בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החטא הראשון

LINOR
לפני 15 שנים • 10 באוק׳ 2008

החטא הראשון

LINOR • 10 באוק׳ 2008
אז ככה יום כיפור יוצא תקיעת שופר ברחבי העיר ת"א אני בדיוק מסיימת לצחצח שיניים תוך כדיי שהקומקום רותח ואני מכינה לעצמי תה כדי להרגיע את הצמא והרעב אני מדליקה את הטלפון יושבת מול המחשב ומתחילה לבדוק מיילים, ופתאום הטלפון מצלצל ..:
"שלום"
"היי"
"את מארחת היום?"
"כן"
"טוב אני רוצה לדעת אם את מקבלת לסשנים גם נשים?"
"כן,למה לא?!"
"טוב אני רוצה לקבוע עם אישתי ואני לסשן בשעה 22:00"
"סבבה, בכייף..יש משהו מסויים שתרצו?"
"יש אפשרות לבוא להתרשם ולדבר?"
"כן בשמחה זאת הכתובת...... תתקשר כשתגיעו"

השעה 21:47 הטלפון שוב מצלצל והם למטה אני בדיוק מסיימת להתארגן אני מכוונת אותם בדיוק לדירה הם נכנסים...
הוא גבוהה גדול במיימדים עם משקפיים שמחליקות לו על האף..והיא שיער שטני רזה קומפקטית חזה גדול וטוסיק עגלגל..
בואו שבו ואז אנחנו מתחילים לשוחח שיחות חולין תוך כדיי אני מציעה להם לשתות ולהתכבד..השיחות הופכות יותר ויותר אינטימיות ופחות עיניין הביזניס ...
ואז הגבר (לשם הדסקרטיות נקרא לגבר עדן ולאישה שני) מתחיל לספר לי שקרא פה שם על סשנים שכתבתי ועל ביקורות בפורומים שונים לכן הם ישבו יחד ראות תמונות והחליטו לבוא..
אני מייד שאלתי מה הם מחפשים בסשן כדי לדעת אם אני מוכנה להתקדם...
ואז עד הסביר לי שהוא בעלה והאדון שלה במשך 3 שנים אבל הם לא חיים את הסצינה במקומות ציבוריים אלא רק אצלם בבית..ואין להם עיניין להתערבב.
שני משרתת את עדן במשך 4 שנים שנה לפני שהחליטו להתחתן ו3 בזמן שהקימו משפחה אך השירות הזה נעשה רק במערכת היחסים המינית ולא גולשת לחייהם כזוג או בגידול הילדים
אני יותר התפלאתי איך היא היתה בהריון icon_smile.gif
עדי התחיל לספר לי שהם ניסו הכל אבל לעולם לא צירפו קוקסינלית הם היו עם נשלטות/מלכות/נשלטים/אדונים נוספים אך השילוב של מלכה נשית עם איבר גברי זה משהו ששניהם חייבים לנסות..עדן הוסיף ואמר ששני מאוד אוהבת חינוך אנגלי,פוט פטיש,והערצת גוף,לרוב שני שמשה כשפחת מין לאדונים שעדן הביא.(מה שהדליק לי נורה אדומה לגביי עדן)
עדן הצהיר בכל תוקף שהוא אדון בלבד ואין לו כוונה להיות נשלט...
שני דווקא התלהבה ודרשה להתחיל .
אני הסברתי להם שלי אין עיניין להיות נשלטת ואם תתבצי התערבות של עדן בסשן אני עוצרת הכל והם הולכים...יש לעדן 2 אפשרויות הוא להיות צופה או להיות נשלט...עדן עם הגבריות שלו החליט להיות צופה בלבד ואז נכנסנו לחדר שמואר אך ורק בנרות והרעש היחיד שיש שם זה המאוורר תקרה שגורם לנרות ליצור אפק של תזוזה בחדר...
עדן התיישב על הכיסא אך ביקשתי ממנו להתפשט עד תחתון לשם כניסה לאווירה מוחלטת של כולנו..
שני התפשטה נשארה עם תחתון בלבד וכבר ישבה עם הברכיים על הרצפה..
התיישבתי על המיטה השוט שלי תמיד נמצא לידי שני התקרבה לרגלי והתחלתי:
"כל מה שנעשה בחדר הזה נשאר לצורך הנאה בלבד שלי כמלכה ושלך כנשלטת כל פנייה שלך אליי היא ברשות בלבד וכל שיחה שלי עימך נגמרת בכן המלכה או לא המלכה מילת הבטחון שלך היא כתום ואני שונאת לשמוע את המילה לא"
"כן המלכה"
הוראתי לשני לעמוד על 4 וכיסתי לה את העיניים "חשוב לי שבסשן הזה תלמדי לשלוט על 3 חושים..חוש המישוש,חוש השמיעה,וחוש הטעם"
"כן המלכה אני אשתדל"
שני נדרשה להתחיל וללקק את המגפים שלי עד שהיא מגיע לסופם ואז שוב מההתחלה את השנייה
החלטתי שסשן בנאלי של פוט פטיש חינוך אנגלי והערצת גוף זה סשנים שאני מבצעת כמעט בכל נשלט/ת שמגיעים אליי לסשן ראשון ואצלי הנורה האדומה עדיין דולקת...
לחשתי לשני באוזן שני...היא התחילה למשש את דרכה למיטה ועלתה...
ואז החלטתי לעשות קצת טיזינג לעדן שדיי התלהב מתחילת הסשן וזה נראה ככה לפי הזיקפה שלו
וביקשתי מעדן להוריד את התחתון תוך כדיי שאני מורידה את החזייה שלי.. עדן לא היסס לשנייה ומייד התחתון היה מחוץ לגופו
וביקשתי מעדן להיות שותף שלי בסשן ולכן ביקשתי לכסות את עיניו גם הוא מייד הסכים ושוב זה רק הוכיח לי כשהזין עומד לרוב השכל ב...
עדן כיסה את עינין ואני התחלתי לחשב עדן גבוהה ממני והרבה יותר גדול ממני אם אני אנסה להשתלט עליו הוא יגבור עליי אני אצטרך למצוא דרך יותר ערמומית
פשוט ביקשתי ממני לשם הטיזינג בלבד להיות קשור לכיסא אבל אין לו ממה לחשוש...
עדן הביט על החזה שלי ודיי הסכים לזה כשקשרתי את היו ניסה עדן להחיל את היד אל תוך התחתון שלי שאיברי נמצא בזיקפה אני נתתי לו להנות מהספק וככה הקשירה שלי היתה יותר חזקה
וכשקשרתי את רגליו החזה שלי דיי נגע בו ובאיבר שלו שזה הוסיף לי על קשירה נוספת ויעילה.
עדן שמרותק לכיסא עם עיניים קשורות וזיקפה מלאה חש שהולך לקבל את הפינוק המושלם...הגעתי עם פניי לפניו ונשפתי עליו רוח אל תוך האוזן החיוך שלו מייד עלה ואז
בום סטירה לתוך הפנים עדן היה בשוק ושני ניסתה להוציא את הכיסוי מהעיניים כשהיא שמעה את הסטירה ומייד קיבלה צעקה לא לזוז!!!
ועדן ניסה לעצור אבל תזוזה לא כל כך היתה לו ומייד התיישבתי עליו וסיפרתי לו:
"לעושת מהנשלטת שלך שפחת מין של אדונים אחרים...זה מעשה גאוותני מה היה קורה אילו אני ואישתך נעשה ממך שפחון מין שלי"?
עדן חייך ואמר " זה לא מה שציפיתי מהסשן ובגלל שלי אין מילת ביטחון אני לא יכול לעצור אותך"
פה הבנתי שיש לי 2 ציפורים במכה אחת לפניםicon_smile.gif)
עדן שוחרר מהחבלים ומייד התכופף על 4 שני עדיין מכוסת פנים עם חיך של רווחה על הפנים מהצד קוראת לי.." מלכתי" ....
ואני שעדיין לא סיימתי עם אילוף האדון הוראתי לה שוב לשתוק ולא לזוז!
עדן מכוסה בעיניים מקבל הוראה ללקק את המגף הימיני ושני קיבלה הוראה לרדת לרצפה אל המגף השמאלי וככה שניהם מלקקים עד שהחלטתי שעדן עולה על המיטה ומחכה על 4
עדן ביצע כמו גדול (ופה הבנתי שיותר קל לאלף אדונים מעבדים חדשים חחח )
שני חיכתה על 4 ....הרמתי את שני והלבשתי מעלייה סטרפאון שיש לי שני עכשיו השתייכה באופן זמני למגזר הטראנס סקסואליות icon_smile.gif
הלבשתי מעליי אמצעי מניעה ודרשתי מעדן לדחוף לפיו לראשונה את הפרי האסור
עדן לא כל כך ידע מה עושים איך עושים אבל כשקיבל הוראות הוא ביצע לאט לאט הבין ואז שני עלתה למיטה על 4 והתחילה גם לטעום מן הפרי ושניהם בו זמנית התחילו ללקק ולהרגיש.
עדן קיבל הוראה להוריד את הכיסוי שני עדיין תשתמש ב3 החושים.
עדן ראה שעל שני מולבש סטראפ און וביקש רשות לדבר...
"מלכתי"
"כן עדן"
"אין לי בעיה לזרום בקטע הזה של הנשלט מלכתי אבל חשוב לשי יהיה מילת ביטחון אם מה שאני רואה על עדן אמור להיכנס אליי"
"עדן צהוב"
והמשכנו בסשן...."עדן על 4 " אמרתי ושני הפסיקה עם שלה לקחתי חומר סיכה וקונדום נוסף הלבשתי על 2 אצבעות ומרחתי אותן בחומר והתחלתי משחקת לעדן בפי הטבעת הסברתי לעדן שבכל פעם שהוא מרגיש לחץ בפי הטבעת שישחרר אוויר החדירה תהיה קלה יותר וככה אני 5 דקות מתחילה לשחרר את הנשלט שלי ואז נמרתי בעצמי על הקונדום וכשעדן נמצא על 4 אני מאחריו שני מקדימה תופסת לו את הראש בין החזה העצום שלה.
ואני מתחילה בחדירה ואז נשמע "איי" אבל לא ממש חזק לי זה היה נשמע איי תמשיכי וכמובן...המשכתי
לאט לאט אני מרחיבה את החור של עדן ומנסה להיכנס עדן מנסה להתחמק עם הגוף אבל אני מנסה למנוע תוך כדי שאני פוקדת על שני לתפוס אותו באותה צורה אני אוןמרתלעדן לשחרר אויר ולהתחיל לשחק באיבר מינו כדי להגביר את הגירוי ולתת לי להיכנס בקלות... עדן לראשונה מנסה לקבל זין ושלי לא איזה קטן אני לא מתביישת לומר שלי יש 20 ס"מ ועבה מאוד.
ובתור פעם ראשונה זה לא הכי קל או נחמד אבל מי שרוצה מקבל!!!
ותוך כדי שעדן מאונן אני נכנסת ואז מתחילה לזיין אותו בהתחלה בקצב איטי ועדין ואז מגבירה את המהירות ואז ..."צהוב" מייד הפסקתי ויצאתי החוצה פשטתי מעליי את הקונדום עדן נשכב על הבטן...מתנשף מייד קיבל הוראה ללכת למקלחת לשטוף את עצמו..
כשעדן במקלחת שני נדרשה להוריד מעלייה את הסטרפ און...ומייד עשתה..
ואז הלבשתי על עצמי קונדום והוראתי לשני לעמוד על 4 שני הבינה כנראה שהחדירה אלייה תהיה בדיוק כמו החדירה לעדן...
אבל כנראה ששני היתה מנוסה בעיניין וצליחה לקבל אותי בקלות ...עדן יצא מהמקלחת וראה שאני כבר על שני בתנוחות שנעשו עליו וביקש ממני להמשיך מכאן כאדון בחיוך עניתי לעדן שאין לי בעיה שני התייבשה על איברו הזקוף של עדן ואני מאחרוה שנינו נכנסים ויוצאים ומה הסשן הפך ליותר ויותר מיני
עד תום הסשן שניהם נהנו ואני איתם יחד שאלתי לרשותם לכתוב על זה... הם הסכימו עם שמות בדויים וככה הבאתי לכם את החטא הראשון בצאת כיפור...
תהנו icon_cool.gif
מצליף חזק
לפני 15 שנים • 11 באוק׳ 2008
מצליף חזק • 11 באוק׳ 2008
איזה חיוך (-:
כ'ץ​(נשלט)
לפני 15 שנים • 21 באוק׳ 2008
כ'ץ​(נשלט) • 21 באוק׳ 2008
לינורי לינורי