בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשנשים רוצות להיות לבד..((-: (תמונות לשבת כולל waterbondage)

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 7 בנוב׳ 2003

כשנשים רוצות להיות לבד..((-: (תמונות לשבת כולל waterbondage)

infinite​(נשלטת) • 7 בנוב׳ 2003

infinite​(נשלטת)
אור יקרה ,תהני !
תודה ונשיקות
}{

נ.ב - הwaterbondage הוא חלק מטריף לדעתי , אם מבצעים כזה בסשן . יש לי פחד ממים מאז שאני קטנה ותמיד היה ,אז אולי זה מטריף דווקא בגלל שזה נראה לי משהו על גבול הסכנה. (צורך פנימי להתגבר על הפחד אולי ? (-: ) .
אבל האמת - מים הוא משהו שקשה לסמוך עליו...אני סומכת בעיניים עצומות על גבירתי לדוגמא ,אבל ממים אני כן אירתע רק בגלל העובדה שמים זה משהו שנאחנו לא שולטים עליו לדעתי... אפשר להחנק גם מבליעה של טיפה מים ואפשר לעבור את זה בכיף . בקיצור זה נראה לי משהו דיי מסוכן ,אבל כמו תמיד - מרתק ומחרמןןןןןן (-:
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 7 בנוב׳ 2003
אני מאוד מסכימה עם הנ.ב. שלך icon_biggrin.gif

וגם עם החלק שמחייב זהירות קיצונית כאן.

אבל ניתן גם להשתמש במסיכה עם שנורקל שמאפשרת לשפחה לראות בדיוק מתי הגבירה עומדת לחסום לה את האוויר. נראה לי שזה יעלה בהרבה את סף הריגוש של השפחה הזו....

אוף... אני חייבת לבצע דבר כזה icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
infinite​(נשלטת)
אור צודקת ,מסיכה עם שנורקל זה פתרון מעולה גם לדעתי וחוץ מזה - הרי כל חסימת אוויר היא מסוכנת למעשה ויש לנהוג מאד בזהירות בכל מצב כזה . המסיכה גם נותנת משהו נוסף -
כמו שיש דברים שמביאים את הריגוש המקסימלי כאשר הם באים בהפתעה , דווקא זה נראה לי מסוג הדברים שמרגשים ומחרמנים יותר כשכן יודעים מה הולך להיות .המ...אם יחסמו לי את האוויר עם מים פתאום ,חחח נראה לי שאני אמות (באסה) , אבל אם גבירתי תודיע על כך בחגיגיות ,כמו לדוגמא "קחי אוויר זבל ,יש לך עוד חצי דקה לומר לי תודה על זה שאת נושמת .." icon_razz.gif
זה יירגש ויטריף אותי לגמרי ...המתח הזה , הפאן המנטלי שבזה - חזק הרבה יותר אפילו מכל אלמנט הפתעה או אי ידיעה של ההולך לקרות. (-:
זה מגניבבבב
infinite​(נשלטת)
גבירתי , רשמתי לפניי ,לקחתי לתשומת ליבי icon_wink.gif
בiני
לפני 20 שנים • 8 בנוב׳ 2003
בiני • 8 בנוב׳ 2003
אינפי
תיסלם על ההשקעה icon_smile.gif
מאגרי התמונות הבלתי נדלים שלך מפליאים אותי כל פעם מחדש

}}{{