סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיית אונס

מיתוסית​(שולטת)
לפני 15 שנים • 22 בספט׳ 2008

פנטזיית אונס

מיתוסית​(שולטת) • 22 בספט׳ 2008
השאלה שלי מופנית לעבר הגברים הדומיננטים.
פנטזיית אונס נחשבת לאחת הנפוצות.
אני תוהה מדוע אנשים נמשכים מהצד האונס לעשיית פעולה כלשהי בניגוד לרצונו של האדם השני? האם זה לא נוגד את ה-SSC שלנו?
האם אדם שמפנטז על לאנוס נשים, עשוי לבצע זאת מתישהו?
האם זה לגיטימי לחפש סרטים בנושא, אמיתיים או מבויימים אבל שנראים ממש כמו אמיתיים?
האם אדם כזה יתגרה רק מפורנו של אונס או גם מסצינות אונס בסרטים רגילים? כי כשאני רואה סצינת אונס בסרט רגיל, אני מתחלחלת כולי וזה נראה לי ממש דפוק להתגרות מדבר כזה, כמו להתגרות למשל מרצח או עינוי אמיתי של אנשים (לא סרט בדסמ אלא למשל סרט אימה, פעולה או מתח).
בלוסום​(לא בעסק)

דווקא באתר הזה, דווקא בעולם הזה

בלוסום​(לא בעסק) • 22 בספט׳ 2008
לא ציפיתי שמישהו יגיד "דפוק" על משהו שהוא קינקי, או חו"ח "סוטה".

באותה נשימה, סרטי סנאף / לבנים הם משהו רע ביותר - הם בעצם יוצרים את השוק, אני לא כל כך מאמינה שהשוק קיים שם, אלא שעצם קיום הסרטים האלה יוצר להם דרישה.

אני מניחה, שיבואו אנשים ויעלו פה את דיון "הביצה והתרנגולת" - מה קודם למה - הרצון לראות אנשים במצב קורבני, או הסרטים שמראים את המצבים האלה.

אני מניחה, שאין לשאלה זו תשובה מוחשית וברורה.

זו בעיה מאוד קשה, בגלל שהסרטים האלה גובים קורבנות, שבשם המציצנות ורצון שאולי קיים לראות סרטים כאלה, אנשים משלמים בחייהם.

ולשאלתך, אני אישית מתגרה ביותר מתחושת חוסר האונים שמלווה לפנטזיה הזו, שבה אין לי שום שליטה, ונהנית כהוגן מהשימוש בי כחפץ מיני - במציאות אני עוד מתקשה לאבד שליטה באופן מלא, ולשמש חפץ מיני באופן מלא.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 22 בספט׳ 2008
תראי, אני יכולה לקבל הכל, גם דברים שאני לא נמשכת אליהם, אבל זה מגיע עד גבול ההסכמה והלא חוקי (שמשתמע מחוסר ההסכמה).
אני יכולה להבין נשלטים שרוצים להיות במצב חוסר אונים וש"מכריחים" אותם, אבל אני לא מבינה שולט שרוצה באמת להכריח מישהו. לא משחק ולא מילת ביטחון.
מישהו שבאמת מפנטז על אונס.
מישהו שמחפש סרטים על אונס, שאני לא יודעת אם הם אמיתיים או לא, אבל רואים שם בחורה בוכה וזה נראה כאילו היא ממש לא רוצה. יכול להיות שזה מבוים, אבל עצם העובדה שאני רואה בחורה, שחקנית או לא, סובלת או נראית כסובלת בזמן אותו סקס, נראה לי מאוד דוחה...

זאת אומרת, אני יכולה להבין שליטה ממצב של כאילו חוסר אונים, אבל אם למשל אני אבכה מתוך מצוקה או אגרום לנשלט שלי לבכות- אני לא אהיה מסוגלת להתגרות מזה ואקווה שהשולט שלי לא יתגרה מזה ויפסיק...

האם היית מרגישה בטוחה להיות עם שולט שאת יודעת שהוא מפנטז על זה ושזה מחרמן אותו?
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 22 בספט׳ 2008
כחולית כתב/ה:
האם היית מרגישה בטוחה להיות עם שולט שאת יודעת שהוא מפנטז על זה ושזה מחרמן אותו?

חשבתי על זה, ולא רק היום. האמת שכבר היתי במשא ומתן עם מישהו כזה, ידוע לשמצה, ילד רע כזה, וזה גירה אותי.
אבל במחשבה שניה שעשיתי בזמנו על הנושא, אני מניחה שזה לא הדבר הכי נעים - להיות עם אדם סדיסט מוחלט, שמתגרה רק כשאת סובלת.
אני מניחה, שבמידה מתונה, אני מאוד אהנה עם אדם כזה, אבל לא לאורך זמן ולא כאורח קבוע.

אבל חשבת על זה, שיש דברים שלי ולך נראים "איומים ונוראיים", אבל יש אנשים שבאמת מתגרים מזה? ואותו דבר גם לגבי ולגבייך ולגבי כל אדם - יש דברים שאת מאוד אוהבת, ולאחרים יראו נוראיים, וגרוע מזה. מה שאני אומרת, זה שזה יחסי.
huan
huan • 22 בספט׳ 2008
בפנטזיות הכל לגיטימי ואין שום דבר פסול בלפנטז עח דברים שהם בגדר טאבו/לא חוקיים/לא מוסריים.
כל עוד אין הדבר עובר לכדי מעשים של ממש או פגיעה עקיפה באנשים על ידי צריכה של סרטי סנאפ/פאדופיליה/דריכה על ארנבונים או כל חומר אחר.

בבדסמ, הSSC נקבע לא בה בכדי הגביל את הפנטזיה אלה בכדי לגשר על הפער בין עולם הפנטזיה של אלימות,כפיה,כאב,חוסר אונים,תלות אין סופית ודייפיקציה לבין המציאות שבה הדברים עובדים קצת אחרת.

הגבול איננו נקבע בידי מבחן הפנטזיה אלה רק על ידי מבחן המעבר למציאות.
teacher​(שולט)

הנאה ישירה מול הנאה עקיפה

teacher​(שולט) • 22 בספט׳ 2008
זה הולך להיות קצת מסובך:

לעיתים השולט יהנה מהגשמת הפנטזיות של הנשלטת שלו מתוך כך שאחיזה
בתפקיד השולט בפנטזיה שלה מגשימה בעצם את פנטזיית השליטה שלו כשולט
ולעיתים יהנה השולט מהנאתה של הנשלטת שלו, כפועל יוצא של הגשמת הפנטזיה שלה
מבלי שזו תהיה פנטזיה המשותפת גם לו.

באפשרות השניה הוא מתפקד יותר כשולט ''מאפשר''.

וכמו כחולית,אני לא הייתי יושב בחדר אחד עם אדם הנהנה/מתגרה באופן ישיר
מתפקיד השולט בהגשמת פנטזיית אונס. היה מטריד אותי אפילו רק להכיר אותו.
(אבל זה רק אני..)
הוא​(שולט)

חתולונת

הוא​(שולט) • 22 בספט׳ 2008
"אני מניחה שזה לא הדבר הכי נעים - להיות עם אדם סדיסט מוחלט, שמתגרה רק כשאת סובלת."

אז מה את עושה כאן בעצם? מה זה סדיסט מוחלט האם יש חצי סדיסט בהזמנה מיוחדת?
ואם בעצם הידיעה שכשאת סובלת, את מגורה ומממשת את הצד הזה שבך- זה מה שמספק ומגרה אותו.
די בסיסי. נעים יש בוניל לא בבדסמ.
שליטה היא לא תכנית כבקשתך ולא צוות הווי ובידור- רבע סדיסט עם טיפה סוכר בין שתיים לארבע.

לעניין הפוסט כחולית אני נוטה להמנע מגישה שיפוטית ולתת לכל אחד לעשות מה שמדליק אותו ואת הפרטנר/ית שלו כל עוד הוא לא פוגע בזולת בעצמו ובחוק גם אם זה לאכול קקי או ללגום שילשול.
ענין של בחירה והעדפות של אנשים בגירים.
הוא​(שולט)

רעיון למחשבה

הוא​(שולט) • 22 בספט׳ 2008
אפתח בכך שאני מגנה ובז לכל סוג של תקיפה מינית.
ידוע שהאקט עצמו אינו קשור ישירות למין אלא לשליטה וכח. נשאלת השאלה אם לא היה נכון
באופן מבוקר ומפוקח , שאנסים יממשו עצמם במסגרת יחסי בדסמ מול פרטנריות שמוכנות מסכימות ונהנות .? כמה קורבנות עתידיים ניתן לחסוך בכך.
Homelander​(שולט)

תכלס, קצת מוזר...

Homelander​(שולט) • 22 בספט׳ 2008
שאנשים מסתכלים על פנטזיית אונס בצורה כזו שלילית בעולם הBDSM: עזבו את העובדה שאצל מאות אנשים זו פנטזייה קיימת איפשהו (עובדה שאם תשימו לב, יש עשרות סרטים וספרים שלא קשורים ישירות בנושא ושהיה שם אונס- יש מאות יצירות כאלה).
לדידי פנטזיית אונס זה משהו שקיים ברבים מאיתנו, בטח שבעולם הBDSM שהוא עולם של סאדיזם ושליטה ובטח שבי.
המקום האסור הזה, אותה שליטה מוחלטת, אותה חסרות-אונים מצד ה'קרבן' (היות ואני מדבר אך ורק על פנטזיה!
זה מרגש, זה יצרי ולדעתי אין בזה כל פסול.
וכן, בפנטזיה כזו ה'קרבן' סובל, אבל זה הרעיון- אני לא יודע למה בדיוק א-ת-ם קוראים מזוכיזם אבח מדובר פה בסבל... ואם לא ראיתם גם סשנים שאין להם כל קשר לפנטזיית אונס שהסאבים בכו וכאבו בהם, אז פשוט לא ראיתם את אלו שלוקחים את העניין יותר ברצינות.

מבחינה חוקית- לא, אין סכנה שדום שפנטזיית אונס מגרה אותו יהפוך לאנס, כי אזי אני מבטיח לכם שהרוב המוחלט פה היו אנסים כמו שאין כל סיבה שסאבית שמתגרה מהפנטזיה הזו- תעשה מעשים ש'מזמינים' את זה עליה רק בשביל ההתנסות והכיף שלה...
מבחינת סרטים- אין לי כל בעיה אם סרטים מבויימים, בהחלט יש לי בעיה עם סרטים אמיתיים כי שם מדובר בפשע אמיתי ולא בשום-דבר שנעשה בהסכמה אלא במשהו שפוגע אנושות באדם; אבל, מהר מאד לומדים להבדיל ויודעים גם איפה ואיך לחפש דברים שהם חוקיים לחלוטין.

ולבסוף: מה ז"א למדוע אנשים נמשכים לעשיית פעולה כלשהי בניגוד לרצונו של האדם השני? נגיד שדום קושר סאבית בהסכמתה, בהכרח כל מה שבא אח"כ תואם בדיוק את רצונה? GET REAL. דברים בשליטה נעשים במסגרת הגבולות של הסאב\סאבית ואף של הדומים, אבל זה לא אומר שכל מה שמקובל על הסאבית שיעשו לה בא לה בטוב בדיוק כשזה נעשה; הסאבית לא שולטת בסשן, היא רק אומרת מה היא לא מוכנה להבליג עליו ומודיעה כאשר משהו חורג בשבילה מהטעם הטוב באותו הרגע, אבל ההתמסרות היא הרבה פעמים בדברים שהיא עושה בניגוד לרצונה באותו רגע למען הסיפוק שבהתמסרות- ככה זה פועל וזה לגיטימי לחלוטין כל עוד הכל חוקי ונעשה בהסכמה.
לכן גם פנטזיית אונס במידה והיא באה בצורה שווה מרצון שני הצדדים מקובלת לחלוטין ואני לא מוצא כל טעם בנסיונות לבטל את זה.

נ.ב- בנוגע לרעיון של 'הוא': אני לחלוטין נגד icon_exclaim.gif אני לא חושב שאנסים הם אנשים שאפשר לדאוג שיבצעו משהו 'באופן מבוקר' שהרי הם מגיעים למצבם בגלל שהם לא מסוגלים לשלוט בעצמם וביצרים שלהם (גם אם אלו יצרים של חיפוש אחר כוח או שליטה בלבד).
ומה שמתחיל לא נגמר בזה, גם אם יש נשלטת שמקבלת 'אנס' שיממש לה פנטזית אונס היא לעולם לא תשכח כאשר יקרה מה שרוב הסיכויים יקרה והוא יחרוג מהגבולות שלה כי הוא לא בעל משמעת-עצמית.
הדבר היחיד שאפשר לעשות עם אנסים הוא לשפוט אותם במלוא-חומרת הדין.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני 15 שנים • 23 בספט׳ 2008

מיאו

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 23 בספט׳ 2008
האמת שאין לי כל כך מה להוסיף...רק רציתי להגיד שבנושא הזה אני מסכימה עם כל מה שהאדון המדהים שלי אמר.
אני נגד אונס אמיתי! נגד אונס כזה שמתבצע ללא הסכמה! זה לא חוקי ולאנסים כאלה מגיע העונש החמור ביותר שקיים! (ולא, אני לא חושבת שעונש מוות הוא עונש מספיק גרוע בשבילם)

אבל כל עוד זה בהסכמת הסאבית וזה בא כחלק מפנטזיה גם של השולט וגם של הנשלטת אז אין שום בעיה בנושא.
אינני רואה בכך דבר חולני או פסול, שוב, כל עוד זה נעשה בהסכמה מלאה של שני הצדדים!
אם זה בא בתור מימוש פנטזיה אז כל מה שנותר זה לאחל הנאה מרובה גם לאדון וגם לסאבית icon_smile.gif

מיאו icon_smile.gif