סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתנצלת אני ... !

walking dead
לפני 15 שנים • 3 באוק׳ 2008
walking dead • 3 באוק׳ 2008
פפריקה כתב/ה:
מסטר שלי יקר,
כולי מבקשת סליחה ומחילה על היותי ציפור חופשיה, פנקיסטית ונון קונפורמיסטית שהחליטה שלא לעשות כמנהג אחיותיה השפחות וזה אומר - לא להגיע לעבודה כלל וכלל.
אבל לפעמים כדי לזכות באהדתך, בחוסר חשק בולט, אני נוטה מדי פעם לפעם לדפוק כרטיס בפיצוציה של משה מלך רק כדי לממן לך סיגריות קנט ארוך ובירה מכבי.
אני מבקשת סליחה מסטר יקר שלי, על שהיה לי קר בלילה ורעדתי מקור ואתה בטוב ליבך אספת אותי והושבת אותי רצפת האמבט ועם הדקות החולפות רוקנת את מעייך ממש מעל גופי הזערורי.
ואני חשתי את חום מעייך עוטף אותי ומפשיר אותי ומרוב שמחה, הקלה ורווחה על כך שאני שוב חמימה ונעימה פצחתי בצרור שירים מהלקסיקון המוסיקלי של הסקס פיסטולס. אני מתנצלת מסטר שלי שבדיוק כשהגעתי לשיר "אנרכייה בממלכה", עבר ביננו חתול שחור ורשע ואני שפחה רעה (רעה רעה רעה) לא הספקתי לנקות ערמת הצואה מעליי ושכבר הגעתי לעבודה מצחינה - פוטרתי בבושת פנים.

מוסר השכל : לא כל מי שמחרבן עליך הוא בהכרח האויב שלך, לא כל מי שמושך אותך מהחרא הוא בהכרח חבר שלך והכי חשוב - אם נוח לך בערמת החרא, רצוי שלא תשתף בזה את כולם.
(הוגה דעות שאת שמו שכחתי)

בברכת חיים קצרצרים ככל האפשר למסטר שלי,
פפריקה.

מעולה icon_smile.gif
אחת כזו
אחת כזו • 3 באוק׳ 2008
שלגי כתב/ה:
פששש..
איך יצאתם כולכם גדולים חזקים וחכמים.

שאפו.

זה כי אנחנו מגיעים בזמן לעבודה, שלגי.
נסיך אהוב
נסיך אהוב • 3 באוק׳ 2008
עכשיו אני מבין למה יש עומס בכבישים בבוקר
שוטרת*
שוטרת* • 3 באוק׳ 2008
"פורום בדס"מ"... אה הא...

נמשכת, תשתדלי להתעלם מחבורת הילדים הנ"ל, הם סובלים מתסמונת שנקראת "תסמונת הילד הרע". תסמונת זו מגיעה בדר"כ לאחר שנים של התעללות בבתי ספר , שם על כל מלה שהוציאו מהפה, סבלו קטילה כזו או אחרת מה'מקובלים', וכעת הם חושבים שזו הדרך להיות 'מקובלים' בכל מקום, בחיים בכלל.
אז בואו כולנו נגלה בגרות, נבין את הצורך שלהם לקבל ליטוף על הראש, ונבטיח להם שהכל יהיה בסדר. מתישהו.

ולגבייך.. קחי יוזמה, תגיעי בחודש הקרוב חצי שעה לפני המועד שנקבע, ותשתדלי לסבול מספיק תוך כדי icon_wink.gif
נמשכת{משויכת}
נמשכת{משויכת} • 3 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
"פורום בדס"מ"... אה הא...

נמשכת, תשתדלי להתעלם מחבורת הילדים הנ"ל, הם סובלים מתסמונת שנקראת "תסמונת הילד הרע". תסמונת זו מגיעה בדר"כ לאחר שנים של התעללות בבתי ספר , שם על כל מלה שהוציאו מהפה, סבלו קטילה כזו או אחרת מה'מקובלים', וכעת הם חושבים שזו הדרך להיות 'מקובלים' בכל מקום, בחיים בכלל.
אז בואו כולנו נגלה בגרות, נבין את הצורך שלהם לקבל ליטוף על הראש, ונבטיח להם שהכל יהיה בסדר. מתישהו.

ולגבייך.. קחי יוזמה, תגיעי בחודש הקרוב חצי שעה לפני המועד שנקבע, ותשתדלי לסבול מספיק תוך כדי icon_wink.gif

בהחלט מתעלמת
הסבר מעניין icon_smile.gif
תודה לך על התגובה והעיצה }{
נמשכת{משויכת}
נמשכת{משויכת} • 3 באוק׳ 2008
שלגי כתב/ה:
פששש..
איך יצאתם כולכם גדולים חזקים וחכמים.

שאפו.

תודה לך icon_smile.gif
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2008
יפה אחותי ! kiss.gif
אני בטוחה שאדונך גאה בך למרות הפאשלה icon_smile.gif

חבל שיש אנשים שלוקחים משהו שנכתב ברצינות ועושים מזה בדיחה.
כפי שהשוטרת ושלגי אמרו , תדפדפי אותם לא שווה....

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
נמשכת יקרה,
קשה, קשה ללכת עד הסוף עם האמת שלך. חלק מהתגובות כאן בשרשור מראות את זה באופן, ובכן, אכזרי ומשפיל.
האם זאת היתה הכוונה, אולי, בהכירנו את הנפשות הפועלות באתרנו הקט ואת מגוון הדרכים בהן הן משעשעות את עצמן? המניעים לתגובות שונות אינם חשובים או נדרשים: די שמדובר בהשקעת מאמץ מעבר לגלגול עיניים סתמי וקלישאה אחת או שתיים.
וגם אם לא: הנה לך שניים במחיר של אחד. היית טוטאלית, אמיתית, מתמסרת, קיבלת את עונשך ועמדת בו בכבוד, תוך כדי סשן השפלה אד-הוק ממתנדבי השורה הראשונה של כותבי הכלוב (פפי, פרגון, אחות שלה!).
שנה טובה. מאחלת לך למצוא השנה את המיועד. icon_chickkiss.gif
Inside your head
Inside your head • 3 באוק׳ 2008
בעיה קשה, אי היכולת לשלוט על הסוגרים.
שלשול כזה של חוסר כבוד ואינפנטיליות לא נראה כבר קרוב ל-12 שעות...

ובאופן מפתיע (או שלא) מסתמנים להם אותם אנשים.
כובש יצרה​(שולט)

כל הכבוד

כובש יצרה​(שולט) • 3 באוק׳ 2008
אני לא מכיר אותך נמשכת, גם לא את אדונך ולמען האמת אין לי אפילו שמץ מושג מי הוא, אבל אני מסיר את הכובע בפניו. טוב לדעת שיש אדונים שלוקחים את תפקיד האדון ברצינות הראויה, שמבינים שלהיות אדון זה לא רק לקבל זכויות אלא לדאוג לשפחה שאיתם ולגרום לה להיות טובה יותר בל המובנים ולא רק במין.

לצערי יש לא מעט כאלו שקוראים לעצמם שולטים וחושבים שלהיות שולט זה רק להצליף ולזיין בלי שום חובה אחרת. את זכית באדם, שלפחות לפי השקפת עולמי, ראוי לתואר אדון. תתעלמי מכל אלו שבחרו לעלוב במקום לשבח ותהיי גאה באדונך וביחסו אליך.

שנה טובה ומאושרת לך ולאדונך.