צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

Toxic Princess
לפני 15 שנים • 11 באוק׳ 2008
Toxic Princess • 11 באוק׳ 2008
אני לא מבינה שוטרת יקרה מה את מנסה לומר??

אם אנשים לא מספיק סוטים (לפי איזה מדד?) אז הם לא צריכים להיות פה ולא במסיבות??

אז אני מצטערת אם אני לוקחת את זה אישית, אבל גם אני, מה לעשות, לא עד כדי כך בקטע כבר.
קצת כן, בצורה קינקית מועטת, אבל כנראה (אם הבנתי נכון) לא מספיק לפי דעתך אולי??

זה נראה לך פייר?
אני לא חושבת שמישהו יכול לקבוע למישהו אחר אם הוא מספיק או לא מספיק בעניין כדי להיות באתר או במסיבות שלנו. אני חושבת עצם זה שמישהו נכנס מלכתחילה למקום הזה, יש לו משיכה לבדסמ, על צורותיו השונות.

לא חושבת שאנחנו, או בכלל מישהו, צריכים לקבוע למישהו אחר איפה להיות ומה לעשות.. בעיקר כשזה נוגע לסטיותיו המיניות.

אולי לא הבנתי אותך נכון, אבל זה לא נראה לי כמו משהו נחמד שכתבת שם.
זכותו של כל אחד להיות כאן, בין אם רק להתנסות ובין אם להשאר בקטע הזה כל החיים.
hun
hun

עוד דומית אחת עם שגעון גדלות

hun • 11 באוק׳ 2008
הזילות של הקילור (למי שכה איכפת ממנו) הינה תופעה אופיינית לחברה השטחית של היום ,אנשים שרוצים הכל ברגע ואשר אינם מעריכים את היופי שבתהליך או את המשמעות .

מקולרי הגיטרה , שוקולד מריר ואני לא יודע מה וכל הונילים , ונילים למחצה ונילים בשלושתרבע וונילים בארבע חמישיות וכן הלאה מסכנים את העולם הBDSM שלך כפי שאת רואה אותו , לכן עליך לצאת ולמנוע מהם להשתתף באתר ובכל מקום שבו הליבה הקשה של גרעיין המייסדים אליו את שייכת מתכנס , האם את מבינה עד כמה מגוחך מה שאת אומרת , שלא לומר פראנואידי ?

אני מבין את הרצון לשמור על האתר ועל הקהילה ככזאת העוסקת בתחום BDSM ואף מסכים ברמת העיקרון כי יש כאן תופעות של חיפוש מין , גיוון ונהירה אחרי מה שנחשב אופנתי לעומת רצון אמיתי וסקרנות להכיר את תחום הבידיאסאם אך זה קיים בכל תחום בחיים ובחברה שלנו ומי שבעניין מבין דיי מהר מי לא !
Halrloprillalar

אגב, הפתרון

Halrloprillalar • 11 באוק׳ 2008
הפתרון לזילות הקילור יכול להיות טכני, די פשוט:

1. ניק לקילור יבוא מרשימה ולא מהקלדה חופשית. ככה שיהיה ניתן להתקלר רק לניק קיים אחר.
2. הקילור חייב להיות הדדי. המערכת יכולה אחד לשבוע למחוק את הקילורים שהם לא הדדים.

זה אומנם לא סוגר מאה אחוז של אפשרויות, אבל מצמצם דראסטית את השימוש בקילור שלא לפי יעודו.
שוטרת*
שוטרת* • 11 באוק׳ 2008
Toxic Princess כתב/ה:

מה שאני מנסה לומר, זה שאם נניח מחר, סתם בשביל הכיף, בא לך לדרוס ברגל גסה דברים שבנו כאן לפניך , כגון סמליות ומשמעות של משהו שבעיני הוא מאוד חשוב, כמו קילור, ולקלר את עצמך נניח .. הממ... לא יודעת...
Toxic Princess {איזה צחוקים היה אתמול באח הגדול, קלטתם את ונסה??חחח}, את לא תוכלי.

לגבי שאר הדברים שכתבת, אני ממליצה לך לקרוא שוב את הציטוטים שבחרתי לצטט, את לא בחורה עם קשיי הבנה. קצת ריכוז.

ולגביך מובל, רוב דבריך הינם דברי טעם. תנסה רק להעיף את הגישה הלוחמנית ואת הירידה העצמית שלך, ואולי אני אוכל אפילו להתייחס.
שוטרת*

Re: אגב, הפתרון

שוטרת* • 11 באוק׳ 2008
דולפין כחול כתב/ה:

1. ניק לקילור יבוא מרשימה ולא מהקלדה חופשית. ככה שיהיה ניתן להתקלר רק לניק קיים אחר.

זה אומנם לא סוגר מאה אחוז של אפשרויות, אבל מצמצם דראסטית את השימוש בקילור שלא לפי יעודו.

"ונאמר אמן"
וגם ח"ח.
כלובי?
Halrloprillalar

Halrloprillalar • 11 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
דולפין כחול כתב/ה:

"ונאמר אמן"
וגם ח"ח.
כלובי?

הלו ???
ומה עם 2 ? (הדדיות). לא פחות חשוב !
Toxic Princess
Toxic Princess • 11 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
Toxic Princess כתב/ה:

מה שאני מנסה לומר, זה שאם נניח מחר, סתם בשביל הכיף, בא לך לדרוס ברגל גסה דברים שבנו כאן לפניך , כגון סמליות ומשמעות של משהו שבעיני הוא מאוד חשוב, כמו קילור, ולקלר את עצמך נניח .. הממ... לא יודעת...
Toxic Princess {איזה צחוקים היה אתמול באח הגדול, קלטתם את ונסה??חחח}, את לא תוכלי.

לגבי שאר הדברים שכתבת, אני ממליצה לך לקרוא שוב את הציטוטים שבחרתי לצטט, את לא בחורה עם קשיי הבנה. קצת ריכוז.

ולגביך מובל, רוב דבריך הינם דברי טעם. תנסה רק להעיף את הגישה הלוחמנית ואת הירידה העצמית שלך, ואולי אני אוכל אפילו להתייחס.

הבנתי זאת לאחר קריאה קצת יותר מעמיקה של כל ההודעות בשרשור, ולא רק ההודעה הראשית.
טעות שלי, הגבתי מוקדם מדי.

אני מבינה את טענתך לגבי הקילור, אבל אני אישית לא חושבת שזה באמת מה שיהרוס.

מה שכן, הרעיון שהוצא עם הקילור מתוך רשימה זה מעולה, אמנם יש אנשים שבני זוגם אינם מן הנמצא באתר ולכן מה הם יעשו אם ירצו לקלר את עצמם לבן הזוג שאינו רשום באתר ולא יוכלו?
tch​(נשלט)

tch​(נשלט) • 11 באוק׳ 2008
דולפין כחול כתב/ה:

2. הקילור חייב להיות הדדי. המערכת יכולה אחד לשבוע למחוק את הקילורים שהם לא הדדים.

לא מסכים.מה פתאום הקילור חייב להיות הדדי?
אני יכול היות עבד ומשרת של גבירה מסויימת והיא יכולה לשייך אותי אליה ולהעניק לי קולר אם אהיה ראוי לכך
והקולר מבחינתי הוא סמל לכך שאני שייך לה אך אין זה אומר שהיא שייכת לי.
אני שלה אבל היא לא שלי.
אין הדדיות בקשר של גבירה-עבד שאינו קשר של זוגיות,לדעתי.
hun
hun
hun • 11 באוק׳ 2008

הגישה שלי מצוינת ומתאימה להפליא , (אם כבר את מפשפשת עשי זאת בעצמך ) עכשיו לגבי ירידות עצמיות אני חושב שאת עושה זאת מצוין בפוסט הנוכחי בנסיון שלך להישמע צודקת .

דעתי נרשמה והוסברה היטב , עד צריכה עוד קצת זמן להכין טיעון נגדי אין בעיה קיבלת אותו
אך בבקשה אל תשתמשי בתירוצים של פגיעה באגו ועני לעניין כדי שיתפתח דיון פורה .
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 11 באוק׳ 2008
דולפין כחול כתב/ה:

לגבי הצעתך השניה (והדיון בכללותו), אני חייב לציין שבשבילי הקולר איבד הרבה מערכו הסמלי הפומבי כאשר שולטים החלו לקלר את עצמם לנשלטים שלהם. קילור, מעצם הגדרתו, לא אמור להיות הדדי, מכיוון שאז המשמעות היא לא בדסמית בכלל, לא "אני שייך ל" אלא פשוט "אני ביחד עם". אבל כפי שאמר חואן (נדמה לי שראיתי איפשהו שזה אמור להיות הואן. הכצעקתה?), כל זה די טפל.