שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

רציתם דנג'ן?

קטסטרופה{Adonai}
לפני 15 שנים • 6 בדצמ׳ 2008

רציתם דנג'ן?

קטסטרופה{Adonai} • 6 בדצמ׳ 2008
קיבלתם אותו אמש ובגדול.
בלימיט.

מאז סגירת הדנג' לא היתה מסיבה שהזכירה והכילה אנשים רבים מוותיקי הדנג'ן.
המוסיקה של טיש, החבר'ה הוותיקים שהחלו לנהור, האווירה האפלה, השרות של הצוות.
כל אלה חברו יחד לערב שבאמת היה בלתי נשכח והזכיר מאוד את המסיבות ההן שכל כך אהבנו.

עזבו אתכם מלונה פרקים ופיות, יש לנו דנג'ן והוא שם.
בנו לימיט.
immortal​(נשלטת){MrMiller}

Re: רציתם דנג'ן?

immortal​(נשלטת){MrMiller} • 6 בדצמ׳ 2008
קטסטרופה כתב/ה:
קיבלתם אותו אמש ובגדול.
בלימיט.

מאז סגירת הדנג' לא היתה מסיבה שהזכירה והכילה אנשים רבים מוותיקי הדנג'ן.
המוסיקה של טיש, החבר'ה הוותיקים שהחלו לנהור, האווירה האפלה, השרות של הצוות.
כל אלה חברו יחד לערב שבאמת היה בלתי נשכח והזכיר מאוד את המסיבות ההן שכל כך אהבנו.

עזבו אתכם מלונה פרקים ופיות, יש לנו דנג'ן והוא שם.
בנו לימיט.

כמה שאתה צודק.
היה מעולה.
D M Dogy​(מתחלף)
D M Dogy​(מתחלף) • 6 בדצמ׳ 2008
במקרה הכינותי מראש מצלמה
תמונות מהמסיבה יעלו בימים הקרובים
יש למה לחכות!!!!
freak_on_a_leash​(נשלט)
freak_on_a_leash​(נשלט) • 6 בדצמ׳ 2008
אני במקרה שייך לקהל שמגיע גם לספייס וגם ללימיט ונהנה משני המקומות על היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, ואני באמת באמת לא מבין למה הודעה שבאה להחמיא למסיבה של ליין אחד הייתה חייבת להכיל עקיצה על הליין השני.
אני חושב ששני הליינים לא מהווים סיכון אחד לשני, הם בעלי אופי שונה וסך הכל מרחיבים את האפשרויות לבילוי במסגרת ובסיגנון שאנחנו אוהבים, ושאם הייתה קצת יותר מחשבה ופחות אגו אולי היה אפשר לראות שיתופי פעולה שהיו עושים רק טוב לכולם (סתם מחשבה, מי שמגיע לערב בר בשני בלימיט מקבל תלוש למשקה חינם בספייס... יעזור להרים את ימי שני שיש בהם המון פוטנציאל שלא קורה) דרך פירסום צולב, ובכלל, לא להגיע למצב שיש לכאן או לכאן.
אולי יש מאחורי הקלעים יריבויות אישיות ועסקיות שאני לא מודע אליהם, אני סך הכל מגיע מהצד של הבליינים, אבל בתור מי שזוכר את התקופה שבה מסיבת קהילה הייתה עשרים איש שנפגשים באיזה מקום הזוי למדי (כמו מסעדה בוכרית בדרום תל אביב, ומי שזקן זוכר) מעודד כל סוג של פעילות.

זהו

קצת יותר ווייב טוב בבקשה

או.קי

רק רוצה לתקן את עצמי.

התגובה להערתו של קטה נועדה על מנת לחזק את טענתו שבאמת היה מעולה בלימיט, האנשים, האוירה, המוזיקה, הכל...

אין בי שום רצון להכפיש או לקטול את הליין השני של הספייס, בתור אחת שכן הייתה מגיעה למסיבות בחמישי, וכרגע לא יכולה בגלל אילוצים בשישי בבוקר.
אז נהנתי מאוד שם
ונהנת מאוד בלימיט,
ואני לא חושבת שצריך להרגיש שהאחד מגיע על חשבונו של השני, הרי האחד בחמישי, השני בשישי, מי אמר שצריך להגיע לאחד ולשני לא.
אם היה באפשרותי הייתי מבלה יומיים ברצף.
אפשר לבלות גם שם וגם פה בלי להכפיש אף אחד.
בסך הכל שני המקומות נועדו למטרה משותפת והיא ההנאה של כולנו.
bowdown.gif
D M Dogy כתב/ה:
במקרה הכינותי מראש מצלמה
תמונות מהמסיבה יעלו בימים הקרובים
יש למה לחכות!!!!

מקווה שיצאתי פוטוגנית icon_smile.gif
mind games​(מתחלפת)
mind games​(מתחלפת) • 6 בדצמ׳ 2008
לא הייתי אתמול וכבר הרבה זמן לא הייתי בנו-לימיט אבל -
דנג'ן היה רק אחד ואין שום דבר שיכול להיות כמוהו.
יכול להיות דומה קצת, להזכיר קצת, אבל כמוהו? בחיים לא.
היה לו את הקסם המיוחד שלו וגם החלקים הפחות יפים שלו היו
חלק מהקסם המיוחד שלו. קסם כזה אי אפשר לשחזר.
BlackMask​(מתחלף)

צודק

BlackMask​(מתחלף) • 6 בדצמ׳ 2008
freak_on_a_leash כתב/ה:
אני במקרה שייך לקהל שמגיע גם לספייס וגם ללימיט ונהנה משני המקומות על היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, ואני באמת באמת לא מבין למה הודעה שבאה להחמיא למסיבה של ליין אחד הייתה חייבת להכיל עקיצה על הליין השני.
אני חושב ששני הליינים לא מהווים סיכון אחד לשני, הם בעלי אופי שונה וסך הכל מרחיבים את האפשרויות לבילוי במסגרת ובסיגנון שאנחנו אוהבים, ושאם הייתה קצת יותר מחשבה ופחות אגו אולי היה אפשר לראות שיתופי פעולה שהיו עושים רק טוב לכולם (סתם מחשבה, מי שמגיע לערב בר בשני בלימיט מקבל תלוש למשקה חינם בספייס... יעזור להרים את ימי שני שיש בהם המון פוטנציאל שלא קורה) דרך פירסום צולב, ובכלל, לא להגיע למצב שיש לכאן או לכאן.
אולי יש מאחורי הקלעים יריבויות אישיות ועסקיות שאני לא מודע אליהם, אני סך הכל מגיע מהצד של הבליינים, אבל בתור מי שזוכר את התקופה שבה מסיבת קהילה הייתה עשרים איש שנפגשים באיזה מקום הזוי למדי (כמו מסעדה בוכרית בדרום תל אביב, ומי שזקן זוכר) מעודד כל סוג של פעילות.

זהו

קצת יותר ווייב טוב בבקשה

צודק, גם אני יוצא לשתי המסיבות, ואני רואה שעוד אנשים עושים את זה ונהנים - כולנו רוצים שהמסיבות ימשיכו להיות טובות ושאם יש משהו בהם שמזכיר את הדאנג'ן אז זה בדברים שדומים למסיבות הטובות שהיו שם.

קטסטרופה{Adonai}

הללו הללו

קטסטרופה{Adonai} • 6 בדצמ׳ 2008
מי הכפיש מה?
קטונתי מלהבין מה ללונה פרק ולפיות לבדסמ וקינקיות אבל לא זו היתה הכוונה.
הכוונה היתה שלא צריך שמות נושא מפוצצים בשביל להגיע לאווירה מיוחדת שהיתה קיימת בדנג'ן באופן טבעי.
לא יודע מה קורה בספייס, אני שומע שנחמד שם ושימשיכו ככה אבל הבעתי את דעתי על המסיבה בפרט ועל המקום בכלל ואני כותב על מה שראיתי ומה שחשתי.
אני עצמי מכיר את הדנג'ן מצויין, מכיר את האנשים שעשו אותו למה שהוא ורובם היו בלימיט אמש וזה מה שיצר את האווירה (בנוסף לטיש האגדית), זה מה שיוצר אווירה.
לא שפנפנות, לא פיות, לא מקפצות ולא צעצועים של ילדים.

הספייס כבודו במקומו מונח אבל עם כל הכבוד, אלה לא מסיבות בדסמ.
אלה מסיבות כיתה.
יש כאלה שאוהבים את זה ויש כאלה שלא.
אני לא.

זה הכל.
j25
j25
j25 • 6 בדצמ׳ 2008
חבר'ה...מגיע פירגון אדיר לטיש...
איזה מוסיקה מדהימה...שיר אחרי שיר פשוט היה מעולה...
גם הערב היה מושקע ויפה עם הרבה מותיקי הדאנג'ן.

ראוי גם לציין את המסיבה המושקעת שאייר עשה שהייתה ממש טובה...
כמו שאמרו כאן אנשים צריך לפרגן לאנשים שיוצרים לנו את הבילוי שאנחנו אוהבים.