ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה זה בדם שלכם?

שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 1 בנוב׳ 2003

עד כמה זה בדם שלכם?

שיקי​(נשלט) • 1 בנוב׳ 2003
תארו לעצמכם, סיטואציה מטורפת לגמרי – כמעט לא הגיונית (לא לנסות בבית) יום שישי בלילה, סשן מחטים – האימה של תושבי הכלוב – בפרופיל של כ 90% מהניקים עניין המחטים מופיע בגבולות האדומים – ולכן כל האמור בהודעה זו הוא דמיוני, היפותטי וסתם משעשע – ובא רק כסימבול (אני אוהב את המילה הזו).

אבל עכשיו אתם שם, ליל שישי, כל החנויות סגורות (מלבד דוכני האוכל וגם שם יש מחסור בבורקסיות), יש בית מרקחת אחד אולי שניים פתוחים – אבל מדובר בכאלו קטנים – אין שם ממש מבחר ואין שם את מה שאתם בדיוק צריכים...ואתם בתכוננים לסשן מחטים – כמעט הכל מוכן..רק שאז אתם נזכרים ש.....אין לכם מחטים.

והרי איך תבצעו סשן מחטים ללא מחטים? בעיה רצינית.

ועכשיו מעניין אותי לדעת כמה רחוק הייתם הולכים כדי להגשים את החלום – והרי אם הגעתם עד הלום (זה לא חייב להיות סשן מחטים – זו דוגמא שבחרתי, שקפצה לי לראש – זה יכול להיות כל דבר אחר) ואתם כבר מוכנים נפשית והסשן כבר למעשה החל – וחסר לכם את אותו פרט חשוב – בלעדיו אין.

כמה רחוק תלכו? – האם תעצרו הכל ככה באמצע (והרי יש סיכוי סביר שכבר הספקתם לעטוף את השפחה או העבד בשעווה או לענוד להם אזיקים בשלב בשלב הזה) – ותשלחו אותם לחפש בעיר (על מנת לחסוך בזמן תוכלו להשאירם כמו שהם)?

או האם למשל (אני מקצין למשהו קיצוני יותר) בהנחה שהוא/יא מצאו משהו – אבל לא בדיוק מה שחיפשתם (נגיד מחטים קטנות או דקות מדי) ...תגדילו תטריחו עצמכם נגיד לבי"ח איכילוב לחפש את אותו אביזר נחשק? והרי שם יש את המבחר הגדול ביותר בשוק.

כאן המקום להזכירכם כי בביה"ח נמצאים אנשים וניליים לחלוטין (או...אולי אחות נחמדה בניק מוכר מהכלוב?) – תצטרכו לעמוד מולם במלוא הדרכם ולהסביר בדרך כלשהי למה אתם צריכים את אותו אביזר ולמה דווקא נוצרה הדחיפות עכשיו...

או שמא, תעצרו – תגידו – נוותר, נחכה ליום ראשון – זה בסך הכול עוד יומיים – ואז כל החנויות יהיו פתוחות.

אני יודע שאת תשובתי אתם כבר יודעים לאור הפוסטים הקודמים שלי – אבל מעניינת אותי תשובתכם/ן.

שיקי{L}
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 1 בנוב׳ 2003
סשן מחטים לא מתכננים
מבלי שיהיו מחטים...
זה כמו לתכנן סשן כשאין עבד או שפחה icon_smile.gif

כנ"ל לגבי כל סשן אחר...

אבל, במקרה ואגיע לסיטואציה כזו,
לא ארחיק לכת בכלל.
לא יהיו מחטים, אני אעשה משהו אחר...

ואם צריך לתת הסבר בבית מרקחת,
למה אני צריך מחטים....
אני אמן, אני עושה תמונות בשילוב על מחטים...
גרוע מזה שיחשדו שאני משתייך לעולם הבדס"מ,
זה שבבית המרקחת יחשבו שאני נרקומן icon_smile.gif

Demi
Demi • 1 בנוב׳ 2003
icon_lol.gif

אני הייתי מהמר על איכילוב אבל זה רק אני icon_smile.gif
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 2 בנוב׳ 2003

Re: עד כמה זה בדם שלכם?

אחד שמבין​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2003
שיקי{L} כתב/ה:

והרי איך תבצעו סשן מחטים ללא מחטים? בעיה רצינית.

שיקי{L}

שיקי
אם כבר סשן מחטים אז זו נשמעת לי האופציה הכי טובה.
בשביל מה צריך להתאמץ וללכת רחוק?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 2 בנוב׳ 2003
אפשר לתרץ שאתה לומד דיקור סיני או משהו כזה...
"אקופונקטורה" (?)

יש לך סיני
אבל אין לך מחטים לדקור אותו

וזה למה אתה צריך מחטים...
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 2 בנוב׳ 2003
אף פעם לא תכננתי סשן כך שלא קרה לי משהו כזה - אני משאירה לדום לדאוג בעניינים כאלה.

באופן כללי לא נראה לי נורא מהותי להשתמש בציוד מסוג כזה ולא אחר (כלומר בכל מחלקה הייתי מעדיפה הכי טוב, אבל אם אין שוט יש ידיים).
Ulver
לפני 20 שנים • 4 בנוב׳ 2003

well

Ulver • 4 בנוב׳ 2003
you can use NAIL
....)) (רק שני אנשים יבינו את ההומור הפנימי....)
Black Roses

חוסר אחריות

Black Roses • 4 בנוב׳ 2003
אם אתה מארגן סנשן מחטים אתה צריך לברר
לפני הכל שיש לך מחטים ולא לחכות לדקה האחרונה
ולהתקע בלי.
אצלי כזה דבר בחיים לא היה קורה.
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}

אוהבת לזרום

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 4 בנוב׳ 2003
באופן אישי אינני אוהבת תכנונים, אני אוהבת לזרום ומתה על אילתורים , זה הכי אמיתי ובסופו של דבר יוצא הכי מדהים.

ואם כבר מתכננים משהו הוא צריך להיות מתוכנן כראוי מ- א ועד ת , אם התכנון לקוי, תשאל את עצמך שאלות קשות .
שיקי​(נשלט)

הבהרה

שיקי​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2003
יש לי רושם שלא ממש הבינו את השאלה ששאלתי...משום מה הגעתם לסוגיות כבדות של אחריות, מקום בו לא דובר עליה... שאלתי הרבה יותר קלילה.

כוונת השאלה היא "עד כמה זה בדם שלכם" או במילים אחרות - אם ברגע מסויים באמצע סשן בא לכם בדיוק עכשיו לעשות משהו - ונתתי את דוגמת המחטים - (סתם כי בא לכם עכשיו - בדיוק עכשיו) - תעזבו הכל ותנסו להשיג אותן, או תעצרו את עצמכם, תרגיעו ותמתינו לזמן בו תוכלו להשיג את האביזר החסר לכם.

שיקי{L}