סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש אהבה בבדסמ?

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 25 בינו׳ 2009
אנדרפוט • 25 בינו׳ 2009
זה שישנם זוגות נאהבים שמתעסקים בבדסמ עדיין לא אומר שבבדסמ יש אהבה, בצורתו הטהורה הבדסמ הוא פנטזיה שרחוקה מזוגיות ואהבה אלף שנות אור.

השרשור הזה מייצג את הנושא היחידי שבאמת מעניין אותי ואני מאוד מקווה שלא תעבורנה עוד שש שנים של דיבייט נטול מסקנה משמעותית.
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 15 שנים • 1 בפבר׳ 2009
ליידי תמרה​(שולטת) • 1 בפבר׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:
יש לי רק חבר שסיפר לי שהזוגיות והאהבה הרסו לו את החוויה המינית.
הוא אמר לי שהסשנים כבר לא כמו פעם - היא אוהבת אותו ולא יכולה ממש להיות אכזרית אליו, והוא מבחינתו כבר לא מפחד ממנה וכך כל יחסי המלכה-עבד שלהם ירדו די לטמיון בעקבות הזוגיות והאהבה הרומנטית. מאז שנולד הילד, הוא סיפר לי לאחרונה, זה בכלל על הפנים.

למזלו הוא מורשה ללכת מדי פעם למסיבת פטיש ושם הוא מנסה להשלים את הפער, להגשים קצת את הפנטזיה המינית שלו - שהיא, לשרת מישהי שמשפילה אותו ויורדת עליו.

מחזיר נשכחות.
או אולי "מחזיר אהבות קודמות"?
בכל מקרה, בעיני כמובן שיש אהבה בבדס"ם. אהבה גדולה, ושונה מאדם לאדם. יש כאלו שלא מערבבים, יש כאלו שאהבת חייהם הגדולה היא בדס"מית ויש כאלו שמאוד אוהבות את הסאבים שלהן, אבל זו אהבה שונה מאהבה בין שווים. כשאוהבים ילד, כלב, חברה, אח או בן-זוג זה הכל אהבה, אבל שונה. גם האהבה הבדס"מית שלי שונה.

ולגבי מה שאמרת, יותר מחצי האנשים הנשואים איתרע מזלם והמיניות שלהם נפגעת אחרי כמה שנים יחד. לא קשור לבדס"ם, מאוד קשור לזמן שעובר ולתינוקות שנולדים. כדי לשמר את התשוקה ואת הרצון חייבים לעבוד על זה, לנסות, להתכוון. אחרת, בדס"ם או לא, יש לתשוקה תאריך תפוגה.
IvoryDom
לפני 15 שנים • 1 בפבר׳ 2009

אין

IvoryDom • 1 בפבר׳ 2009
בדקתי אם יש אהבה בבדס" מ ואכן אין
אבל אפשר למצוא בבדס"מ
בדד
דם
ס"מ
מד"ס
בד
דב