בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משימה שאי אפשר לעמוד בה

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 15 שנים • 26 באוג׳ 2008

משימה שאי אפשר לעמוד בה

*מנגינה*{התווים שלו} • 26 באוג׳ 2008
האדון מטיל על הנשלטת משימה שהיא יודעת שבשום אופן לא תוכל לעמוד בה.
האם זה בסדר שהוא מטיל כזו משימה? אולי זה מראה שהוא לא מספיק רגיש ולא מבין שהיא לא תוכל לבצע זאת?
מצד שני הנשלטת עצמה, מאור רוצה לרצות אותו ולהראות לו שהיא עושה הכל בשבילו ומרגישה לא נעים שלא תוכל לעמוד במשימה הזו.
מה היא אמורה לעשות?
מה דעתכם על סיטואציה כזו ? ( דרך אגב זה קרה לי)
הוא​(שולט)

אז

הוא​(שולט) • 26 באוג׳ 2008
תשבי
קליבר​(שולט)

או ...

קליבר​(שולט) • 26 באוג׳ 2008
[B]עימדי , , כרצונך .. לא ?
אישית אני מרחם על האדון שלך עם כל השאלות והתהיות שיש לך , מתי יש לכם זמן ל....[/B](
פעילות מבצעית )
IvoryDom

לדעתי

IvoryDom • 26 באוג׳ 2008
שתשב.
*מנגינה*{התווים שלו}
חחחח
כולכם עם אותה בדיחה
וזה מוכר
לפחות הייתם מביאים משהו מקורי icon_wink.gif
אניבכל זאת אחכה לתשובות קצת יותר ראויות
שאולי אתם לא מסוגלים לחשוב עליהן
ראש השבט​(שולט)

לעיתים..

ראש השבט​(שולט) • 26 באוג׳ 2008
לעיתים עולה בראש רעיון לאיזה עונש מיוחד. משהו שמעורר ומדליק, אז מחפשים משימה מתאימה לעונש, משהו שהנשלטת לא תעמוד בה ותהיה ראויה לעונש.
וגם אם תעמוד בה תהיה ראויה לעונש,כי הרי לא לזה התכוון האדון..
בכל זאת, והיה ומגיע משהו באמת כמשימה בלתי אפשרית, אז ישנה האפשרות להפליג בשבח הרעיון ,המשימה, ולקשקש כמה שיותר, איזה אדון חכם ונפלא הוא,עד שיבקש ממך לחדול.
ואז כמעט בוודאות ירד מזה..
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

Re: משימה שאי אפשר לעמוד בה

*מנגינה* כתב/ה:
האם זה בסדר שהוא מטיל כזו משימה? אולי זה מראה שהוא לא מספיק רגיש ולא מבין שהיא לא תוכל לבצע זאת?
מצד שני הנשלטת עצמה, מאור רוצה לרצות אותו ולהראות לו שהיא עושה הכל בשבילו ומרגישה לא נעים שלא תוכל לעמוד במשימה הזו.
מה היא אמורה לעשות?

מה הבעיה?
חשבת שאולי הוא מאמין בך שכן תוכלי לבצע את המשימה? אולי הוא רוצה שתנסי כדי להראות לך שהשד לא נורא כל כך ולתת לך ביטחון? ואולי הוא רוצה שתיכשלי כדי להשתמש בזה כאמצעי להשפלה אחר כך?
מה זה משנה בכלל? הוא רוצה לתת לך משימה, את רוצה שיתנו לך משימה, אז יאללה, לעבודה icon_smile.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: לעיתים..

ראש השבט כתב/ה:
לעיתים עולה בראש רעיון לאיזה עונש מיוחד. משהו שמעורר ומדליק, אז מחפשים משימה מתאימה לעונש, משהו שהנשלטת לא תעמוד בה ותהיה ראויה לעונש.
וגם אם תעמוד בה תהיה ראויה לעונש,כי הרי לא לזה התכוון האדון..
בכל זאת, והיה ומגיע משהו באמת כמשימה בלתי אפשרית, אז ישנה האפשרות להפליג בשבח הרעיון ,המשימה, ולקשקש כמה שיותר, איזה אדון חכם ונפלא הוא,עד שיבקש ממך לחדול.
ואז כמעט בוודאות ירד מזה..

לא להצליח במשימה
ואז להענש
אוקי אם זו הכוונה
אני כבר מתרגשת
תודה אדון השבט
סוף סוף אדון שמתייחס לעניין : flower3.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

[quote="fairy_in_chains"]
*מנגינה* כתב/ה:
מה היא אמורה לעשות?

מה הבעיה?
חשבת שאולי הוא מאמין בך שכן תוכלי לבצע את המשימה? אולי הוא רוצה שתנסי כדי להראות לך שהשד לא נורא כל כך ולתת לך ביטחון? ואולי הוא רוצה שתיכשלי כדי להשתמש בזה כאמצעי להשפלה אחר כך?
מה זה משנה בכלל? הוא רוצה לתת לך משימה, את רוצה שיתנו לך משימה, אז יאללה, לעבודה icon_smile.gif[
תודה על תגובתך fairy_
בואי נצא רגע מהמקרה שלי
אצלי זה לא עניין של אי יכולת אלא חוסר זמן לבצע משימה די ארוכה ולוקחת הרבה זמן
אני מדברת בכללי
איך אמורה להרגיש כל נשלטת שמקבלת משימה כזו?
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

[quote="*מנגינה*"]
fairy_in_chains כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
מה היא אמורה לעשות?

מה הבעיה?
מה זה משנה בכלל? הוא רוצה לתת לך משימה, את רוצה שיתנו לך משימה, אז יאללה, לעבודה icon_smile.gif[/תודה על תגובתך fairy_
בואי נצא רגע מהמקרה שלי
אצלי זה לא עניין של אי יכולת אלא חוסר זמן לבצע משימה די ארוכה ולוקחת הרבה זמן
אני מדברת בכללי
איך אמורה להרגיש כל נשלטת שמקבלת משימה כזו?

האם יש צורך לקום ולומר "לא יכולה" או להשתדל, בשבילו? כל מקרה לגופו וזו החלטה של הנשלטת- כי היא יודעת מה מצבה הפיזי/נפשי, מה המשימה ומי השולט העומד בפניה.
בכל זאת, מדובר כאן בשטח אפור. אין "לא" או "כן" חד משמעיים, בטח שלא עם פרטים מעורפלים כאלו. As far as we know, המשימה שלך יכולה להיות כל דבר החל מלהתפטר כדי להסיע אותו ממקום למקום וכלה בלקבל חיסון למרות שאת מתעלפת ממחטים. ברור שהתשובה שונה בכל מקרה ובין כל אדם לאדם.

מעבר לכך, הבסיס לכל מערכת יחסים, בדסמית או לא, הוא תקשורת... דברו בינכם.