סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנהלות בסביבה טבעית

דוגמנית לשעבר
לפני 15 שנים • 9 בדצמ׳ 2008

הבהרה והרגעה

דוגמנית לשעבר • 9 בדצמ׳ 2008
אני לא מדברת כלל על ניסיון לגרום למישהי לעשות משהו שלא מרצונה.
אני בסך הכל שאלתי האם לדעתכם אנשים שנמצאים בסיטואציה הזו כנשלטים או נשלטות - נסחפים מתוקף תפקידם המשרת כביכול למקומות שהם מעבר לתפקידם והאם לדעתכם זה מקרי או לא. חלילה וחס לנצל מעמד תעסוקתי לשם כך.
למרות שאני יודעת שזה כן קורה בעיקר בסקטור הפרטי. לכן ביקשתי דוגמאות גם לכך וגם לכך ושאלתי האם לדעתכם, זה מובנה וטבעי לנוכח אישיותן או אישיותם שלאותם נסחפים או לא

למעלה
דני בוי

Re: הבהרה והרגעה

דני בוי • 9 בדצמ׳ 2008
המלכה ויקטוריה כתב/ה:
אני לא מדברת כלל על ניסיון לגרום למישהי לעשות משהו שלא מרצונה.
אני בסך הכל שאלתי האם לדעתכם אנשים שנמצאים בסיטואציה הזו כנשלטים או נשלטות - נסחפים מתוקף תפקידם המשרת כביכול למקומות שהם מעבר לתפקידם והאם לדעתכם זה מקרי או לא. חלילה וחס לנצל מעמד תעסוקתי לשם כך.
למרות שאני יודעת שזה כן קורה בעיקר בסקטור הפרטי. לכן ביקשתי דוגמאות גם לכך וגם לכך ושאלתי האם לדעתכם, זה מובנה וטבעי לנוכח אישיותן או אישיותם שלאותם נסחפים או לא

למעלה

אני מאמין שגם שולט בתפקיד המנהל וגם נשלט בתפקיד העובד בסיטואציות כאלה צריכים להזהר לא לערבב בין הדברים ולעשות זאת בצורה מאד עדינה ולפי תגובות הצד השני להתנהל בהתאם.
אצלי אני זוכר שניסיתי במקרים בודדים להיות נחמד יתר על המידה עם מנהלות מסויימות בין אם ישירות או עקיפות ואומנם אולי זה מצא חן בעיניהן אבל מחמת המבוכה או האי נעימות לא ניצלו מצב זה ובטח לא פירשו זאת ככניעה או רצון להיות מנוצל, אלא כנחמדות ואדיבות מיוחדת ולרוב ידעו את הגבול לומר לי זה בסדר מותק לא תודה או נחמד מצידך אבל אין צורך.
אולי יש נשים בין אם מלכות סאדו או סתם נשים מפונקות ונצלניות קצת שכן היו קוראות את הצד השני בסיטואציה כזו ובוחנות את הגבולות אט אט, בטח לא היו מורידות אותו ישר על ארבע אם בכלל היו מורידות.
אבל אם סוג פנטזיה כזו מתגשמת, זה יכול להיות נהדר .
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 9 בדצמ׳ 2008
מה הסבירות מבחינה סטטיסטית ש 3 הנשים או אפילו אחת מהן הינה נשלטת
כנועה וצייתנית בנשמתה? סיכוי קלוש מאד, לא בלתי אפשרי, אבל בספק רב.
ביכולתך לגשש בזהירות, הן בשיחה סתמית והן בציוויים לבצע פעולות שונות
על מנת להתרשם מהתגובה ומרמת הצייתנות, אבל לא תדעי אם הצייתנות
נובעת מבפנים או עקב יחסי מרות.
נראה שזהו מעין אתגר עבורך לשעבד את אחת הנשים הכפופות לך ממילא...

לדעתי לא רצוי לערב א/נשים ממעגל העבודה בקשר אינטימי, גם לא לפלירטוט או רומן ונילי
הכולל יחסים, לרוב זה לא נגמר טוב, מה גם שיש מיליון אנשים מחוץ למקום העבודה.
כאן בכלוב יש המון נשלטות שכבר באות עם הכניעה והצייתנות בילט-אין, ודאי
תימצא האחת שתתאים לך.
DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}

Re: התנהלות בסביבה טבעית

המלכה ויקטוריה כתב/ה:
שלום לכולכן.
רציתי לשאול, האם מישהי מכן התנסתה בצורך שקים לכל הפחות אצלי, לממש את הרצון לשליטה גם מחוץ לחיים האישיים. אתן דוגמא, יש לי שתי מזכירות במסגרת עבודתי.
הן בשמחה מכינות לי קפה ואני מאוד נהנית מזה. אחת מהן אפילו משדרת הרבה כניעה כשהיא מתייצבת בבוקר בפני ומציעה לי זאת ואף מגישה, ואני צריכה להתאפק ממש חזק כדי לא לתת לה הוראות נוספות שיגרמו לי עונג (ואולי גם לה) למשל לכרוע ברך או לפנות אלי רק ב"גברתי" או הוראות אחרות פחות בולטות אבל שמטרתן להסב לי עונג מכניעתה. מה דתעכן? האם נתקלתן בכך? אני מפנה את שאלתי גם לנשלטות, כמו כן למעשה אני נמצאת באותה סיטואציה מול עוזרת הבית שלי, היא בטבעה אשה כנועה, ורואים זאת עליה, אז היא כבר פונה אלי רק בגברתי, מקפידה לא לשבת בנוכחותי וכמובן מגישה לי קפה אם אני נמצאת - לפי הוראה, אך אני מתלבטת האם ניתן להמשיך הלאה. מה דעתכן? האם נתקלתן בכך? אשמח לשמוע מנסיונכם !

אם לא תנסי לא תדעי icon_smile.gif
כמובן שיש בזה אלמנט של סיכון.
אולי תמצאי עצמך ללא כל קפה כלל icon_wink.gif