לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשיםו שימו לב אג'נדה Godisafemale

גאמביט
לפני 15 שנים • 28 באוג׳ 2008
גאמביט • 28 באוג׳ 2008
להבה חשופה כתב/ה:
גודיז יקירתי.

כתבת מסמך שכל מילה על יופי תוכנו לא יתאר את אשר אני מרגישה. "שאפו" .

"הגברים היחידים בהגדרה ששווים התייחסות הם השולטים, או כמו שלפחות הם תופסים את עצמם, התנהלותם מכובדת יותר לבלי היכר, יש בהם יכולת הכלה, הם הרבה פחות קמצנים ואינם רואים בהתפנקות שלך מכשול ליחסים מכל סוג. עם זאת יש גם ביניהם דלוחי דעת שדופים מנטליים מטומטמים וילדותיים ברמות קשות. מניפולטיביים אשר לשונם מתקתקה.. וברגע אמת אחרי שאת נקשרת אליהם וויתרת על חייך למענם יבעטו בך כאבן שאין לה הופכין. היזהרי לך והישמרי! ".

מקווה למען כולנו שמעטים הם השולטים הפרימטייבים והשפחות אשר נפלו ברשת של אותם כאלו.

"ה. הכי חשוב תפנימי - את אישה את מלכה! בחרת בווריאנט כזה או אחר, מגרה אותך X ולא Y הכל יפה. את תדאגי להיות מחוזרת ומוגנת ב 100%. את אוהבת תכשיטים? לכי על זה! את אוהבת שוקולדות? לכי על זה. גבר שעושה פוזות.. ומתחיל מניפולציה מטופשת כמו את רוצה תמורה לסקס? - תזרקי אותו קיבינימאט..הוא מניפולטור חרדתי. יצור אנאלי ונטחן. תעני לו ככה: "להכנס לי לגוף זה בסדר?! ולהכנס לך לכיס, זה לא בסדר?!" כאמור אין מה להשוות בין שני האקטים.. וזכותך לקבל פינוקים וחיזורים בלי כל קשר ואני מדגישה בלי כל קשר לעובדה שתישארי לבושה כל הלילה, כל החיים, מבלי לגעת בו עם מקל. - נשים שאינן מתנהלות כך פוגעות בעצמן ובמגדר כולו. סתאם חבל. "

ח. את אישה. את טובה. אין צורך להתקשט בשוטים ומגלבים על מנת לסדר סאשן סוער ואף מטאמורפוזי. תזרמי. הגבר, אם הוא גבר אכן.. לא יישדר שליטה מלמטה. ייתן לך תחושת נוחות. "נוח בלב" זה שם המשחק.

בדיוק כך.

להבה חשופה!@!

מי זו נריסה?
cai
cai
cai • 28 באוג׳ 2008
גודיס אולי נשמעת ממורמרת, אבל איך אפשר לא? סעיפים 1 ו-2 נכונים לחלוטין, והם אלו שגוררים את כל השאר. הנסיון שלנו להמשיך ולהתייחס לנשלטים כאן כאל גברים אמיתיים נועד לכשלון, רובם הרי שבויים בפנטזיה שלא נותנת להם להסתכל ימינה ושמאלה ממנה, כמו סוסי מרוץ.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 28 באוג׳ 2008
cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif

הגיע הזמן לתשבוחות.
יכול להיות שאת הרבה דברים, אני לא מכירה אותך, עברתי תגובה תגובה,
שמתי לב שאותם הגברים שעליהם כתבת, מנסים בכל זאת ליפות את המצב העגום, חופרים ללא הרף את שנאת הגברים שלך, אני לא חושבת שיש לך שנאת גברים, כל אישה חכמה ובריאה בנפשה, שעדיין מסוגלת שגבר ייגע בה, בין אם היא ונילית או שכבר לא, עקב התערבבות פה בכלוב,
תיגש ותפעל לפי הפוסט המדהים הזה.
נכון הוא קיצוני, עממה, אפשר ליפות אותו ולשמור את הסיבות לעצמנו.
היה מצחיק לקרוא זאת על הבוקר ולראות את התגובות.
Morticia
Morticia • 28 באוג׳ 2008
אני מבסוטה מכן שאתן באות בגישת הילד שהעיז לומר שהמלך עירום ולומר שיש אמת בדברים.
יש אמת בדברים.
בחלקם.
אבל כהכללה גסה.

אפשר לעשות ימבה הכללות ומלא מהן יהיו נכונות על מלא אנשים וחטא גדול להרבה אחרים.
אפשר גם לפתוח פה מסריח לאללה על חלק מה"מלכות" כאן באתר שאין בהן שום דבר אצילי וליידי מהן והלאה, אז מה?
ואולי בגלל זה יותר מדי גברים נעולים ומנייאקים?

לצד אינסוף נשואים שהתחתנו מהסיבות הלא נכונות עם האנשים הלא נכונים ומחפשים לבגוד
לא חסרים אגואיסטים שרק רוצים לספק את גחמותיהם
מחפשי זיונים זה לא דבר זר כאן
הקהילה ידועה בהיותה מקום מקלט לכונפים וכונפות שלא מצליחים להשיג כלום בעולם הונילי
{והעולם הונילי הוא צר בהרבה ביחס לרוחבו האמיתי של העולם שאנו מתעקשים למקם עצמנו כקהילה בתוכו... אגב}
וחצי מהגברים פה תכלס בסופו של דבר יתחתנו עם איזו כוסית ייצוגית בעיני החברה שלא מבינה מהחיים שלה ויהפכו לאינסוף הנשואים ש...

ואף שוט לא עושה שולט.

אוהוהוהו... איך שגלגל מסתובב לו....

אבל יש מלא אנשים יפים
ואינטליגנטיים
ועמוקים
ורגישים

הוירטואליה בוודאי לא עוזרת לסימפטום הזאבים הבודדים
שום דבר לא קל לרווקים שעברו את גיל 30
{למרות שאפשר לקחת את זה מה זה בקלילות - לנצח ילדים!}

הכל בסופו של דבר זה אחריות אישית ובחירה.

אז כן, יש כמה נקודות נכונות ששווה לתת עליהן את הדעת - אני גם אמרתי מלכתחילה.
אבל הבחירה כיצד לפנות אליהן ומי אנחנו בתוך הפניה הזו
היא שקריטית

אנחנו יכולים להתעלות מעל לגבהים חדשים ולקחת אתנו את הנשלטים ושאר המתקשים
או שאנחנו יכולים להפוך בעצמנו למרירים.

אז לפעמים אנחנו חוטאים ומרירים
אבל לא שם נמצאת השליטה

ולכולנו אני אומרת
בפעם המי יודע כמה
לא יזיק שיעור בחמלה ורחמים

{לא עצמיים}

המשך יום נעים
icon_cool.gif
אחת כזו

Re: נשיםו שימו לב אג'נדה Godisafemale

אחת כזו • 28 באוג׳ 2008
godisafemale כתב/ה:
Agenda G.

עמדי על זכותך לקבל את הפינוקים שלך שאינם קשורים כלל לסקס או לסאשן עייני ערך..מסעדות, פרחים, בשמים...

המבחן היחידי לקשר הוא אם השמש זורחת לך מהתחת ואת חייכנית בזכותו. אם לא. יהיה זיין של הלייף ככל שיהיה - הבייתה! ה ב י י ת ה !

Godi

אני חושבת שהעניין הוא שעד עכשיו פשוט לא מצאת גבר שיזיין אותך כמו שצריך,
ביום שתמצאי אחד כזה אני מציעה לך ללכת לקנות לו פרחים ובשמים בעצמך,
אולי ככה תוכלי להודות לו שהוא מאפשר לך להיות אישה באמת.

בהצלחה : )
פסיכיאטר מופרע
פסיכיאטר מופרע • 28 באוג׳ 2008
תעני לו ככה: "להכנס לי לגוף זה בסדר?! ולהכנס לך לכיס, זה לא בסדר?!" --

--------------------

נרתיק האישה כמו נרתיק המזונות לזונות שלא ידעו מנוח . ?

כמה טוב לשמוע את האישה מכפישה את עצמה .

תמשיכו !!!
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 28 באוג׳ 2008
וברוח הומוריסטית icon_wink.gif

אם אלוהים היה אישה אז..

1. לא היה לנו מחזור.
2. היו לנו מחזרים.
3. היינו משתינות בעמידה במקום להיות כל הזמן בעמדת המתנה(בשירותים ציבוריים לדוגמא).
4. לא היו לידות –החסידה הייתה מתאמצת.
5. לגברים היה כואב בפעם הראשונה.
6. לא היו מדינות, לא היו גבולות ולא היו מלחמות (מקסימום משיכה קלה בשערות – וגם זה רק בטלנובלות). היינו פותרות את הסכסוכים בעולם בשיטת הצ'ילבות, ה"לכלוכים", הוצאת שם רע ובעיקר היינו "מדברות על זה".
7. לא היה זין – או ליתר דיוק לא היינו תלויות בו, או עליו.(במשבה שניה, לכל גבר היו שניים. אחד מרכזי והשני לגיבוי).
8. נקודת הג'י הייתה בפה – אפילו בורקס היה מביא לנו אורגזמה.
9. לא היו קובעים את מנת המשכל שלנו על פי גודל דדינו וצבע שיערנו.
10. לא היו עונות – היו רק סופי עונות.
11. השיפוצניקים היו באים בזמן.
12. המשחק המקדים היה נמשך יותר מהזיון עצמו – או היה בא במקום.
13. לבעלים לא הייתה אימא.
14. לאורלי ווינרמן ומירי בוהדנה לא הייתה עבודה.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 28 באוג׳ 2008
ציטוט: הגברים היחידים בהגדרה ששווים התייחסות הם השולטים

אם הייתי פוסל כדוגמה את כל השולטות או את הנשלטות כאחד - זה היה מעיד שמשהו אצלי לא בסדר, שאיני מגיע לסיפוקי או איני מצליח להשיג את מטרותי ולכן אני מטיל דופי בקבוצה שלימה.

משהו כמו

"צריך להחליף את העם" ו- "הציבור טיפש" - כמו שאומר פוליטיקאי שלא נבחר.....

לגופו של עניין, יש הרבה נשלטים דפוקים כמו בכל קבוצה, אבל במה שקשור ליחסי שולטת - נשלט הכשל הנו לדעתי יותר בשולטות, וזאת כתוצאה מהפורפורציה.

גם שולטת נורמאלית לחלוטין עלולה להיות מושפעת מכך שהיא מקבלת עשרות או מאות הצעות מדי חודש (תלוי כמה המחשב פתוח). ברור שזה מביא "חלק" מהן לנהוג בזילזול. ברור שזו לא סיטואצית חיזור רגילה שבה המחזר, אם עבר את דרישות הסף הראשוניות, מקבל יחס ראוי.

לכן אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה
או

אי אפשר לשחק אותה סלב עם מיליון פניות, לזלזל בנשלטים, ולצפות מצד שני שכל נישלט "מחזר" יחשוב שהוא "האחד" ושיש כאן משהו לטווח הארוך - יש כאן משהו קצר - שטוץ (סשן -סטוץ) עם מישהי מאוד עסוקה שאולי רוצה לבדוק מדי פעם עוד הצעות ובטוחה שבסוף היא תימצא אוליגארך - דוגמן שישרתה עד קץ הימים.

כמובן שלכל כלל יש יוצא מן הכלל, ויצא לי להכיר כאן אנשים נהדרים ואף ידידת נפש - אבל גם יותר מדי שרוטות בלשון המעטה שלא הייתי מפקיר בידהן את גופי בו השקעתי שנים רבות - גם לא לשטוץ - ולו מהטעם שהן לא יודעות להעריך את ההשקעה ולוקחות זאת כמובן מאיליו.
קטסטרופה{Adonai}

דבר והיפוכו.

קטסטרופה{Adonai} • 28 באוג׳ 2008
[quote="Sigurd"]
ציטוט: הגברים היחידים בהגדרה ששווים התייחסות הם השולטים

"גם שולטת נורמאלית לחלוטין עלולה להיות מושפעת מכך שהיא מקבלת עשרות או מאות הצעות מדי חודש (תלוי כמה המחשב פתוח). ברור שזה מביא "חלק" מהן לנהוג בזילזול. ברור שזו לא סיטואצית חיזור רגילה שבה המחזר, אם עבר את דרישות הסף הראשוניות, מקבל יחס ראוי.".

שולטת נורמלית?
ועוד לחלוטין?

אין חיה כזו.

שאתם אבסורדיים לפעמים.