לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בעיקר לעבדים שביננו..

הקניין שלה
לפני 20 שנים • 5 בנוב׳ 2003

שאלה בעיקר לעבדים שביננו..

הקניין שלה • 5 בנוב׳ 2003
אני עבד למלכה נהדרת למעלה משנה וחצי, היחסים ביננו טובים מאוד אבל לאחרונה היא התחילה לצאת בהצהרות שהיא רוצה עבד נוסף.. אותי זה מעליב באופן אישי, אני עבד מסור, נאמן, צייתן וקשוב.. אפשר לומר שאני מכור אליה שנה וחצי ומבחינתי אהיה מכור אליה כל חיי אם היא רק תאפשר זאת.. אני יושב ושובר את הראש מה עשיתי שהיה לא בסדר, לשם מה לה עבד נוסף אם אני עונה על כל צרכיה כמו שהיא אמרה לי ולא פעם ובעיקר למה זה מפריע לי כל כך..

אני מקנא זה ברור לי, אני אובד עיצות וגם זה ברור לי וכעת אני פונה אליכם בבקשה לעזרה..
איך אתם הייתם מרגישים לו המלכה שלכם הייתה מחפש עבד נוסף? האם זה אפשרי להתגבר על הקנאה ותחושת העלבון? אשמח לקרוא עבדים למלכות שיש להן יותר מעבד אחד וגם את הצד של המלכות למספר עבדים אם הן תואלנה להגיב..

תודה על זמנכם
Tame
לפני 20 שנים • 5 בנוב׳ 2003
Tame • 5 בנוב׳ 2003
התגובה שלך מכאיבה לי (אל תרגיש אשם, זה התפקיד שלי כרגע)

העצה שלי שהיא שתזכור שגם מלכות הן נשים וגם נשים הן בני אדם ובני אדם.. טוב אנחנו כבר יודעים מי אנחנו...

ובנימה אחרת...
הכל עניין של תרבות, אם מונוגמיה לא הייתה אייטם תרבותי חזק כפי שהוא כיום בתרבות המערבית, ספק אם הדבר היה מפריע לך כל כך, בנוסף לכך אני מאמין שאם הייתה בוחרת מלכתך לצרף דווקא שפחה, הדבר היה מכאיב לך פחות...

לסיכום, העניין הוא סובייקטיבי לגמרי, לא תמצא תשובה מאחרים, אתה מחפש אותה רק בגלל שאתה לא רוצה לעשות בחירה שלא תהיה מקובלת חברתית (אפילו בדסם זו סוג של חברה).
לא תמיד מה שמקובל ומה שמתאים בשבילך הולכים יד ביד... עצתי היא שתעשה את בחירתך על סמך השיקול האחרון...
DanaDomme​(שולטת)
לפני 20 שנים • 6 בנוב׳ 2003

קשה

DanaDomme​(שולטת) • 6 בנוב׳ 2003
ישנן מלכות רבות שמאמינות בפוליגמיה כפועל יוצא מהיותן מלכות, זה קורה פה ושם, לא משהו חריג וזו זכותן, הן יהיו הוגנות ביותר אם הן יספרו לעבד בתחילת הקשר שייתכן שהוא לא יהיה היחיד, זאת כדי להימנע מאי הבנות בעתיד.
במקרה שלך לא בטוח שידעת זאת מראש וההודעה על כך באה כהפתעה, זה לא דבר קל, תחושת הקינאה כואבת, גם התחושה שאולי לא הייתי מספיק טוב ולא סיפקת את מלכתך כואבת לא פחות. מצד שני לגיטימי לגמרי שזה יהיה קו אדום מבחינתך, לקבל ביום בהיר אחד הודעה על הצטרפותם של עבדים נוספים לממלכה שאתה היית בה העבד היחיד עד עתה זו הודעה לא קלה, זה משהו גדול ורציני וזכותך לקום וללכת אם זה משהו מאוד מאוד עקרוני עבורך.
אם אין לך בעיה לוותר על העקרונות האלה שלך, אז כנראה שהיא באמת יקרה לך .
גידיאפ​(נשלט)
גידיאפ​(נשלט) • 6 בנוב׳ 2003
למה את שובר את הראש?
תשאל אותה
אין לך יחסים של גם לדבר או שמא מדובר רק בסשנים

זכותה של כל מלכה להחליט מה היא רוצה
זכותך להחליט גם שזה לא טוב לך

אישית אם המלכה לא תתחשב בדעה שלך שאתה לא רוצה עוד עבד אני לא הייתי נשאר אם מלכה כזו שאינה מבינה את צרכיי הבסיסים ונותנת לי כבוד מינימלי

במידה כמובן שהיית טוב אליה או שהיא לא מעריכה את זה
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 6 בנוב׳ 2003
ואללה קשה...
גם אני מסכים עם ידידי המלומדים שכל תשובה מאיתנו לא באמת יכולה לעזור לך. אני לא ממש מכיר אותך, לא ממש מכיר אותה ולא ממש מכיר את טיב מערכת היחסים שלכם.
ובכל זאת...
קנאה היא דבר ברור ומוכר ואני תמיד התייחסתי אליו כאל עוד כלי לשליטה. לכן אני אישית מתגרה במידה מסויימת לראות אחרים מתחילים עם המלכה שלי. אבל זו כנראה מחלה אישית שלי ואולי זה גם כרוך בביטחון המלא שיש לי במערכת יחסים שלי. מצד שני היא מעולם לא לקחה עבד נוסף וחוטפת ג'ננה אם מישהי רק מסתכלת עלי יותר מדקה. ומה כל זה אומר בשבילך? כלום.
זו הבחירה שלך להחליט אם אתה נשאר איתה או לא.
זו הבחירה שלך לבחור אם להגיד לה עד כמה זה מפריע לך או לא (אני בעד!)
בכל מקרה אני מקווה בשבילך שזה יסתיים על הצד הטוב ביותר. אני באמת מאמין שמערכת יחסים חזקה וטובה צולחת הכל ואז זה הופך לעוד משבר בדרך, עוד נקודת שפל בגרף המתפתל. לך תדע אולי זה אפילו ירים אתכם לגבהים חדשים ונפלאים.
שיהיה רק טוב.
חצי אדון
חצי אדון • 6 בנוב׳ 2003
בחור

מרגע זה אתה לא מתקשר אליה - אתה לא עונה לה לטלפונים - במשך שבוע.

פשוט "נעלם" לה !

מבטיח לך שאם אתה לא נשבר היא תחזור אילך "על ארבע" (תרתי משמע) והיא לא תעז לחשוב או לדבר על עבד נוסף...
(יכול להיות שאתה מפחד לגלות שזה אכן יקרה?)

היא בדרכה זועקת לך - אהובי - .רציתי אותך אז עבד כי לא היתה לנו ברירה ..אבל עכשיו ? כשיש לנו ברירה..תהיה קצת גבר...
loren
loren • 6 בנוב׳ 2003
אכן מצב לא קל. אבל כמו שאמרו לפני- אתה זה שתצטרך להחליט. השאלה היא באמת כמה היא יקרה לך, וכמה רוק אתה מוכן לבלוע כדי להשאר איתה. פשוט שים את זה על כף המאוזניים. להשאר איתה ועם עוד עבד, או לעזוב. אני יודעת ששתי הברירות כואבות, השאלה היא רק היכן יותר יכאב. icon_sad.gif
Faara​(שולטת)
Faara​(שולטת) • 6 בנוב׳ 2003
מצטרפת ללורן.... בחירה קשה לפניך.

מדבריך נשמע שאתה מאוד רוצה להמשיך איתה גם אם כואב הכאב של עבד נוסף לידך.

המחשבה הראשונה שצצה לי בראש כהצעה לך כיצד לנהוג זה לשתף אותה בכאבך ולתת לה יותר חיזוקים חיוביום והשתדלויות כי כמו שאמרו כאן קודם כל מלכה היא גם אישה, בת אדם.

ואם גם זה לא יעזור אז תנסה לראות איך זה כשיש עבד נוסף בשטח. אולי זה לא יפגע ביחסים ביניכם, אולי לא תרגיש בו בכלל. ואם כן, תמיד תוכל להחליט לעזוב.

בהצלחה!
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 7 בנוב׳ 2003
סאב-לימינל • 7 בנוב׳ 2003
לפי דעתי על תעשה דברים שלא מתאימים לך כלומר אל תנתק מגע,כן תתקשר וכן תענה לטלפונים,אך הבעיה כאן היא שלא שיתפת בתחילת מערכת היחסים את מלכתך ,מה דעתך בנושאים מסוימים(כנראה שזו היתה התלהבות יתר על המידה ולכן לא יחסת לכך כל חשיבות).
עצתי היא שתדבר עם מלכתך שיחה רצינית ותנסו להגיע לעמק השווה,עם זה לא יסתדר וממש תסבול מכך אז אין סיבה שתמשיך ותאלצו להיפרד.