לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא צריך SSC בפמדום

הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008

לא צריך SSC בפמדום

הדורבנים​(נשלט) • 19 באוק׳ 2008
SSC בפמדום תמיד נראה לי מיותר, ואף הורס את הכיף.

נראה לי שזה מונח שבא ממיילדום, (שם נורא חשוב שלא יהיה אונס). אבל אצלנו, יאללה, נאנסת? שיהיה בכיף, באמת...

כל דיבור על SSC ששמעתי תמיד עשה נזק. זה הפך את הסשן למשהו כבד, עם המילה "אחריות" ומבט כזה רציני ואחראי. משהו כמו שימוש נלוז במילה "מערכתי" על ידי מפקדים בצבא, למי ששמע.. זה נראה לי טפשי. כל מה שצריך זה לעשות חיים. אפילו מילת בטחון - תמיד הרסה לי סשנים, כי אני נהייתי השולט בהם, ואף פעם לא הרגשתי מאוים באמת.

וכשיש מערכת יחסים רצינית, עם רגשות ושליטה אמיתית, אז זה בכלל הופך לבדיחה טפלה.
Morticia

Re: לא צריך SSC בפמדום

Morticia • 19 באוק׳ 2008
fog כתב/ה:

נראה לי שזה מונח שבא ממיילדום, (שם נורא חשוב שלא יהיה אונס). אבל אצלנו, יאללה, נאנסת? שיהיה בכיף, באמת...

כל דיבור על SSC ששמעתי תמיד עשה נזק. זה הפך את הסשן למשהו כבד, עם המילה "אחריות" ומבט כזה רציני ואחראי. משהו כמו שימוש נלוז במילה "מערכתי" על ידי מפקדים בצבא, למי ששמע.. זה נראה לי טפשי. כל מה שצריך זה לעשות חיים. אפילו מילת בטחון - תמיד הרסה לי סשנים, כי אני נהייתי השולט בהם, ואף פעם לא הרגשתי מאוים באמת.

ואמרו אמן!
icon_lol.gif
Madame T​(שולטת)

Madame T​(שולטת) • 19 באוק׳ 2008
fog כתב/ה:

מוזרה לי הגישה שלך. מילת בטחון כשמה כן היא, נועדה לשם בטחון, כמו שנאמר - על כל צרה שלא תבוא. כמו ביטוח, שעדיף שלא יהיה צורך בו, אבל רצוי ונחוץ שיהיה.

ומה פרוש:" אפילו מילת בטחון - תמיד הרסה לי סשנים, כי אני נהייתי השולט בהם, ואף פעם לא הרגשתי מאוים באמת". משתמע מכך שאכן השתמשת במילת הבטחון, ומן הסתם היתה סיבה לכך שהשתמשת בה ועצרת את מהלך הענינים. או שהשתמשת בה סתם כך כבדיחה, או כניסיון שלך לשלוט? אולי תבהיר יותר את כוונתך כי מתוך קריאת האמור לעיל לא ממש ברור לי הויתור הזה על מילת הבטחון רק כי זה פמדום ולא מיילדום icon_rolleyes.gif
red-cell​(מזוכיסט)

red-cell​(מזוכיסט) • 19 באוק׳ 2008
fog כתב/ה:

כנראה שמעולם לא חווית סשן שהלך לקצה, כנראה שמעולם לא נחשפת למקרים בהם "מה שקורה במייל דום" הוא פיס אוף קייק למה שקרה שם. אי ידיעה לא פוטרת מהבנה שיש דברים שאתה לא מכיר או לא שמעת.
זה אולי נראה לך טפשי אבל אני באמת מאחל לך שלא יקרו לך מקרים כאלה, לידעתך הם קורים, גם בפמדום.

אני מסכים לגבי הערה שלך בקשר למערכת יחסים רצינית, זה כבר עולם אחר, עדיין זו לא בדיחה טפלה. הדימוי הזה של "אחריות ומבט כזה רציני ואחראי" גובל בחצי דמגוגיה.

צא מזה. SSC זה לא רק אונס.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 19 באוק׳ 2008
ועוד משהו, אף אחד לא חסין מטעויות או תאונות, אתה בטח לא רוצה למצא את עצמך חסר אשכים בגלל שהסכין לא התלבשה לה טוב על היד, נכון?

אתה לא רוצה למצא את עצמך תלוי עם חבל על הצוואר רק בגלל שהשתחרר איזה קשר, נכון?

אלו רק דוגמאות קטנות לאות אחת מתוך ה- SSC.
Morticia
Morticia • 19 באוק׳ 2008
ואמרו אמן פעם שניה למאדאם יקירT
ופעם שלישית לתא האדום

ומי יודע מה צחוק ומה רצינות מאחורי האיומים והסחרחורות של הכתב האדום?
טריקסטרים כאן לרוב.

בגדול,
כשאישה זורמת, דומיננטית ואסרטיבית
גברים נהיים פעמים רבות מה זה כבדים

זאתי יודעת להוריד על ארבע?
חושבת שהיא ברוס לי?

שימו ואגנר ברקע
הליקופטרים הנף
פרופלורים סובב
ויאללה אש על הג'ונגלים

הפוגות קומיות עם זונות רחוב פאקי פאקי
ומכסימום מישהו ידפוק כדור בראש
אלה החיים
icon_smile.gif

בכלל, מלא מה"נשלטים" כאן כבדים ויותר מדי רציניים
{בכלל בני אדם, לפעמים... גם אני, מה לעשות?}

גברים פעמים רבות מנסים להשתלט על אישה המסוגלת להוציאם משליטה
ולשולטים באופן כללי יש סבלנות

יש מקום
אבל אי אפשר בלי חוש הומור -
זה באמת לא SSC

וכדאי, בהחלט כדאי שתהיה מילת ביטחון
היא יכולה להיות שימושית
למי שיודע לשחרר
ולכל מיני כיוונים
ולתת לאישה לכוון את הדרך
שלא בהכרח תהיה צפויה
...
תנו מקום להפתעות, סטיות, הטעיות והפוכות
...

תזרמו!

זמן... עומק... היכרות...
לא דברים רעים
אפילו לא למעשים גסים

ולפעמים בא לה מסיבת פיג'מות
ושם היא תחלק ספאנקים לרוב
שלא תקבל איפה שהכי נדמה לך שאתה רוצה אותם
או סתם תמלא לך את הפה בים של נוצות
ותשתוק כבר יא....... icon_smile.gif*%*^^*^)($*@@@&*@&@!&@!!!&*^

וכן - אהבה היא המקום הכי נכון
רק שם גבר באמת יכול
וכך גם אישה

תכלס

תשחררו, תשחררו....

בחברות {כמו בחמציצים}

איך היתה אומרת המיה וואלאס שנקרעת מצחוק על הקלות בה גברים נופלים לסיפורי מעשיות כמו ציפה על מיץ תפוזים ורוקדת לה להנאתה לעבר הגביע?

Don't be such a....
[ ]

Ketchop

{ואמרתי אמן כי צלחתי בהטעיה סודית מחיל המודיעין - רשומה תחת קודי פקודה ברורים ומאורגנים - אני בלגניסטית כזו. אי אפשר שלא לצחוק על המקום לפעמים למרות שקשה באותה המידה לא להיות פה ושם גם עצובים... צריך לנסות לעקוב שלא לדפוק ת'מצח בזגוגית של חלון לפעמים ואם כן - תגיד לי אתה אם מוכנים להטות לימין או לשמאל או רגע עצור!}

חג שמח פעם 17
ודי
עד...
חנוכה?

או,
גם זה נכנס לפקודת מטה רשמית
בהנחיית המטכ"ל
לגבי תקניות SSC

ויאכלו סופגניות לרוב כל הכונפות הפוריטניות המכנות עצמן מלכות
ויסתובבו כסביבונים כל הכבדים שבאים עם רשימות מאורגנות של מטלות

ויהי אור!

{כדי שתחפשו את ה-SENSE במקומות אחרים ולא אצלי}

יאללה מכות!
{אבל פה ושם לספר גם בדיחות... ודי לשקר כל כך הרבה!}
Blondie the good​(מתחלף)

Blondie the good​(מתחלף) • 19 באוק׳ 2008
fog כתב/ה:

איך קאמור אמר?
"מה כבר דומית מסוכנת יכולה לעשות? לזרוק נעל?"

icon_biggrin.gif icon_wink.gif
huan
huan • 19 באוק׳ 2008
משה הפטיש וששון נוסעים במכונית

-עזוב אותי באמא שלך! איזה מן לפלף אתה חושב שאני?
-גם כן לשים חגורות בטיחות - שמעתם את האידיוט, מה כבר איזה פיאט פונטו יכולה לעשות להאמר שלי? לשרוט את הפגוש??!!
-מה עכשיו אתה גם לא רוצה שאני אשתה? אני נוהג כבר 5 שנים! עירני כמו נץ וזריז כמו אשתי כשהיא תופסת אותי על חם. סהכ הורדתי כמה בירות סמוך עלי יהיה בסדר! אני והכביש סאחבקים כבר שנים!
-תראה, תראה את המדינה המטומטמת הזאת. גם כן תוקעת לי פס לבן ומגבילה לי את המהירות בעיר ל60. למה מה קרה?! למה מי מת?! אני יודע מה אני עושה! נוהג טוב אני *היאק (שיהוק) לא דרסתי יותר מ5 אנשים בחיים שלי!
-סתום ת'פה ששון. לא ראיתי את הזקן במעבר חציה! הוא גם ככה נראה כמו תמרור עצור אף אחד לא היה חושב שמדובר בבן אדם. עוד פעם אחת אתה פותח את הג'ורה שלך ומזלזל בחוקי המכונית שלי אתה אף החוצה! רק אנחנו *היאק המגניבים נשאר!

*אותה שעה גם הרצל הפטיש יצא לנסיעה בפיאט פונטו שלו. שיכור תחת הוא עבר את הפס הלבן ועבר לנתיב הנגדי תוך שהוא נוסע במהירות של 160 קמ"ש. הוא נכנס בהאמר שבה מולו (פטישים אף פעם לא מוותרים ראשונים כשמשחקים ציקן). הרצל והפיאט שלו נמעכו על הגריל של ההאמר ומשה שנסע בהמאר (ששון התברר כלפלף אמיתי, השתפן, וקפץ החוצה) ניפץ את השמשה הקידמית עם הפרצוף שלו, עף 50 מטר באוויר והפך לגוש ציורי מאוד לאחר שנחת על הכביש.

[B]משה והרצל יצאו גברים-גברים, נהנו עד הסוף ולא נתנו לאף אחד להרוס להם את הכיף. במותם הם הפכו השראה לכולנו[quote]

ששון, נהנה קצת פחות, חיי חיים ארוכים ולא הפך להשראה של איש.
Morticia
לפני 15 שנים • 20 באוק׳ 2008
Morticia • 20 באוק׳ 2008
בו'נא יוהאן
{לא זורם לי לקרוא לך חואן ונשבר לי מכפייה חברתית - סליחה!}
איפה אתה?
בוא הנה לחיבוק גדול ונשיקה

גמרת אותי עכשיו
אבל כאילו
לא
תבורך ותהיה מה זה בריא

גמרת אותי מצחוקים עכשיו
תודה!!!

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ורק נותרה שאלה פתוחה אחת
רגע לפני מוסר ההשכל המתחבא כאוצר בין שלל הסוסיתות והפיאסטות
...

איך זה שאין איזו נמרה במכנס צמוד 7/8 המנופפת במטפחת שהיתה קשורה לצווארה ומפגינה מחשוף נשי מתוח לפקד על הסטארט של הסיפור המופלא הזה???

OLE
!

מוסר השכל לכל ילד ונער במדינת ישראל:
פטישים אף פעם לא מוותרים ראשונים כשמשחקים צ'יקן

{ובמאמר מוסגר אוסיף שהלפלף הראשון שמתגלה הוא בדרך כלל לא הימור חזק וזה שיצא פטיש חזק בהימורים עוד פחות. גבר עם משקפיים זה לפעמים בעיקר סקסי לאללה!!! אם זה בא עם תואר בתחומי המדע או סתם אינטליגנציה מפותחת וגבוהה לצד נפש רגישה וחופש יצירה.... מה עוד אישה צריכה? ביצים וחזה עם בכ"ז קצת תלתלים.... יודע לבשל ולעשות כביסה? אני שלך! פארש - זה לא סטארט טוב להתרומם לדרגת המלכה.... עכשיו נראה מי הפטישה..... ואני אוהבת מטפחות צבעוניות קשורות לצווארי עם בוא הסתיו... זה סימן לאהבתי להיות הקשורה? אייייי טריקסטרים יקרים שלי... רק לכם מותר ככה? יש דמויות חסויות שאשרי הגבר בר המזל שיזכה להכירן מקרוב תחת התנאים בהם אישה מציבה אותם - אמן}

הבה נפתח לנו בשירה לבבית וחיובית באופן כללי:

קול ששון וקול שמחה
....
לא זוכרת איך ממשיך אבל אני עוד אתקע אותך

חי חי חי

חרא של בדיחה
icon_rolleyes.gif
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 20 באוק׳ 2008
הדורבנים​(נשלט) • 20 באוק׳ 2008
מחקרים רבים הוכיחו את הנזק הלא-הפיך שבאכילת לחם:

- רוב אוכלי הלחם מאמינים בכוח לא טבעי זה או אחר, דבר המעיד על חוסר שיפוטיות.

- יותר מ 98% מהמורשעים ברצח אכלו או אוכלים לחם.

- לחם נאפה בטמפרטורות של מאות מעלות צלזיוס. בטמפרטורות שכאלה אף אדם לא יכול להחזיק מעמד יותר מכמה שניות.

- תינוקות בני יומם עלולים להיחנק על לחם.

- לחם משמש, לעיתים קרובות, פלטפורמה למאכלים קשים יותר כגון: ריבה, שוקו למריחה, חמאה ואפילו מרגרינה.

- הוכח שגם לחם ממכר. אנשים שהוחזקו ללא לחם מתו לאחר כמה ימים.

- הוכח כי כל אכילת פרוסת לחם מקצרת את תוחלת החיים בכשישים שניות בממוצע.

- חצי מהילדים שגדלו בבית בו אוכלים לחם קיבלו פחות מהממוצע במבחני המתמטיקה

בכלא אוכלים לחם.

- אי אפשר להבדיל בין לחם לספוג עם קמח.

(תודה למי שהפנה אותי לקטע הנ"ל. ואני מתערב איתכם שמספר מקרי הפגיעה מאכילת לחם גדול ממספר הפגיעות הלא הפיכות בסשנים של פאמדום ללא מילת ביטחון. גם יחסי לאוכלוסיה.)