אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי לטקס

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 10 ביוני 2004

ולטקס נוזלי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 ביוני 2004
קיים גם לטקס נוזלי - הוא מגיע בקופסאות ומיועד למריחה על הגוף.

לאחר כמה דקות (תלוי בעובי המריחה) ניתן למרוח שכבה שניה, ואז מתחיל הכיף...

והקילוף לאחר המשחק גם משעשע.

icon_lol.gif

http://www.liquidlatex.net

[ יש לבדוק רגישות של העור לחומר לפני שימוש מסיבי - החומר מכיל אמוניה, וגם לגומי טבעי יש מי שרגישים... ]
חתולה
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005

אני מתעניינת בחנויות כאלו לבגדי לטקס בארץ-דחוף!!!

חתולה • 4 בספט׳ 2005
LatexKing כתב/ה:
שלום,
אני שמח לראות שיש עניין כלשהו בארץ בנושא ה"לטקס", ומכיוון שיש לי נסיון של אי אלו שנים בנושא זה היה תרוץ טוב לכתוב פה לראשונה. אני מקווה שאוכל לעזור במשהו למתענינים.
אולי כדאי לעשות קצת סדר במינוחים הרווחים בתחום. כולם מדברים על בעצם מה שנקרא בעברית בפשטות גומי. המינוח השגור בפי קינקרים שונים הוא בד"כ בהתאם לחלק של העולם ממנו הם באים:
האנגלים נוהגים לדבר על "Rubber". האמריקאים על "Latex". הגרמנים על "Gummi" (שכנראה משם הגיע אלינו השם בעברית). על הדקויות (הסמנטיות בלבד) שבכ"ז קיימות בין rubber ל latex אולי בפעם אחרת.
עכשיו לשאלתה של אינפי - אם את באמת מתכוונת לגומי ולא לחומר סינטתי אחר הסיכוי שלך למצא אותו בארץ כחומר גלם קלוש ביותר. מכיוון שאף אחד לא מייצר בארץ (למיטב ידיעתי) בגדי גומי אין סיבה שמישהו יחזיק חומר גלם כזה שהוא גם יקר למדי וגם בעל אורך חיי מדף מוגבלים.
הרב המוחלט של יצרני בגדי הגומי בעולם רוכשים את חומר הגלם שלהם אצל יצרן אחד שנקרא "4D". הם מיצרים יריעות גומי (בעצם כמו בדים שקונים בגלילים שקונים אצל ספקי בדים) בכל הגוונים והעוביים השונים - כולל גומי שקוף (למחצה למעשה, הוא נעשה ממש שקוף רק כשהוא רטוב משני צידיו או מטופל במבריק על בסיס סיליקון) שאני משער שאליו כיוונת בשאלתך. לפי האתר שלהם המחיר למטר לגומי שקוף ברוחב 92 ס"מ הוא גבוה אבל לא מזעזעז - בערך 30 ש"ח. ד"א - האתר שלהם הוא http://www.fourdrubber.com.
עכשיו מספר נקודות שאני חושב שחייבים לציין:
1. לאיזו מטרה את מחפשת יריעת גומי גולמי? כדי להשתמש בה כסדין או כיסוי כלשהו? אם כן אז אין בעיות. אבל אם לעומת זאת הכוונה שלך היא להשתמש בה כחומר גלם ליצור בגדי גומי בעצמך עליי להזהירך כי זאת משימה כלל לא פשוטה. עיצוב וייצור בגדי גומי היא דיסיפלינה שונה כמעט לחלוטין מיצור בגדים מבדים אחרים. תחילה הטכניקה לחלוטין שונה - אי אפשר לתפור גומי - חייבים להדביק אותו ויש לזה המון השלכות - זו תורה שלמה איך עושים את זה. גם החיתוך שלו לא קל. בנוסף בגלל התכונות האלסטיות שלו השיקולים בעיצוב הדוגמא שונים מבד לא אלסטי (אבל אולי כן דומות לבדים גמישים אחרים כמו לייקרה). בקיצור כאב ראש רציני. לי אישית אין שום ניסיון בייצור בגדי גומי בעצמי אך עם זאת לא מעט פטישיסטים ברחבי העולם נהנים ממלאכת יד כזאת. אם מישהו יביע עניין אוכל למצא לינקים לאתרים שמספקים לא מעט אינפורמציה בנושא.
2. כפי שמשתמע ממה שאמרתים לעיל אין ממש ברירה אלא לקנות מחו"ל. הדבר נכון גם לגבי אביזרים ובגדים מוכנים. המבחר שמספר מצומצם של חנויות מביאות לארץ הוא מאוד צר, מהאיכות הירודה ביותר שאפשר למצא ובמחירים מופקעים לחלוטין. עם זאת אין בכלל מה לחשוש מהזמנה מחו"ל. אני עושה זאת שנים ארוכות והיום בעידן הרשת הדבר נהיה קל להחריד. אוכל לתת גם עצות בתחום זה אם מישהו מעונין.
נראה לי שגם ככה נהיתה תגובה ארוכה להחרידאז אפסיק פה.
אני מקווה שזה הועיל למישהו ואשמח לספק אינפורמציה נוספת אם יהיו מעונינים.
ביי,
LatexKing
חתולה
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005

צריכה עזרה דחוף!

חתולה • 4 בספט׳ 2005
היי אני מתענינת דחוף מאוד בבגדי לטקס.
איפה יש חנויות כאלו בארץ?
המון תודה מראש