סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור הכרות

Tish Adams
לפני 15 שנים • 25 באוק׳ 2008

שרשור הכרות

Tish Adams • 25 באוק׳ 2008
יש לנו את הפרופיל פה ולחלקנו גם בלוג והודעות בפורומים השונים.
שמתי לב שאין פוסט שנותן הזדמנות לאנשים להציג את עצמם קצת מעבר אם הם רוצים בכך על מנת להכיר.
לא כולם יוצאים למסיבות או באים למפגשים ואולי זאת דרך נוספת לעשות את זה.

אז אהיה הראשונה:
אני טיש בת 38 הגעתי לעולם הבדס"מ בעקבות איש אחד שאמר לי שמה שאני עושה לו לא ממש מקובל עליו. שם הבנתי שכנראה זה לא המיין סטרים.
גלשתי באתר הפמדום וחטאתי קצת בניהולו. המפגש הפרונטאלי שלי עם אנשי הקהילה היה לפני שלוש וחצי שנים כשהגעתי לראשונה לדאנג'ן האגדי.

בקו"ח שלי (-: יש 5 הפקות פמדום שהראשונה בניהן נערכה בזנזיבר עליו השלום באבן גבירול (אז עוד לא הייתי כאן בכלוב),
שתיים שהיו בדאנג'ן ושתיים בנו לימיט.

הפטישים הבולטים שלי הם פוט פטיש, סטרפאונים, חינוך אנגלי, אוראלי שרות ועוד. אני אוהבת את שני המינים ומרגישה שזה
עושה לי את זה פי מיליון מתוך מערכת יחסים מאשר בסשנים מזדמנים למרות שלא אכחיש שאני עושה אותם.

מאמינה שאכיר את בן זוגי הבדס"מי כי אין לי כוונה להתפשר על פחות.
immortal​(נשלטת){MrMiller}

אז ככה

immortal​(נשלטת){MrMiller} • 25 באוק׳ 2008
אני אימו,בת 24, מאיזור דרום הצפון-או צפון השרון או איך שתסתכלו על זה.
תמיד ידעתי שיש דבר כזה שנקרא BDSM אבל זה נראה לי כמו משהו שקיים רק בסרטים או בחו"ל.
אצלי בגיל 16 התפתחה החיבה לכאב כשעשיתי את הקעקוע הראשון שלי ונוכחתי לדעת שאני ממש נהנת מזה, כל הזמן הייתי חוזרת לעשות עוד טיפה בשביל לחוות את התחושה שוב.
בהמשך זה התבטא רק בגסויות במיטה,קצת ספנקים קצת חניקות אבל הכל ונילי לגמרי.
יום אחד לפני כשנתיים,בזמן שניסיתי ללמוד,ולא כל כך הצלחתי, הקשתי BDSM בגוגל והגעתי לכלוב, ראיתי שצריך להרשם,אז נרשמתי רק בשביל לראות מה זה.
נרשמתי ונשארתי.
צברתי לא מעט ניסיון והבנתי שזאת אני, שהסאבית היתה שם מאז ומתמיד.
אוהבת הכל! וכל מה שכרוך בזה!
כל הזמן לומדת עוד ועוד ומגלה דברים חדשים.
רואה בדס"מ כחלק בלתי נפרד מזוגיות,וזוגיות כחלק בלתי נפרד מהבדס"מ.
Blondie the good​(מתחלף)

עכשיו תורי

Blondie the good​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2008
אז אני בלונדי, בן 24 מחיפה (גר ולומד בעיר הצפונית)

תמיד הייתי מודע לעולם הבדסמ אבל חשבתי שזה משהו אקזוטי שקיים בסרטים או בחו"ל.
התחלתי את דרכי במסיבות בדאנג'ן לפני כ4 שנים ועליי לציין שהנשים השולטות שם היו מאד "חברותיות" כלפי icon_smile.gif
(אולי כי אני גבוה בלונדיני ותכול עיניים Picon_smile.gif

מבחינת פטישים אני יכול להתחבר לכמעט כל דבר בתנאי שבת הזוג אוהבת את זה
מבחינתי בדסמ במערכת יחסים עם אשה אהובה הוא עוצמתי הרבה יותר מסשנים מזדמנים
אבל גם סשנים מזדמנים כבודם במקומם מונח icon_smile.gif

אני רואה את עצמי במערכת יחסים עם פטישיסטית קינקית ובעלת ראש פתוח

(בקיצור טיש I'd go for you icon_wink.gif)

וזהו... ח"ח על השרשור
Toxic Princess
Toxic Princess • 25 באוק׳ 2008
אבל כתוב- נא לא לפרסם מודעות היכרויות בפורום!
Tish Adams
Tish Adams • 25 באוק׳ 2008
Toxic Princess כתב/ה:
אבל כתוב- נא לא לפרסם מודעות היכרויות בפורום!

לא מדובר בהכרויות אישיות, אם היית קוראת את הפרופיל שלי היית מגלה שאני
כלל לא מעוניינת בפניות.
אני מדברת על להכיר במובן החברתי, עם מי אנחנו נמצאים פה ולפי ההודעה שכתבתי
אפשר להבין לבד לאיזה כיוון זה הולך.
אה, ידעתי את כלובי בפתיחת הפוסט הזה.
הוא נמצא בכל אתר בדס"מי בכל העולם.

ומי את, אולי תציגי את עצמך? icon_wink.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 15 שנים • 26 באוק׳ 2008

Re: עכשיו תורי

Blondie the good כתב/ה:
ועליי לציין שהנשים השולטות שם היו מאד "חברותיות" כלפי icon_smile.gif
(אולי כי אני גבוה בלונדיני ותכול עיניים Picon_smile.gif

ברור.. כאילו דאאאא icon_wink.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 26 באוק׳ 2008
אני רד סל בן 42, הגעתי לתחום כשהייתי בן 23 כשעוד לא היה אינטרנט אלא רק מודעות בעמוד האחורי של עיתון העיר. מצאתי את עצמי מתרועע בעיקר עם מלכות בתשלום כי לא מצאתי משהו אחר, אחת מהן שרתתי תקופה ארוכה יחסית. לאחר כמה שנים מצאתי קבוצת בדס"מ בשם "שרב" אליה הצטרפתי בחשש רב. בין לבין שקעתי במערכות יחסים וניליות ארוכות בהן הרגשתי שמשהו מאוד משמעותי חסר לי. בשרב פגשתי את הדומית האמיתית הראשונה שלי ואותה שרתתי כמעט חמש שנים. מאז לא הסתכלתי לאחור, ונילה מבחינתי הוא מחוץ לתחום. מאז היו לי עוד שתי מערכות בדס"מ משמעותיות. אני משתדל ללמוד כל הזמן דברים חדשים והשנים האחרונות היו טובות אלי במיוחד. אני נמצא בארבע השנים האחרונות באזור סן פרנסיסקו מתוכן שנתיים וחצי אני משרת דומית מופלאה במיוחד. אני נחשף לעולם שלם שלא הכרתי ומנסה ללמוד ולהתנסות כמה שיותר מכל דבר. אני מאוד אוהב סשנים פומביים, מאוד מתחבר לכאב ומאוד צייתן כשיש את הפרטנרית הנכונה. אני אוהב לשרת את הדומית שאיתי ודואג להיות פרו-אקטיב, לדאוג שדברים יעשו עוד לפני שהיא מבקשת ממני.
אני רואה בזה דרך חיים וחלק בלתי נפרד ממה שאני.
בלוסום​(לא בעסק)

מיאו יאו..

בלוסום​(לא בעסק) • 26 באוק׳ 2008
אז אני חתולונת1607 (שזה בעצם תאריך יום ההולדת שלי - 16/7), בת 35 מחיפה. icon_smile.gif

בחיי היום יום אני אחראית על ארכיון ויש לי תואר ראשון בקרימינלוגיה ותע' מקצוע שעוד מעט אקבל בארכיונאות.
בגיל 15 בערך ראיתי את התפוז המכני, והתחילו לרוץ לי כל מיני פנטזיות בראש על סקס שנלקח בכוח וריתוק פיזי, אבל עברו להן הרבה שנים עד שעשיתי את הסשן הראשון שלי (שכמעט שלא הכיל אלמנטים מהפנטזיה הזו אגב), וזה היה לפני כעשרה חודשים. קפצתי למים די במקרה, עם מישהו שהגיב לי לשיר שכתבתי ופרסמתי באתר ונילי, וכך התחילה ההיכרות שלי איתו ואחרי חודש של היכרות קפצתי איתו למים. לצערי, עד כה היו לי רק סטוצים, אבל מחפשת את האחד המיוחד שיתאים לי ואני לו, וזה ממש לא קל.
מבחינת מה אוהבת בבדס"מ - יש דברים שאני לא מתחברת אליהם, כמו השפלות, כמו כילוב - אלה ממש לא באים בחשבון, ויש דברים שרק התחלתי לחקור, כמו כאב -מזוכיזם, התמסרות. לאט לאט הנשלטת שבי מתגלה לי, וזה מדהים לראות איך בתחומים מסויימים אני נשלטת לגמרי, ממש באופי...כנראה שזה תלוי מי עומד מולי.
ואי אפשר שלא לספר שגיליתי לאחרונה שאני גם לפעמים מתחברת לסדיזם ולא רק למזוכיזם...ממש נהנית להכאיב לגברים, ואם הבחור שמולי רוצה את זה גם זה יכול להיות מדהים.

אז אני פה, לומדת על עצמי, ונהנית לי בדרך.. icon_wink.gif

טיש תודה על הרמת הכפפה.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 26 באוק׳ 2008
חח, לדבר על עצמי אני דווקא אוהב. אחלה רעיון, טיש.

אני לא סתם עוד עבד (ידוע בחוגים מסויימים גם כ-לסע"ע, לסע"ע בבבעעעעע, לאסה, לסע"מ ו-גיא), בן 36, רווק מאושר, הרצלייני, עו"ד.

קשה לומר מתי התחילה אצלי הפטישיסטיות והרצון לסגוד לגופה של בחורה יפה. אני זוכר את עצמי בגיל 19 מתגרה מכפות הרגליים של חברה שלי. לא ידעתי אז מה זה פטיש ומה זה בדס"מ, אבל יכולתי לראות אותה לבושה ויחפה, ומבחינתי זה כאילו הייתה עירומה. כבר בשלב מוקדם של חיי המין שלי גיליתי שאני נהנה מאוד לענג אוראלית את שותפתי לאינטראקציה.

ל- so-called קהילה שלנו הגעתי לפני 7 שנים, די במקרה האמת. באותה תקופה הייתי בקשר עם מלכה צעירה, שניהלה פורום בדס"מי, וציוותה עליי (בסקסיות) להירשם לפורום ולהתחיל לכתוב בו. זו הייתה הפעם הראשונה שכתבתי בפורום, עד אז רק הסתובבתי בצ'אטים. גם בחירת הניק שלי הייתה מקרית וללא מחשבה מעמיקה. הייתי חייב להירשם לפורום כדי לכתוב תגובות. באותו פורום היה מישהו שהניק שלו היה "סתם עבד". ראיתי את הניק שלו וחשבתי לעצמי: הנה ניק שלעולם לא הייתי בוחר לעצמי. אם כבר, אז אולי "לא סתם עוד עבד". רציתי אומנם שיהיה "לא סתם עו"ד עבד", אבל אי אפשר לשים גרשיים בניק, אז יצא בלי.

התחלתי את דרכי בפורום "חוויות כואבות" באתר "סוכנות אירוטיקה" (בשלב מסויים עברתי גם לנהל את הפורום), המשכתי בפורום הדאנג'ן (גם שם בשלב מסויים עברתי לנהל אותו) ובשנים האחרונות אני בכלוב. זכיתי לחוות את השינוי המהותי שעברה הקהילה בשנים האחרונות, במעבר מוירטואליות, אנונימיות ומפגשי פורום במקומות וניליים, ליציאה לעולם האמיתי, פתיחות ומפגשים במועדון בדס"מי שבו אנחנו מרגישים שייכים ורצויים. מועדון הדאנג'ן שינה משמעותית את חייה של קהילת הבדס"מ הישראלית, הצליח לגעת בחייהם של רבים מחבריה, ולי היה העונג לבלות במקום מדי שבוע במשך 5 שנות פעילותו, והכבוד לנהל אותו בחצי השנה האחרונה שלו.

בדס"מ עבורי זו לא דרך חיים, אלא תבלין מבורך לחיי המין. בעצם, אני הרבה יותר פטישיסט מעבד, ונהנה מסשנים שהאלמנטים החזקים בהם הם של השפלה ולא של כאב. בחורה צעירה ויפה יכולה די בקלות להטריף אותי ולגרום לי לעשות שטויות. בבקשה אל תספרו לה את זה...

מה עוד? יש לי OCD, אני פרפקציוניסט, לא אוהב להתחיל דברים שאני לא די בטוח מראש שאדע לעשות אותם בצורה הטובה ביותר, אגואיסט, לא מאמין במונוגמיה, אספן כפייתי עם אוספים מרשימים של פורנו (550 דיסקים של 4.5 ג'יגה נכון להיום, ומחשיב עצמי כמומחה רציני לפורנו אמריקאי), סרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה (כ-800 נכון להיום) ומוזיקה (כ-500 תקליטים וכ-700 דיסקים).

שמישהו יעצור אותי כבר, כי אחרי הכל אני מדבר כאן על הנושא החביב עליי icon_smile.gif