שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

על מותה של הסצינה הניו יורקית

Donatien​(שולט)
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008

על מותה של הסצינה הניו יורקית

Donatien​(שולט) • 19 באוק׳ 2008
אין הרבה מה להגיד בעצם.

TES, ארגון הגג של הסוטים בעיר, פיספס קצת את העניין הזה של האינטרנט. הילדים כולם על נוגדי דיכאון שנוגדים גם את הנטייה לעשות דברים שאמא ואבא לא מרשים. את החברים למשחק מוצאים באינטרנט... לא שזה מצב רע בהכרח, אבל זה המצב.

איך אצלכם?
Ladytron
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008
Ladytron • 19 באוק׳ 2008
מוזר לי, ל TES יש דווקא אחלה אתר והפגישות השבועיות + המסיבות בפדלז דווקא השאירו עלי רושם לא רע...במקביל לטספסט ולבלק אנד בלו בול...ולאירגון בלאק רוז של בוסטון שגם פועל שם
את כל בני הזוג שלי בניו יורק פגשתי שם בארועים ולא באינטרנט ודווקא פה בארץ אני מוצאת שהסצנה מבוססת על קשרים אינטרנטיים ושיחות צ'אט.

חבל לי שזה הרושם שקבלת שם... לי החוויה בקהילה בניו יורק היתה נפלאה ומעצבת
Donatien​(שולט)
לפני 15 שנים • 25 באוק׳ 2008
Donatien​(שולט) • 25 באוק׳ 2008
בתזמון מושלם, הודעה מהנהלת Paddles:

Thank you to all those that attended our Wednesday evenings at Paddles. Due to my hectic schedule with 3 kids and the Holidays/cold weather on the way I'm unable to continue opening the club on Wednesday Nights. We will re-open for mid-week play in the Spring.....

See you on the weekends...

DadiesLitleBrat
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2008
Ladytron כתב/ה:

את כל בני הזוג שלי בניו יורק פגשתי שם בארועים ולא באינטרנט ודווקא פה בארץ אני מוצאת שהסצנה מבוססת על קשרים אינטרנטיים ושיחות צ'אט.

חבל לי שזה הרושם שקבלת שם... לי החוויה בקהילה בניו יורק היתה נפלאה ומעצבת

את בנות הזוג שלי בארץ פגשתי דווקא במסיבות ולא דרך האתר - אבל אולי כי אינני מאמין גדול בוירטואליה icon_smile.gif
{dOmCruise{A

מה הקשר בין ההודעה למשהו ???

{dOmCruise{A • 25 באוק׳ 2008
Donatien כתב/ה:

Thank you to all those that attended our Wednesday evenings at Paddles. Due to my hectic schedule with 3 kids and the Holidays/cold weather on the way I'm unable to continue opening the club on Wednesday Nights. We will re-open for mid-week play in the Spring.....

DadiesLitleBrat

כל מה שההודעה אומרת היא שבגלל שהגברת המנהלת את הפדלס עסוקה בחיי משפלה עם 3 ילדים היא לא יכולה לפתוח את המועון בימי רביעי.
ומזמינה את הקהילה להמשיך להיפגש בסופי שבוע.
או שאולי חשבת שאף אחד לא יקרא אנגלית ויבין מה כתוב ???

ובכלל, לא הבנתי אפיךו מה התלונה ומה ניסית להגיד בהודעה הראשונה, מה מפריע לך.

ובכלל
מה הקשר אלינו???
Blondie the good​(מתחלף)

Re: מה הקשר בין ההודעה למשהו ???

Blondie the good​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2008
{dOmCruise{A כתב/ה:
Donatien כתב/ה:

DadiesLitleBrat

ובכלל
מה הקשר אלינו???

אין קשר - לכן אני מניח שקבילתו נכתבה בפורום כלוב עולמי P:
Donatien​(שולט)

Donatien​(שולט) • 25 באוק׳ 2008
{dOmCruise{A כתב/ה:
Donatien כתב/ה:

DadiesLitleBrat

כל מה שההודעה אומרת היא שבגלל שהגברת המנהלת את הפדלס עסוקה בחיי משפלה עם 3 ילדים היא לא יכולה לפתוח את המועון בימי רביעי.

ובכלל
מה הקשר אלינו???

אתה חושב שזה שמועדון ה bdsm היחיד כמעט בעיר כמו ניו יורק (שפתוח לציבור, כמובן שיש כמה מועדוני חברים) מצמצם את פעילותו לסופי שבוע זה סימן לסצינה בריאה ומשגשת?

אם זה לא קשור אליך, למה אתה עונה?

ואם אתה עונה, למה אתה עונה כמו ישראלי? (אם מותר לתרגם "אני, אני יודע אנגלית אני, ואתה מה אתה כותב לי פה משהו שלא מתאים לי לקרוא כרגע, תסתום ותכיר בזה שאני יודע אנגלית, אני אני אני")

ומי אמר לך שיש כאן "תלונה"? אם היית חושב קצת במקום להגיב בתגובה סרת טעם אולי היית מבין איך זה רלוונטי גם "אליכם"
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 25 באוק׳ 2008
מאי אחרון , בפאדלס.
סופ"ש.

למרות המקום עם הריהוט המדהים , היינו אני חברה שלי ועוד אולי גג 8 איש. בעלי המקום הרגיש לא בנוח ששילמנו בכניסה לכן הביא לנו שתיה חינם . כיוון שלא היו אנשים בכלל , קיבלנו רשות לעשות בוק רציני במתקני המועדון ולפחות יצאו אחלה תמונות. החרמנים אותם החרמנים , כל אחד עם הטרול עם השוטים שבכל שניה הם שמחים להראות בגאווה , מריירים ריר ומקווים שיצא להם משהו משתי גופות מרעננות שפקדו את המקום . משהו שכנראה לא קרה מזמן. כל התחושה היתה תחושה של מסיבת בר מצווה. היה ממש מפתיע וחבל.
Ladytron

Ladytron • 25 באוק׳ 2008
Donatien כתב/ה:
{dOmCruise{A כתב/ה:
Donatien כתב/ה:

Thank you to all those that attended our Wednesday evenings at Paddles. Due to my hectic schedule with 3 kids and the Holidays/cold weather on the way I'm unable to continue opening the club on Wednesday Nights. We will re-open for mid-week play in the Spring....

DadiesLitleBrat

ובכלל
מה הקשר אלינו???

אתה חושב שזה שמועדון ה bdsm היחיד כמעט בעיר כמו ניו יורק (שפתוח לציבור, כמובן שיש כמה מועדוני חברים) מצמצם את פעילותו לסופי שבוע זה סימן לסצינה בריאה ומשגשת?

אם זה לא קשור אליך, למה אתה עונה?

ואם אתה עונה, למה אתה עונה כמו ישראלי? (אם מותר לתרגם "אני, אני יודע אנגלית אני, ואתה מה אתה כותב לי פה משהו שלא מתאים לי לקרוא כרגע, תסתום ותכיר בזה שאני יודע אנגלית, אני אני אני")

ומי אמר לך שיש כאן "תלונה"? אם היית חושב קצת במקום להגיב בתגובה סרת טעם אולי היית מבין איך זה רלוונטי גם "אליכם"

חחחח אחלה תגובה
זיקית

paddles

זיקית • 25 באוק׳ 2008
בביקור היחידי שלי לפני שבוע - המקום מזכיר את הדאנג'ן בימיו הגרועים, כשלא היו בו אנשים.. רק שהדנג'ן תמיד היה יותר נעים למראה.

לא הייתי ממליצה לאף אחד לכלות את כספו היקר על המקום - אין שם אנשים ואלה שיש, וול, בואו רק נגיד שאם הטעם שלכן בגברים זה פקידי מס הכנסה אפרוריים - רוצו!

יש לציין לחיוב מסיבת switch שנערכה במקום כשהייתי שם - אם הייתי טראנסג'נדר/ית, לסבית, או כל ואריציה אחרת של האוריינטציה הזו הייתי נהנית מאוד יש לשער. את החבר שבאתי איתו אי אפשר היה להכניס למסיבה שהתקיימה בתוך המועדון בחדר נפרד, כך שנבצר מאיתנו להתענג מצלילי החבטות ששמענו מבחוץ.
אם זה הקטע שלכן/ם - בהחלט הייתי מחפשת מסיבת switch לקראת הביקור בניו יורק ו/או בפאדלז.

בביקור בחנות DeMask שהיא סניף של החנות האמסטרדמית שבה (עדיין) לא הייתי ראיתי ה-מ-ו-ן גלויות הזמנה למסיבות פטיש ובדסמ.. הקטע פה הוא מסיבות שהמיקום שלהן משתנה ולא מועדון אחד קבוע (למעט הפאדלז המעפן).

אם רק הייתי יודעת את זה לפני שבועיים.. icon_cry.gif