ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

Mephisto​(שולט)
לפני 15 שנים • 16 באוק׳ 2008
Mephisto​(שולט) • 16 באוק׳ 2008
נו, מה הבעיה.
אמוץ ירשום את הגיטרה שלו כניק כפול, טראני ירשום את תזדיינו כניק כפול ואז הם יוכלו לקלר את עצמם.

זה יפתור לשוטרת את הבעיה כי אלו קילורים רבי משמעות כי הרי כל אחד משמעותי בעיני עצמו וכן זהו פתרון ההולם את השקפת עולמה התומכת בניקים כפולים (אם הם משרתים מטרה מסוימת).

זה גם הולם את הפתרונות של דולפין כי אלו גם ניקים שנמצאים באתר וגם בעלי הניקים הכפולים יוכלו לאשר את הקילור (בהכנסם בניק הכפול) לשם ההדדיות.

זה יפתור גם עוד בעיה של אנשים שלא יודעים לקשר בין ניקים כפולים (ומשולשים, מרובעים וכו') מכיוון שכל אדם יהיה מקולר לשלל הניקים השונים שלו.

ולחואן זה בכלל יפתור את כל הבעיות כי הוא לא רואה בעיות בכלל ולכן כולן נפתרו. באופן ריק.

רק לחתולונת אין לי פתרון כי מצד אחד היא מוחה על סתימת הפיות. מצד שני היא רוצה לשמר את הזכות להביע את חוסר שביעות רצונה מפרסומים מסוימים, כלומר באופן כלשהו לסתום פיהם של בעלי דעות שונות וטעמים שונים משלה. מצד שלישי היא לא רוצה שיסתמו את פיה כשהיא סותמת פיותיהם של אחרים. מצד רביעי היא מסיימת ב "לא צריך לבטא כל דבר בכל מחיר".
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 16 באוק׳ 2008
למפיסטו -
נכון, ניתן לעקוף גם את הפתרון שהצעתי. אבל זה דורש מאמץ מסויים. בכל זאת, פתיחת ניק חדש,
וגם פתיחת חשבון דוא"ל נוסף לצורך ההרשמה. רוב האנשים לא יתאמצו ולכן מימדי התופעה
יצטמצמו משמעותית. כשתופעה מסויימת מצטמצמת, היא מפסיקה להיות נורמה מקובלת,
מה שלעצמו מפעיל לחץ על מי שעדיין שוקל להיות "עבריין".

לחואן -
אתה אומר שהבעיה לא קיימת ? אולי. אבל זה נחמד לפתור גם בעיות שלא קיימות. זה משנה דפוסי התנהגות.
אנשים צריכים קצת סדר בחיים, וסדר לעתים מתבטא גם בדברים טריויאלים כמו שימוש בשדות
הטופס לפי יעודם. השדה של הקילור נועד להצהרת שייכות לאדם אחר, אם הבנתי נכון את כוונת
המשורר כלובי. אז למה לנצל אותו להצהרות אישיות או חברתיות כאלה ואחרות ? סדר זה לא
מלה גסה. גם אם אתה לא רואה בעיה עם חוסר סדר, יתכן שלאחדים מאיתנו זה כן מפריע.
לי אישית למשל. אז במטותא ממך, אפשר לאחרים לפתור את הבעיות שלהם גם אם אתה לא רואה אותם.

לטראני -
זה בסדר אם אתה מעדיף להתקלר ל- "תזדיינו!"
השאלה שלי היא - האם "תזדיינו" הזה יודע לעשות עיסוי בצואר ?
כי אם לא, אולי תשקול להתקלר למי שכן יודע icon_razz.gif
בלוסום​(לא בעסק)

דברי היו לא ברורים?

בלוסום​(לא בעסק) • 16 באוק׳ 2008
כדי שלא יחזרו על הטעות הזו, מה שאני אומרת הוא שיש פה בעיה, שלא מוכנים לשמוע את כל הקולות - אלא רק את אלה שמעודדים מה שנחשב בקונצנזוס.

אבל על מה אני מדברת...דברי היו מובנים לגמרי גם ממקודם, כנראה שכל אחד יכול לראות בהם את מה שהוא רוצה, אפילו אם זה לא עולה בקנה אחד עם מה שאמרתי.
huan
huan • 16 באוק׳ 2008
יש פה בעיה, גם אני לא הכי בעד אנשים שמקלרים את עצמם לגיטרות. יחד עם זה ישנם אנשים החושבים שנישואים הומוסקסואלים זה ביזוי מוסד הנישואין - עם חלקם ניתן להתדיין שכן הם אשכרה מציגים עמדה כלשהי ויש כאלה שמבחינתם מדובר באקסיאומה אותה הם לא יכולים ולא טורחים להסביר.

אז תסלחי לי שוטרת, אבל עד עכשיו את השתייכת לזן השני.

ציטוט: זה לא עניין של להתחמק מהבעיה ולחכות שהיא תחלוף. עשינו את זה מספיק שנים כדי להבין שהיא מחמירה. אכפת לי מהמקום בו אני נמצאת, אכפת לי מהדברים בהם אני מאמינה, כואב לי לראות זילזול וזה בדיוק מה שאני רואה כאן.

אין לי מושג באיזה "מקום, את נמצאת, אין לי מושג במה את מאמינה חוץ מזה שקולר הוא סמל וגיטרות מבזות אותו אין לי אפילו מושג למה את חושבת כך שכן חוץ מלחזור על המנטרה הזאת לא אמרת שום דבר שמסביר את העמדה הזאת ומה לעשות ש"מי שמבין מבין" הוא לא ארגומנט.

הבנתי מצויין את העיקרון, אני בטוח שגם את העיקרון מאחורי צרחות של פנאטים דתיים בנוגע לכך שהומואים זה איכסה והנישואים שלהם פוגעים להם בראיית עולם - מה לעשות שאותי (וכך גם רבים אחרים חוץ מאותם פנאטים או צרי מוחין שמעדיפים ססמאות על פני תוכן) זה לא מספק ואני הייתי רוצה להבין לא רק את הרעיון אלה גם את מה שעומד אחריו.

במידה ואת לא מסוגלת לכך - אז דהיינו ומי שמבין אותך כנראה הבין עוד קודם או שאין לו מושג מה הוא מבין.
אנימה
אנימה • 16 באוק׳ 2008
huan כתב/ה:
יש פה בעיה, גם אני לא הכי בעד אנשים שמקלרים את עצמם לגיטרות. יחד עם זה ישנם אנשים החושבים שנישואים הומוסקסואלים זה ביזוי מוסד הנישואין - עם חלקם ניתן להתדיין שכן הם אשכרה מציגים עמדה כלשהי ויש כאלה שמבחינתם מדובר באקסיאומה אותה הם לא יכולים ולא טורחים להסביר.

אז תסלחי לי שוטרת, אבל עד עכשיו את השתייכת לזן השני.

ציטוט: זה לא עניין של להתחמק מהבעיה ולחכות שהיא תחלוף. עשינו את זה מספיק שנים כדי להבין שהיא מחמירה. אכפת לי מהמקום בו אני נמצאת, אכפת לי מהדברים בהם אני מאמינה, כואב לי לראות זילזול וזה בדיוק מה שאני רואה כאן.

אין לי מושג באיזה "מקום, את נמצאת, אין לי מושג במה את מאמינה חוץ מזה שקולר הוא סמל וגיטרות מבזות אותו אין לי אפילו מושג למה את חושבת כך שכן חוץ מלחזור על המנטרה הזאת לא אמרת שום דבר שמסביר את העמדה הזאת ומה לעשות ש"מי שמבין מבין" הוא לא ארגומנט.

הבנתי מצויין את העיקרון, אני בטוח שגם את העיקרון מאחורי צרחות של פנאטים דתיים בנוגע לכך שהומואים זה איכסה והנישואים שלהם פוגעים להם בראיית עולם - מה לעשות שאותי (וכך גם רבים אחרים חוץ מאותם פנאטים או צרי מוחין שמעדיפים ססמאות על פני תוכן) זה לא מספק ואני הייתי רוצה להבין לא רק את הרעיון אלה גם את מה שעומד אחריו.

במידה ואת לא מסוגלת לכך - אז דהיינו ומי שמבין אותך כנראה הבין עוד קודם או שאין לו מושג מה הוא מבין.

כל כך הרבה עמודים ואתה עדיין לא מבין למה שוטרת חושבת כך?

אני אישית חושבת שהבעיה היא לא נקודתית- בגלל איזה אדיוט שמקלר את עצמו
לגיטרה שלו. אני חושבת שהבעיה היא הרבה יותר מהותית- מדוע אנשים לא יכולים
או מסוגלים להבין שזהו פורום בדסמי עם כל מה שמשתמע מכך.

זה לא שאנשי הקהילה לא מסוגלים להתמודד עם ביקורת חיצונית או פנימית.
הבעיה מתחילה עם כאלו שחושבים שהתגובה המתאימה והנכונה זה הליגלוג.

מתי סאבית פנתה לאדונה ואנשים הגיבו כל כך הרבה, ובכזה אופן לא נעים?
זה לא נראה לך בעייתי? מדוע מי שמוחה על תגובות מזלזלות הוא פאנטי,
ודווקא אלו שמגיבים בזילזול הם אלו שצריך לגלות אליהם סבלנות ואורך רוח?

מי שמעדיף ססמאות, לא פותח חזיתות. כל אחד פותח היכן שמאוד מאוד אכפת לו.
גם אתה כשהיה אכפת לך, התרוממת על שתי רגליים אחוריות, גם כשלא כולם
הבינו, או לא קיבלו. אבל היו כאלו שהעריכו את העובדה שהיה אכפת לך.
לך חואן אין אפילו לתת את זה.

אתה לא חושב שהמינימום הנדרש בפורומים שכאן זה לבקש מאנשים לזכור
שאחרי הכל, זה פורום בדסמי ( יש כזה דבר.. ) ?
מה כל כך מביך או לא נעים לדרוש את זה? התרגלנו לחשוב שבמילא החברה
שבחוץ רואה את נושא הבדסמ כחולני, אז עוד כמה יסתובבו כאן וירקו על האנשים,
שטויות, לא? מה באמת הביג דיל כאן, אנחנו הרי רגילים, קטן עלינו.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008

Re: שוטרת,

הדורבנים​(נשלט) • 19 באוק׳ 2008
אדם' כתב/ה:
את באמת מרגישה שאם מישהו קילר את עצמו לגיטרה זה מפחית במשהו מהקילור שלך?
את מרגישה עכשיו שהקילור שלך שווה פחות? שהוא הוזל בעקבות זאת? icon_eek.gif
*אדם, שדווקא מעריך ומכבד את שוטרת (מקריאה בפורומים). *

ולי, דרך אגב, אין בעיה להתחתן בטקס שאדם אחר יעשה עם חמורו, ובלבד שהטקס אותו אערוך יתאים לי ולבת זוגתי.

זאת הדוגמא הכי טובה. הבעייה היא מה קורה שאת הטקס הנישואין שלך אדם מבצע עם חמורו, דווקא באותו הבית-כנסת שלך, שבו אתה גם נוהג להתפלל כל יום שעות, והוא עושה את זה במטרה שתראה, כדי ללגלג על הנישואין ועל הדת שלך ושל כמותך.

אני מניח שכשמשהו *כזה* יקרה רובנו נלך למשטרה..

ולכן השאלה היא פשוטה וחשובה: האם מותר לאנשים ללגלג על מנהגים בדסמי"ם באתר הכלוב או לא.

יש יתרונות וחסרונות לכאן ולכאן. אני אישית נגד. אבל אני גם נגד ששולטים יכתבו לא בנימוס בפורום הבנות על הבנים,למשל. לכלובי הפתרונים, כי זה האתר שלו והוא קובע את האווירה בו. וכל מה שיבחר לגיטימי כמובן.
מורגן​(שולטת)
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008

באמא שלי איבדתם את הצפון

מורגן​(שולטת) • 19 באוק׳ 2008
מטורפים
משועממים
ולא שפויים
לכו תעשו בדס"מ
תרביצו כמו שצריך ותפסיקו להתעסק בשטויות
פסיכים.
11 עמודים על כלום.
כלום.
הוא​(שולט)
לפני 15 שנים • 20 באוק׳ 2008

מורגן

הוא​(שולט) • 20 באוק׳ 2008
רואים שלא היית כאן זמן רב
זה הכלוב מודל 2008
icon_smile.gif
מורגן​(שולטת)

Re: מורגן

מורגן​(שולטת) • 20 באוק׳ 2008
הוא כתב/ה:
רואים שלא היית כאן זמן רב
זה הכלוב מודל 2008
icon_smile.gif

אם ככה: פויה. בזמננו היינו מתעסקים בבדס"מ. הלוא כן? הוא?
גיטרה

שוטרת צודקת

גיטרה • 20 באוק׳ 2008
מישהו בכלל קיבל רשות להיות מקולר אליי?
מצד שני,נשמע לי מגניב שכל כך הרבה אנשים כאן מקולרים אלי,סבבה לגמרי.
אולי אתקלר לכינור.