בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרזת בעלות - סשן מאתמול

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 10 במאי 2003

הכרזת בעלות - סשן מאתמול

מאסטר יקיר​(שולט) • 10 במאי 2003
הכרזת בעלות

שש וחצי בערב. אני עומד לפני דלתו, מניח את היד על הפעמון והצלצול החזק מדליק אצלי את הפיוזים החיוביים. ממריא אל מחוזות ההשראה ובטיסה מהירה אני מלקט רעיונות חדשים ומסדר אותם בחשקים שלי. את מה שהולך לקרות, אני מציב על הגוף הגדול שניצב בפתח הדירה.

נשיקה רטובה על שפתיו הכמהות ללשוני, מעלה סומק חינני על לחייו. מטר תשעים ו... של גובה, מתמלאים ברעד, המתפרץ כלבה מלוע הר ההתרגשות. אוחז בפטמותיו ומייצב את גופו בכאב מענג של רוגע. הוא מסניף את המגע. מסניף את הכאב אל איבריו ונצמד אל התחושה. מתכרבל אל תוכה. גניחותיו מתערטלות בין רצונו העז לחבק אותי לבין החובה שלו, לשלב ידיים מאחורי הגב.

אני מאפשר לכריות אצבעותיו לחוש את עמוד שידרתי, לשנייה קלה, הממריצה את הדם בכל נימיו ונכנס לסלון. מאחורי מזדחלות נשימותיו הפראיות ואני מניח להן לסגוד ולהעריץ. מתיישב לי לרווחה על הספה והשרות הנפלא מתחיל מבלי שאומר לו שוב, מה אני רוצה.

מאפירה ודייאט קולה, הם כל מבוקשי ממנו, מעבר להתמסרותו הטוטאלית אלי ואל חשקיי הבלתי נלאים. שיחה של כיף, שיתוף בחוויות על השבוע שחלף, מאז הסשן האחרון. חיוך. צחוק. מוסיקה שקטה, אך מתעללת באדרנלין שבגופי.

אצבעותיי מחפשות שוב את פטמותיו הזקורות באופן טבעי ומוכנות תמיד לענג את הצורך שיש בי למולל אותן. לנשוך אותן. לנגוס בתאווה. הוא נותן לי את עצמו. מעניק לי את מלוא עוצמת יכולתו לספוג. ואני לוקח. לא בוחל בשום אמצעי להכאיב לו ולהביא אותו אל מרחבי הכאב והריחוף.

חדר השינה, אשר מקבל חזות של חדר טיפולים, כבר ערוך ומוכן. יריעה שחורה מכסה את המיטה הרחבה, כיאה למידותיו. הוא מציב את הכרים לנוחיות התנוחה ואני מודד חבלים, מסדר מחטים על פי גוונים ואורך. אלכוהול. כפפות. צמר גפן. נרות קטנים בשלל צבעים. נרות לבנים גדולים. בודק את עוביו של הדילדו ושולף מהתיק השחור שלי את האביזרים המאדימים. מסדר את כל כלי הטיפול בניחותא ובשלווה על קצה המיטה.

אני מוריד את החולצה באיטיות מופגנת. בוחן את עיניו המתלהטות למראה ומעביר את כף ידי לאורך בטני, כמו אומר לו: 'לי מותר, אתה לא נוגע בלי רשות!' לשונו מתלקקת סביב שפתיו. הן ננשכות על ידי שיניו שלו ואני מתיישב על הכיסא שלי. חולץ את נעליי ומניח את רגלי על אשכיו. מועך. מגרה אותו לזקפה ומשחרר. מתעלם מרצונו לכרוע מתחתיי ומדליק סיגריה. עומד ושולף את החגורה מלולאות המכנסיים. מקפל אותה לשניים ובוחן את תשוקתו להצלפות.

'עוד לא הגיע הזמן', אני מחליט ומניח את החגורה על מסעד הכיסא. פותח כפתור אחד. ועוד אחד. נחלץ מתוך המכנסיים, נוטל גם את החולצה והולך לסלון. מניח אותם על הספה, תוך משיכת זמן. חוזר לחדר הטיפולים ומתיישב. מדליק סיגריה. שואף מלוא ההתענגות ורגלי בוחשת באשכיו. לוחצת ומועכת. משחררת וידי אוחזת בזין שלו. כמו מלטפת. מגרה. הוא עוצם עיניים, מנסה להתענג על התחושה, עד שהתכווצות עזה מקפלת את גופו מעוצמת ההצלפה המפתיעה על הזין.

אני נוטל חבל דק. לבן עם שזירה כחולה. מקפל אותו לשניים ויוצר קשר אחד. כורך אותו סביב גופו באזור הבטן ומהדק את הקשירה. מעביר את הקצוות מתחת לאשכים, יוצר קשר מהודק גם בחלקן העליון. מלפף את הקצוות סביבן, מהדק היטב וקושר. מעביר את הקצוות אל בסיס הזין. יותר עיטורים לאורכו ומושך אותו כלפי מעלה. הזין נצמד אל הגוף ושק האשכים לובש צורה של פטרייה ותופס את מיקומו של הזין.

אני מורה לו לשכב על הגב. מלטף את האשכים המהודקים ומתגרה בזין הקשור, אשר מתייפח לזעוק זקפה, אך החבל המהודק סביבו גורם לו להשמיע אנחת כאב מתוקה. אני מחייך אל אותה הבעת כאב ומדליק את הנר הלבן. מעביר את השלהבת מתחת לאשכים, המבליטים את נימי וכלי הדם הכחולים-אדומים.

גופו הגדול מרקד על המיטה מחום הלהבה המלטפת. אני מחליף אותה בסיגר. מקרב אותו אל השק התפוח מייחום ומקשירה ומתגרה באי יכולתו להתנגד. מעביר את הסיגר אל החזה שלו. מסובב את החום סביב הפטמות והן כמעט נוגעות בחריכה. אני מדליק סיגריה נוספת. מניח לה לטייל על האשכים. התכווצויות אדירות מציפות את גופו. מענגות. מחממות.

לוקח שוב את הנר הלבן. מטפטף על האשכים. אחרי שכבה ראשונה מתקרב יותר. מכסה את כל השק בשכבות עבות של שעווה. הזין שלו זוכה לטיפול זהה. ממתין להתקררות השעווה, אשר מעניקה לשק הזה מראה של פטרייה לבנה. נוטל את המחבט הרחב העשוי עור ומצליף. מתרווח על הנאתי מקילוף השעווה וסופג את ריחות כאביו. מסיר את החבל, אשר הקשיח את הידוקו מסמיכות השעווה וניסיונו לבלוע את קולות הכאב מגרה את יצריי.

אני שולח אותו להתקלח ומרשה לעצמי ליטול מידה קטנה של ריחוף מתוך הנאה. מדליק סיגריה, עוצם עיניים וצובע את שפתיי בחיוך מרוצה. מנסה לעכל את מעללי ולעקל את גופו לרצונותיי. בינתיים אני מכין את האקט הבא. הוא יוצא מהמקלחת ומבקש רשות לנשק. להודות. אני מתיר לו מתוך הערכה והכרת תודה בעבור התמסרותו ומאפשר לו כמה דקות של מנוחה.

אני דורש ממנו לשכב על הבטן. הוא מתכופף, מנשק את הזין שלי מבעד לתחתונים ונשכב. אני אוחז בשוט ומעטר את ישבנו בסימנים קסומים. גורם לו להרפות את השרירים לקראת האקט הבא. מכניס את ידיי לתוך כפפות. מחטא את הגב, את הישבן ומסביב לפי טבעתו. 55 מחטים בשלושה גוונים תקועים באזורים שעברו חיטוי ובחלקם נרות דקים, קטנים וצבעוניים לחגיגת יום שלילת עצמאותו.

אני מדליק את הנר הלבן. מכבה את האורות ומכריז: 'אני מדליק משואה זו לתפארת מדינת הבדס"מ על שיש לה בן כמוך'. ההכרזה זורקת אותו לשחקים. מדליק נר אחר נר, בעוד הנר הלבן כבר מטפטף על ישבנו. מדליק לי עוד סיגריה וצופה בזיקוקים הפורצים מלהט גופו, עם כל טפטוף של הנרות הצבעוניים על עורו החשוף. מדי כמה דקות מבצע סיבוב מלא של המחטים, על מנת לגרום לאנדרופינים בגופו להשתולל.

מוריד את הכפפה מידי הימנית ומעביר מגעים רוחשים בעדינות על גופו. נוגע בריחוף שלו ומתלווה אליו למסע המטהר. שומר עליו ומגן על הזיותיו. ביד שמאל, העטויה עדיין בכפפה, שולף את המחטים. מכניס אותם לבקבוק ריק ומניח פיסת צמר גפן על 2 נקודות הדם המבצבצות. הן מתייבשות והוא ניגש להישטף. אני נוסק אל האקט הבא.

אנו מורה לו לשכב על הגב. מחטא את האזורים הנבחרים. 4 פרחים, בני 3 מחטים כל אחד, בצבעים ובאורכים שונים, מעטרים את בטנו בתקיעות שטוחות ועוד 5 פרחים בני 7 מחטים צבעוניים ובאורכים שונים תקועים לעומק, באזור שמעל לזין שלו. מנסה לשמור על סטאטוס מסוים של ריחוף, תוך שליטה מלאה בהגברתו האיטית והמענגת.

לוגם מהדייאט קולה ומתחרמן מיכולתו למסור את גופו לרצונותיי. מסיר את הכפפות ומחליק ליטוף על הזין שלי, המזדקר לממדי פרא. מכוון את אצבעותיי אל חזי בנגיעות מגרות ועוצם את עיניי, המקבלות את התחושה בסבר ייחום נאה. שוטף את ידיי ושב להחדיר את ידיי אל תוך כפפות. שולף את המחטים ושולח אותו להתקלח.

הוא יוצא. אני נכנס למקלחת ונותן למים להזרים את הדם בוורידים שלי. הזרם מרביץ על גופי בעוצמה וזקפה אדירה תוקפת את הזין שלי. חוזר לחדר ונשכב על המיטה. לופת את ראשו באחיזת מספריים ומכוון את פיו למציצה. מתביית בעומק גרונו עד שקולות חנק פורצים ממנו. שולף את הזין ודורש ממנו למזוג לי קולה. הוא מביא את הכוס ואני מורה לו לטפטף על פטמותיי וללקק. הוא מתענג על טעם פטמותיי ואז אני מכניס את הזין לתוך הכוס ומסמן לו למצוץ.

דורש ממנו להביא יוגורט. שופך על הזין ושלי והוא מלקק בתאווה. אני מרים את רגליי וממלא את האשכים ביוגורט. לשונו פתחה במרדף אחר כל טיפה. מנמיך את ידי ושופך מתחת לאשכים, בשביל המוביל אל פי טבעתי. מורה לו להמתין עד שהיוגורט יגיע לחור שלי ומצווה עליו להתחיל ללקק. עמוק. לשונו גומעת את כל הדרך עד לפי טבעתי וגומעת גם את היוגורט.

אחרי יותר מתריסר מפגשים, אני מחליט לבעול אותו. לשייך אותו אלי. לרצונותיי. לחשקיי. הוא ייחל לרגע הזה, בו אעניק לו שיוך. בו אקבע אותו כרכושי הבלעדי. בו אקח את החור שלו ואעשה בו ככל העולה בדמיוני. דורש קונדום. הוא מביא ואני מסמן לו להלביש אותו על הזין שלי, אשר עוד בער מתשוקה. מורה לו לכרוע על ארבע. מפשק את עכוזיו ויורק אל החור שלו. מחדיר את הבוהן ומסמן לי את שביל החדירה.

אני מכוון את הזין שלי לחור המשתוקק שלו וחודר באחת. חדירה עמוקה ומיוחמת. הוא נאנק. מתכווץ. אני רוכב עליו ולא מספק לו פתח מילוט. יוצא מתוכו ומסמן לו לשכב על הגב. מרים את רגליו ומבצע חדירה נוספת. כואבת יותר. בועל אותו ומסביר לו, שאסור לו לשכוח מהו ומי האדון שלו. הוא מתמסר. נותן את כולו ומודה על השיוך. אני יוצא בלי לגמור. שולח אותו להתקלח, מתיישב על הכיסא ומדליק סיגריה. מרחף עם העשן העולה אל האקט הבא.

הוא חוזר לחדר. אני מורה לו להתיישב על המיטה ומגיש לו את הזין שלי. בפה. הוא יונק במלוא התאווה. גרונו מחרחר. אני מתחשב בו ויוצא מתוך פיו. מסמן לו להגיע לתנוחה בה התחת שלו יהיה מולי, חשוף ופעור. אני לובש כפפות ומורח אותן בקרם. מחדיר 3 אצבעות ובוחש בתוכו. לוקח את הדילדו הגדול ומציף גם אותו בקרם. מחדיר אותו בקצב מגרה ומפלס דרך אל כל המעברים פנימה. מוציא ומחדיר שוב. מרחיב את פי הטבעת עד שהאצבע הרביעית לא ממתינה הרבה לתורה. גם החמישית משתלשלת פנימה בהחלקה מהירה.

אני מוסיף קרם. אצבעות כף ידי החדורה בתוכו מלטפות איברים פנימיים. מעמיק את החדירה ומוצא את כל פתחיו העמוקים. מתחפר ומתקדם בקצב איטי ביותר, עד המרפק. מוציא מעט וחודר עוד טיפה. מוציא ומחדיר ואצבעותיי מתגלות לי מטיילות מעבר לבטנו. כעובר המתנועע בכרס אימו. שולף באיטיות מרבית את ידי ומאגרף אותה. באיגרוף אחר איגרוף של שתי הידיים אני מרחיב את פי טבעתו. החור הפתוח מתכווץ ומתרחב לרצוני. השושנה הנפתחת בזמן שאני מוציא את האגרוף, מטריפה את חושיי.

אנחנו עוברים לסלון. הוא נשכב על כורסת הטלוויזיה ואני אוזק את רגליו באזיקי עור. משחיל חבל עבה בין האבזמים ומותח את רגליו המפושקות כלפי מעלה וקושר את החבל למתכת המעטרת את מסעד הכורסא. אני מחדיר את כל היד. לאט ובבטחה. הוא פוער את ישבנו לקראת כף ידי השנייה, שזה עתה סיימה להצליף בעוצמה על אשכיו. הן מרחיבות את הפתח ומשתלבות בתוך החור הפעור, המתמסר להנאותיי.

אני שולף את הידיים. הוא ניגש למיטה ומשתרע למנוחה. אני מתקלח וחוזר לחדר. מדליק סיגריה ומהרהר על המפגש הבא.

מלכת הלילי​(אחר)
לפני 20 שנים • 10 במאי 2003
מלכת הלילי​(אחר) • 10 במאי 2003
נויבוי....'אני מדליק משואה זו לתפארת מדינת הבדס"מ על שיש לה בן כמוך'. ...
ואני מדליקה משואה זו לכבוד זה שאתה חלק מהקהילה הזו..ולמען תפארת הכלוב..
אוחחחחחח איזה תאור מושלם,מחטים אוחחחחח
אהבתי!!
נאירם​(שולט)
לפני 20 שנים • 11 במאי 2003
נאירם​(שולט) • 11 במאי 2003
[b]אההה!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

שמישהו יזמין אמבולנס ומהר!!!

אני מת! אני מת! ניו, הרגת אותי פה!!!
אז נכון, שלחת אזהרה, אבל לא הצבת שילוט מתאים ולא הזמנת חובשים לטפל בכל מי שעכשיו צריך "טיפול" אחרי הדבר הזה!!!
תגיד לי, אתה בסדר? ככה באמצע היום?
אני מת ממך...

טוב רגע... הולך "להרגע " וכבר חוזר....

(אתה לא נורמלי...!)

נאירם.
נאירם​(שולט)
נאירם​(שולט) • 11 במאי 2003
חזרתי. בזבוז משווע של KY.

טוב, עכשיו כשאני בדוק, פרוק ונצור אפשר להתייחס.

ניו-
במילה אחת- נפלא!
בשתי מילים - מדהים ונפלא !

קודם כל, אני חושב שמגיע לך מזל טוב. בעולמנו הצר 13 מפגשים הם כבר מערכת יחסים icon_smile.gif
התאורים הכל-כך חיים שלך, השפה... המילים שאתה בוחר להשתמש בהן... תענוג צרוף....
גם משחקי המילים:
ציטוט:
המקבלות את התחושה בסבר ייחום נאה

לא נעלמו מעיני... אומן!

טוב, אני לא אצטט כל מה שאהבתי כי אחרת זה יהיה פשוט להעתיק את כל ההודעה, אבל אני המום מאיך שהצלחת, למרות שמחטים הן לא הקטע שלי, לגרות אותי ככה... קוסם! פשוט קוסם.

כמו כוס מים לאיש צמא. תודה, ניו יקירי.

נאירם.
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 11 במאי 2003
[quote]כמו כוס מים לאיש צמא. תודה, ניו יקירי.

נאירם.

ציטוט:

שמישהו יביא לי כוס מים בבקשה !

אדם יקר,
כל מילה שלך טעונת רגש ותשוקה, מעירה כל תא מתאי גופי ומוחי , כאילו לפתע חזרו לתפקד כל
אותם הדברים החבויים שאיתם נולדים ושוכחים בהמשך...להתנתק רגע מכל השטויות
שעברו עליי היום ופשוט...לקרוא ולרחף...
מצפה לסיפור הבא בכליון עיניים !
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 11 במאי 2003
ולמה הציטוט הוא לא על מה ששמתי אותו ??? (שמתי על המשפט שנאירם כתב...ויצא על
מה שאני כתבתי...) icon_question.gif
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 11 במאי 2003
וואוווווווווו
ניו כמה התגעגעתי לסיפורים.
אתה יודע.....זה סיפור מעט שונה יש בו,רגש? אהבה?

אהובי,למות מחירמון.............
הזכרת לי מעט,מה אני עשיתי ביום העצמאות.....

תגיד לי,אולי אני אהיה המנורה שם בפינה בפעם הבאה שתהייה איתו?
תחשוב על זה,מה.

}{