אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חומרני ומגעיל מה שנהיה פה

עלוב החיים
לפני 15 שנים • 5 בספט׳ 2008

גידיאפ - אין לך מושג מה זה בדס"מ אמיתי

עלוב החיים • 5 בספט׳ 2008
תקרא את פון מאזוך - האשה ששלטה בו לא היתה "מלכה", אלא אשה יפהפייה שידעה לסובב גברים ולנצל אותם.
עבד אמיתי הוא חסר זכויות - אין לו הון, כל כספו בידי גבירתו. אתה כמובן משחק במשחקים, אין לך אומץ להיות עבד אמיתי הארדקור.עבד אמיתי הארדקור (אני לא טוען שאני כזה, אבל לפחת איני מטיף מוסר), יסרס את עצמו למען מלכתו.
והרי ההנאה שלך חשובה לך, לא? בשביל זה אתה עבד, לא? אז גם אתהף וגם כולם פה עושים מניפולציות.
אציין שכן ראיתי באתר כמה עבדים "אמיתיים", לא כמוני וכמוך, שמוכנים לוותר על הכל, וזה אומר הכל.
אתה סתם נהנה לשחק משחקים. אני לא מזלזל באף אחד - כזכור, כולכם זלזתם בי.

מורטישיה - מתנצל על החיפזון בעניין סרטיו של טוד. מי ייתן ויתאושש מ"פלינדרום" הגרוע.
צפניה

עם קצת הומור

צפניה • 5 בספט׳ 2008
איני יכול לדבר עוד
גאוותי הריקות נמחו ואינן
איני מרחם על עצמי יותר משאני מרחם עליכם
הזין הזקור שלי כשאני מתחנן שהיא תרוקן את ארנקי חזק מכל הוכחה
מי יפתח את עיניכם ומתי?
הורים, חברים, עבדים,
מי יפתח את עינכם ומתי?
כל שעליכם לדעת מתחולל לנגד עינכם ואתם מוכי עיוורון.
העתיד, עתידי, עבדות פיננסית.
אני מנסה להחזיר לי פיסות מגאוותי,
אבל הזין הזקור כשאני מתחנן שהיא תשתמש בכרטיס האשראי שלי חזק מכל הוכחה
עבדות פיננסית
הגרעין עצמו נשחק
כבר לא עבד,
הגרעין עצמו נשחק
כבר לא כאב,
הגרעין עצמו נשחק
רק כסף
זה לא סיפור שרוצים להמשיך
"תודה על שאת מרשה לי לשלם לך, הוד מלכותך"
"אני מתחנן שתיקחי ממני עוד, הוד מלכותך"
"קודם הלשון" את תצווי, "כדי שתשתוק"
"עכשיו הראש",
כמו תרנגולת ערופה ארוץ ואפול לרגלייך,
נפילה
עונג אחרון לגופי,
מטבעות כסף מתגלגלות מצווארי במקום דם
את תחייכי
tch​(נשלט)

Re: עם קצת הומור

tch​(נשלט) • 5 בספט׳ 2008
צפניה כתב/ה:

צפניה כתב/ה:

איני שופט אף אדם "איש הישר בעיניו יעשה".
אבל...
איפה כאן השליטה?ההתמסרות?הכניעה?ההשתעבדות?
הרי זה מה שאתה רוצה לעשות,הלא כן?אתה קובע ואתה אומר ואם היא היתה באמת דומית ושולטת בנפשה ובנשמתה היא היתה מסרבת לקבל ממך רק מהסיבה הפשוטה שאתה עושה מה שאתה רוצה.
לסרב לקבלה של מתנה(או כסף במקרה הנ"ל) זאת שליטה ,לסרב לאפשר לעבד ניקיון לנקות זאת שליטה,לא העבד קובע אלא השולטת ,מדובר כאן בחרמנות לשמה ותו לא.
אבל אם זה מה שעושה לך טוב אז מי אני שאשפוט?
מעוניין לדעת מה היא שליטה בעבד,ברצון של עבד לרצות את גבירתו,תפנה ל"משטרת ישראל". icon_wink.gif

תהנו כספומטים יקרים.
גיטרה
גיטרה • 5 בספט׳ 2008
מדובר בניצול .
חד וחלק.
ניצול של החלש.
אין שום קשר בין זה לבדסם.
זה בפרוש זנות.
ביג-אן

נושא בעייתי

ביג-אן • 5 בספט׳ 2008
הנושא עצמו מרקד על הגבולות.
בעיה
. את יכולה להיות מלכה נהדרת ולהנות מהפנטזיה ולרצות שהוא יקריב את עצמו ואת כל כולו ויוותר על צריכיו ויפנק ויקנה לך. בדיוק כמו שהיית עושה לו היית מאוהבת נורא.
יחד עם זאת. אני לא חושבת שיש לשים זאת כתנאי. ויש כרטיסים באמת מזעזעים ומודעות לוח שמבקשות אנשים עם כסף.
מלכה צריכה לדעת להיות נשית, מלכותית, להיות עוצמתית ולפרנס את עצמה בכדי לעולם לא להזדקק לעבד. .
מזכיר לי שאחד העבדים הראשונים שהיו לי, היה כנראה מולטי מיליונר, ובפעם היחידה שהיה צריך להוציא כסף, למלון- לא נתתי לו להוציא כסף, שהאגו שלו לא ישאר בשמיים. אמרתי לו... תרגיש מה זה שגם את מה שאתה יודע לעשות הכי טוב אין לך אפשרות לעשות. תהיה אפס בעיני עד הסוף.
לא רוצה להעריך מישהו בגלל הכסף.
זה מוציא כל חשק מיני.
ולגבי משחקי הניצול.. כבר יצא לי לשמוע השבוע עבד שהפנטזיה שלו זה שתשתלטי לו על החיים על הבית על הנשמה...שתקחי קלפים מראש ולעולם לא תשחררי אותו גם אם ירצה ללכת. שיפחד בכדי שלא תשתמשי בקלפים שנתן לך כנגדו
קצת הלחיץ אותי... אמרתי לו.. מה ז"א.. ומה לגבי שפוי ובהסכמה? זה ממש גובל באיומים- אתה יכול להתלונן בשטרה על דבר זה- סחיטה באיומים..
כמו שאמרתי- כל הגבולות כאן מיטשטשים והכל רוקד על הגבולות. תסמכו על עצמכם שתדעו מתי זאת סתם נצלנית ומתי זאת מלכה אמיתית שמובילה אתכם נכון.
בהצלחות
ביג-אן

Re: עם קצת הומור

ביג-אן • 5 בספט׳ 2008
צפניה כתב/ה:
איני יכול לדבר עוד
גאוותי הריקות נמחו ואינן
איני מרחם על עצמי יותר משאני מרחם עליכם
מי יפתח את עיניכם ומתי?
הורים, חברים, עבדים,
מי יפתח את עינכם ומתי?
כל שעליכם לדעת מתחולל לנגד עינכם ואתם מוכי עיוורון.
העתיד, עתידי, עבדות פיננסית.
אני מנסה להחזיר לי פיסות מגאוותי,
עבדות פיננסית
הגרעין עצמו נשחק
כבר לא עבד,
הגרעין עצמו נשחק
כבר לא כאב,
הגרעין עצמו נשחק
רק כסף
"תודה על שאת מרשה לי לשלם לך, הוד מלכותך"
"אני מתחנן שתיקחי ממני עוד, הוד מלכותך"
"קודם הלשון" את תצווי, "כדי שתשתוק"
"עכשיו הראש",
כמו תרנגולת ערופה ארוץ ואפול לרגלייך,
נפילה
עונג אחרון לגופי,
מטבעות כסף מתגלגלות מצווארי במקום דם
את תחייכי

אתה טוב צפניה.
אתה טוב
פששש
כתוב לי שירה.
donkishot​(שולט)
לפני 15 שנים • 9 בספט׳ 2008
donkishot​(שולט) • 9 בספט׳ 2008
מסכים שיש פה הרגשה לא לעניין.

אבל.

מי שמוכן לעשות זאת בשביל כסף ויש מישהו ששווה לו לשלם בעבור זה - לדעתי זה מקובל.

מי שלא מוכן לשלם כסף - על הכיפק. זה לא אומר שאין לו אופציות אחרות. מה כל מלכה הפכה להיות מלכה בתשלום ??

נשמע שיש גם נימה של תסכול בכלל מהסיטואציה שיש דברים שקשה להשגה. פה אני מסכים ב100%.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 15 שנים • 10 בספט׳ 2008
דוכיפת​(נשלט) • 10 בספט׳ 2008
fog כתב/ה:
אנדרפוט, אני מבין מה אתה אומר.

ובכל זאת, היה לי קשה לשמוע בכתבה ההיא איך המלכה היא בת כיתתה של הבת של העבד, והמלכה מקבלת מתנות שהבת לא חולמת עליהן.

צבט לי בלב. מה זה עושה למלכה? מה זה עושה לבת?
(אני יודע מה תגיב - מה לנו ולמוסר. אתה צודק. אבל בכל זאת. צביטה יש).

ואולי גם יותר מתנות מרעיתו של העבד..
אדם שמוכן להוציא על מאהבת מכל סוג שהוא יותר מאשר הוא מוכן להוציא על רעיתו או ילדיו ,או על חשבון רווחתם,שיבושם לו אך אין חלקו עימי..
וענין הכספים-תמיד היו ותמיד יהיו בודאי בבדסם.לא צריך לחזור על חוקי ההיצע והביקוש וכך נכנסות לתמונה נשים שרואות בנו פוטנציאל רווחי וככה זה בסך הכל בכל העולם..הסיבה פשוטה מאד-אין נשים רבות שהן דומיות רק מתוך התשוקה וההנאה בלהיות דומיות.וגם אלו בסופו של דבר לא בוחלות בשיפורי מקצה כלכליים,שאם אשה מוקפת בבמאזוכיסטים מגוונים שונים שמחזרים ומבטיחים ומציעים ומתנדבים,היא צריכה להיות בעלת אופי חזק שלא תנצל זאת במוקדם או במאוחר בעיקר אם היא במצב כלכלי דחוק..
אז יש דומיות שהן כאלה מאהבת השליטה בלבד אך הן מעטות,ולכן גם מעטים הזוגות הפמדומיים,וכל השאר מתרוצצים ומחפשים דומיות דומיות דומיות,ומוכנים לשלם עבור זה,כי בסה"כ אין להם הרבה ברירה,מלבד לאונן.
לכן גם לא מובן לי מדוע הטאבו על פורום מלכות בתשלום ב"כלוב",כי אלו לפחות מכריזות מראש בבהירות תוך הצגת מרכולותן ותעריפיהן,ולא מסתתרות מאחורי ניקים מרשימים וכשהפאנצ'ליין-אנחנו מלכות תמורת תשלום- מוסתר בין השורות של הפרופיל,או בפרטי הראשון המוחלף איתן..
הרוב בינינו(השערה,לא עשיתי משאל..) זקוקים לשרותיהן.עובדת חיים,אחרת מדוע מספרן כה רב,ומדוע אתרי הmoney slave קיימים ,והאוק ודומיו ,וריבוי אתרי הפרו-דומינטריקס וכ"ו.