סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניפולציות רגשיות........לשיקי כלובי גולד וכל השאר

מתלבטת
לפני 20 שנים • 31 באוק׳ 2003

מניפולציות רגשיות........לשיקי כלובי גולד וכל השאר

מתלבטת • 31 באוק׳ 2003
אדם הגר בבית מזכוכית ..... מכירים?
חבל עכשיו ממש יהיה משעמם פה העפתם את הכותב המוכשר ביותר שהיה באתר.
רמסתם את חופש הביטוי זוכרים כזה דבר ? ערך עליון בדמוקרטיה? אופס זו לא דמוקרטיה זו כנראה דיקטטורה של כמה אנשים שקשה להם עם דעות שונות משלהם.
נכון שגולד לא קל לקריאה, הוא לא כותב חמשירים כמו חלק מכם, הוא לא מקפיד על חריזה כפי שלמדו אותנו בכיתה ג', גולד כותב ממעמקי הבטן ולכן הוא קשה לקריאה, לכן הכתיבה שלו אמיתית וכן גם פוגעת לפעמים, אבל בין השורות הוא אומר המון, ודברים נכונים ולכן קשה לכם לשמוע או ליתר דיוק לקרוא את שהוא כותב.
ולעניות דעתי? גולד הצליח לגעת לכם בעצב חשוף שבו אתם מפחדים לגעת.
אז נכון לא תמיד קל לשמוע מה אדם אחר חושב וכיצד אתם ניראים לאדם מהצד אבל אתם הבאתם את זה על עצמכם.
מי ששם עצמו במחנה ומשייך את עצמו כותב ומביע את דעותיו על לו להתפלא על התגובות אותן הוא עשוי לקבל.
באופן אישי הסתובבתי פה בינכם במשך כ חודש ימים, אם חלק מכם גם ניפגשתי, את שאני מחפשת מצאתי ולא לא פה הגעתי לנקודה שהוותה בשבילי מחסום ושמתי אותה מאחורי, וכן אני מצהירה בזאת אני ונילית! נכון קינקית אבל ונילית.
כל אחד ואחד מכם הגיע לפה מסיבותיו הוא עם תיבת הפנדורה שלו אותה הוא סוחב לאורך השנים וצר לי לומר לכם אבל צודק גולד מי שיש לו אהבה, אהבה שבאה ממקומות עמוקים אהבה טבעית לא מחפש את הכאב ואת ההשפלה בכל אופן לא ברמות בהם אתם עוסקים.
צר לי אבל עומק הריגוש אליו אתם נידרשים להגיע בכדי לחוות שבריר רגש או הנאה מצביע על כהות חושים ועל חוסר אהבה עצמי.
שוטים? נרות? סשנים מדיקלים מחטים? אנשים ירדתם לגמרי מהפסים אם אתם חושבים שיש מי שיקנה שאינכם מעדיפים חיבוק נשיקה חושנית עמוקה ולטייל יד ביד על החוף עם אדם אהוב.
כי זה הטבע האנושי אנחנו כולנו מחפשים חום אהבה אינני מכירה ולא אדם אחד שחווה חיים מאושרים ויבוא יום אחד ויגיד אני בשביל אהבה צריך הצלפות טובות עד שאדמם תהיו מציאותים.
ולא זה לא קשור לכך שיש פה אנשים חכמים ומוכשרים זה קשור לאינטילגנציה ריגשית דפוקה.
כן תתפלאו מה הצלחתי ללמוד עליכם..........
למשל אותן מלכות שהיו סביות / שפחות עד לא מזמן וכיום הן אוחזות בשוט ואלו אליהן אני מדברת יודעות למי הכוונה וכן גם את שהיית...... של......... ואת עוד מדברת?
ואותם אדונים שפונים בפרטי משאירים הודעות מלאות רגש אני? אני בכלל לא כזה זה הרושם....אני מחפש בכלל משהו אחר רק בסקס אני אוהב לגוון וגם אתם יודעים למי אני מתכוונת.
ואותו אדון...........משורר הגלות.......... שישב איתי בבית קפה וניסה לשכנע אותי למה אני צריכה להיות שיפחה ובמשפט ראשון אמר את תאהבי את השוט נו באמת..........רק תנסה ותהיה מאושפז בטיפול נימרץ אדיוט לא הקשבת למילה ממה שאמרתי?
כן ראיתי אותכם, הסתובבתי לי בינכם, ואת המלכה שמיד לאחר שגמרת את הסשן שממנו זאב נראה משועמם עד פחד התחלת להסתובב בין השולחנות לרוקן מאפרות ולקינוח שלקחת LSD ולא לא הסם אלא ליפה סמרטוט ודלי וקירצפת את ריצפת המועדון ...... את מלכה?
כן גם אני לא תמיד אוהבת להביט בראי שמציבים מולי זה קשה זה לא תמיד נעים ונכון מי מביטים לא תמיד אוהבים את ההשתקפות שרואים שם........אבל אומץ זה להישיר מבט לראי ואולי שבריר של חוכמה זה גם לנסות וללמוד משהו ממה שרואים ולא לפרוץ בלינץ פראי כנגד המראה.........ולאלו שאולי קשי תפיסה........... גולד הציב מולכם מראה ואתם לא עצרתם לקרוא בין השורות ואולי אולי לרדת לסוף דעתו שאולי היתה יכולה לומר לכמה אנשים משהו אלא ערכתם לינץ.
הודעות היי וביי זוכות פה לרייטינג ותגובות ואילו הודעות המציבות רף המצריך קצת חשיבה נעלמות להן בתהום הנשיה חצי אדון שאל שאלה נהדרת על אדם וחוה ודומיה............
אז זו הרמה שאליה אתם שואפים והאמת? חבל חבל מאוד אפילו.

מתלבטת
מעדיפה גלידה וטיול יד ביד
loren
loren • 31 באוק׳ 2003
תראי, קראתי את מה שכתבת. האם את באמת מאמינה שאם גולד היה מעלה את מה שהוא חושב בצורה מכובדת הוא לא היה מקבל תשובה? את באמת חושבת שאנחנו לא יכולים להתמודד מול ביקורת גם אם היא קשה? השאלה היא- איך כותבים אותה. אבל גולד הוא לא ממש הדוגמה כאן כי גולד לא בא באמת מהמקום של להבין, גולד בא מהמקום של הכעס. ובדרך הוא עוד ספג משהו שלקח אותו עוד יותר כועס, אבל אני לא רוצה להכנס לזה. אבל אני יכולה להבין את הנקודה שלך שבשבילך גולדי צדק- בשביל אהבה לא צריך כאב. אז תראי, בשביל וונילי זה באמת מאוד מוזר הקטע הזה- ההשפלות, הכאב. אם זה לא עושה לך את זה, את לא שייכת לזה. אבל תחשבי שלא כולם כמוך, אני מבינה גם את חוסר היכולת שלך להבין. אם את וונילית לעולם לא תוכלי להבין.
זה שהסתובבת ולא התחברת, לא התחברת כי זו לא את. אז נכון שיש גם דברים לא רק טובים בעולם הזה, גם דברים רעים כמו דומים שקוראים לעצמם דומים והם פשוט בדיחה וזה נכון שלסאבית מתחילה מאוד קשה כי היא צריכה בהתחלה לפחות יותר מזל משכל, אבל כולנו משתדלים להתחבר לדברים הטובים יותר. אני שמחה בשבילך שאת יודעת יותר בברור מה את כן ומה את לא. ושיהיה לך בהצלחה במה שתבחרי לעצמך.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 31 באוק׳ 2003
מתלבטת יקרה,
אינני מתכוון להכנס לויכוח לגבי הטענות שהעלית לגבי המראה מול פנינו, הצורך שלנו באהבה נורמלית, תיבות הפנדורה שלנו וכדומה. יש לי ה-מון מה לומר, חלק מזה אפילו מצדיק שברירים ממה שכתבת, אבל את הדברים שיש לי לומר - לא אגיד לך. פשוט מפני שאין טעם. את לא מסוגלת להבין, ולא כי את טיפשה או אטומה הרבה מעל הממוצע, אלא כי את מצהירה על עצמך בריש גלי ובגאווה כ"ונילית". לפיכך אין לך יכולת להבין מאיפה באה המשיכה שלנו, מה אנו מרגישים כשאנו מממשים אותה, מה היא נותנת לנו ומה חסר לנו בלעדיה. כל הקביעות שלך לגבינו, ההכללות, הסטראוטיפים - מאיפה? מי שמך? איך את יכולה לדעת? באותה מידה אנו יכולים לבוא לנתח ולבקר קבוצת זואופילים, מבלי שיהיה לנו מושג קלוש מה אני אומר שכן איננו מבינים כלל מהיכן מגיעה המשיכה הזו. אם את לא מבינה את הבסיס, ומדברייך ברור כי כך הוא, לפחות תזכרי כיצד הגדירו אנשים חכמים את הסייג לחוכמתם.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
דווקא אני מבינה מאוד את מה שכתבה המתלבטת......................

ותסלחו לי ברוב דבריה היא צודקת-שוב היא מציבה מראה מסויימת, תרצו תביטו, לא תרצו אל תביטו, אבל תפסיקו לשלול כאן אנשים כי הם כותבים מה הם חושבים!!

עצם היותה של המתלבטת ונילית-ואם זכור לי טוב היא הודתה שחיפשה את עצמה טוב טוב עד שהבינה שלמה שהיא מתחברת קוראים וניליות, לא מונע מבעדה להבין את אנשי הבדסמ.
חוסר התחברות לקטע אינו מונע את הבנתו, לראיה-ישנן נישות בבדסמ שאיני מתחברת אליהן-זה ימנע מבעדי להביע את דעתי? או לחילופין מישהו רשאי לטעון שבגלל שאני לא מתחברת אני לא רשאית להביע דיעה או לא מבינה??
תסלחו לי-הגזמתם כולכם כאן טוטאלית.

היכן אבד הכיבוד ההדדי בין בני האדם?
היכן אבד חופש הביטוי?
הדמוקרטייה?
היכן אבד הנימוס האלמנטרי???
בחייכם, אני פתחתי לא מזמן פוסט בנושא מאוד חשוב, שגרף מעל 60 תגובות, אך לדאבוני גם בו מצאו חלק מהאנשים במה להתנגח באופן אישי אחד בשני.
ההתנגחות, ההשמצות, המריבות, הפכו להיות חלק נכבד מכל פוסט שפותחים ואני רק שואלת את עצמי מתי תתבגרו כולכם ותבינו שוירטואליה הינה ראי המציאות-מוזר לכם לקרוא זאת??? שבו רגע ,תתרווחו, תדליקו סיגריה או שתו כוס קפה ותבחנו טוב טוב את עצמכם ואת תגובותיכם לפוסטים כאן...............משהו נראה מוכר????בוודאי!!!
שכן כך הייתם עונים כך גם בויכוח במציאות, אלא שכאן אתם מקצינים את תגובותיכם ואת הכפשותיכם כי קל להתחבא מאחורי מסך מחשב ולא צריכים להתמודד פרונטלית עם האדם שממול.

כמו שכתבתי בפוסט של גולד, אני חוזרת שוב על זה כאן-אתם בחרתם להיעלב!!! הבחירה אם להיעלב או לא תלוייה אך ורק בכם-ולא איני מתחסדת מסיבה פשוטה, רק לאלו שאני אוהבת יש את הכוח לפגוע בי, את השאר אני מדפדפת עם חצי חיוך!!

אבל, לא בכל צדקה המתלבטת-וכאן אני עונה לך ישירות.
אל לך לשפוט אדם אחר באהבותיו/ריגושיו/תחושותיו.-אין את יכולה להשוות מדד עומק זה או אחר בגלל אהבת אדם מסויים כאב או חוסר כאב.
אי אפשר להשוות עומק אהבה מסיבה פשוטה, אהבה לא ניתנת למדידה בשום פרמאטר, אין את יכולה להגיד שזה שאת ונילית באהבתך ואדם איקס הינו בדסמי באהבתו הינו פראמטר לכך שאהבתך יותר עמוקה/רגישה/נכונה או לחילופין את אינך נושאת תיבת פנדורה והוא בגלל היותו אוהב בדסמ נושא תיבה זו - זו הכללה שלא רק אינה נכונה אלא אף יומרנית עד גיחוך.
מיליוני אנשים בעולם נושאים על גבם תיבה זו אחרת ואני בטוחה שאם תשקיעי אי פעם זמן ומאמץ בבדיקת אהבותהם/נטיותיהם תגלי שרובם אינם חובבי בדסמ-הכללות גורפות לא כאן מקומן ולא בשום מקום אחר.

אדם מותר מהבהמה, אך לא מותר מאדם אחר-זה משפט שראוי להפנים.

רחפנית.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 31 באוק׳ 2003
יש לי בעיה.

גולד והמתלבטת אומרים שיש לי בעיה כי אני צריכה שליטה בשביל אהבה.

אבל עוד לפני זה יש לי בעיה. אני צריכה גבר בשביל אהבה. יש אנשים נורמליים בעולם, אנשים שהם דו מיניים, אבל אני נולדתי הטרוסקסואלית. פוף - פסלתי חצי מאוכלוסיית העולם.
וזה לא רק ההפחתה בכמות בני הזוג האפשריים. כולנו הרי יודעים שלגברים יש עוד הרבה חסרונות שעלולים לפגוע במי שבוחרת בהם כבני זוג. חלקים גדולים מהם אוהבים לצפות בכדורגל או איזה ספורט אלים אחר או לשחק משחקים דביליים במחשב ולצעוק על המסך. שלא לדבר על זה שכמעט כולם לוקים בשוביניזם ברמה כזאת או אחרת. אף אישה שפויה ומאוזנת לא היתה גורמת לעצמה את הסבל ההרסני הזה של לבחור בגברים כבני זוג. אבל אני כן.

אחרי זה יש עוד כמה בעיות קטנות כמו זה שאני מסוגלת ליצור קשר אינטימי רק עם בן אדם שאני יכולה לדבר איתו - מה שפוסל די הרבה סינים שאולי היו יכולים לתת לי המון חום ואהבה. או זה שאני מעדיפה גברים אינטיליגנטים ומשכילים, וכמו שיגיד לך כל מוכר בבאסטה, מה יודעים "פרופסורים" על אהבה?

אז אחרי כל זה, אני גם מעדיפה גבר שישלוט באספקטים מסוימים של הקשר בינינו. אני רוצה, לקטעים קצרים של שעתיים שלוש לא לקבל שום החלטה. לא להפסיק לחשוב - אני מאוד מודעת בסשן, רק להפסיק להחליט לזמן קצר. וכן, אני גם נהנת מתחושת החום וזרימת הדם בישבן אחרי ספנקינג טוב. אני שונאת שנוגעים בי באצבעות רופפות כאילו אני עלולה להשבר ואני נהנת ומתגרה הרבה יותר מצביטה בפטמה מאשר ליטוף.

אולי זה באמת הרסני, לכי תדעי איזה השלכות נוראיות יש לצביטות בפטמה. אולי אני אומללה נורא ואני לא יודעת את זה.

ואולי לא.

בחמש השנים שעברו מאז שנכנסתי לקטע היו לי שני קשרים שהיו נטולי חום ולא מספקים מבחינה רגשית. אחד היה עם בחור ונילה לגמרי שלא ידע כלום על הקטע, ואחד עם בחור ונילה שהתלהב מבגדי פאטיש. הקשרים שהיו לי עם דומים, בין אם היו ארוכים או קצרים או אפילו קשרים של יזיזות, היו תמיד מלאים חום וחיבה ודאגה הדדית, וידידות והומור, וכן - גם אהבה.

אז היה לי מזל. לא לכל אחת יש. מסתובבים בשטח לא מעט דומים רעים או נצלנים - או סתם דומים שלא מתאימים לי.
אבל חלק מהמזל שלי נבע גם מהאינטואיציה שלי.

כשאני רואה מישהו שכל שיר שלו מלא בכל כך הרבה בוז (במסווה של רחמים) וכעס לכל אישה שעברה בחייו, אני שומרת מרחק.

אומרים ש It takes one to know one, מי שאומר לך שכל הגברים בוגדים - אל תצפי ממנו לנאמנות. מ י שאומרת לך שכל הנשים קנאיות וקטנוניות - אל תצפי ממנה שתהיה חברה טובה. ומי שאומר לך שכל הדומים עושים מניפולציות רגשיות כדי לנצל סאביות - אני לא הייתי מכתירה אותו בכתר הרגישות.

כי רגישות זה לדעת להסתכל לא רק לתוך הפופיק שלך. לא רק על הכמה אני מסכן/כועס/פגעו לי באגו - רגישות זה גם לגלות אמפטיה לאחר. לא להשליך עליו איך אתה היית מרגיש במצבו, אלא באמת להקשיב לו איך הוא מרגיש.

לא את הכל אנחנו יכולים להבין. אני לא יכולה להבין איך מישהו נהנה מקיינינג, או ממחטים, או מזה שמשתינים לו לפה - אבל אני יכולה להבין שהוא עשוי להנות מדברים שאני לא נהנית מהם.
אני יכולה להקשיב לחברה טובה שלי מדברת על סשן הקיינינג האחרון שלה, לראות אותה מלטפת את הסימנים, ולראות את האושר שלה.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 31 באוק׳ 2003
לדעתי, מה שהכעיס את גולד, זו האידיאליזציה שאתם עושים מהבדסמ. הוא באמת ניסה לשים מראה מול פניכם, אתם העדפתם לשנוא אותו ולכנות אותו בריון.
למען האמת, אני לא ממש מחבבת את גולד, אבל מה לעשות, הוא מבריק.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 31 באוק׳ 2003
מתלבטת יקרה

אני קוראת שוב ושוב את הפוסט הזה...
ומתלבטת אם להגיב.

דווקא התגובה המאוד הגיונית של תאיר, והמילים המוכיחות של רחפי גרמו לי כן להגיב.

אני בחרתי שלא להיעלב. אולי פשוט כי לא מצאתי משהו מעליב במה שכתבת.

קראתי אותך
ואת ראיית העולם שלך
ואת יודעת מה? אני שמחה בשבילך.
שמחה בשבילך שמצאת לך את המקום שלך בעולם הזה שלנו. וזה נאמר ללא שמץ ציניות.
אני משערת שכל מי מאיתנו שחי לפחות י"ח שנים, יודע עד כמה קשה למצוא לנו את אותה הנקודה בחיים שבה אנחנו מרגישים הכי שלמים הכי אנחנו שיש

שנים חיפשתי את אותה נקודה בעצמי ותמיד ארצה להוסיף ולשפר אותה.

על דבר אחד ספציפי שכתבת כאן בחרתי להגיב במיוחד

כתבת -

ציטוט: שוטים? נרות? סשנים מדיקלים מחטים? אנשים ירדתם לגמרי מהפסים אם אתם חושבים שיש מי שיקנה שאינכם מעדיפים חיבוק נשיקה חושנית עמוקה ולטייל יד ביד על החוף עם אדם אהוב.
כי זה הטבע האנושי אנחנו כולנו מחפשים חום אהבה אינני מכירה ולא אדם אחד שחווה חיים מאושרים ויבוא יום אחד ויגיד אני בשביל אהבה צריך הצלפות טובות עד שאדמם תהיו מציאותים

ואת יודעת מה? למה אני צריכה לבחור בין חיבוק , נשיקה חושנית עמוקה על פני התחושה הזאת של השלימות שיוצאת ממני כשאני מתחברת לכל האספקטים שמעוררים ומגרים אותי בחיי?

ממש לא !

ויותר מזה. אני יכולה להעיד על עצמי (ורק על עצמי), שאין מצב שבו אסכים לקבל את אותו כאב שמוציא ממני כל כך הרבה מבפנים, מבלי שיבוא אחריו ליטוף, חיבוק ואפילו נשיקה.

אז כן.
אני בוחרת במה שטוב לי. ולי טוב בעולם הזה שבו אני יכולה לקבל הכל מכל וכל.

ומאחלת לך בדיוק את אותו הדבר - לקבל את הכל מכל וכל - שמתאימים לך !

והפעם דווקא הסיומת הקבועה של גולד מתאימה לי כל כך. אז יסלח לי האיש על כי "גנבתי" לו את האמירה...

בכבוד רב

זרונת
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
יש משפט חכם שאומר: "אל תשאל שאלות שאתה לא רוצה לשמוע תשובה להן".
גולדי מביא דברים לעניין ציבורי שיבנו לו אימג' ולהעצים את האגו שלו ע"י תגובות מקהל מעריצותיו.
כאשר הוא מקבל תשובות שלא ציפה להן, הוא מאבד עשתונות ויורק קיטונות של אש, וכדרך התמודדות מאיים לעזוב. בחודשיים שאני נמצאת באתר איים גולדי פעמיים לעזוב, והוא שב. אז חסכי את דמעות הפרידה יקירה.
התובנות שאת מוצאת בדבריו הן זהב של שוטים בעיני רבים, ואף הוא לא מצא טעם בלהגן עליהן.

האנשים שאני מכירה מוכנים לקבל ביקורת מאנשים שבאמת אכפת מהם ולא מכל מאן דבעי.
מראה המופנה כלפי מעל ל- 2500 איש לא יכולה לשקף נאמנה את הדמויות המשתקפות בה.

טענת שמי שחווה אהבה טבעית ועמוקה לא מחפש כאב והשפלה.
אני חווה בחודש האחרון את האהבה העמוקה, הטהורה, החזקה והמשמעותית בחיי כסאבית של אדון זאלופון.
אהבה הכוללת בתוכה סשנים של הצלפות וסטירות ומעשים שיראו בעינייך כהשפלה, וביניהם נשיקות, ליטופים ושירי אהבה.
לא תביני את החיוך שלי, לאחר שהחזיה נגעה בסימן הכחול שעל החזה והזכירה לי את שארע אמש.
גם בסשן, אם תסתכלי בעיניו תראי את הכוכבים דולקים בהם, ואם תסתכלי על פני , תראי את החיוך. הערצתי אותו רק מעצימה את אהבתנו.

היריות כלפי מלכות ואדונים ידעו כבר שרשורים רבים הדנו ב"מלכה אמיתית" ו"אדון אמיתי".
אך אומר לך שהמלכה המקרצפת היא מלכה אמיתית , מבלי להכירה, בשל היותה נטולת מניירות.

אסיים, בלהזמינך לראות סשן בין אדוני לביני, כי אין טוב ממראה עיניים.
שבת שלום ומבורך.
galia​(לא בעסק)

מה זה חצי אדון?

galia​(לא בעסק) • 31 באוק׳ 2003
חצי אדון חצי עבד? חצי אדון - חצי לא? חצי צוחק חצי בוכה? אפשר הסבר?
חצי אדון
חצי אדון • 31 באוק׳ 2003
גליה

פרופיל שלם לא קיים?

icon_lol.gif