לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיזו מה ??

פסיכיאטר מופרע
לפני 15 שנים • 24 באוג׳ 2008

מיזו מה ??

פסיכיאטר מופרע • 24 באוג׳ 2008
מיזוגניה - מיזובלוגיה מיזוחרטיה וכל התורות הפסיכוסקסמנייאקיות שאיזו נקבה מציירת ומפריחה לנו בחלל הוירטואל , הינם בבחינת כלום .

והואיל ולפתוח כנגדי שרשורים מגמתיים זה בגדר הספורט הלאומי כאן בכלוב , אז גם לי מותר להביע את דעתי ולא תחת הכותרת שלה , כי ברור הוא שנשים הם תמיד חלשות ותמיד יש לבוא להגנתם .

אז אני שואל - למה ?

למה לא תלכו ותזעקו חמס על כל "השולטים" שמכים את ה"נשלטות" שלהם מתוך רצונם ? וואו זה בדס"מ - זה חוקי , הרי רק כך היא גומרת הנקבה , היא חייבת שיבוא ה"אדון " ויפרק לה את הצורה במיטה או בכל מקום . טוב זה כבר בגדר הסביר , הרי היא הסכימה לזה . היא נתנה את דעתה על כך , והואיל וכל אדם רשאי להפקיר את גופו אנו לא מביעים עמדה רעה . זה בסדר גמור !!!

למה לא תבכו על גורל הנקבות שהשולטים שלהם מכריחים אותם להזדיין עם גברים נוספים רק כי הם ביקשו זאת ? [ אני אדון ,אני שולט , כך אמרתי! וכך תעשי ! ] הרי ברור לנו שמרגע שהיא פיתחה תלות ריגשית ב"אדון" שלה היא תסכים להזדיין עם אחרים והעיקר שלא ינטוש אותה . זה לא אונס , זה לא ניצול , זה בסדר גמור !!

למה לא תצרחו בחוצות הכלוב על השולטות שמנצלות את כל הגברים המסכנים , הן כספית והן ריגשית ? [ אני המלכה , אתה אפס ] הא נכון , הם ביקשו זאת , הם חייבים שליטה , או כמו שכותבת איזו מלכה ומתפארת שאיזה מנכל הייטק סוגד לרגליה ולאדמה שהיא הולכת . זה לא ניצול ?? לא !! עוד יבואו ויטענו שהוא בעצם המנצל . זה בסדר גמור !!!

למה לא תייללו כמו חתולים מחורמנים על כל אותם ה"שולטים" שזורקים את הנקבות לאחר שנמאס להם מלזיין אותם , כי זאת היתה בעצם כל מהות " השליטה" שלהם ? "זיין וזרוק" - סיסמת השולט האולטימטיבי בכלוב ? זה בסדר גמור !!!

למה לא תצעקו על המלכות דמיקולו אשר חורטות על בשר העבדים את הסיסמה " אנחנו הנשים מורמות מעם , אתם הגברים נועדתם לשרת אותנו " זה בסדר גמור !!

למה לכנות אישה " זונה " או "כלבה " זה בסדר ? סליחה ? אין כבר כבוד למין הנשי ? מה פתאום ? זה מאהבה !! היא זונה שלי ! סליחה ? מה זה זונה שלך ? אז מה אם היא הסכימה ? לא , אתה לא מבין , היא זונה . אז שהמיזוגן כותב על נשים זונות ושהוא בכלל לא מכיר אותם אלא כותב בכללי זה גרוע !! אבל לאישה שהוא "אוהב " זה בסדר גמור !!!

למה להשפיל אישה במועדונים זה בסדר ?
למה לתפור כוס של אישה זה בסדר ?
למה להשתין על בן אדם זה בסדר ?
למה לחרבן על בן אדם זה בסדר ?
למה לחרוט על גוף בן אדם זה בסדר ?
למה ולמה ולמה ולמה ?

לכו תזדיינו טוב ? לפני שאתם באים ונותנים לי מוסר , תביטו טוב טוב במראה ותראו כמה אתם צבועים מכוערים ועלובים .
K i t C a t​(לא בעסק)

פחח מי שמדבר.

K i t C a t​(לא בעסק) • 24 באוג׳ 2008
ציטוט:
, תביטו טוב טוב במראה ותראו כמה אתם צבועים מכוערים ועלובים .

אמר דובי גל המכוער בעצמו.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

Re: פחח מי שמדבר.

K i t C a t כתב/ה:
ציטוט:
, תביטו טוב טוב במראה ותראו כמה אתם צבועים מכוערים ועלובים .

אמר דובי גל המכוער בעצמו.

דובי גל? מכוער?? אני אגיד את זה בתמציתיות ומכל הלב: מאחלת לך שכל הגברים בחייך יהיו חתיכים שווים כמו הפסיכי. אמן.
Mephisto​(שולט)

Re: מיזו מה ??

Mephisto​(שולט) • 24 באוג׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:

כי ברור הוא שנשים הם תמיד חלשות ותמיד יש לבוא להגנתם .

!!!

!!

!! !!!

!!!

!!

!! !! !!!

אז א' תלמד עברית. זה אף פעם לא מזיק.
וב' לדעתי חסרים לך כמה סימני קריאה. ככה זה ממש לא משכנע.
פסיכיאטר מופרע

Mephisto כתב/ה:
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:

כי ברור הוא שנשים הם תמיד חלשות ותמיד יש לבוא להגנתם .

!!!

!!

!! !!!

!!!

!!

!! !! !!!

אז א' תלמד עברית. זה אף פעם לא מזיק.
וב' לדעתי חסרים לך כמה סימני קריאה. ככה זה ממש לא משכנע.

וואו אתה מבריק לאאלה . יש לך את זה !!
הנשלטת שלך גם חושבת כך שולט יקר ?

אגב - שאתה רושם כך " מוסר לא שייך לעניין. מוסר הינו דעתם של אחרים לגבי מה לגיטימי ומה לא" אתה בעצם מתכוון שאם אין מוסר אתה רשאי לעשות הכל .
לא לא , פשוט שלא , אתה אדם מוסרי . משהו .
Mephisto​(שולט)

ואכן, מוסר לא שייך לעיניין.
יש שיגידו שלא מוסרי לקיים יחסי מין לפני ומחוץ למסגרת הנישואין. אתה מקיים את הציווי המוסרי הזה?
אחרים יאמרו שלא מוסרי לקיים יחסי מין הומוסקסואלים. אתה מתכוון לאסור קיום יחסי מין הומוסקסואלים ולאסור את מי שכן מקיים?
היו חברות שבהן היה ציווי חוקי ומוסרי כי השליט המקומי יזכה בבתוליה של כל אשה אשר נישאת (זכות הלילה הראשון, ראה "לב אמיץ"). מה דעתך על דרגת המוסריות של זה? (בהנחה שאתה אינך אותו שליט מקומי)

בקיצור, מוסר, כמו פורנוגרפיה, הוא עיניין של גיאוגרפיה.

פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
אתה בעצם מתכוון שאם אין מוסר אתה רשאי לעשות הכל .

לא, זה מה שאתה אולי מתכוון.
בשום מקום לא נאמר שאני רשאי לעשות הכל.

ובנימה אישית.
אני מרוגש, קראת את הפרופיל שלי. מצא חן בעיניך? בא לך לשלוח לי הודעה פרטית? להציע לי חברות?
פסיכיאטר מופרע

אנו מדברים על המוסר השולט והנהוג בכל תקופה ותקופה .

בתקופה שלנו -

לחרוט על בשר אדם [גם מרצונו החופשי ] - אינו מוסרי
להשתין /לחרבן על בן אדם -אינו מוסרי
לאלץ נשלט לשכב עם אחרים- אינו מוסרי

לשיטתך - הואיל ולהגדיר מוסר זה בעייתי, אז מוסר הוא רק בגדר המלצה לא מחייבת שכן תמיד תביא דוגמאות שאינן רלוונטיות ולו על מנת לסרס את מושג המוסר ובכך תוכל לעשות מה שתרצה
Mephisto​(שולט)
בכל תקופה ותקופה או בכל תקופה ובכל מיקום ובכל קהילה?
כי אני אמרתי שמוסר הוא מושג תלוי מיקום, תלוי תקופה ובטח תלוי קהילה.
אם אתה מסכים איתי אז אפשר להמשיך הלאה.

אם אתה עובר מקהילה בה מעשה א' הינו מוסרי ומעשה ב' אינו מוסרי לקהילה בה מעשה א' אינו מוסרי ומעשה ב' הינו האם תאמץ את מנהגי הקהילה?
האם בדבקותך במנהגים אליהם אתה רגיל אתה הופך לאדם פחות מוסרי רק כי עברת דירה?
לדעתי לא.

אם אתה מתייחס למוסר כמושג חברתי אז באמת אין לו הרבה משמעות בעיני.
אם אתה מתייחס למוסר אישי אז הוא לא תלוי במה שמקובל או לא מקובל על החברה שבה אתה חי.

פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
ובכך תוכל לעשות מה שתרצה

זהו, שלא.
אם אתה מצליח לזכור שזו שמולך היא גם כן בן אדם, בסופו של דבר, אז לא תרשה לעצמך לעשות כל מה שתרצה.
electro-z

electro-z • 24 באוג׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:

בתקופה שלנו -

לשיטתך - הואיל ולהגדיר מוסר זה בעייתי, אז מוסר הוא רק בגדר המלצה לא מחייבת שכן תמיד תביא דוגמאות שאינן רלוונטיות ולו על מנת לסרס את מושג המוסר ובכך תוכל לעשות מה שתרצה

תכלס, מה אתה רוצה?
ג'ולי​(לא בעסק)

ג'ולי​(לא בעסק) • 24 באוג׳ 2008
electro-z כתב/ה:
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:

בתקופה שלנו -

תכלס, מה אתה רוצה?

תשומת לב.

הרבה ממנה, הוא צריך

כאילו דההה