לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתנצלת אני ... !

נמשכת{משויכת}
לפני 15 שנים • 2 באוק׳ 2008

מתנצלת אני ... !

נמשכת{משויכת} • 2 באוק׳ 2008
מרכינה ראש וכורעת ברך לפניך מאסטר שלי.
בגדתי באמונך והפרתי את הכללים שקבעת עבורי מאסטר שלי.
אחד הכללים שנקבעו הוא להגיע במדויק ב- 07:30 בבוקר לעבודה.
והבוקר אחרתי בשעה אחת תמימה.
יודעת אני שמצפה לי עונש כבד מידייך מאסטר שלי.
מוכנה אני ללא עוררין לעונש מצידך אבל כורעת שוב ברך לפניך ומרכינה ראשי ומבקשת את סליחתך שזה הדבר החשוב לי ביותר.
מתנצלת שוב על שאיכזבתי אותך ומבקשת שוב את סליחתך.

שיפחתך הכנועה
אחת מיני רבות
אחת מיני רבות • 2 באוק׳ 2008
למה זה צריך לעניין אותנו!

גם בעבודה הוא מתערב לך!
בלוסום​(לא בעסק)

אין לך מושג עד כמה!

בלוסום​(לא בעסק) • 2 באוק׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
יעני זה רציני ??

או שזה קטע מתסריט של איזה סרט תנכי ? icon_eek.gif

אבל יותר חשבתי בכיוון של סרט תורכי או משהו כזה... selfbeat.gif
נמשכת{משויכת}
לפני 15 שנים • 3 באוק׳ 2008
נמשכת{משויכת} • 3 באוק׳ 2008
כלבה רעה כתב/ה:
למה זה צריך לעניין אותנו!

גם בעבודה הוא מתערב לך!

בהחלט מתערב לי לא רק בעבודה אלא בכל תחום כי כך אני רוצה
ואם לא מעניין אותך את יכולת לדלג הלאה ולא הייתי כועסת
פפריקה
פפריקה • 3 באוק׳ 2008
מסטר שלי יקר,
כולי מבקשת סליחה ומחילה על היותי ציפור חופשיה, פנקיסטית ונון קונפורמיסטית שהחליטה שלא לעשות כמנהג אחיותיה השפחות וזה אומר - לא להגיע לעבודה כלל וכלל.
אבל לפעמים כדי לזכות באהדתך, בחוסר חשק בולט, אני נוטה מדי פעם לפעם לדפוק כרטיס בפיצוציה של משה מלך רק כדי לממן לך סיגריות קנט ארוך ובירה מכבי.
אני מבקשת סליחה מסטר יקר שלי, על שהיה לי קר בלילה ורעדתי מקור ואתה בטוב ליבך אספת אותי והושבת אותי רצפת האמבט ועם הדקות החולפות רוקנת את מעייך ממש מעל גופי הזערורי.
ואני חשתי את חום מעייך עוטף אותי ומפשיר אותי ומרוב שמחה, הקלה ורווחה על כך שאני שוב חמימה ונעימה פצחתי בצרור שירים מהלקסיקון המוסיקלי של הסקס פיסטולס. אני מתנצלת מסטר שלי שבדיוק כשהגעתי לשיר "אנרכייה בממלכה", עבר ביננו חתול שחור ורשע ואני שפחה רעה (רעה רעה רעה) לא הספקתי לנקות ערמת הצואה מעליי ושכבר הגעתי לעבודה מצחינה - פוטרתי בבושת פנים.

מוסר השכל : לא כל מי שמחרבן עליך הוא בהכרח האויב שלך, לא כל מי שמושך אותך מהחרא הוא בהכרח חבר שלך והכי חשוב - אם נוח לך בערמת החרא, רצוי שלא תשתף בזה את כולם.
(הוגה דעות שאת שמו שכחתי)

בברכת חיים קצרצרים ככל האפשר למסטר שלי,
פפריקה.
בלוסום​(לא בעסק)

הי, אני מוחה...

בלוסום​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2008
פפריקה כתב/ה:
מסטר שלי יקר,
כולי מבקשת סליחה ומחילה על היותי ציפור חופשיה, פנקיסטית ונון קונפורמיסטית שהחליטה שלא לעשות כמנהג אחיותיה השפחות וזה אומר - לא להגיע לעבודה כלל וכלל.
אבל לפעמים כדי לזכות באהדתך, בחוסר חשק בולט, אני נוטה מדי פעם לפעם לדפוק כרטיס בפיצוציה של משה מלך רק כדי לממן לך סיגריות קנט ארוך ובירה מכבי.
אני מבקשת סליחה מסטר יקר שלי, על שהיה לי קר בלילה ורעדתי מקור ואתה בטוב ליבך אספת אותי והושבת אותי רצפת האמבט ועם הדקות החולפות רוקנת את מעייך ממש מעל גופי הזערורי.
ואני חשתי את חום מעייך עוטף אותי ומפשיר אותי ומרוב שמחה, הקלה ורווחה על כך שאני שוב חמימה ונעימה פצחתי בצרור שירים מהלקסיקון המוסיקלי של הסקס פיסטולס. אני מתנצלת מסטר שלי שבדיוק כשהגעתי לשיר "אנרכייה בממלכה", עבר ביננו חתול שחור ורשע ואני שפחה רעה (רעה רעה רעה) לא הספקתי לנקות ערמת הצואה מעליי ושכבר הגעתי לעבודה מצחינה - פוטרתי בבושת פנים.

מוסר השכל : לא כל מי שמחרבן עליך הוא בהכרח האויב שלך, לא כל מי שמושך אותך מהחרא הוא בהכרח חבר שלך והכי חשוב - אם נוח לך בערמת החרא, רצוי שלא תשתף בזה את כולם.
(הוגה דעות שאת שמו שכחתי)

בברכת חיים קצרצרים ככל האפשר למסטר שלי,
פפריקה.

חתולים לא רשעים...ושחורים דווקא מביאים מזל טוב...ואיך זה שלא התמרחת בזוהמה באסירות תודה?...את לא בדס"מית! את לא סאבית ממושמעת!. icon_twisted.gif
נסיכת אשפתות

מודה אני לפנייך!

נסיכת אשפתות • 3 באוק׳ 2008
מאסטר שלי יקר. (גרסה 3)

סליחההההההההההההההההההההה מאסטר. סליחה מחילה וכפרת עוונות. מי יתן ואהיה אני לך כתרנגולת המכפרת על חטאי השנה החלפה. ועל חטאי השנים הבאות. כי אני, מאסטר, חטאתי. חטאתי. ואיחרתי. והבטחתי. אויש. איחרתי. בשעה!!

רציתי גם להתוודות על דבר נוסף, שעון שוויצרי דומיננטי שלי:
אני מאחרת. כבר חודשיים. בלי כוונה! למרות שדרשת מחזור חודשי. דרשת, כחלק מחינוכי המנטאלי.
אני זוכרת את הסשן הזה כאילו היה אתמול..
בעודך מכה בישבני לצלילי השעון המעורר נידרשתי למלמל שוב ושוב: "תודה מאסטר. לא אאחר לעבודה. לא אאחר בקבלת המחזור. לא אאחר לארוחת החג אצל דודה שוש. רק על הקווים, מאסטר. רק על הקווים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
ואז איפשרת לי לגמור.

מגיע לי עונש. להשפיל את עצמי לעייני הכלוב השוקק, ממלכת הסאדו הנצחית, להוכיח את הסאבמיסיב/ סאבמישן/ סאבוופר/סאבבה (אהה) שלי אליך- מלך חי וקיים. ידייך יענישו אותי. מילותייך יכו בי.

באהבה שאין קץ לה
אהבה אשר אפילו הזמן נשכח בה-
שפחתך
C

(מקדישה לנו את השיר "עבד של הזמן" מאסטר. או "ערבב את הטיח, אחמד". מה שיעשה לך נעים בבלוטת התריס)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוק' 03, 2008 9:30 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
בלוסום​(לא בעסק)

Re: מודה אני לפנייך!

בלוסום​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2008
cutting edge כתב/ה:
מאסטר שלי יקר. (גרסה 3)

סליחההההההההההההההההההההה מאסטר. סליחה מחילה וכפרת עוונות. מי יתן ואהיה אני לך כתרנגולת המכפרת על חטאי השנה החלפה. ועל חטאי השנים הבאות. כי אני, מאסטר, חטאתי. חטאתי. ואיחרתי. והבטחתי. אויש. איחרתי. בשעה!!

רציתי גם להתוודות על דבר נוסף, שעון שוויצרי דומיננטי שלי:
אני מאחרת. כבר חודשיים. בלי כוונה! למרות שדרשת מחזור חודשי. דרשת, כחלק מחינוכי המנטאלי.
אני זוכרת את הסשן הזה כאילו היה אתמול..
בעודך מכה בישבני לצלילי השעון המעורר נידרשתי למלמל שוב ושוב: "תודה מאסטר. לא אאחר לעבודה. לא אאחר בקבלת המחזור. לא אאחר לארוחת החג אצל דודה שוש. רק על הקווים, מאסטר. רק על הקווים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
ואז איפשרת לי לגמור.

מגיע לי עונש. להשפיל את עצמי לעייני הכלוב השוקק, ממלכת הסאדו הנצחית, להוכיח את הסאבמיסיב (אהה) שלי אליך- מלך חי וקיים.

באהבה שאין קץ לה
אהבה אשר אפילו הזמן נשכח בה-
שפחתך.

(מקדישה לנו את השיר "עבד של הזמן" מאסטר. או "ערבב את הטיח, אחמד". מה שיעשה לך נעים בבלוטת התריס)

זה לא סאבמיסיב - זה ס א ב מ י ש ןןןןן..... icon_wink.gif
שלגי
שלגי • 3 באוק׳ 2008
פששש..
איך יצאתם כולכם גדולים חזקים וחכמים.

שאפו.