לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

when women rule the world

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 5 בספט׳ 2008

when women rule the world

אנדרפוט • 5 בספט׳ 2008
כך נקראת סדרה חדשה בבריטניה, ריאליטי-טיווי כמובן. הייתי חייב לראות פרק אחד לפחות, עשר נשים שנקראות מלכות ועשרה גברים שנקראים משרתים והסדרה עוקבת אחרי הדינמיקה ביניהם.
למרות שאיכות המשתתפים בתוכנית ריאליטי-טי.ווי ידועה מראש, מי שבוחר להשתתף בתוכנית כזו נהנה לרוב מאייקיו דו-ספרתי במקרה הטוב, ובאמת המשתתפים בתוכנית הזאת לא סובלים מרמה מנטלית גבוהה מדי.

ובכל זאת, המלכה הראשית היא איזו פרחה בריטית בת 23 עם גוף למות בשבילו וביצ'יזם טבעי. היא וחברותיה מענישות את המשרתים וכופות עליהם כל מיני מטלות מטופשות למדי. חיכיתי לאיזו ג'סטה פיזית שתחרמן אותי קצת ותצדיק את המאמץ אבל כלום, גורנישט. אף מגף לא נושק, אף סטירת לחי לא עפה, הכל דיבורים, הכל סתם, לקחו רעיון מעניין ומיסחרו אותו למוות וכך סחטו ממנו את כל הלחלוחית האפשרית.

מי אמר שהטלוויזיה הבריטית איכותית?
Morticia

Re: when women rule the world

Morticia • 5 בספט׳ 2008
אנדרפוט כתב/ה:
כך נקראת סדרה חדשה בבריטניה, ריאליטי-טיווי כמובן. הייתי חייב לראות פרק אחד לפחות, עשר נשים שנקראות מלכות ועשרה גברים שנקראים משרתים והסדרה עוקבת אחרי הדינמיקה ביניהם.
למרות שאיכות המשתתפים בתוכנית ריאליטי-טי.ווי ידועה מראש, מי שבוחר להשתתף בתוכנית כזו נהנה לרוב מאייקיו דו-ספרתי במקרה הטוב, ובאמת המשתתפים בתוכנית הזאת לא סובלים מרמה מנטלית גבוהה מדי.

ובכל זאת, המלכה הראשית היא איזו פרחה בריטית בת 23 עם גוף למות בשבילו וביצ'יזם טבעי. היא וחברותיה מענישות את המשרתים וכופות עליהם כל מיני מטלות מטופשות למדי. חיכיתי לאיזו ג'סטה פיזית שתחרמן אותי קצת ותצדיק את המאמץ אבל כלום, גורנישט. אף מגף לא נושק, אף סטירת לחי לא עפה, הכל דיבורים, הכל סתם, לקחו רעיון מעניין ומיסחרו אותו למוות וכך סחטו ממנו את כל הלחלוחית האפשרית.

אח אנדר, אני רוצה לומר לך משהו דוגרי עכשיו
מהלב
קבל את זה כמו גבר
אתה יכול, בטוח

קודם כל, על אף הכל, תדע שאני מחבבת אותך
אני גם זוכרת לך שאתה מזל טלה
ויש בך את הלוחם המרדן שנותן בראש לכולם
ואני מתה על זה בבנאדם
אני אותו דבר
{גם העקרבים באים ממאדים. הפלוטו קצת מסבך אותנו}

אני גם מאוד מחזקת את ידך ותומכת בבחירתך לבחון מחדש את נטייתך ואולי לעשות לה איזו אינטגרציה.
מישהו העיר לי שהייתי מאוד לא רגישה בתגובתי אליך
שזה קצת ביאס אותי כי אני אישה מאוד רגישה ומרגישה
אז בוא נאמר שכאן ובזאת אני משחררת את כל הטינה
ומאחלת לנו הצלחה
{תרגע... icon_lol.gif}

אני באמת בעדך ואתה כותב חד ושנון ולפנים וזה יפה

פעם מזמן הטלוויזיה הבריטית היתה איכותית
עד היום אני חושבת שהיא נחשבת לטובה בעולם
רק שטלוויזיה בכללותה
פשוט כבר לא טובה
וריאליטי זו הסכנה הכי גדולה של האדם במאה ה-21
יותר מהוירטואליה לדעתי
חכה, עוד יצאו על זה מאמרים

והפילוסופיה זועקת להחזירה לככרות העיר בשיטת התקשורת הותיקה והכי חמה באנושיותה
ויפה שעה אחת קודם!

אתה שואל אותי?
זה הפריק שואו החדש
גירסה פוסט מודרנית
גם לא פוסט מודרנית
אנחנו כבר בעידן חדש
ידוע לך אם נקבו כבר בשמו?
מעניין...
אני לא יודעת.

פריק שואו לשמו
השמנה עם הזקן היא פוסטמה כוסית וביצ'ית מלידה
גם כן מלכה....
זה מה קורה בעידן בו מלכות קברט בסדר גודל של מרלן דיטריך הגדולה מכולן
מגולמות על ידי כריסטינה אגילרה וכאלה מין
זו בעיה

זה גימיק שיווקי של חארטה שלא נותן את הדעת על עומק או מהות או איזה קשר עם מציאות
מבקש להרדים את הצופה ולהחדיר אותו לסאב ספייס חזק של נתק מוחלט
ושאלת המציאות היא אמנם גדולה
אבל זה חטא להוויה

אז זה שהם לא אינטליגנטיים גדולים לא מפתיע
אבל נשאלת השאלה
הם לא גם כאלה דחויי עולם ונילי שאף אחד לא רצה בהם?

כאילו, אם כבר למסחר את שיא רדידות השבלונה אז....
לא?
icon_lol.gif
ביג-אן

טוב..

ביג-אן • 5 בספט׳ 2008
כמה דברים לאיש הטלויזיה הנכבד

ראשית, טלויזיה עושים בשביל מסחור=כסף. ולא בכדי לשקף מציאות. בטח לא מציאות בדסמית לכלל.
ב. משתתפי ריאלטי עשויים להיות עם איקיו של נעל, אבל הקטע הוא לגוון ולקחת גם כמה עם איקיו גבוה ולעשות סלט פירות= להלן - ליהוק. לא ראיתי את הסדרה עליה אתה מדבר- אבל מכירה את הטלויזיה בארץ מקרוב. מבלי לנסות לצאת בחשיפה כאן.
ג. אני בטוחה שלא התכוונו לעשות סדרה של בדסמ= אלא רק משהו שימשוך את העין ולא יותר. אני בספק אם מישהו ונילי ושפוי בלשון העם שאינו מכיר אנשים "לא שפויים" כמונו- יכול לאכול את העניין הזה, במלל, ובחזותיות גם יחד. .. בלי להרים גבה. או לצעוק השמימה ..
ולסיום
תן לינקicon_smile.gif
אני רוצה גם לראות..
אנדרפוט
אנדרפוט • 5 בספט׳ 2008
תודה מורטישה, והנה לינק ביג-אן:

Fox takes a look at what would happen if gender roles are turned upside down. Participants will go to a remote, primitive location where they will be tasked with creating a new society where women are in charge and men are subservient.

http://www.youtube.com/watch?v=Fk2C9uk662g&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=vi-6LR13p6Q

התוכנית עצמה משודרת בבריטניה אבל למי שיש כבלים עם ערוץ פוקס יכול לראות את זה גם בישראל, אולי.
נולי
נולי • 5 בספט׳ 2008
אנדר יקירי,
זו תוכנית טלויזיה והיא חייבת לענות על סטנדרטים בינלאומיים מוכרים. חלילה וחס להביא נשים אינטילגנטיות שיכולות לנהל ענינים באמת. הרי עוד יעלה הרעיון בראש של מישהו שבאמת יכול להתקיים עולם בשליטה נשית. חבל שגולדה מאיר מתה.

אוהבתותך
N
Morticia
Morticia • 5 בספט׳ 2008
לא לא לא
מה זה זה?
זה קקה בלבן
אוי ואבוי!
זה הכי מבזה אישה שראיתי בחיים שלי

ומה זה הפרכות האלה?
הביאו אותן ישר מאסקס?
הן מוצצות להם כל לילה דקה אחרי שהמצלמה נכבית ומקבלות מכות בתוסיק

זה בולשיט
או כמו שאמר יפה אחד ה"עבדים"
...

this opression thing is buishit

אה... כן!

אבל, תראה למה בכל זאת הטלוויזיה הבריטית עוד שומרת על ניצוץ גאוניות קל...
שמת לב לשיר שברקע של הטריילר?

http://www.youtube.com/watch?v=qW6OrdLkCLU

אתה הבנת את זה שטקר?
icon_wink.gif
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 6 בספט׳ 2008
אנדרפוט • 6 בספט׳ 2008
הלו נול, אין אני בא בטענות לטלוויזיה המסחרית והתחלואים החברתיים שהיא נועדה ליצור בכדי להיטיב את הפוטנציאל הצרכני של המכורים לה, האופיום להמונים חייב להיות גוד-שיט בשביל לעבוד.

אותי רק מעניינת הזווית הפאמדומית של הסיפור הזה וצודק מי שיטען שאין לניסוי הזה (ניסוי מסחרי כמובן, לא מדעי) שום קשר לפאמדום, אבל כמובן גם צודק מי שיטען שיש יותר מנים אחד של קשר בין הדברים, בין השעשועון הטלוויזיוני הזה לבין המיניות הפאמדומית.
ההבדל בין אהבה לפורנוגרפיה הוא מובהק, אבל ההבדל בין עולם הפטיש והפאמדום - שהוא עולם של דימויים ממילא - לבין עולם ההזיות של הטלוויזיה הוא לא כזה מובהק. מלכת האי, פרחה מאסקס בת 23, מדליקה אצלי תשוקות עמוקות מאוד (וגם אפלות, יש לציין) ורצון להתמסר טוטאלית להוד טיפשותה.
נכון שיש צדדים אציליים לפאמדום, קולות ענוגים של שליטה נאורה סקסית מרומזת ואינטלגנטית, סיפורים של חנוך לווין. אבל גם האשפתות, התועבה והוולגריות מסוגלים לתעתע בי רצונות עזים וסוערים.

התוכנית משעממת למי שאינו חובב ריאליטי, אבל הפנטזיה יכולה מאוד להסעיר אותי. ולא רק אותי, אני בטוח שאותה ערסית תקבל אלפי מכתבים מג'נטלמנים מכובדים שיהיו מוכנים ליפול לרגליה ולנשק את קצות מגפיה. הפרופסור מאוקספורד, או המורה מאיטון חולמים והוזים בלילה על ביצי'ת מאסקס שלובשת טריינינג ודוחפת עגלת תינוק (אותו ילדה בגיל 17) . זוהי המורכבות של הפאמדום, זהו היופי, זוהי גם החולניות.
עבד גברי ושרירי​(נשלט)

Re: when women rule the world

אנדרפוט כתב/ה:

הזכיר לי לרגע את היפה והחנון icon_wink.gif

מתי ובאיזה ערוץ זה משודר.
הדורבנים​(נשלט)

ראיתי רק את הלינקים שאנדרפוט שלח

הדורבנים​(נשלט) • 6 בספט׳ 2008
זה מגניב לאללה! מה בדיוק הבעיה שלכם בזה?
סיגמא
סיגמא • 6 בספט׳ 2008
בהחלט נראה שווה צפייה. מתי זה ישודר באימיול?