שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיזו מה ??

Dom_Quixote
לפני 15 שנים • 25 באוג׳ 2008

Re: באמת עלומה- עוד זיין שכל ברשת.

Dom_Quixote • 25 באוג׳ 2008
[quote="זאלופון"]
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

מפיסטו פשוט ציין, בצדק, שמכיוון שרעיון הוא זכר יש לומר "רעיונות פסיכואנליטיים" ולא "רעיונות פסיכואנליטיות"

כה אמר ה"שולט" שאפילו בנקבה שלו לא מצליח לשלוט .
רק לידיעתך מילים לועזיות אינן ברות הגיה מדוקדקת ואיש הישר בעיניו כותב .

אבקש להעיר כי:

1. כפי שציינתי הרגע בתגובתי המאוחרת משהו בשרשור האב של שרשור זה (ובאמת נשאלת השאלה, כיצד לעזאזל מצא לו שרשור האב ההוא שרשור אם, כדי להתרבות וליצור את השרשור הזה? כנראה יש פה כמה שרשוריות שרמוטות לגמרי באתר הזה, שהולכות עם כל דבר בלי חשבון), אני מתקשה להאמין שמר מופרע, על כל מה שקראנו ממנו, באמת חושב שרעיון זו מילה לועזית. האם באמת לא ייתכן שמדובר באיזושהי בדיחה שהוא רקח ואשר קמה על יוצרה, דוגמת הניק הכפול של קיחוטה קשישא? אפילו אוכל_חרה_נזלת_שפיך עליו השלום לא היה טוען שרעיון היא מילה לועזית. נשמע לי מגוחך מכדי להיות אמיתי.

2. כפי שציינתי הרגע בתגובתי המאוחרת משהו בשרשור האב וגו' - זאלופון צודק, וזה לא מתייחס בהכרח לסוגיה הלשונית שהועלתה כאן, זו תגובה גנרית שאני עושה לה קופי-פייסט מפעם לפעם.

3. אין מילה כזו "ברות" (..."מילים לועזיות אינן ברות הגייה מדוייקת"). המילה "בר" פירושה "בן", ואין לה צורת נקבה. שנית, אין לה גם צורת רבים, היא בהגדרה מילה המתארת פרט יחיד. לכן, יש לומר בר-מצווה מול בת-מצווה (ולא "ברת-מצווה"), וברבים: "בני-מצווה" מול "בנות-מצווה", לא "ברי-מצווה" ובטח שלא "ברות מצווה". אגב, בתגובתי המאוחרת משהו וגו' בכל זאת כתבתי לפני רגע "ברי דעת", כי בכל זאת, השפה המדוברת אינה סובלת "בני דעת", הגם שזו הצורה הנכונה.

4. מילים לועזיות הן דווקא כן בנות הגייה מדוייקת. אתה יכול להגות את המילה "טלפון" אחרת ולהגיד "שוקי", אם אתה ממש רוצה, אבל למילה טלפון יש הגייה מדוייקת מאוד. הוגים אותה "טלפון".

5. סעיף 4 לא באמת רלוונטי, שכן ממילא אין אנו דנים פה בהגייה, שמעצם הגדרתה נעשית בעל פה, ואין לה קשר להתבטאות בכתב. למעשה, אפילו על איות אנחנו לא מדברים פה. הדיון פה הוא על התאמת שם התואר במין ובמספר לשם העצם. בתחום זה אין כל הבדל בין מילים לועזיות למילים עבריות. כל שם תואר חייב להתאים במין ובמספר לשם העצם, נקודה, וזה לא משנה מאיזו שפה או דרך איזה סוחר מפוקפק הגיע שם העצם הזה אלינו. טלפון לא יכול להיות מקולקלת, ממש כשם ששח-רחוק לא יכול להיות מקולקלת. הרי בכל מקרה יש סקייפ.

6. אני מפנה את תשומת לבכם לכך שדיון המיזוגניה והדיון הלשוני הנ"ל הם שני הדיונים המעניינים הראשונים בכלוב מזה עידן עידנים. הקרדיט (המוצדקת?) על שניהם מגיע למר מופרע, או לפחות לעצם קיומו. אני קורא לכם שלא לשפוך את התינוק המיזוגן עם המים. אם מר מופרע הולך, עליך, זאלופון, תוטל החובה המוסרית להיות אבן השופין החדשה שלי.

תקציר (C):

ודווקא-מיזוגניה-זו-צורת-נקבה
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 26 באוג׳ 2008

וגם אם הפסיכולוג המופרע צודק

הדורבנים​(נשלט) • 26 באוג׳ 2008
זה נראה לי דווקא סבבה שנשים תכתבנה, ותשמצנה, ותקבלנה את כל מה שבה להם באתר הזה, כי הן נעלות, ואסור לבקר אותן, ולגברים לא תהיה מילה בנושא..
סוג של גן עדן קל.

(רמז: אני מגיב כדי לקבל על הראש! אני כלכך קינאתי בזאלו קודם...)
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 26 באוג׳ 2008
המפקדת כתב/ה:
אני רק שאלה....

פסיכיאטר זה היודע איך, לא ? icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אוי.. איזו דרך זו לפתוח את היום עם השרשור הזה..
אני כבר אמרתי שהאיש הזה משעשע אותי, או לא??
IvoryDom

אכן עונג שבת

IvoryDom • 26 באוג׳ 2008
nerissa כתב/ה:
המפקדת כתב/ה:
אני רק שאלה....

פסיכיאטר זה היודע איך, לא ? icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אוי.. איזו דרך זו לפתוח את היום עם השרשור הזה..
אני כבר אמרתי שהאיש הזה משעשע אותי, או לא??

מחזיק אצבעות שלא יחסמו אותו בטרם עת.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
זהו שלא . אנו מדברים על המילה השנייה , ובלי שום קשר אם כל כך בערו בישבנייך טעויות הכתיבה אתה רשאי לצרוח מכאב , אבל זה לא העיקר ,העיקר הוא מי אתה - הרי זה מה שהציבור רוצה לדעת ולא עוד שרירון בנוסח אבשלומי קורי

ובכן -מי זה זלפוני ?

זלפוני הוא עוד יצור ממשפחת השולטים אשר ניזונים מחולשת נשים וכניעתם לגחמותם המינית , לדידו אין משמעות אם היא ראויה לבוא בקהל האל באם לאו , כל עוד היא מזדיינת היא כשרה . אמנם נכון שהזלפונית כועסת מידי פעם על כך , אך מה נעשה שלצורך מעלת השולט הכל קביל בתחתוניה ותחתוניו .

לקרוא את הפוסטים שלך ולאחר מכן לדעת מי אתה באמת זה כבר לא עלבון זה כבר בזיון . שכן שקרים וצביעות בוערים בעיניך , לפחות פעמים הוכחת לנו כאן בקהילה כמה הינך צבוע . ואידך זיל וגמור .

לך לשמנמנה ותתנחם בין ישבניה ובא לציון גואל .

נ.ב - מבחינתי שולטים כדוגמתך לא פחות גרועים מהזונות הממוצעות השורצות בכלוב ,

אז מה, מספיק תיקון של שגיאת הטיה כדי להוציא אותך מכליך ולגרום לך לתקוף לכל כיוון כמסווה לבטחון העצמי השברירי שלך? ואם כבר לתקוף, אז כל כך קשה לך להתמודד עם גברים שאתה תוקף את האישה שאיתם? וסתם מתוך סקרנות, מה כל כך הפריע לך בזוגיות שלנו שפתחת במניפסט התקיפה הזה: המילה מאושרת או המילה מאוהבת שמופיעות בפרופיל שלי ?
Uranus
Uranus • 26 באוג׳ 2008
לוטוס אני מתפלא עלייך...

את לא יודעת מה באמת מפריע לו ?
תביטי בכול הדברים שהוא כותב בגנותם של אחרים -
מה שמפריע לו זה:
1. שאין לו והוא לא מצליח להשיג את כול אותם הדברים שהוא מגנה באחרים.
2. שיש בו עצמו את התכונות שהוא כול כך לא אוהב באחרים, אבל במקום לרכז את
הארנגיה שלו בעצמו הוא ולטפל בשנאה העצמית שלו - הוא משליך אותה אל אחרים.

(חחח תארתי עכשיו את המתכון המנצח ללהיות קואצ'ר בישראל)

והקטע הכי מצחיק הוא -
שאין בו שום דבר מיוחד ששווה את כול ההתנפלות של כולם כאן.
הוא לא מחדש כלום, הוא לא מביא שום דבר סנסציוני באמת, כי ברגע שמביטים
בבן אדם עצמו - רואים שהוא עוד יציר שבלונה כמו כולנו.
הוא עוד חיית מחמד בפינת הליטופים של הכלוב, או של כול מקום מפגש ציבורי,
חבל לרדת עליו, חבל לחסום אותו, חבל בכלל לעשות לו דמוניזציה
כמו שעשו בשרשור השכן והכי חבל להכנס למגרש שלו.

תלטפו אותו ותכילו אותו, אפילו תאהבו אותו
ותאמינו לי שהוא ייעלם כמו ריקוד המקארנה...
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 26 באוג׳ 2008
Uranus כתב/ה:
מה שמפריע לו זה:
1. שאין לו והוא לא מצליח להשיג את כול אותם הדברים שהוא מגנה באחרים.
2. שיש בו עצמו את התכונות שהוא כול כך לא אוהב באחרים, אבל במקום לרכז את
הארנגיה שלו בעצמו הוא ולטפל בשנאה העצמית שלו - הוא משליך אותה אל אחרים.

(חחח תארתי עכשיו את המתכון המנצח ללהיות קואצ'ר בישראל)

..

תודה לאל שזה הרבה יותר מזה.
כי אם זה היה המתכון, הייתי באמת נשארת לבד בעולם.
פסיכיאטר מופרע
פסיכיאטר מופרע • 26 באוג׳ 2008
עלמה מולכת כתב/ה:
אבל נחש מה? אע"פ שעד לפני כמה חודשים זכרים
מסוגך נהגו לשלם לי תמורת תשומת הלב שלי,

[

אני מאוד שמח שאת מודה שהיית פעם זונה . זה חשוב על מנת להבין את התמונה הכוללת ככל שהדבר נוגע אלייך .

אגב - דווחת על הכנסותייך מעיסוקך בזנות לפקיד השומה ? [ ראי פס"ד אטלה וסרמן , שרמוטה יותר איכותית ממך לכולי עלמה ועדיין שילמה מס ]

אז בטרם את מזיינת לנו את המוח , מלאי את חובתך האזרחית ושלמי את מיסייך יפרוצה סרבנית מס שכמותך .
פסיכיאטר מופרע
פסיכיאטר מופרע • 26 באוג׳ 2008
Black Lotus כתב/ה:
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
זהו שלא . אנו מדברים על המילה השנייה , ובלי שום קשר אם כל כך בערו בישבנייך טעויות הכתיבה אתה רשאי לצרוח מכאב , אבל זה לא העיקר ,העיקר הוא מי אתה - הרי זה מה שהציבור רוצה לדעת ולא עוד שרירון בנוסח אבשלומי קורי

ובכן -מי זה זלפוני ?

זלפוני הוא עוד יצור ממשפחת השולטים אשר ניזונים מחולשת נשים וכניעתם לגחמותם המינית , לדידו אין משמעות אם היא ראויה לבוא בקהל האל באם לאו , כל עוד היא מזדיינת היא כשרה . אמנם נכון שהזלפונית כועסת מידי פעם על כך , אך מה נעשה שלצורך מעלת השולט הכל קביל בתחתוניה ותחתוניו .

לקרוא את הפוסטים שלך ולאחר מכן לדעת מי אתה באמת זה כבר לא עלבון זה כבר בזיון . שכן שקרים וצביעות בוערים בעיניך , לפחות פעמים הוכחת לנו כאן בקהילה כמה הינך צבוע . ואידך זיל וגמור .

לך לשמנמנה ותתנחם בין ישבניה ובא לציון גואל .

נ.ב - מבחינתי שולטים כדוגמתך לא פחות גרועים מהזונות הממוצעות השורצות בכלוב ,

אז מה, מספיק תיקון של שגיאת הטיה כדי להוציא אותך מכליך ולגרום לך לתקוף לכל כיוון כמסווה לבטחון העצמי השברירי שלך? ואם כבר לתקוף, אז כל כך קשה לך להתמודד עם גברים שאתה תוקף את האישה שאיתם? וסתם מתוך סקרנות, מה כל כך הפריע לך בזוגיות שלנו שפתחת במניפסט התקיפה הזה: המילה מאושרת או המילה מאוהבת שמופיעות בפרופיל שלי ?

ה"שולט" שלך אישר לך להגיב לי ?
כי אני מבקש להבא כל תגובה שלא תהיה מגובת באישורו של האדון שלך לא תקבל התייחסות .
אני אמון על כללי השליטה ..

עוד נקבה משועממת שהדום שלה לא מוצא לה תעסוקה בשעות הערב