לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תלונה במשטרה

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 15 שנים • 4 באוק׳ 2008

תלונה במשטרה

פרלין​(נשלטת){ש} • 4 באוק׳ 2008
עוזארד מטריד אותי בסמסים ואני מתכוונת ללכת להתלונן במשטרה.

נשים שמוטרדות ממנו גם הן, מוזמנות לשלוח לי הודעה אדומה או להגיב כאן. אני רוצה ללכת עם כמה שיותר "חומר" למשטרה, אני חושבת שאולי נוכל סוף סוף לעשות עם זה משהו ממשי.
רוצח​(שולט){אלוהים}

חוקיות העניין

רוצח​(שולט){אלוהים} • 4 באוק׳ 2008
לאחר היכרות ממושכת עם מערכת אכיפת החוק ועקב היותי חלק ממנה עליי לומר לך כי ישנם מספר אלמנטים הנוגעים לעניין ההטרדה הטלפונית, אם תתארי ביתר נחישות ותפרטי בצורה טובה יותר אוכל לעזור לך ע"י הכוונתך - כיצד ובאיזה אופן להתלונן.
קטסטרופה{Adonai}

Re: תלונה במשטרה

קטסטרופה{Adonai} • 4 באוק׳ 2008
פרלין כתב/ה:

נשים שמוטרדות ממנו גם הן, מוזמנות לשלוח לי הודעה אדומה או להגיב כאן. אני רוצה ללכת עם כמה שיותר "חומר" למשטרה, אני חושבת שאולי נוכל סוף סוף לעשות עם זה משהו ממשי.

עזבי משטרה.
תביאי כתובת שלו.
עוד לא קם הבנזונה שיטריד חברה שלי מבלי לשלם על זה.
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2008
icon_smile.gif
קטסטרופה ,אתה מעדיף גרוזיני או קווקזי ?
פסיכיאטר מופרע

פסיכיאטר מופרע • 4 באוק׳ 2008
פרלין כתב/ה:

מעניין איך תסבירי למשטרה את עובדתך היותך " סוטה " וכו' ....
הוא הרי יחגוג על המציאות שלך . תהיי בטוחה .

זאת הסיבה שאסור ליצור קשר עם נקבות הכלוב , לא משנה מי צודק תמיד בסוף היא תסיר מעליה את ההצגות ותהייה שומרת חוק .

אגב - השבת לסמסים שלו ?
פסיכיאטר מופרע
וזה כזה נאלח מצידך לפרסם את זה לכל העולם . אולי את זאת שהטרדת אותו ? אולי את נוקמת בו כי הוא לא רוצה אותך ?
כל המשחקים הניבזיים האלו לרוץ ולתקוף אחר מבלי שתהיה לו ההזדמנות להגיב היא כל כך בזויה .

אבל כידוע , הנקבה שולטת כאן .

מה שהיא אומרת - זה קדוש [ ואסור לאף אחד לסתור ]
מה שהיא כותבת - זה שפוי [ גם אם זה שטויות ]
מה שהיא מתבכיינת - כולם צריכים להצדיק אותה

אם פרלין אומרת שהטרידו את נשמתה העדינה בסמסים הרי ישר כולם לטובתה , יאללה תני כתובת , עלייק מאפייה , נו שויין , קטה עוד לא נגמל מפנטזיות " קטה המחסל "

אם נקבה מתנצלת שהיא איחרה לעבודה - כולם אומרים לה " יופי נחמה , נשמה את "

אם נקבה כותבת פוסטים בבלוג שלה נגד גברים , כולם אומרים "ואו היא שולטת " ואם זה הפוך ?? האא זה מסוכן , הוא מסוכן ...

נו שויין , אין חדש השמש .

פרלין , שאת כבר במשטרה , תגישי תלונה גם כמה שולטים שהיכו נקבות בצורה אכזרית ואת מחאת כפיים לשולט החזק
פרלין​(נשלטת){ש}

פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

זאת הסיבה שאסור ליצור קשר עם נקבות הכלוב , לא משנה מי צודק תמיד בסוף היא תסיר מעליה את ההצגות ותהייה שומרת חוק .

אגב - השבת לסמסים שלו ?

מכיוון שלא מדובר בהטרדות בעלות אופי מיני (כרגע. גם את זה עברנו), אני לא בטוחה שיש לי צורך להכניס את עובדת היותי "סוטה".

ותהיה בטוח פ"מ שרי, שהפעם נקבת הכלוב הזו "צודקת". ונשבר לה, לנקבה, להיות קורבן לאלימות המילולית הזו של אדם שהיא מעולם לא טרחה אפילו לפגוש וכל מה שהיא יודעת עליו זה שהוא איזה אידיוט מהאינטרנט. (נשמע לך מוכר?)
פסיכיאטר מופרע

פרלין כתב/ה:
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

אגב - השבת לסמסים שלו ?

מכיוון שלא מדובר בהטרדות בעלות אופי מיני (כרגע. גם את זה עברנו), אני לא בטוחה שיש לי צורך להכניס את עובדת היותי "סוטה".

ותהיה בטוח פ"מ שרי, שהפעם נקבת הכלוב הזו "צודקת". ונשבר לה, לנקבה, להיות קורבן לאלימות המילולית הזו של אדם שהיא מעולם לא טרחה אפילו לפגוש וכל מה שהיא יודעת עליו זה שהוא איזה אידיוט מהאינטרנט. (נשמע לך מוכר?)

נשמע לי מוכר ??

אני שמעתי רק שלשום על איזו נקבה שהטרידה גבר מהכלוב מבלי שהיא תראה אותו . אז ???
למה שנאמין לך ?? רק כי את נקבה ??

נו בחייך , זה לא רלוונטי .

תתני תשובה בוגרת לפחות .
פרלין​(נשלטת){ש}
בחייך! איך אני יכולה לתת *לך* תשובה בוגרת?

קודם כל, אני לא מצליחה להבין את הטענה שלך. חוץ מזה, אתה לא פונה אלי בצורה מכובדת או בוגרת וחבל. כל הנקבה הזו פה והנקבה הזו שם, ההאשמה הגלובלית לכל "נקבות הכלוב". מתי תבין שאין שום דרך להתייחס אליך ברצינות כשאתה מתבטא כמו... איך אני אגיד את זה... אידיוט?

אני מניחה שהטענה שלך היא שזה נאלח לפרסם את זה לכל העולם?

בוא נגיד את זה ככה, פשוט. הבן אדם מטריד אותי. הוא מטריד אותי כבר שנה וחצי. זה התחיל בטלפונים וממשיך בהודעות. אני לא חושבת שיש שום דבר "נאלח" בלהראות את קלונו ברבים. להיפך. אני חושבת ומקווה שאולי זה יעזור, כי שום דבר אחר לא עוזר כבר שנה וחצי. נמאס לי להתייחס לזה בהומור, נמאס לי להתייחס לתופעה העוזרדית בהומור.

אני לא מבינה למה אני צריכה לשתוק. באמת שלא. ואתה תצטרך להאמין לי כשאני אומרת שלרוב אני שותקת. אני לוקחת אחריות על הטעויות שלי. אני לוקחת בחשבון, כשאני נותנת את הטלפון שלי, שזה עלול להתנקם בי. עד שמגיעים מים עד נפש, אני בהחלט שותקת. נמאס לי לשתוק.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)

קודם פנייה למשטרה, אחר - כך פנייה לתקשורת.

טוב, אני לא מכיר את מיודענו - עוזארד, אולם אני משער שהצדק איתך. ובכל זאת, מה שאת עושה כאן הוא קצת לא לעניין. גם אם הוא מטרידן, את יודעת את זה, אנחנו לא - אלא אם כן , אנחנו מאמינים לך, ולא לו. ואולי גם לאיש, מטרידן ככל שיהיה, יש גירסה משלו לסיפור. לכן, זה לא לעניין לרוץ "לתקשורת" לפני שאת פונה למשטרה. הסדר אמור להיות הפוך. קודם פני למשטרה, את יכולה לנסות לפנות בפרטי למנהל האתר וכו', לחלופין לחברים שאת מכירה בפרטי לקבל עזרה איך לעשות את הענייין בצורה יעילה. במידה והמשטרה לא עזרה, והמטרידן ממשיך, אז תעזרי בפרסום פומבי. שכן, בסופו של חשבון כך את עלולה לפגוע בעצמך. הוא מן הסתם לא "ישאר חייב" יגיב פה גם כן, בין אם יהיו דברים נכונים או מלאי שקרים, יגייס את כל הפסיכים ששורצים פה לעזרתו,והרי שהוא כבר גייס אחד - הפסיכאטר שלנו, והתלונה שלך תהפוך לשרשור ארוך ומייגע בכלוב, שיהפוך בסופו של חשבון לפארסה קומית מלאה בעקיצות לא ענייניות. את הצדק עושים בבית משפט, פגיעה שהיא עבירה על החוק - עניינה המשטרה.
המשך נעים.