלא ידע לשחות הציע לצב שהוא יעלה לו על הגב בזמן שהוא שוחה לגדה השניה וכך הם יעבור את הנהר. הצב הסכים לאחר שהעקרב הבטיח לו שלא יעקוץ אותו.
בזמן שהצב שחה העקרב תקע את החוד זנבו בראשו של הצב. בשניות האחרונות של חייו שאל הצב למה העקרב עשה זאת והעקרב ענה "כזה הוא אני". מיותר לציין ששינהם טבעו.

במידה ואתה נזכר בסרטים מצחיקים שראית בהם קרה משהו דומה, אתה מוזמן לספר על כך כמה בדיחות.
תתאכזרי אליי

הא?????!!!!???!

ואני חשבתי שאני דפוק....
אנימה
אנימה • 1 באוג׳ 2008
אני רוצה להוסיף משהו.
בררתי עם אדם שמתעסק בצד הטיפולי של הדברים. בצד המיקצועי.
יש הפרדה מוחלטת בין טיפול בעבריינים, לבין טיפול בעברייני מין.
ההתיחסות לעברינות מינית היא עבריינות שנובעת מדחפים
המון פעמים הטיפול בעברייני מין כרוך במתן תרופות- מה שמצביע
באמת שהדברים לא פשוטים.

לאנשים שאין פטיש הטענה שמדובר כאן בדחפים, או בריגושים מאוד
חזקים, לא ברורה. ומאוד קשה להבין את זה.
מאוד קשה לומר לאדם תוותר על הריגוש הזה. זה לא ריגוש ברמה שהרוב
תופס, אלא זה בערך כמו פיצוץ אטומי אחד גדול, וכל פעם.

לכן עברייני מין לא הולכים לטיפול, כי מבחינתם זה לוותר על הריגוש
האדיר. חייב להיות משהו אקוטי כדי שזה יקרה.

גם לוונילים אין הבנה מה העוצמות הרגשיות והמיניות שעומדות
שמאחורי הבדסמ, ולנו אין הבנה מה העוצמה של פטישים קיצוניים.
מצד שני בדסמ זה לא בית מטבחיים.
והגבול חייב להיות ברור.
Afroditi
לפני 15 שנים • 2 באוג׳ 2008

סאדיזם טהור. זה מה שזה.

Afroditi • 2 באוג׳ 2008
קראתי את השרשור. אני חושבת שפה פספסתם כולכם את הנקודה.

לא מדובר כלל על " סטיה " מינית. מדובר על אדם שהוא פשוט סאדיסט. זה הכל.

כמו כל שאר בני מינו הסאדיסטים, האנסים, הרוצחים, הפדופילים, גם " תתאכזרי אלי"

נהנה ומגיע לאופוריה מסבל ועינויים של חפים מפשע. קוראים לזה פשוט " סאדיזם" . זה הכל.

ואתה, תתאכזרי אלי, תפסיק לעשות עצמך מסכן. אתה פשוט פסיכופאט וחסר כל אמפטיה

לאותם יצורים מסכנים , חפים מפשע וחסרי הגנה. אתה נהנה לראות אותם יצורים סובלים. זה

פשוט סאדיזם טהור. אין לזה כל שם אחר. ואתה זקוק לטיפול.

ואל תעיז להשוות את זה לשום דבר אחר. פה באתר, יש גרימת כאב למי שרוצה שיכאיבו לו , יש

מילת עצירה. יש הדדיות. מה שאתה עושה זה פשוט סאדיזם ויש לקרוא בילד לשמו. מה ההבדל אם

מחר לא יספק אותך לראות עינוי של ארנב ותרצה לענות תינוק? גם לזה תמצא הצדקה???

זה לא גועל נפש. זו מחלת נפש וסאדיזם. כן, אני אחזור על זה שוב ושוב.