בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יוהרה ותאורה בנו-לימיט

מקבי​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 25 באוק׳ 2008

יוהרה ותאורה בנו-לימיט

מקבי​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2008
אני לא אדם של מסיבות, ופחות מכך של מועדונים הומי-אדם ואפופי-עשן (וגם אנשים שמדי-פעם מכרסמים לך את כפות-הרגליים במידה והחלטת לנוח לרגע), אך לאחר תחינות מרובות (וגם איומים), ניאותי להגיע למועדון הנו-לימיט. יום-הולדת, היא אומרת לי, עלק... מגיע כל שנה, אז מה הלחץ?

אין לי כמעט תלונות לגבי המועדון עצמו או המסיבה (חוץ, כמובן, מאי-כיבוד החוק נגד עישון.. אבל לזה כבר התרגלתי, כמו לתאונות פגע-וברח ורציחות של ילדים -- אהה, וגם מחירי המשקאות מופקעים, אבל זה כבר באמת קטנוני), הדי-ג'יי היה עילוי (שלומי, שיחקת אותה - I'll see you in court! ) ובסך-הכל אפשר לומר שנהניתי.

לא הוציאו אנשים שעישנו (אפילו שזו עבירה פלילית), לא הוציאו אנשים שצילמו עם מצלמה ופלאש, אבל דווקא אני נשלפתי בחוסר אלגנטיות יתרה מן המועדון, למורת רוחה של צמודתי שתחיה. מדוע? אני לתומי חשבתי שהיה זה משום שחבטתי קלות בבטנה קודם לכן, ואיש הביטחון (מה המצב, אבי?) לא אוהב לראות נשים מוכות (אני דווקא חושב שזה סקסי) -- אבל לא! היה זה דווקא משום שהסתובבנו אני והיא בין החדרים המרובים (הוטל נו-לימיט) וחיפשנו מקום שקט לשבת בו. תוך כדי כך, הארתי בעזרת הסלולרי אל תוך החדרים, על-מנת שלא אתפרץ חלילה למשגל סוער.

איש הביטחון (אהלן, אבי!) קרא לי להתלוות אליו (ואני בכלל מעדיף ברונטיות), והודיע לי ביציאה - "אסור להאיר בתוך החדרים. הערב שלך נגמר.". לקח לי רגע להבין על מה הוא מדבר, כמובן, שהרי מה הבעיה להאיר בתוך החדרים, ולא זכור לי שהתקנתי שם מנורות או משהו... לאחר חד-שיח מרתק ביני ובין פרצופו החתום, התגלה לי כי ישנו ספר חוקים בלתי-כתוב ובלתי-נודע של הנו-לימיט, וכי עברתי על סעיף-חוק ממנו. נו, בסדר.

הבנתי לליבו של הבחור - אחרי הכל, תפקידו לפטור את באי המועדון מנוכחותם של סוטים למינהם, ואני בעד. אך משהבין שאיננו עומד בפני מצב שכזה (אני סוטה נחמד, לא סוטה מגעיל, וגם הייתה איתי מישהי שאיכשהו סובלת אותי איתה), האם התנצל והכניס אותנו חזרה פנימה?

בוודאי שלא. שהרי, יהיה בכך משום הודאה בטעות. הוא טען כי פגענו בפרטיותם של אנשים (פרטיות?! חבר, להזדיין מזדיינים בבית, ובחדרים אין דלתות ויש פאקינג חלונות הצצה - מי שרוצה פרטיות, לא אמליץ לו על הנו-לימיט), ואף לאחר שהובטח לו כי המעשה הנורא לא יישנה, עדיין לא היה מוכן להחזיר אותנו פנימה. הוא ניסה את מזלו ברטוריקה עקומה וכושלת עוד מספר דקות, ושלל טיעונים מופרכים, שלא לומר אוויליים, יצאו מפיו (שאפשר לראות גם בלי אור, שאני צריך לבדוק את העיניים... תודה, באמת, כבר ביום ראשון אלך לאופטימטריסט). אני כמובן ניסיתי את מזלי גם כן, ואמרתי לו שחבל, ששמו הטוב של מקום שווה יותר מקפריזה זמנית של באונסר כזה או אחר - אך לשווא. הוא נשאר בשלו, ונאלצנו לעזוב – סיום עגום לביקורנו הראשון בנו-לימיט.

באמת חבל. אפילו קצת נהניתי - רק שלנו-לימיט אני כבר לא חוזר.
חדש בתחום26​(נשלט)

אני ראיתי את הכל מהצד היתי על המדרגות

חדש בתחום26​(נשלט) • 25 באוק׳ 2008
יופי של מגילה כתבת אבל שחכת ציין שהוא גם הציע לך להשאיר את הניי שלך בקופה ולאסוף אותו כשתצא אבל אתה ברוב עקשנותך האידיוטית סירבת
טמבל לא השארת לו שום סיבה להחזיר אותך למסיבה מה גם שידוע שאסור להדליק אורות שם וגם לא לצלם (חוץ מ2 אנשים וגם זה בתנאים דיי מגבילים)
אז טוב שלא נראה אותך ועוד שכמוך שמדליקים אורות ומפריעים
אני בטוח עוד אחזור ללימיט ויותר מזה אם תגיד לי מה הניק של אבי הזה יש סיכוי שעוד אזמין אותו למשקה
מקבי​(מתחלף)
לתת לו את הנייד? למה? אתה היית נותן? בלתי-סביר לחלוטין. הבחור התחיל בסדר גמור - הוציא מישהו שעבר על החוקים. אולם, ברגע שהבין שטעה, שבחר את המטרה הלא נכונה ובנסיבות הלא נכונות, היה פשוט צריך לתת לנו להיכנס בחזרה. ביקשתי ממנו לראות איפה כתוב שאסור להאיר (את זה שאסור לצלם אני עוד זוכר מהדאנג'ן, ובנו-לימיט ראיתי אנשים מצלמים ללא בעיה), אך ללא הועיל.

לא הייתה פה בכלל בעיה - חוץ מבעיה של אגו, של הודאה בטעות וחזרה לשגרה. באמת שאם הוא היה מכניס אותי בחזרה, בכלל לא הייתי חושב עליו משהו רע. אני חושב שהוא עשה את עבודתו נאמנה, וטוב שכך... רק חבל שהמשיך בה לאחר שהובהר לו שאין בכך צורך. את האמת? אני התעצבנתי הרבה פחות מזו שהייתה איתי (והיא לא מהמתעצבנות, בדר"כ).

אני לא יודע אם יש לו ניק, ולא הייתי חושף את פרטיו כך גם אם כן. בכל מקרה, אם היית שם, אתה יודע מי זה - למה אתה צריך את הניק שלו? icon_rolleyes.gif
bael{בורדו בי}
bael{בורדו בי} • 25 באוק׳ 2008
איש קטן ושחצן....נראה לי שהאגו היחיד שנפגע הוא שלך.

".....לא הוציאו אנשים שעישנו (אפילו שזו עבירה פלילית)"..............מאחר והנו לימיט מוגדר כמועדון חברים זכותו של הבעלים לאשר עישון במקום.

"......לא הוציאו אנשים שצילמו עם מצלמה ופלאש"...............כפי שאמר קודמי. ישנם מורשים לצלם ורק באיזורים מסויימים. כך היה בדנג'אן וכך גם כאן.

"......התגלה לי כי ישנו ספר חוקים בלתי-כתוב ובלתי-נודע של הנו-לימיט"...............אם היית מרוקן את השתן מהראש שלך אולי היית מבחין בשילוט שנמצא בכל פינה ואוסר לצלם.

"..... חבר, להזדיין מזדיינים בבית, ובחדרים אין דלתות ויש פאקינג חלונות הצצה - מי שרוצה פרטיות, לא אמליץ לו על הנו-לימיט)".................זכותם של האנשים לעשות ככל העולה על רוחם בחדרים מבלי שהאור הבוקע מהפלאפון שלך יהיה תקוע בתחת שלהם

".....באמת שאם הוא היה מכניס אותי בחזרה, בכלל לא הייתי חושב עליו משהו רע.................מהיכרות אישית עם האבי הזה אני יודע שבגלל שאתה חושב עליו משהו רע....היו לו נדודי שינה.

"....לתת לו את הנייד? למה? אתה היית נותן? בלתי-סביר לחלוטין"................אבי הציע לך מוצא ראוי.אבל אתה לאור השחצנות שנידפת מהטקסט שלך בחרת לא להבין זאת.

לסיכום: אבי הזה עשה טוב שהעיף את התחת השחצן שלך מהמועדון תוך דאגה לפרטיותם של באי המקום. וזאת אחת הסיבות שאני מגיע למקום הזה.
שמנמונת סקסית​(אחרת)
אבל אתם מגעילים !
אני דווקא מבינה למקבי, הוא כן התנהג כמו ג'נטלמן, שלא רצה להפריע לזוג שאולי מזדיין בחדר
ולאחר מה שנקרא פה כ"בירור" שנערך עמו בחוץ אני חושבת שלסלק אותו מהמועדון זה מוגזם.

איזה תגובות בוטות יש לכם, זוועה מה שנהיה פה

שס"ק
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2008
לא הייתי נוכח באירוע - ולא הייתי בלימיט כמעט שנה, אבל אולי כדאי שלחדרים תהיה נעילה מבפנים? כמו תאי שרותים?
כך זה ימנע ממציצנים לחדור
ישמור על פרטיות ה"חוגגים"
וסוטים בלתי מזיקים כמו מקבי לא יאלצו להתווכח עם השומרים ויכוחים שנויים במחלוקת
Toxic Princess
Toxic Princess • 25 באוק׳ 2008
Blondie the good כתב/ה:
לא הייתי נוכח באירוע - ולא הייתי בלימיט כמעט שנה, אבל אולי כדאי שלחדרים תהיה נעילה מבפנים? כמו תאי שרותים?

אבל באמת שכל הקטע שם זה שיראו אותם בזמן האקטים... אחרת הם היו מתאפקים עד הבית או משהו..
מקבי​(מתחלף)
BAEL-
ציטוט: איש קטן ושחצן.

תודה לך, שאתה יורד לפסים אישיים. לא ציפיתי להרבה יותר, אבל תמיד נחמד להתאכזב מחדש. icon_smile.gif

ציטוט: .............מאחר והנו לימיט מוגדר כמועדון חברים זכותו של הבעלים לאשר עישון במקום.

אז זהו - שלא. אבל לא משנה, זו בכל לא הנקודה. לא התלוננתי על העישון, למרות שסבלתי ממנו מאוד.

ציטוט: ישנם מורשים לצלם ורק באיזורים מסויימים. כך היה בדנג'אן וכך גם כאן.

לא מה שהיה.

ציטוט: ...............אם היית מרוקן את השתן מהראש שלך אולי היית מבחין בשילוט שנמצא בכל פינה ואוסר לצלם.

לא צילמתי. בסך-הכל השתמשתי בתאורה החלושה הבוקעת ממסך הפלאפון. ומצטער, אני לא בקטע של מקלחות-זהב...

ציטוט: ..............זכותם של האנשים לעשות ככל העולה על רוחם בחדרים מבלי שהאור הבוקע מהפלאפון שלך יהיה תקוע בתחת שלהם

מי שמגיע לשם, ומזדיין שם, עושה זאת בידיעה שיראו אותו, ואולי אף במטרה שזה מה שיקרה. אומר אף מעבר - מגיעים לשם אנשים שכל תכליתם באותו ערב, היא לראות אנשים אחרים מכייפים - ולי אישית אין בעיה עם זה. מי שלא רוצה שיראו אותו, שלא יזדיין במקום ציבורי.

ציטוט: מהיכרות אישית עם האבי הזה אני יודע שבגלל שאתה חושב עליו משהו רע....היו לו נדודי שינה.

כן, גם אני התרשמתי ממנו כך. icon_smile.gif

ציטוט: אבי הציע לך מוצא ראוי.אבל אתה לאור השחצנות שנידפת מהטקסט שלך בחרת לא להבין זאת.

מוצא ראוי? להחרים מכשיר סלולרי זה מוצא ראוי? אני זקוק למכשיר הזה, ומדובר פה באקט של השפלה ותו לא. אין שום סיבה שאיענש, ואני לא חושב שאף-אחד עם טיפה של כבוד-עצמי היה נותן את הפלאפון שלו לזר מוחלט.

ציטוט: לסיכום: אבי הזה עשה טוב שהעיף את התחת השחצן שלך מהמועדון תוך דאגה לפרטיותם של באי המקום. וזאת אחת הסיבות שאני מגיע למקום הזה.

תמשיך להגיע, ואני מקווה שתיהנה. אתה גם מעשן ו"זין על כולם", נכון? אני חושב שאני זוכר משהו כזה... טיפוסי.

שמנמונת סקסית --
ציטוט: אני דווקא מבינה למקבי, הוא כן התנהג כמו ג'נטלמן,

אני מכחיש כל קשר. icon_eek.gif

ציטוט: ולאחר מה שנקרא פה כ"בירור"

לא נעשה שום בירור. המאבטח קבע בפני עובדה, ואני פשוט עירערתי עליה. מבחינתו, אני כבר הייתי מורשע ומחוץ למועדון, ולא כל-כך שינו לו העובדות. כמו פקחי חניה, שוטרי תנועה ופקידי ביטוח-לאומי, שלעולם לא נותנים לדבר פרט לנהלים לבלבל אותם. חבר'ה טובים כולם, כמובן.

ציטוט: איזה תגובות בוטות יש לכם, זוועה מה שנהיה פה

icon_lol.gif icon_lol.gif אני פה כבר די הרבה זמן, אז האמיני לי כשאני אומר - זה לא דבר חדש.
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2008
Toxic Princess כתב/ה:
Blondie the good כתב/ה:

אבל באמת שכל הקטע שם זה שיראו אותם בזמן האקטים... אחרת הם היו מתאפקים עד הבית או משהו..

אז שישאירו את הדלת פתוחה icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: אז שישאירו את הדלת פתוחה

אין בכלל דלתות, ויש הרבה חלונות ללא ווילונות. אני חושב שהמטרה די ברורה. icon_rolleyes.gif