בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשיםו שימו לב אג'נדה Godisafemale

godisafemale​(שולטת)
לפני 15 שנים • 27 באוג׳ 2008

נשיםו שימו לב אג'נדה Godisafemale

godisafemale​(שולטת) • 27 באוג׳ 2008
Agenda G.

נשים שימו לב,

אני בתחום הבדס"מ למעלה מ 20 שנה. ישנם כאן שמכירים אותי מי פחות ומי יותר ומי נדמה לו/לה. אני רכה פעמים וטובת לב ביסודי אבל לא תמיד. אף לעיתים לא מובנת. לא נורא 
למען גילוי נאות ומבלי לפגוע בזכויות שכל מי מכם התופס עצמו אחרת. אני מבטאה בזאת את דעתי.
ובכן, לאור האירועים בשנים האחרונות ולאור פניות שמגיעות אלי מנשים באשר הן סאביות או שולטות בחרתי להכין ניר אשר יישרת אתכן נאמנה.
על כן , אני קובעת זה עתה את סדר היום ומציפה אותו לתודעה. קהל היעד של פוסט זה הוא בעיקר נשים. באשר הן תופסות את עצמן שולטות ורחמנא לצלן נשלטות.

1. לרוב, נשלט זה רע! רוב הגברים אשר פונים אליכן מתחת, קרי, נשלטים הם מן הזן הנחות, המניפולטיבי, נחשי ארסי אשר לא רק מגיע בכיעורו החיצוני וזיינו הקטן, מביא איתו גחמה עלובה להריח כוס ולהשפריץ. ללא חיזור. ללא כל נימוס, ללא סטייל. אין בזאת להכליל את יחידי הסגולה יוצאים מן הכלל אשר אותם נספר לספור על יד אחת.

2. נשלטים זהו זן מסוכן. הרסני הנגוע בהרס עצמי מן הסוג הקיצוני. הם מתהפכים מטבעם ואינם יציבים. מה לעשות והם גם לרוב מכוערים ודוחים בצורה יוצאת דופן. ותרי עליהם. עליו. אם אין בך אופי והחלטת להכנס לאינטראקציה עם אחד כזה תקנסי אותו. פשוט וקל.

3. טעות נפוצה של שולטות- לא לעמוד זכותן הטבעית והנשית ליהנות מחיזור ראוי ותרבותי. מגיעים לכאן ו או אלייך פניות אינספור של גברים חרמנים בהצפה הורמונלית אשר אינם משיגים "זיון" בדרך המקובלת ולא ייפלא איפה שאינם משיגים כן, שכן הם קמצנים ברמות גבוהות מאוד ושתלטניים מאוסים ומעושים. עמדי על זכותך לקבל את הפינוקים שלך שאינם קשורים כלל לסקס או לסאשן עייני ערך..מסעדות, פרחים, בשמים... גבר מחובתו לחזר אחרי אישה על סאב או עבד לחזר שבעתיים!!! זכרי זאת.

4. הגברים היחידים בהגדרה ששווים התייחסות הם השולטים, או כמו שלפחות הם תופסים את עצמם, התנהלותם מכובדת יותר לבלי היכר, יש בהם יכולת הכלה, הם הרבה פחות קמצנים ואינם רואים בהתפנקות שלך מכשול ליחסים מכל סוג. עם זאת יש גם ביניהם דלוחי דעת שדופים מנטליים מטומטמים וילדותיים ברמות קשות. מניפולטיביים אשר לשונם מתקתקה.. וברגע אמת אחרי שאת נקשרת אליהם וויתרת על חייך למענם יבעטו בך כאבן שאין לה הופכין. היזהרי לך והישמרי!

5. בקשי המלצות והנהיגי נוהל כזה בקרבתך!- הסאב של אתמול של מיס X היה שלך ביום Y. בהרבה מן התנהלותם של סאבים ו"עבדים" - מה שמצחיק מעציב.. אין בישראל הרבה אנשים שלוקחים את הבדס"מ ברצינות, הרבה מתגנבים לאתרים איכותיים כמו הכלוב כמסתננים, עלובי חיים.. הם מוצאים כאן את האלטרנטיבה שלהם לאונן למשמע קולך, הם מוצאים כאן את הפורקן ביצירת תקשורת אמיתית עם כאלה נשים שבחיים האמיתיים לא רואות אותם ממטר היית מדלגת עליהם עליהם כאילו היהו קקי של סוס על הכביש. - אסור לך לענות לשכמותם. בקשי המלצות! מחברותייך.

6. הכוח אצלנו- אל תתבלבלי בין אם את נשלטת או לא הכללים איפה צריכים להיות ברורים והכוח הוא בידי הנשים: נשים קובעות. תתרגלי לרעיון והחילי על עצמך את מנהג נשים אחיות. אל תפלי טרף ללשונות רעות ולסכסוכים אשר מאחרויהם עומד זכר אשר מחובר לצד הנשי שלי  היי חכמה יותר ממנו.

א. גבר פונה אלייך - יעשה זאת בכבוד ויציע לפנק אותך בכל פינוק ומחווה שאינם קשורים בגוף שלך או שלא, קרי מסעדה, פרחים וכל דבר אחר אשר יש בו כדי ליהנות אותך נטו. אותך ובלבד קודם כל. לא נהג כך, בייב- הוא קמצן ומיותר! את לא הקפדת בו? מגיע לך! לא נהגת כך - חטאת לעצמך ולמגדר כולו. תרמת לקילקול הככלי.

ב. גבר מעיד על עצמו כנשלט?- יפה! מיד משימה לשרותך בלבד שתעלה לו בזמן ובמאמץ ואף בכסף. מתחיל לגמגם להאשים אותך בזנות.. להתפלסף - לרשימת ההתעלמות!
מלכה בתשלום היא זונה ושאר חמשירים מטופשים מן הסוג המאפשר לו להתבטא עלייך לחתוך באיבחת חרב!
ג. הגבר הוא סוף סוף גבר - גבר פונה אלייך בין שהוא שולט או נשלט מתפקידו הבסיסי לספק לך בטחון, קרי: תמונה, מס' טלפון רקע אישי עליו..מיקום, עיסוק, סטטוס וכיו"ב. לא ביצע זאת על פי בקשתך או מתחכם ומנסה להרוויח זמן? - לרשימת ההתעלמות!
פנייתו מצאה אותך חרמנית מדי... גשי לצ'אט של תפוז.. כתבי "בת 56 חרמנית מאזור המרכז בגבר לעכשיו ותראי כמה דוגמנים עם קוביות בבטן וזיין חתיך יקפצו עלייך!

ד. שולטים דמה - תופעה בבחינת הזייה - גבר פונה אלייך באתר בדס"מי - כבר בהודעה הראשונה שואל אותך אים את מזדיינת בתחת, אם את רוצה למצוץ לו - לרשימת ההתעלמות!
אני הייתי מוסיפה איזה משפט עסיסי כמו " לך תדחוף קרדל... " חחח..

ה. הכי חשוב תפנימי - את אישה את מלכה! בחרת בווריאנט כזה או אחר, מגרה אותך X ולא Y הכל יפה. את תדאגי להיות מחוזרת ומוגנת ב 100%. את אוהבת תכשיטים? לכי על זה! את אוהבת שוקולדות? לכי על זה. גבר שעושה פוזות.. ומתחיל מניפולציה מטופשת כמו את רוצה תמורה לסקס? - תזרקי אותו קיבינימאט..הוא מניפולטור חרדתי. יצור אנאלי ונטחן. תעני לו ככה: "להכנס לי לגוף זה בסדר?! ולהכנס לך לכיס, זה לא בסדר?!" כאמור אין מה להשוות בין שני האקטים.. וזכותך לקבל פינוקים וחיזורים בלי כל קשר ואני מדגישה בלי כל קשר לעובדה שתישארי לבושה כל הלילה, כל החיים, מבלי לגעת בו עם מקל. - נשים שאינן מתנהלות כך פוגעות בעצמן ובמגדר כולו. סתאם חבל.

ו. הרגלים מגונים - בעולם הרגיל הוונילי - האינטרנטי- התרגלו גברים למצוא סקס זמין מקוקסינליות ושאר נימפומניות חמודות...אך עדיין יש לזכור שאינן החלק הארי, אינן המייצגות! - את צריכה להיכנס לתלם, לפעול ולנהוג על פי אמות מידה של "גבר רוצה? גבר ייחזר"! וכל המרבה הרי זה משובח!.
אל תוותרי על נשיות. אל תוותרי על העדינות. אל תוותרי. ישנה מגמה למצוץ אותנו ולסחוט מאתנו סקס בכל אמצעי מניפולטיבי ככל שיהיה. תהיי חכמה תסכלי נכוחה. הכוח אצלך.
טעות לעולם חוזרת - אם את נדיבה וליבך רחב מטבעך ובטעות מחשבתית, או אולי בתמימותך כי רבה התרגלת לפנק גברים ולקנות להם ולהודות להם בחומריות על כך שהן נושמים או משתינים לכיוון שלך - צפי למפלי דמעות, לרשפים דוקרים של אכזבות בליבך, מדוע? כי השחתת אותו. חירבת לו ובלבלת אותו. הגבר בהמותו נועד לשרת אישה ולדאוג לצאצאים..- ברגע שלקחת ממנו את התפקיד המאוד בסיסי שלו הכנסת אותו למבוי סתום! אשר על כן, אם הוא מתוחכם וערמומי ונצלן ובאולי בר ניסיון הוא יישחק לחידייך.. בהפוך על הפוך ויראה את התפעלותו כי רבה מכך שאת קונה לו וקונה לו..- דעי לך יקירה את תשלמי ביוקר על העקמומיות שבחרת ללכת בה כנגד הטבע . הטבע חזק מהכל והצ'ק בו יבוא ואת תפרעי אותו בהרבה סבל.

ז. שולטים מובחרים בבחינת גברים מובחרים - יש כאלה! נ ק ו ד ה. הם אלו הג'נטלמנים, בנדיבותם כי רבה אינם פראיירים, ברוחב ליבם מסוגלים להכיל אותך ואינם נבהלים מכל תסמונת PMS או אחרת. חכמים לרוב ואף מסודרים כלכלית לרוב.
לא ייתנו לך לשלם באף מקום. הם בטוחים בעצמם, ביכולת הצייד שלהם. בפרנסה שלהם.
לרוב הם ניחנו בחוש הומור ובנשמה יתירה. הם יודעים להעריך אישה באשר היא אישה ומכבדים אותה. מכבדים נשיות ועדינות ולעולם לא "יעשו עלייך סיבוב" להגשים את הגחמה המוטרפת שלהם אם הם רואים לך העיניים שאת לא שלימה.נפרדת מגבר אלפא שכזה הוא ידאג ללכתך יותר מאשר בואך אליו. הוא ישים לך במעטפה כסף לשכירות שנה ראשונה שתסתדרי בלעדיו. הוא יתרום את מכוניתו כך שתוכלי להיפרד מעליו ביתר נוחות. הוא יחשיב את הדרך הקשה שלך, הוא רואה אותך! הוא מעריך את התמסרותך אליו. זה גבר! ואת! תחשבי פעמיים מהי תרומתך לפרידה. רוב הגברי אינם כאלו. אבל יש. נדיר אבל יש.

ח. את אישה. את טובה. אין צורך להתקשט בשוטים ומגלבים על מנת לסדר סאשן סוער ואף מטאמורפוזי. תזרמי. הגבר, אם הוא גבר אכן.. לא יישדר שליטה מלמטה. ייתן לך תחושת נוחות. "נוח בלב" זה שם המשחק.

ט. את מרגישה שמופעל עלייך לחץ? בעיקר לחץ מנטלי? איך תדעי שאת את לא בסדר או שמא את זו שלחוצה מדי.. או שאולי את זו שגרמת למצב, דעי לך אישה! נקבות בטבע נושאות רחם.. אנו מפעל החיים העליון והיחידי רוויות בחמלה וברוך מטבענו. אל תתבלבלי. הגעת למקום של בלבול. רוב הסיכויים שמישהו יותר מניפולטיבי ממך ערבב לך את הדייסה. קחי פסק זמן קחי צעד אחד אחורה ותעשי חושבים. בשביל להמשיך את המין האנושי אין צורך בהרבה גברים רק בכאלה שמסוגלים להרבות ולפרנס הרבה צאצאים. אז אם ליידך יש פוזאי מלא בצ'ארם.אבל מניאק?. תצחקי עליו ושחררי אותו.
המבחן היחידי לקשר הוא אם השמש זורחת לך מהתחת ואת חייכנית בזכותו. אם לא. יהיה זיין של הלייף ככל שיהיה - הבייתה! ה ב י י ת ה !

י. התארגנויות - יש כאן אמנם קבוצה אליטיסטית של שנשלטים ושולטים שבא להם למסמר את הנצחת הכוח הגברי העליון – יללה...חחח... לכי ליו טיוב תקלידי מערכונים של הגשש ותצחקי הרבה יותר! כפרה עלייך... מישהו יכול להתחרות ביופי שלנו ובמבנה הביולוגי שלנו? רחם זה יתרון מטורף! בכלל לא בר השוואה רק ראוי לכבוד ויחס חם אוהב ותומך.
יכולתי להמשיך ולכתוב עד אינסוף.. אני תקווה כי הפוסט יחזיק מעמד. אין לי ספק שיהיהיו מי שיקפצו כמו אמבות לנסות לשולול את עצם הווייתו – מעניין לי את הת...

מכל מקום אם יש לך בעיה כל שהיא, דילמה. דיסקרטיות – השם השני שלי. וניתן לעלות באופן אנונימי בעיות..אשמח לענות ולנסות לעזור כמיטב ידיעותיי והבנתי את החיים.. ואני איך לומר כבר יודעת דבר וחצי.

עד כאן כאמור לאג'נדה G.
תבלו בנות. כל העולם פרוש לפניכן...
ממני באהבה ללא גבולות? חחח
Godi
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 27 באוג׳ 2008
עם כל מה שכתבת על נשים אני מסכים.
עם כל מה שכתבת על גברים אני מתנגד.

בפרט: האם נשלטים לגמרי, שהם גם ביישניים מאוד מאוד בחיזור, וקצת עניים, שנוטים להתרגז לפעמים, אבל מאוד אוהבים את נשותיהם, הם באמת חלאת המין האנושי?
אבוי לי.. : icon_sad.gif
להבה חשופה
להבה חשופה • 27 באוג׳ 2008
גודיז יקירתי.

כתבת מסמך שכל מילה על יופי תוכנו לא יתאר את אשר אני מרגישה. "שאפו" .

"הגברים היחידים בהגדרה ששווים התייחסות הם השולטים, או כמו שלפחות הם תופסים את עצמם, התנהלותם מכובדת יותר לבלי היכר, יש בהם יכולת הכלה, הם הרבה פחות קמצנים ואינם רואים בהתפנקות שלך מכשול ליחסים מכל סוג. עם זאת יש גם ביניהם דלוחי דעת שדופים מנטליים מטומטמים וילדותיים ברמות קשות. מניפולטיביים אשר לשונם מתקתקה.. וברגע אמת אחרי שאת נקשרת אליהם וויתרת על חייך למענם יבעטו בך כאבן שאין לה הופכין. היזהרי לך והישמרי! ".

מקווה למען כולנו שמעטים הם השולטים הפרימטייבים והשפחות אשר נפלו ברשת של אותם כאלו.

"ה. הכי חשוב תפנימי - את אישה את מלכה! בחרת בווריאנט כזה או אחר, מגרה אותך X ולא Y הכל יפה. את תדאגי להיות מחוזרת ומוגנת ב 100%. את אוהבת תכשיטים? לכי על זה! את אוהבת שוקולדות? לכי על זה. גבר שעושה פוזות.. ומתחיל מניפולציה מטופשת כמו את רוצה תמורה לסקס? - תזרקי אותו קיבינימאט..הוא מניפולטור חרדתי. יצור אנאלי ונטחן. תעני לו ככה: "להכנס לי לגוף זה בסדר?! ולהכנס לך לכיס, זה לא בסדר?!" כאמור אין מה להשוות בין שני האקטים.. וזכותך לקבל פינוקים וחיזורים בלי כל קשר ואני מדגישה בלי כל קשר לעובדה שתישארי לבושה כל הלילה, כל החיים, מבלי לגעת בו עם מקל. - נשים שאינן מתנהלות כך פוגעות בעצמן ובמגדר כולו. סתאם חבל. "

ח. את אישה. את טובה. אין צורך להתקשט בשוטים ומגלבים על מנת לסדר סאשן סוער ואף מטאמורפוזי. תזרמי. הגבר, אם הוא גבר אכן.. לא יישדר שליטה מלמטה. ייתן לך תחושת נוחות. "נוח בלב" זה שם המשחק.

בדיוק כך.

להבה חשופה!@!
Mary Jane
Mary Jane • 27 באוג׳ 2008
כולי תקווה שאיש לא יפנים או יישם את המילים הנוראיות הללו.
לא קשורה

מזל שצריך יותר מעשרים שנה כדי לפתח כזו תפיסת עולם.

לא קשורה • 27 באוג׳ 2008
צריכה להיות אזהרה בכניסה.
"אסור לקחת לריאות. חומרים מסוכנים"
Morticia
Morticia • 27 באוג׳ 2008
על אף שיש כמה נקודות שאני מסכימה אתם ברמה העקרונית, באמת נדמה שיש כאן קו מנחה מעט בעייתי.
אבל זכותה של כל אישה לעשות על דעתה.

אישה יכולה ללמד גבר ולהראות לו איך לעשות למענה

אני מעדיפה את משנתה של המדונה במקרה הזה
....

http://www.youtube.com/watch?v=YMt53HYkfY8
hun
hun

מניפסט נשי .

hun • 27 באוג׳ 2008
אני תוהה עם עצמי , מדוע התבטאות על חוזקה של אישה ותכונותיה היפות הופכת להיות
מניפסט רווי שנאה לגברים , גברים שלא משלמים , גברים שיש בהם מיניות וכדומה .

הפוסט הזה מרגיש לי כאילו הוא יצא מבית מדרשה של התעמולה הפלסטינית , רק חסר שתוסיפי
תמונה של גבר ישראלי כחיידק המזהם את האישה ואת העולם .

תודה לך , המקבילה הנשית של פסכיאטר מטורף , הוכחת היטב שזה לא עניין של מין אלא של שנאה , כל אחד מסוגל לשנוא ולהטיף לשנאה ,גם המין הנקבי .
זיקית

Re: מניפסט נשי .

זיקית • 27 באוג׳ 2008
מובל כתב/ה:
אני תוהה עם עצמי , מדוע התבטאות על חוזקה של אישה ותכונותיה היפות הופכת להיות
מניפסט רווי שנאה לגברים , גברים שלא משלמים , גברים שיש בהם מיניות וכדומה .

הפוסט הזה מרגיש לי כאילו הוא יצא מבית מדרשה של התעמולה הפלסטינית , רק חסר שתוסיפי תמונה של גבר ישראלי כחיידק המזהם את האישה ואת העולם .

תודה לך , המקבילה הנשית של פסכיאטר מטורף , הוכחת היטב שזה לא עניין של מין אלא של שנאה , כל אחד מסוגל לשנוא ולהטיף לשנאה ,גם המין הנקבי .

זה לא עניין של מיגדר - זה מניפסט עצמאי שמביע את דעתה של גודיז כשם שהפסיכיאטר המופרע מפיץ את משנתו המופרעת.

ברור שגם המיגדר הנשי וגם המיגדר הגברי (וכל מה שבינהם..בל נפלה) מסוגלים ולוקים בשנאה והטפה - שהרי כולם אנושיים ולוקים (לוקים? זכו ב- ? - עניין של השקפה) באנושיות.

עד פה תגובתי למובל.

הרי ברור שיש - ולא מעט - נשים דומיננטיות שעמדתן שונה מאוד מזו של גודיז וגברים דומיננטים שדעתם (למרבה מזלן של נשים באשר הן) שונה מזו של הפסיכי המופרע, שאם לא כן היה האתר ו"קהילתנו" הקטנטונת והמחולקת מגיעה לפי פחת.

ואולי אנחנו כבר שם. בכל מקרה, לא חייבים להכנס לפורומים ולא חייבים לקרוא בלוגים. אפשר להיות כאן בנועם יחסי ע"י הליכה זהירה בין בורות הבערות והשנאה ודלוגים עליזים במדשאות הבדסמ הפורחות והנעימות המשופעות באנשים אינטיליגנטים שמצליחים ל ב ח ו ר למה להתייחס ולמה לייחס חשיבות ולמה לא. כל אחד כאן בוחר את האופן שבו הוא רוצה לכלות את זמנו ואל לנו להלין על הטרולים והאדיוטים אם אנחנו מתייחסים אליהם ונותנים להם במה.

בברכת מדשאות פורחות לכולם..שאו ברכה וסעו לסלום.