שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

שוטרת*
לפני 15 שנים • 10 באוק׳ 2008

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

שוטרת* • 10 באוק׳ 2008
אז ככה:
נניח ומקובל עלי שמוקיעים מתוכנו אנשים שקושרים את השפחות שלהן ולא שוכרים בייביסיטר שיפקח עליהן.
נניח ומקובל עלי פיזור סיסמאות הSSC והחומוסיידה.
נניח שזה קביל בעיני לסתום את הפה לאנשים שנוגעים בהארד קור שפוגע בתום ליבם של שוכני האתר הרבים כאן.
אפילו נניח שאני מקבלת את כל קילורי ה"תיזהר, היא שייכת לי , אז מה אם הכרנו לפני 10 דק' בוירטואלי"..
נניח.

אז איך זה, שאת כך אלו ניתן להוקיע ולהעיף ולמגר ולחסל ולעקור מקירבנו, אבל את כל מחלת הווניליזציה שתוקפת אותנו , משאירים?

אני דורשת להעיף במיידי , את כל מקולרי הגיטרות/ערים/שוקולדים/זמר אהוב/שם של חיית מחמד - מהאתר הזה , מהמסיבות, ומכל מקום שאפילו במקרה מכיל את אחת מאותיות ה"ב" או "ד" או "ס" וגם מה"מ".
שמנמונת סקסית​(אחרת)
לפני 15 שנים • 11 באוק׳ 2008
שוטרת,
את לא מבינה... ממה בדיוק יתעשרו בעלי המסיבות והאתרים?
גורלם למשל של מאסטר F ואמילי, שהפיקו מסיבות קהילה סגורות והתרוששו..
מנויי זהב חדשים וכו'?

אני לגמרי איתך, בלתי נסבלים כל מיני פרחחים ופרחחיות שפותחים ניקים כפטריות אחרי הגשם, ומגדפים ומחרפים ומעליבים ולועגים כל אימת שמתחשמק להם.

במסיבה האחרונה שהייתי בה, מיליון זבלונים, חסרי נימוס וכבוד, שאין להם מושג מי את ומי אני פולטים עשן מצחין היישר אל פרצופי. משחקים בסאדו מאזו כי זה מה שמעמיד להם את הזין ברבע שעה האחרונה...

הם רוצים להתנסות, מחפשים ריגושים.
אי אפשר לאטום אותנו, או לסנן אותם. לצערי
לדמוקרטיה, יש צדדים רעים

שס"ק
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 11 באוק׳ 2008
שמנמונת סקסית כתב/ה:

.
לצערי לדמוקרטיה, יש צדדים רעים

שס"ק

דמוקרטיה?לא אצלי.
אני דוגל בדיקטטורה.
אצל שוטרת לא קיים המושג דמוקרטיה וכך צריך.
שוטרת,תגידי לה.
Lanya Colson

Re: אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

Lanya Colson • 11 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
אז ככה:
נניח ומקובל עלי שמוקיעים מתוכנו אנשים שקושרים את השפחות שלהן ולא שוכרים בייביסיטר שיפקח עליהן.
נניח ומקובל עלי פיזור סיסמאות הSSC והחומוסיידה.
נניח שזה קביל בעיני לסתום את הפה לאנשים שנוגעים בהארד קור שפוגע בתום ליבם של שוכני האתר הרבים כאן.
אפילו נניח שאני מקבלת את כל קילורי ה"תיזהר, היא שייכת לי , אז מה אם הכרנו לפני 10 דק' בוירטואלי"..
נניח.

אז איך זה, שאת כך אלו ניתן להוקיע ולהעיף ולמגר ולחסל ולעקור מקירבנו, אבל את כל מחלת הווניליזציה שתוקפת אותנו , משאירים?

אני דורשת להעיף במיידי , את כל מקולרי הגיטרות/ערים/שוקולדים/זמר אהוב/שם של חיית מחמד - מהאתר הזה , מהמסיבות, ומכל מקום שאפילו במקרה מכיל את אחת מאותיות ה"ב" או "ד" או "ס" וגם מה"מ".

זה אמור להיות משעשע?
קליבר​(שולט)

ואני רק שאלה ?

קליבר​(שולט) • 11 באוק׳ 2008
שמנמונת סקסית כתב/ה:
שוטרת,

[color=white]במסיבה האחרונה שהייתי בה, מיליון זבלונים, חסרי נימוס וכבוד
, [B]שאין להם מושג מי את ומי אני
פולטים עשן מצחין היישר אל פרצופי. משחקים בסאדו מאזו כי זה מה שמעמיד להם את הזין ברבע שעה האחרונה...

הם רוצים להתנסות, מחפשים ריגושים.
אי אפשר לאטום אותנו, או לסנן אותם. לצערי
לדמוקרטיה, יש צדדים רעים
שס"ק[/color][/b]

א. הכי נחמדים הם אלה שצופרים למכוניות לימוד הנהיגה , כידוע רק חלק מעולם לא למדו לנהוג הם נולדו עם רשיון ביד ( ארנק ,מה שלא יהיה ) ומעולם לא ראו את פניו הקורנות של הטסטר או מבחן תיאוריה , וכמובן מעולם לא היו נהגים חדשים וחסרי נסיון . את לא חושבת שאת גם כזו ?

ב. האמת אני גם לא יודע מי אתן וטוב שכך , כלומר אם אפגש איתכן באחת המסיבות , לא כ"כ אזהה אתכן גם אם היה אור , וגם אם תלכו עם "אפודה זוהרת " עם שמכן עליה , זה לא שאני לא יודע , אני פשוט לא מעונין
ג. פעם היה אחד שהיה לו אתר , שהיה בטוח שהוא המציא את ה- בדס"מ , כיום מספר התנועות באתר מאד נמוך (ובהשווהאה לכלוב , די אפסי ) ולאיש כמעט לא נשארו חברים מאותה תקופה . היום כבר איש אינו זוכר מי הוא . [B]מקווה שזה יקרה גם לכן בקרוב .[/B]
נוריתE
נוריתE • 11 באוק׳ 2008
תתרחקו מהם/ן
אל תקראו הודדעות שלהם/ן
תתקרחקו מפוסטים שהן/ם כותבים
ותמשיכו בחייםשלכם
אצלהם זה טראנד חולף
ותשתדלו להירגע.
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 11 באוק׳ 2008
שמנמונת סקסית כתב/ה:
שוטרת,
את לא מבינה... ממה בדיוק יתעשרו בעלי המסיבות והאתרים?
גורלם למשל של מאסטר F ואמילי, שהפיקו מסיבות קהילה סגורות והתרוששו..
מנויי זהב חדשים וכו'?

שס"ק

מסכים עם שס"ק
מה לעשות שהכסף שמשלמים כל אותם מציצנים חסרי נימוס וכבוד שווה בדיוק אותו דבר שמשלם אדם נעים הליכות ובעל נימוסין (אני יוצא מנקודת הנחה שלא הייתן מתנגדות לאנשים מנומסים ובעלי כבוד עצמי ולזולת גם אם הם לא הבדסמים הכי גדולים)

בחיפה היו בזמנו כמה מסיבות בבתים פרטיים שהיו נחמדות מאד
אנשים טובים אווירה נחמדה - ובלי כל מיני חרמנים שחושבים שבדסמ = סקס עם כל דבר שזז בלי לדבר איתו קודם
Christine Daae

עם שוטרים לא מתווכחים...

Christine Daae • 11 באוק׳ 2008
אני מסכימה עם שוטי...
יש להעיף גם את כל המקולרים לדמויות מתוכניות וירטואליטי כאלה ואחרות...
יש למגר את התופעה ויפה שעת אחת קודם!
selfbeat.gif
שוטרת*
שוטרת* • 11 באוק׳ 2008
טוב, אז אני מבינה שבגלל שכתבתי בנימה קצת מבודחת, אנשים קטנים חושבים שהם באמת מסוגלים להרים את האף שלהם.
מר "קליבר", גם אם תעלה כולך על סולם מאוד גבוה, אני לא בטוחה שתצליח אפילו לראות מקרוב את סוליית המגף שלי. אני מודעת לזה שנורא קשה לברברי להתבטא כאדם, אבל כשאתה פונה אלי - נורא תשתדל.
לגבי גיבוב השטויות שמילמלת לך שם, אני רק אומר שאין לי בעיה עם נהגים חדשים, רק חבל שהכביש מלא באנשים שלא יודעים לנהוג, ואותם מחקים כל הצעירים שבאים ללמוד.
לגבי "סעיף ב'" שלך, בצורה בה הגבת ונזעקת , עזרת לי להמחיש ולוודא שכולם מבינים, שאני לא מדברת רק על חדשים, אלא יותר על אנשים ששוהים כאן קצת יותר מדי זמן. ומכיוון שעל ראש הגנב בוער הכובע, אתה לא צריך להצטייד בשום אפודה, אנחנו נזהה אותך , זה בסדר.

וButtercup - זה לא עניין של להתחמק מהבעיה ולחכות שהיא תחלוף. עשינו את זה מספיק שנים כדי להבין שהיא מחמירה. אכפת לי מהמקום בו אני נמצאת, אכפת לי מהדברים בהם אני מאמינה, כואב לי לראות זילזול וזה בדיוק מה שאני רואה כאן.
כל הצחוקיידה הזו שעושים מהקילור, לי אישית , מפריעה וצורמת. מבזה את האתר ,את יושביו ואת הסיבה לשמה הגענו הנה.

אני באמת חושבת שזה צריך להיות חוק בל יעבור, ואם אתם מתעקשים לדבר במונחי דמוקרטיה, אז גם דמוקרטיה מאוד דמוקרטית עד לרגע בו היא ניצבת מול סיכון שמהווה איום על המשכיותה.
אפשר שלכל אחד יהיה הבדס"מ שלו. אפשר שיהיו קינקיים והארד קור, אפשר לשחק ואפשר 24/7 , אפשר אפילו לחשוב שה24/7 זה המשחק ושהסשנים למטרות סקס - זה הדבר האמיתי. זה לא האישיו. האישיו, זה כשלוקחים סממן בדס"מי ופשוט לועגים לו ולכל מה שהוא מסמל.
Lanya Colson
Lanya Colson • 11 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
טוב, אז אני מבינה שבגלל שכתבתי בנימה קצת מבודחת, אנשים קטנים חושבים שהם באמת מסוגלים להרים את האף שלהם.
מר "קליבר", גם אם תעלה כולך על סולם מאוד גבוה, אני לא בטוחה שתצליח אפילו לראות מקרוב את סוליית המגף שלי. אני מודעת לזה שנורא קשה לברברי להתבטא כאדם, אבל כשאתה פונה אלי - נורא תשתדל.
לגבי גיבוב השטויות שמילמלת לך שם, אני רק אומר שאין לי בעיה עם נהגים חדשים, רק חבל שהכביש מלא באנשים שלא יודעים לנהוג, ואותם מחקים כל הצעירים שבאים ללמוד.
לגבי "סעיף ב'" שלך, בצורה בה הגבת ונזעקת , עזרת לי להמחיש ולוודא שכולם מבינים, שאני לא מדברת רק על חדשים, אלא יותר על אנשים ששוהים כאן קצת יותר מדי זמן. ומכיוון שעל ראש הגנב בוער הכובע, אתה לא צריך להצטייד בשום אפודה, אנחנו נזהה אותך , זה בסדר.

וButtercup - זה לא עניין של להתחמק מהבעיה ולחכות שהיא תחלוף. עשינו את זה מספיק שנים כדי להבין שהיא מחמירה. אכפת לי מהמקום בו אני נמצאת, אכפת לי מהדברים בהם אני מאמינה, כואב לי לראות זילזול וזה בדיוק מה שאני רואה כאן.
כל הצחוקיידה הזו שעושים מהקילור, לי אישית , מפריעה וצורמת. מבזה את האתר ,את יושביו ואת הסיבה לשמה הגענו הנה.

אני באמת חושבת שזה צריך להיות חוק בל יעבור, ואם אתם מתעקשים לדבר במונחי דמוקרטיה, אז גם דמוקרטיה מאוד דמוקרטית עד לרגע בו היא ניצבת מול סיכון שמהווה איום על המשכיותה.
אפשר שלכל אחד יהיה הבדס"מ שלו. אפשר שיהיו קינקיים והארד קור, אפשר לשחק ואפשר 24/7 , אפשר אפילו לחשוב שה24/7 זה המשחק ושהסשנים למטרות סקס - זה הדבר האמיתי. זה לא האישיו. האישיו, זה כשלוקחים סממן בדס"מי ופשוט לועגים לו ולכל מה שהוא מסמל.

אה, אז זה ברצינות?
(כי קודם לא ענו לי)