אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעמים

G-O-L-D​(שולט)
לפני 15 שנים • 7 בנוב׳ 2008

לפעמים

G-O-L-D​(שולט) • 7 בנוב׳ 2008
לפעמים בא לי לרוץ ערום ברחוב. לב תל-אביב, צהרים, אדם בוגר עובר את רחוב דיזינגוף בעירום.
אם יש טירוף, הרי התמונה הזו היא מהות כל הטירופים.

לפעמים בא לי לירוק על פקח חניה. לב תל-אביב, ערב, אדם בוגר עובר על פני פקח ודופק לו יריקה לפרצוף. אחת כזו שתסביר לו כמה הוא באמת שנוא.
אם יש צדק בעולם, הרי התמונה הזו היא מהותו האמיתית.

לפעמים בא לי לחרבן במעלית של בניין משרדים יוקרתי של פירמת עו"ד. לב תל-אביב, בוקר, אדם בוגר משפיל מכנס, רוכן מטה וסוחט מעצמו גליל.
אם יש הגיון, הרי התמונה הזו היא במילה אחת, הגיונית.

לפעמים בא לי לצעוק בקולנוע את סופו של הסרט. שעת לילה, אולם מלא, אדם נעמד והורס לכולם.
אם ישנם חלאות, הרי שהתמונה הזו פשוט מסמלת אותם.

לפעמים בא לי להציע לכלובי סכום כספי ולרכוש את האתר הזה ולוא רק בכדי לסגור אותו. שעת לילה, אדם יושב וכותב שטויות והנה, פתאום, בלופ, הכול נעלם.
אם ישנם חורים שחורים, הרי שהתמונה הזו יכולה להוות משהו המסביר מהם.

לפעמים בא לי להריץ חזיר אל תוך רחובה הראשי של בני ברק. אמצע צהריי יום שישי. עם טפטפות שחורות בהצלפות על התחת, חזיר וורדרד רץ אל תוך מעוז החשוכים.
אם ישנה הארה, הרי היא זו.

לפעמים בא לי להתקשר לרדיו ולאיים בהתאבדות. שעת לילה, קריין בוגר יושב ומקשיב למישהו משועמם כאילו הוא האדם האחרון על הכוכב.
אם ישנה תשומת לב צבועה, היא מתקיימת בדיוק באותו רגע נתון.

לפעמים בא לי למרוח את עצמי בשוקולד למריחה. שעת לילה, אדם בוגר עומד במרכז סלון ביתו ומורח את גופו במתוק מתוק הזה.
אם יש חזירות, הרי התמונה הזו מסמלת אותה.

לפעמים ולפעמים ולפעמים. לפעמים בא לי לעשות כל מיני דברים, אז אני פשוט מתיישב וכותב אותם.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 7 בנוב׳ 2008
בדר"כ...אנשים שיש להם חשק לעשות דברים כאלו..נמצאים בשלוותא...
מממ.. icon_rolleyes.gif
Bent

לפעמים

Bent • 7 בנוב׳ 2008
גולדי, אתה חמור מתנשא, במחשבה שניייה לרוב.

לפעמים אתה כותב שטויות, לפעמים אתה כותב דברים הגיוניים, לפעמים אתה מטורף (למרות שאני חושב שהרבה פחות ממה שאתה רוצה), תמיד אתה כותב טוב.

אבל מה לעזאזל יש לך ממסכן שעובד במשכורת מינימום, ועוד מכריחים אותו לרכב על קלנועית של סבתא בלבוש לא הוגן, מה אתה שונא פקחים? תכנס בחולדאי הוא יותר בגודל שלך.

תמשיך לכתוב icon_smile.gif
Morticia

Re: לפעמים

Morticia • 7 בנוב׳ 2008
G-O-L-D כתב/ה:

לפעמים בא לי לצעוק בקולנוע את סופו של הסרט. שעת לילה, אולם מלא, אדם נעמד והורס לכולם.
אם ישנם חלאות, הרי שהתמונה הזו פשוט מסמלת אותם.

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
אחותופל

איזה יופי!

אחותופל • 7 בנוב׳ 2008
אני תוהה לעצמי (בגאווה בלתי מוסתרת, יש לציין) מה זה אומר שלפחות 2 דברים מהרשימה שלך עשיתי (בערך - בתחתונים ולא בעירום מלא בירושלים במקום ת"א, וסוף מזוייף שהמצאתי של סרט באולם קולנוע).

היתה תקופה ששעורי הבית שלי היו לעשות מעשה לא הגיוני אחד בשבוע.
זה היה מאוד קשה, אבל הייתי מאוד מחוייבת.
וזה רק חלק מהדברים המוזרים שיצא לי לעשות (למרות שהקטע בקולנוע לא היה במסגרת המעשה הלא הגיוני, זה סתם חמדתי לי לצון...)
תנסה גם, כדאי לך! אבל אולי תתחיל יותר בקטן, בכל זאת...

וחוצמזה, אתה כותב מאוד יפה... אהבתי
אלעד(שולט)
לפני 15 שנים • 8 בנוב׳ 2008

חוות דעת

אלעד(שולט) • 8 בנוב׳ 2008
מבחינה קלינית אתה סובל ממשבר עמוק הנובע מאי מימוש דחפים.

בתור טיפול משקם אני ממליץ לך להתחיל לבצע את הרשימה שלך בהדרגה. נניח סעיף פעם בשבוע...
או לחילופין לקחת כדורים.

מצד שני עזוב אותך כדורים.
אני רוצה לקרוא ב YNET על התמהוני שחירבן במעלית...

icon_smile.gif