צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרושים שחקנים לקבוצת וומפייר חדשה באיזור המרכז

the_drow​(שולט)
לפני 15 שנים • 3 באוג׳ 2008

דרושים שחקנים לקבוצת וומפייר חדשה באיזור המרכז

the_drow​(שולט) • 3 באוג׳ 2008
אנחנו מחפשים שחקני תפקידים מנוסים או לא למשחק Vampire: the masquerade .
אם יש מעוניינים אני אשמח אם תגיבו או תשלחו הודעה.
כנ"ל לגבי מה המשחק.
Homelander​(שולט)
לפני 15 שנים • 3 באוג׳ 2008

תם מתכוונים להמשיך את מסורת הVTM?

Homelander​(שולט) • 3 באוג׳ 2008
או שאתה בכלל מדבר על משחק-שולחני ולא חי?

כמו-כן מי המנחה icon_question.gif ואם יש NPC'S מי הם?
the_drow​(שולט)
לפני 15 שנים • 4 באוג׳ 2008

Re: תם מתכוונים להמשיך את מסורת הVTM?

the_drow​(שולט) • 4 באוג׳ 2008
princeOFdream כתב/ה:
או שאתה בכלל מדבר על משחק-שולחני ולא חי?

כמו-כן מי המנחה icon_question.gif ואם יש NPC'S מי הם?

אני מדבר על משחק שולחני. כמו כל משחק תפקידים. מה זאת אומרת לא חי? זה לא משחק מחשב...
אני אהיה המנחה אלא אם נמצא מישהו יותר מתאים.
לגבי הסיפור יש את אדונכם שיצר אתכם בחשאי למטרותיו הפרטיות.
יש גם מאג שמתערב בסיפור.
ויש עוד המון.
Homelander​(שולט)

אוקי אדון דריזט-

Homelander​(שולט) • 4 באוג׳ 2008
יש שלושה סגנונות משחק ראשוניים:
א. משחק שולחני
ב. RD&D- משחק תפקידים חי שמתרכז בעיקר בקרבות וההשקעה הגדולה ביותר בו זה בכלי-נשק (יש כאלה שמחשקים עם מרופדים, יש כאלה שמשחקים עם כלים עשויים מעץ ויש גם כאלה שאפילו משתמשים בכלים ושריונות ממתכת).
ג. LARP- זהו משחק-תפקידים לכל דבר, רק שהוא אינו שולחני ועם קוביות אלה חי, אתה מגלם בעצמך בפעולות שלך בהכל את הדמות.

אני חשבתי שיש מצב שמדובר במשחק חי גדול שהתרחש כמה וכמה שנים בגני-יהושוע בת"א, אבל כאשר אני רואה שאתה מנחה המשחק ואף לא מכיר מהו משחק-חי, אני מבין שאתה לא משחק עם דמויות מוכרות בקהילה ולכן אני נאלץ לוותר...
הייתי נוסע לת"א אם הייתי יודע שמנחה מוכר פותח קב' חדשה ושיהיו לי שם שותפים מעולם הBDSM, אבל היות וזה לא המצב במלואו אני מוותר.

תהנו
the_drow​(שולט)

Re: אוקי אדון דריזט-

the_drow​(שולט) • 4 באוג׳ 2008
princeOFdream כתב/ה:
א. משחק שולחני
ב. RD&D- משחק תפקידים חי שמתרכז בעיקר בקרבות וההשקעה הגדולה ביותר בו זה בכלי-נשק (יש כאלה שמחשקים עם מרופדים, יש כאלה שמשחקים עם כלים עשויים מעץ ויש גם כאלה שאפילו משתמשים בכלים ושריונות ממתכת).
ג. LARP- זהו משחק-תפקידים לכל דבר, רק שהוא אינו שולחני ועם קוביות אלה חי, אתה מגלם בעצמך בפעולות שלך בהכל את הדמות.

אני חשבתי שיש מצב שמדובר במשחק חי גדול שהתרחש כמה וכמה שנים בגני-יהושוע בת"א, אבל כאשר אני רואה שאתה מנחה המשחק ואף לא מכיר מהו משחק-חי, אני מבין שאתה לא משחק עם דמויות מוכרות בקהילה ולכן אני נאלץ לוותר...
הייתי נוסע לת"א אם הייתי יודע שמנחה מוכר פותח קב' חדשה ושיהיו לי שם שותפים מעולם הBDSM, אבל היות וזה לא המצב במלואו אני מוותר.

תהנו

אני נהנה יותר ממשחקים שולחניים כי הדמיון עובד שעות נוספות.
מה זה משנה לך אם הוא מוכר או לא? זה משנה אם הוא שחקן טוב או שלא.
Homelander​(שולט)

מה שמשנה,

Homelander​(שולט) • 4 באוג׳ 2008
זה אם הוא מנחה טוב או שלא וגם אם זה תקף לגבי השחקנים האחרים בקבוצה.
היחות ואיני מכיר, אז אני לא יודע- אני גר בירושלים, אני לא מתכוון להמר על משהו שאיני מכיר הרי...
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 15 שנים • 5 באוג׳ 2008

Re: אוקי אדון דריזט-

ליידי תמרה​(שולטת) • 5 באוג׳ 2008
princeOFdream כתב/ה:
א. משחק שולחני

תהנו

אח, כמה נפלא למצוא פה Fellow Geeks!
ידעתי שסביר שתהיו פה...

השתתפתי בלארפ VTM ההוא מעט, כנאפסית.
אני עכשיו מג'אמת קבוצה פרי-פורם, עתידני, פוסט-אפוקליפטי.
באזור ת"א.
אז אם בא לך לנאפס או לשחק, עם מישהי מוכרת מעט בשתי הקהילות, כתוב לי בפרטי.

יש פה עוד שחקנים, ועדיף, שחקניות?

חשבתי גם להריץ משחק "ברון" בכיוון בדס"מי בקרוב.
אתם יודעים, כך הצלתי את הנסיך ויליאם מאל-קעידה, בעזרת שוט הזנבות שלי, שלושה אזיקונים ופלאג אחד בלבד.
מישלי
לפני 15 שנים • 5 באוג׳ 2008

המממ..

מישלי • 5 באוג׳ 2008
אפשר תרגום ?