סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אובססיה זה טוב?

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 16 באוג׳ 2008

אובססיה זה טוב?

אנדרפוט • 16 באוג׳ 2008
הרי הבדסמ הוא עוד סוג של סגנון, של העדפה, שום דבר מזיק כשלעצמו. כמה מזיק יכול מזוכיזם שפוי חושני ובהסכמה להיות? לא הרבה. בטח פחות מזיק מעישון.
אבל הרי יש והנטיה והפנטזיות הופכים לאובססיה ואז כבר מדובר בעניין אחר לגמרי. פתאום זה יכול להזיק, פתאום זה לא חבר שלך. קצת כמו סמים.
כשאתה לוקח שורה של קוקאין אתה הופך לאדם אחר. והאדם הזה רוצה עוד שורה.
איך יודעים כשמכורים לדבר מה? כשאתה עושה החלטות אבל לא באמת מסוגל לעמוד מאחוריהן, כשהרציונאל שלך נשמע כמו שוטר תנועה עייף מזיע ומאנייק, כשנראה שיש פיצול אישיות.

בשביל הרבה אנשים בדסמ זה כל מיני דברים שונים ומשונים, בשבילי זה בעיקר אובססיה. בלון גדול שתופס הרבה מקום ולא נותן הרבה מרחב מחיה לדברים אחרים. למיניות אחרת. לאינטימיות. לכל דבר שהוא מחוץ לשיח של הפנטזיה. אפשר לדבר על עבדות לנשים אך בפועל יש עבדות לאובססיה, אין באמת שום עקרון מנחה או אנושיות בעולם שכולו משועבד לפנטזיה.

כולנו רוצים שהבדסמ יהיה עולם טוב יותר, מרתף חשוך ולח שאפשר להדליק בו את מנורת השפיות ואת המאוורר של הלגיטימציה. זוגיות, מסיבות, ריקודים, זימה, ניאוף - ממש כמו בחיים הרגילים, להיות כמו כולם. מבחינתי זו מריחה אחת גדולה, כנראה שאני מאוד קיצוני במובן זה שהעיסוק במזוכיזם שלי אינו מביא לי אושר מלבד ה PETITE MORTE של האורגזמה. זה מקום של תחושות קשות, ולא, לא מדובר באשמה אלא בתחושות עמוקות יותר שגם אדם שמקבל עצמו כמו שהוא לא יכול לאהוב. כנראה שנכנסתי לעולם הזה דרך הדלת הלא נכונה.

למי שיש את זכות הבחירה לא יבין את האדם שנמצא כאן מתוך כפייה, מתוך מעמקי השאול של נפשו. או בקיצור - אובססיה זה טוב? לא, זה לא טוב.
Morticia
Morticia • 16 באוג׳ 2008
ושוב עולה לזכרוני השיר Dazzle & Delight של גאווין פריידי ומאן סיזר...

BDSM זה לא רק ולא בהכרח סאדו-מזוכיזם

זה אספקט, פן מסוים שיתכן כחלק מהמשחק
או לא
יש עוד המון פנים ואספקטים אפשריים אחרים

בכל השאלה המנוסחת יפה הזו שלך {אגב...}
בעיקר חסרה
אתה יודע מה?

אישה

שתקח ותכוון ותלך
בסבלנות
ולמקומות הנכונים

והתמסרות לאישה שליטה, דומיננטית וחזקה
אמיתית
אישה
זו ממש לא חולשה

זה גבר גבר ממי

מאחלת לך מכל הלב שלא תתן דווקא לפשרה להרוס את חייך
ושתמצא את האישה הזו שנכונה לך
ובאומץ רב וכנות מופתית תלך אתה

לחיי גבורת הגבר על חולשתו הנצחית בדמות תסביך הליידי זונה
שעושה עוול אדיר לעוצמתו ולאישה באשר היא אישה
{אני קצת מקשרת כאן לשרשור מתחתיי, עמך הסליחה ואיך הפריג'ידריות תמיד מרוויחות על חולשה אה?}

ושיהיה לך אחלה חג של אהבה
icon_cool.gif
huan
huan • 16 באוג׳ 2008
אכן, כולנו עבדים של תשוקותינו, אך לא רק בנוסף לתשוקות ישנה גם מציאות וגם אידאלים ועם מודעות מספקת האדם יכול להחליט למה הוא רוצה להיות משועבד יותר ומה הוא השיעבוד שנותן לו את התמורה הטובה ביותר או לחליפין למה הוא איננו מוכן להיות משועבד ומה הוא המחיר אותו הוא מוכן לשלם בעד בחירה זו.

אני עצמי לא היית מכור לא לבדסמ ולא לסמים ויתכן שאכן קשה לי להבין את היגון הספציפי הזה, אך אני יודע שיעבוד ויגון מה הם. אני יודע שלאכוהוליסט, אדם השותה וממשיך לשתוות כי הוא איננו יכול אחר. יכול במחיר זה או אחר להפסיק לשתות ולנסות ולהתשעבד לגבירה אחרת או למות בתעלה מהרעלת אלכוהול.
האושר יכול ללבוש פנים רבות. זה יכול להיות האושר שחווים בזמן אורגזמה, האושר שחווים לכאשר אחרים מתיחסים אליך ביריעת כבוד או אושר שחווה אדם מתענה בידיעה שבכך הוא מגשים את ערכיו.
לא כל אושר מתאים לכל אדם, ולא כל אדם רוצה להשתעבד לכל גבירה ולהתענג על מה שיש לה להציע.
אך האפשרות קיימת - כמו גם האפשרות ללדחות את האפשרויות הנ"ל ולבחור במוות המשחרר.

אינני מקבל את טיעון חוסר הבחירה בכל הנוגע לחיי היום יום. עצם הגישה הפאטליסטית היא בחירה, בחירה בסטטוס קוו, בחירה בסבל היום יומי המוכר על פני הבלתי נודע המצפה לאדם שינסה לעשות דברים אחרת. יתכן והמצב הקיים הוא אכן הטוב ביותר אך הוא איננו המצב היחיד בו האדם יכול להיות והוא נכפה על האדם הנותן מצב להכפות עליו - כל אחד מטעמיו הוא.
Morticia
Morticia • 16 באוג׳ 2008
ואל תשכח את מטעמיה היא!

אני בעיקר התרכזתי בתשובתי באושרי שלי

וגם אתה כותב יפה

icon_cool.gif

החיים עם גבירה נכבדת ומלכותית
אינם סבל אחד מתמשך
יש רגעי אושר שמיימיים שלמים

אני מעט מוחה...!
{אבל רק מעט}

החיים עם סאבים לעומת זאת
....

icon_lol.gif
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 17 באוג׳ 2008

Re: אובססיה זה טוב?

הדורבנים​(נשלט) • 17 באוג׳ 2008
אנדרפוט כתב/ה:
כנראה שאני מאוד קיצוני במובן זה שהעיסוק במזוכיזם שלי אינו מביא לי אושר מלבד ה PETITE MORTE של האורגזמה. זה מקום של תחושות קשות, ולא, לא מדובר באשמה אלא בתחושות עמוקות יותר שגם אדם שמקבל עצמו כמו שהוא לא יכול לאהוב. כנראה שנכנסתי לעולם הזה דרך הדלת הלא נכונה.

לא הבנתי את זה. אילו תחושות בדיוק יש לך, שאתה לא יכול לאהוב או לקבל?

באופן כללי, אני חושב שלאנשים שמאוד בתוך בדס"ם קשה להגדיר עם זה "אובססיה". האם לאכול או לישון כל יום, זאת אובססיה? במקום המילה הזאת, אפשר אולי לדבר על תחושות, או יצר מניע של הרס עצמי, ולתת דוגמאות, קשות יותר או פחות. גם אצלי לא הכל ממש לפי הספר הורוד, אתה יודע...
הדורבנים​(נשלט)

Re: אובססיה זה טוב?

הדורבנים​(נשלט) • 17 באוג׳ 2008
אנדרפוט כתב/ה:
כנראה שאני מאוד קיצוני במובן זה שהעיסוק במזוכיזם שלי אינו מביא לי אושר מלבד ה PETITE MORTE של האורגזמה. זה מקום של תחושות קשות, ולא, לא מדובר באשמה אלא בתחושות עמוקות יותר שגם אדם שמקבל עצמו כמו שהוא לא יכול לאהוב. כנראה שנכנסתי לעולם הזה דרך הדלת הלא נכונה.

לא הבנתי את זה. אילו תחושות בדיוק יש לך, שאתה לא יכול לאהוב או לקבל?

באופן כללי, אני חושב שלאנשים שמאוד בתוך בדס"ם קשה להגדיר עם זה "אובססיה". האם לאכול או לישון כל יום, זאת אובססיה? במקום המילה הזאת, אפשר אולי לדבר על תחושות, או יצר מניע של הרס עצמי, ולתת דוגמאות, קשות יותר או פחות. גם אצלי לא הכל ממש לפי הספר הורוד, אתה יודע...
אנדרפוט
אנדרפוט • 17 באוג׳ 2008
לא כל כך אוהב את החולשה לבחורות ביצ'יות וחזקות, קצת קשה לי לאהוב נשים רכות, עדינות רגישות ואוהבות - זה מיד מתורגם אצלי לחולשה. לא מת על הצורך בהשפלה בכדי להגיע לריגוש מיני, די מציק לי שאת התשוקה הוונילית הטבעית שלי אני כמעט ולא מסוגל להרגיש בגלל גודלה וכוחה של הפנטזיה.

אובססיה זה משהו שאתה עושה בלי שליטה עליו, גם כאשר המשהו הזה מזיק לך.
huan
huan • 17 באוג׳ 2008
אנדרפוט, קל מאוד להגיד שאין לך שליטה על דבר זה או אחר אותו אתה עושה. הרבה יותר קשה להבין שהשליטה והבחירה לעשות דבר זה או אחר קיימים אך האלטרנטיבה איננה מקובלת עליך.
גם לפאדופילים יש שליטה, גם עם היא מסתכמת בבחירה לקבל זריקת הורמונים שתבטל את היצר המיני שלהם. בשביל חלקם מדובר באפשרות העדיפה על כל השלכותיה, מבחינת החלק האחר מדובר באפשרות ממשית אך לא קבילה.

אחרי הכל בדסמ זה לא מצב חד פעמי ולא צפוי של חוסר שפיות זמנית בו לדקה או שניים אתה מאבד את היכולת להבדיל בין "טוב" ו"רע" ועושה את אשר הינך חייב. או מצב בו תפיסת המציאות שלך מתעוותת.

המציאות החברתית,הביולוגית והפיזיקלית מגבילה אותנו בדרכים רבות ויש הכמוני סבורים שהלכה למעשה היא מבטלת לחלוטין את חופש הבחירה. אך לכשהדבר מגיע למציאות החיים היום יומית מספר המקרים בהם הפוטנציאל לפעול אחרת איננו קיים הוא קטן למדי. שכן גם סכיזופרנים על תפיסת המציאות המורכבת שלהם יכולים להגיד "לא" לקולות ולמחשבות שלהם או לחליפין לפעול במסגרת האפשרויות הקיימות במציאות הסוביקטיביות שלהם. כאשר לכל פעולה יש לכל הפחות כמה אלטרנטיבות.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 18 באוג׳ 2008
הדורבנים​(נשלט) • 18 באוג׳ 2008
huan כתב/ה:

אחרי הכל בדסמ זה לא מצב חד פעמי ולא צפוי של חוסר שפיות זמנית בו לדקה או שניים אתה מאבד את היכולת להבדיל בין "טוב" ו"רע" ועושה את אשר הינך חייב. או מצב בו תפיסת המציאות שלך מתעוותת.

ממה שאנדרפוט מוטרד זה קצת כן. הערצה מתמדת, כדרך חיים, של התכונות השליליות באשה (רוע לב, התנשאות, הצורך בשליטה תוך ביטול דיעותיו של הגבר, הרצון לנצל אותו תוך אפטיה מוחלטת לרגשותיו ורצונותיו) וביטול תכונות טובות כ"תכונות של אשה חלשה" יכולה להתפרש בדיוק כך.

זה מתנגש עם תכונות המוסר שלנו. ואז זה מוביל לסבל. לפעמים, כשבאמת פוגשים אשה כזו, הפנטזיה כלכך חזקה, שאין לך באמת יכולת בחירה. בסיטואציות של פיתוי, זה גם משהו שמגביר את עצמו - היא תחוש ותהנה מהסבל הזה שלך, ומחוסר האונים שלך מול הקסם שלה, ותדרוש עוד, ואתה תושפע מזה עוד יותר, ותתגרה עוד יותר מהסיטואציה, והרצון החופשי יפחת עוד יותר, מה שיוביל לעוד סבל, ועוד הנאה מצידה וכו'. אי אפשר לצאת מזה

השאלה היא איך אפשר לחיות עם זה. אז קודם, לזכור, ולהבין שאלה הקלפים שחילקו לנו, והם לא כלכך נוראיים. בסך הכל, כמו שhuman אמת, אנחנו לא פדופילים, לא אנסים, ולא סכיסופרניים. בעיות המוסר שלנו הם באמת מינוריות - אז אנחנו מעריצים נשים רעות. יאללה, אף אחד לא מת מזה עדיין. מה שבראש שלנו לא פוגע באף אחד, כמה מעוות שלא יהיה.

ואני חושב שאם קצת התפשרות אפשר להמשיך. עד כמה אתה יכול לשמור על עצמך? אחרי הכל, אחרי שגומרים הצלילות קצת חוזרת. לא? או שמוצאים בת זוג שהיא פריקית של שליטה, אבל לא רעה. ומדכאים קצת פנטזיות של רוע. או שמשאירים אותם ל"משחקים", או מגרדים אותם בסיטואציות, מנשים לא ממש רעות, שיש להן עכבות... אבל יש להם יצר קל להזיק. או, במקרה הגרוע, פשוט להזיק לעצמך מדי פעם. להכנע לאשה רעה, וחזקה מאוד, להסחף, לההרס, ולהמשיך.

החיים מזמנים יש המון אופציות והן תלויות באדם. לפחות במקרה שלנו, הייתי רוצה להיות אופטימי ולהאמין שבאמת לכל סיר יש מכסה, למרות שהסיר לפעמים באמת מוזר מאוד.
Morticia
לפני 15 שנים • 18 באוג׳ 2008
Morticia • 18 באוג׳ 2008
צר לי שוב להפריע כאן לשיח הגברים המכובד
אבל אני בהחלט מקווה
שעם כל הכבוד לדברים והלבטים שאתם מעלים כאן
אתם מבינים
שכל קשר ביניהם לבין היותכם נשלטים על ידי נשים
{בין אם זה נכון או לא}
מקרי בהחלט
...

{אני לא צינית}