שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שבת (11/10) !DressUP

shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 26 בספט׳ 2008

שבת (11/10) !DressUP

shuki boy​(נשלט) • 26 בספט׳ 2008

* * *
חברימות יקרותים, קרוסדרסריות ומעריצים, פאמיות לוהטות, בוצ'ים בוצ'ות ובוצ'ונים, גברים טרנסקסואלים ונשים טרנסקסואליות, אוחצ'ות מהממות, לסבים והומואיות, פטישיסטיות וקינקיים, ברווזונים ברווזים ואווזות, חברים, מתלבטים, בנים בנות ומי שבאמצע, הנכםן מוזמנימות ל

Dress UP!
ערב ג'נדר בלנדר לכל המגדרים והמינים
11/10
שבת 18:00
(דיוק אופנתי!!)
לימה לימה, לילינבלום 42, ת"א

על הבמה:
* שלומציון המלכה * שוקולד מנטה פלסטיק * דון ספאנקס *
* אורלי אוראלי * שחף * מובי דייק*
על העמדה:
* די.ג'יי ג'יהאד *

בכניסה:
* מרסיה הקשוחה *

כניסה: 10 ש"ח או כפי יכולת
* http://dressup.eli7.net *

* * *

רוצים להופיע? יש לכן משהו להודיע? צרו קשר
dressup.mixer@gmail.com
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו: dressup-subscribe@lists.riseup.net
או לקבוצה שלנו בפייסבוק:
http://www.new.facebook.com/group.php?gid=12062757246

הודעה: מטרת הערב היא להעצים ולחזק את הקהילה ואת האנשים בה (כלומר אותנו). אם יש נושא אישי או קהילתי שחשוב לכם לקדם, מסיבה, הפגנה, עצומה, אם אתם רוצים להופיע, או אם יש לכם מה לומר, לשיר, לחלק, להודיע, לתקלט, לדקלם, למכור או להפיץ - פנזינים, פליירים, כרטיסי ביקור, בגדים יד שניה, סטיקרים, דפי מידע, אם אתם מחפשים שותפות לעשייה או לפשע, וכל דבר קהילתי שקשור, שילחו לנו מייל, או פשוט תביאו למסיבה!
KatieDaleMTF
לפני 15 שנים • 3 באוק׳ 2008
KatieDaleMTF • 3 באוק׳ 2008
אם אפשר, אשמח אם יאחרו מסיבות כאלה בעוד כשעה-שעתיים לטובת אלה מאתנו שלא נוסעות בשבת... תודה.
shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 3 באוק׳ 2008

שעבס

shuki boy​(נשלט) • 3 באוק׳ 2008
אני מודע לבעייתיות של שמירת שבת, אבל לצערי יש מסיבה ארת שמתחילה בשעה 22:00 באותו הערב. ככה שכרגע זה ישאר כפי שזה. עוד מעט שעון חורף אז אולי זה יעזור.

אבל... יתכן ובקרוב אני אעשה מסיבות בירושלים ואני מקווה שהן תהיינה נגישות גם לשומרי ושומרות שבת. (הבעיה עם י-ם, שהמקום לא נגיש לנכים icon_confused.gif )
shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 5 באוק׳ 2008

אה!

shuki boy​(נשלט) • 5 באוק׳ 2008
למעשה, השבוע השבת יוצאת ב17:50!
מה שאומר שאפשר לצאת מהבית אחרי צאת השבת ולהגיע לפני 19:00 - ולא לפספס אף הופעה icon_smile.gif