סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מלכות" צעירות בתשלום !!!!

Domino​(שולט)
לפני 15 שנים • 28 ביולי 2008

"מלכות" צעירות בתשלום !!!!

Domino​(שולט) • 28 ביולי 2008
כמו שכולם יודעים , לעולם לא כתבתי בפורום , אבל בזמן האחרון נתקלתי בדבר מטריד אותי , ואני רוצה לדעת מה דעתם של בנות האתר הזה היותר ותיקות.

בזמן האחרון אני רואה יותר מידי פרופילים של ילדות (ואני לא מגזים) בנות 18 (ואולי פחות) עד 25 או משהו כזה , שהן פתאום מלכות בתשלום.

האם זה רציני?
מה דעתכם?

אין לי בעיה עם בחורות שלוקחות כסף על מין (פרארים הגברים) , תקראו לזה זונות , נערות ליווי או כל שם אחר.
אבל , ברגע שמשתמשים במילה מלכה , זה נראה לי זילות של כל מושגי הבדס"מ.

מה דעתכם אנשים ?
Morticia
Morticia • 28 ביולי 2008
וואו!
איזה שיר זה IN YOUR ROOM של דפש מוד יה אללללללללה!!!!!!!
אחד הגדולים שלהם - אוהבת! icon_cool.gif

תשמע, תקרא מה קורה כאן ותקבל הרבה תשובה.

בדיוק לפני כיומיים בערך יצא לי לראות את התכנית הישנה והטובה של אורנה בנדור על סקס אחר בישראל, שם היא בעיקר מתייחסת לסאביות נשית ומראיינת מאסטרים, המלכה היחידה שהיא מצאה היתה כזו בתשלום.
לי זה חרה, אפילו מאוד

אני בכלל מוחה על הגדרת המלכה כמלכה שאינה בתשלום
כל הערבוב שנעשה באתרים מסוג זה הוא בעייתי וחסר כבוד לאישה בעיני
לא חושבת שבאתרי הכרויות וניליים נשים "מן המניין" מתוארות על דרך השלילה נוסח "נשים שאינן זונות"
זה נושא בעייתי ומעט טעון
אפשר אפילו לומר.

אבל המושג "שליטה מלמטה" אינו זר
ורבים ה"נשלטים" שעסוקים בלחנך את "מלכתם" לשרת את הצרכים המזוכיסטיים שלהם
ולא חסרות משרתות רמות מעלה, בוא נאמר.

בעיני לא כל מזוכיסט הוא בהכרח נשלט
הוא יכול להיות שולט מאוד חזק

רזי השליטה נובעים ראשית מחכמת האישה

מלכה תבקש התמסרות וזה יחסי גומלין לא פשוטים לפרקים

אחרי הכל מדובר בגבר ואישה
בוא לא ננתק את עצמנו לחלוטין ממפת החברה.

וזה שזה ילדות זה עצוב אבל אנחנו חיים בעולם בו ישנה זילות גדולה מאוד של המיניות בכלל וזו הנשית בפרט
יש כאוס גדול מדי לטעמי בין המינים
ויחס קר ומזלזל לאיזה "אפס" בלי סקס תמורת סטיפת מרשרשים נאה
זה
אפעס קל
איך לומר
...

אני בטוחה שיש עוד שירצו לומר את דברם אז אסתפק באלו שלי
ושיהיה לך ערב נעים בנאדם
icon_cool.gif
Domino​(שולט)
Domino​(שולט) • 28 ביולי 2008
אני רוצה לחדד את הענין.

אני כן יכול להבין שבחורה מנוסה , מלכה , שנהנית מאקט השליטה ורוצה גם להרויח מזה כסף , עושה את זה.
אין לי בעיה עם בנות 30 פלוס עם ניסיון של כמה שנים ועם חדרים מאובזרים ברמה גבוה וכו וכו.

יש לי בעיה , עם הילדות ללא הניסיון שנהיות מלכות ליום אחד.(בתשלום).

את מדברת על נושא יותר רחב של כל עניין התשלום והמין וכו וכו.

אני מדבר על משהו הרבה יותר קטן ובסיסי.

נ.ב.
תודה על המחמאה על השיר.
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 28 ביולי 2008
דנו בנושא המלכות בתשלום מספר פעמים בעבר, לכן לא אכנס לזה. רק אומר שזה לא ממש מוצא חן בעיניי... אבל לדעתי, הבעיה האמיתית מתעוררת אם מדובר, כפי שהצגת זאת, בקטינות.
Morticia
Morticia • 28 ביולי 2008
הרשה גם לי לחדד איזה חידוד באומרי שאין אני מעבירה ביקורת, בוודאי לא שיפוטית ואיש אישה יעשו כטוב על לבם.

כל אחד ירוויח את לחמו ביושר
וכן, הנושא גדול מזה הקטן

אבל הוא שם

והתשובה שלי פונה גם אל המיקרו של המקרו הזה, לא כך?
אני אחדד אותה עוד אם תרצה.

ילדה בת 19 יכולה להיות עם זה בדם ולקחת כסף או להיות קצינה מנייאקית בצבא
ואישה בת 30 פלוס יכולה לשחק אותה ולזייף שואו ראווה - עם כסף או בלי.
גם זו לא בדיוק הנקודה.

זה לא הגיל, זה התרגיל.

אפשר גם לדבר על קפיטליזם ואובדן ערכי החברה.

נ.ב. זה ד"ש מדייב גאהן? אחחחחחחחחחח איזה סאב חלומות מופלא! כמה קשה היתה עבודתה של המלכה הדגולה שזכתה בהתמסרותו. לדעתי, היה שווה לה.

את HOME אתה מכיר? icon_wink.gif
נוריתE
לפני 15 שנים • 29 ביולי 2008
נוריתE • 29 ביולי 2008
אם אתם זוכרים את הסיפור המזעז מחיפה,ש הבאתי פה לפני כמה חודשים
על ילדה בת 16 שהכירה (מכל המקומות)ב"מקושרים" את ה "עבד " שלה בן ה40 פלוס שהפך להיות שטיח נוסח שוגר דאדי (ועוד כמה חברות שלה הלכו בעיקבותיה)
אז לא תתפלאו אנשים, הביקוש במיקרה הזה קובע את ההיצא. מיצטערת.
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 30 ביולי 2008
אנדרפוט • 30 ביולי 2008
הסיפור על בת ה16 היה די מדהים מבחינתי משום שהוא קרוב יותר לפנטזיות פאמדום מאשר כל זוגיות פאמדום תהיה אי פעם, וזה די מדהים להיות קרוב לפנטזיה. מה לנו ולמוסר? זה שאנחנו בסדר כי הכל בהסכמה ושפוי לא אומר שאנחנו צריכים להיות אובר-מוסריים ולהתגאות בזה שאצלנו הכל נקי מליכלוכים.
אני אישית הייתי מעט מאוד פעמים אצל מלכות בתשלום ואני חייב לציין שככל שהן היו יותר מקצועיות, יותר מאובזרות ויותר יקרות - כך החוויה היתה מעפנה יותר. דווקא ילדה חסרת נסיון אבל עם ביצים, סקרנות ותאוות בצע חסרת בושה יכולה לספק רגעים קטנים של מימוש פנטזיה. משהו לגמרי לא אמיתי ושלא נמשך והופך למערכת יחסים, בדיוק מה שמצפים כשהולכים למלכה בתשלום - ריגוש זול וריגעי.

אני בעד האינפלציה במלכות בתשלום ובעד זילות המקצוע. זנות מעולם לא היתה עניין של מקצועיות או גיל אלא עניין של כישרון משחק ומוטיבציה גדולה לרווח.
    התגובה האהובה בשרשור
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 30 ביולי 2008
אנדרפוט • 30 ביולי 2008
הסיפור על בת ה16 היה די מדהים מבחינתי משום שהוא קרוב יותר לפנטזיות פאמדום מאשר כל זוגיות פאמדום תהיה אי פעם, וזה די מדהים להיות קרוב לפנטזיה. מה לנו ולמוסר? זה שאנחנו בסדר כי הכל בהסכמה ושפוי לא אומר שאנחנו צריכים להיות אובר-מוסריים ולהתגאות בזה שאצלנו הכל נקי מליכלוכים.
אני אישית הייתי מעט מאוד פעמים אצל מלכות בתשלום ואני חייב לציין שככל שהן היו יותר מקצועיות, יותר מאובזרות ויותר יקרות - כך החוויה היתה מעפנה יותר. דווקא ילדה חסרת נסיון אבל עם ביצים, סקרנות ותאוות בצע חסרת בושה יכולה לספק רגעים קטנים של מימוש פנטזיה. משהו לגמרי לא אמיתי ושלא נמשך והופך למערכת יחסים, בדיוק מה שמצפים כשהולכים למלכה בתשלום - ריגוש זול וריגעי.

אני בעד האינפלציה במלכות בתשלום ובעד זילות המקצוע. זנות מעולם לא היתה עניין של מקצועיות או גיל אלא עניין של כישרון משחק ומוטיבציה גדולה לרווח.
SubT
לפני 15 שנים • 27 באוג׳ 2008

עזוב אותך מניתוחים -איפה הן???

SubT • 27 באוג׳ 2008
icon_biggrin.gif
Blondie the good​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 27 באוג׳ 2008
Blondie the good​(מתחלף) • 27 באוג׳ 2008
הגיל אינו הבעיה
בארצנו השמרנית והקטנטנה משום מה הן נתפשות כמייצגות של כל הפמדום
לו הן מוציאות שם רע (רק נשים חמדניות העושקות "סוטים" עם פנטזיות משונות)

אמנם לא הייתי אצל מלכה בתשלום (רובן צריכות לשלם לי P: )
אבל שמעתי מיודעי דבר שרוב הילדות בתשלום מתמחות בהצלפה על כליות ושאר דברים לא מי יודע מה בטוחים...