צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנהלות בסביבה טבעית - שאלה לשולטים ונשלטות

דוגמנית לשעבר
לפני 15 שנים • 8 בדצמ׳ 2008

התנהלות בסביבה טבעית - שאלה לשולטים ונשלטות

דוגמנית לשעבר • 8 בדצמ׳ 2008
שלום
רציתי לשאול, האם מישהו מכם התנסה בצורך שקים לכל הפחות אצלי, לממש את הרצון לשליטה גם מחוץ לחיים האישיים. אתן דוגמא, יש לי שתי מזכירות במסגרת עבודתי.
הן בשמחה מכינות לי קפה ואני מאוד נהנית מזה. אחת מהן אפילו משדרת הרבה כניעה כשהיא מתייצבת בבוקר בפני ומציעה לי זאת ואף מגישה, ואני צריכה להתאפק ממש חזק כדי לא לתת לה הוראות נוספות שיגרמו לי עונג (ואולי גם לה) למשל לכרוע ברך או לפנות אלי רק ב"גברתי" או הוראות אחרות פחות בולטות אבל שמטרתן להסב לי עונג מכניעתה. מה דתעכם? האם נתקלתם בכך? אני מפנה את שאלתי גם לנשלטות, כמו כן למעשה אני נמצאת באותה סיטואציה מול עוזרת הבית שלי, היא בטבעה אשה כנועה, ורואים זאת עליה, אז היא כבר פונה אלי רק בגברתי, מקפידה לא לשבת בנוכחותי וכמובן מגישה לי קפה אם אני נמצאת - לפי הוראה, אך אני מתלבטת האם ניתן להמשיך הלאה. מה דעתכם? האם נתקלתם בכך? אשמח לשמוע מנסיונכם ! בפרט ממנהלים שיש להם מזכירות או כפיפות האם נתקלתם בכך, אשמח לשמוע דוגמאות וכנ"ל ביחס לעוזרות בית שהועסקו אצלכם
Homelander​(שולט)

אכן שאלה חביבה,

Homelander​(שולט) • 8 בדצמ׳ 2008
והתשובה היא בהחלט כן.
זה קורה לי מלא ותמיד אך ורק עם בנות-המין השני, משמע שזה בהחלט משהו הנוגע ביחסי-שליטה.

ראוי לציין שזה לא קורה לי דווקא במסגרות מעמדיות בהכרח- ז"א לא רק במצב של בוס ומזכירה וכד' אלא ברוב האינטראקציות שלי עם בנות המין השני.
לא שוא אני טוען תמיד שלפחות בחרה האנושית עד כה, לבנות הנטייה להיות כנועות... אני לא מדבר כרגע על נטייה טבעית (למרות שגם זה עניין שאני בהחלט יכול לעסוק בו בהקשר זה), אלא על נטייה שאולי נובעת מהמוסכמות החברתיות שהולות ומשתנות בימנו ולכן אנו רואים יותר ויותר נשים-בוסיות.

אבל בפועל אני מאמין ששינוי גדול בתחום לא יתרחש icon_smile.gif
Morticia

Re: אכן שאלה חביבה,

Morticia • 8 בדצמ׳ 2008
princeOFdream כתב/ה:
והתשובה היא בהחלט כן.
זה קורה לי מלא ותמיד אך ורק עם בנות-המין השני, משמע שזה בהחלט משהו הנוגע ביחסי-שליטה.

ראוי לציין שזה לא קורה לי דווקא במסגרות מעמדיות בהכרח- ז"א לא רק במצב של בוס ומזכירה וכד' אלא ברוב האינטראקציות שלי עם בנות המין השני.
לא שוא אני טוען תמיד שלפחות בחרה האנושית עד כה, לבנות הנטייה להיות כנועות... אני לא מדבר כרגע על נטייה טבעית (למרות שגם זה עניין שאני בהחלט יכול לעסוק בו בהקשר זה), אלא על נטייה שאולי נובעת מהמוסכמות החברתיות שהולות ומשתנות בימנו ולכן אנו רואים יותר ויותר נשים-בוסיות.

ואתה בהחלט מעודד אותו ותורם למצב ה"חרה" כפי שכתבת...

סלח לי בנאדם אבל כולך בן 23
תן לחיים עוד ללמד אותך משהו

כל הצורך הזה לשלוט באחרים כל הזמן הוא חולשה לשמה
וגם כאן יש לחזור ולציין
שכדאי, אפילו מומלץ, לשים את הגבול בין נטייה מינית לבין הטרדה

אם אני באה בבוקר ומציעה לבוסית הביצ'ית והמגעילה שלי
שאין לראות בהתנהגותה זו דוגמא למלכה
קפה
למשל
זה בעיקר אומר שאני עובדת מסורה
ובחורה נחמדה

זה ממש לא עושה אותי כנועה
ואם היא תנסה להוריד אותי על ארבע או לנצל את מעמדה כדי להשפיל אותי או לספק את צרכיה המיניים באיזושהי צורה
היא תצטרך להתמודד עם חתיכת תביעה

המשך ערב נעים אנשים
(זה בני אדם, כן?)
Devil's Angel

Devil's Angel • 8 בדצמ׳ 2008
Morticia כתב/ה:

וגם כאן יש לחזור ולציין

קפה
למשל
ובחורה נחמדה

ואם היא תנסה להוריד אותי על ארבע או לנצל את מעמדה כדי להשפיל אותי או לספק את צרכיה המיניים באיזושהי צורה

המשך ערב נעים אנשים
(זה בני אדם, כן?)

כן. בדיוק.
שליטה היא קודם כל היכולת לשלוט בעצמך.
Homelander​(שולט)

Morticia כתב/ה:
princeOFdream כתב/ה:
והתשובה היא בהחלט כן.

וגם כאן יש לחזור ולציין

קפה
למשל
ובחורה נחמדה

המשך ערב נעים אנשים
(זה בני אדם, כן?)

דבר ראשון, אני לא כתבתי שזה מצב "חרה", מילא אם הייתי כותב אז הייתי כותב 'חרא' ובמקרה ה'חמור' ביותר- חרא...
חרה, זו מילה בעברית, חבל שלא ניצלת את שנותייך ה'רבות' על אדמה זו כדי ללמוד את שפתך, אלא בזבזת אותן על הסקת מסקנות לא-כתובות מטקסטים שונים.

דבר שני, אני מוכרח לציין שהפתעת אותי (ומה שדוקא כן צפוי, זה שלא לטובה), בבהחלט ציפיתי שלפחות 'פמיניסטית' אחת או אחת שלא סגורה על נטייתה הBDSM"ית תקפוץ ותנסה להגן על בני-האדם מאותו רודן איום אשר מנסה לנצל אותם מינית... אבל לא ציפיתי שהיא תהיה בנוסף על הכל גם גברת 'מזדקנת' שאוהבת להתנשא ממרום-שנותיה... זו בהחלט עליית מדרגה.

דבר שלישי, אני מציע שתקחי רגע קטנטן מהחיים שלך לא צריך את כל השנים הרבות שעברת כבר, כדי להביט שוב במה שכתבתי, אם אחרי זה תדעי להצביע לי על איפה שדיברתי על צורך לשלוט באנשים כל הזמן והטרדות מיניות למיניהן, אז אולי אשקול לקחת רגע מהחיים ה'קצרים' שלי עד כה ולנסות להבין את סוד הניסיון הטמון אי-שם בגילך רב-השנים...

לילה טוב
Morticia
Morticia • 8 בדצמ׳ 2008
רק שלושת המשפטים הראשונים הופנו אליך מר חמור

השיפוט שלך אותי לקוי ומיותר

(פמיניסטית? מה?)

מסתבר שיש לך דעה מגובשת ודי שלילית עלי
צר לי

עוד צר לי אם נפגעת שככה התקפת

ומעבר לכך... icon_lol.gif

תהיה בריא, שא ברכה
בנאדם
...
(שולט! פששששש.....)
Homelander​(שולט)
Morticia כתב/ה:

(פמיניסטית? מה?)

צר לי

תהיה בריא, שא ברכה
בנאדם
...
(שולט! פששששש.....)

מעניין שה'חמור' הוא זה שניסה כמה שניתן לקחת את הודעתך ברצינות ולהגיב עליה ולא זו שכתבה הודעה שלמה בלי לדעת אפילו לנסח אותה כך שתהיה הפרדה בין פנייתה אל אחד ופנייתה אל השנייה...
אה נכון בעצם, את לא 'חמור' את אתון, עמך הסליחה.
אז רק בגלל שלמרות שאני דווקא כן התנסחתי בצורה ברורה, עדיין לא הבנת, אזכיר לך שכתבתי 'פמניסיטית או...' אבל לא מפתיע אותי שבתור מישהי שמתלונן על שיפוטי הלקוי, שוב הסקת מסקנות גלובאליות וטפשיות על אלו שאת מתכתבת עמם.

ואת יודעת מה הקטע היפה בכל הסיפור? שאפילו את לא הצלחת להתאפק מהשטות שכתבת על 'נפגעת, אז תקפת' וכל הבולשיט במתגונן הזה, כך שהיית חייבת להוסיף אחרי-זה איזה סמיילי צוחק.... לפחות ללעוג לעצמך את יודעת כמו שצריך.

(בת-אדם! פשששש...)
Morticia
Morticia • 8 בדצמ׳ 2008
princeOFdream כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

(פמיניסטית? מה?)

צר לי

תהיה בריא, שא ברכה
בנאדם
...
(שולט! פששששש.....)

מעניין שה'חמור' הוא זה שניסה כמה שניתן לקחת את הודעתך ברצינות ולהגיב עליה ולא זו שכתבה הודעה שלמה בלי לדעת אפילו לנסח אותה כך שתהיה הפרדה בין פנייתה אל אחד ופנייתה אל השנייה...
אה נכון בעצם, את לא 'חמור' את אתון, עמך הסליחה.
אז רק בגלל שלמרות שאני דווקא כן התנסחתי בצורה ברורה, עדיין לא הבנת, אזכיר לך שכתבתי 'פמניסיטית או...' אבל לא מפתיע אותי שבתור מישהי שמתלונן על שיפוטי הלקוי, שוב הסקת מסקנות גלובאליות וטפשיות על אלו שאת מתכתבת עמם.

ואת יודעת מה הקטע היפה בכל הסיפור? שאפילו את לא הצלחת להתאפק מהשטות שכתבת על 'נפגעת, אז תקפת' וכל הבולשיט במתגונן הזה, כך שהיית חייבת להוסיף אחרי-זה איזה סמיילי צוחק.... לפחות ללעוג לעצמך את יודעת כמו שצריך.

(בת-אדם! פשששש...)

ושוב, התנצלותי הכנה אם פגעתי בך באיזו צורה
תשתלט על עצמך!
חבל להכנס למלחמה
בשביל מה?

עולם יפה... תראה...

רוב מה שכתבתי לא התייחס אליך
ואתה קפצת... כמו...

לא צריך להעלב - מיותר
ואם כן - סליחה.
לא אהבתי את מה שכתבת ולא מסכימה עם הרוב אז הערתי לך שבגילך הצעיר
(חכם ובוגר כשתהיה)
תן לחיים ללמד אותך עוד קצת
זה נכון גם לבני 100
וגם לי באופן אישי
באותה המידה

ובאשר למה שכתבת אחרי ה"או..."
פשוט העדפתי לא להתייחס
כי זה היה תת רמה
שיפוט מטופש
ולא זכור לי שאי פעם אירחתי אותך אצלי במיטה
...

מה גם שאני בענייני השלום
לא המלחמה
חבל
אז צחקתי, כן - זה היה מיותר ומטופש.

כל טוב בנאדם
שא ברכה
icon_cool.gif
Homelander​(שולט)
ושוב, התנצלותי הכנה אם פגעתי בך באיזו צורה
תשתלט על עצמך!
חבל להכנס למלחמה
בשביל מה?

עולם יפה... תראה...

רוב מה שכתבתי לא התייחס אליך
ואתה קפצת... כמו...

לא צריך להעלב - מיותר
ואם כן - סליחה.
לא אהבתי את מה שכתבת ולא מסכימה עם הרוב אז הערתי לך שבגילך הצעיר
(חכם ובוגר כשתהיה)
תן לחיים ללמד אותך עוד קצת
זה נכון גם לבני 100
וגם לי באופן אישי
באותה המידה

ובאשר למה שכתבת אחרי ה"או..."
פשוט העדפתי לא להתייחס
כי זה היה תת רמה
שיפוט מטופש
ולא זכור לי שאי פעם אירחתי אותך אצלי במיטה
...

מה גם שאני בענייני השלום
לא המלחמה
חבל
אז צחקתי, כן - זה היה מיותר ומטופש.

כל טוב בנאדם
שא ברכה
icon_cool.gif
[/quote]

מעניין שלאנשים פה יש זיכרון סלקטיבי ויכולת השלכה מעצמם על אחרים פשוט מופתית...
אני זוכר את הכינוי שלך בכמה וכמה נושאים ובניהם גם מס' לא מבוטל של נושאים בהם הסברתי לכולם שאנו בעולם וירטואלי ושזה לא משנה באמת כמה אנשים ינסו או לא, אני לעולם לא אפגע מהם.

אי לכך ובהתאם לזאת, התנצלותך (כנה ככל שתהיה) כמובן מתקבלת בברכה...
לא ציפיתי שתסכימי איתי ולרוב אני מצפה שלא יסכימו איתי פה.
אבל אין ולא יהיה כאן שום קשר לגיל כזה או אחר (גילך למשל, לא מעניין אותי כהוא-זה..)
אז אם את רוצה להביע אי-הסכמה, תביעי אותה חפה מסטיגמות.

ובאשר לכל עניין השלום הזה (שלדידי הוא ברובו התחסדות צדקנית וצבועה), לרוב זה בא עם אהבה חופשית וכאלה, אז למה בעצם לא הזמנת אותי למיטתך?..
סתם, אל תקחי אישי.

שאי את עול שנותייך בברכה.
וכן, זה אכן היה מטופש
Tame
לפני 15 שנים • 9 בדצמ׳ 2008

Tame • 9 בדצמ׳ 2008
princeOFdream כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
princeOFdream כתב/ה:
והתשובה היא בהחלט כן.

דבר ראשון, אני לא כתבתי שזה מצב "חרה", מילא אם הייתי כותב אז הייתי כותב 'חרא' ובמקרה ה'חמור' ביותר- חרא...
חרה, זו מילה בעברית, חבל שלא ניצלת את שנותייך ה'רבות' על אדמה זו כדי ללמוד את שפתך, אלא בזבזת אותן על הסקת מסקנות לא-כתובות מטקסטים שונים.

לא שמתחשק לי כל כך להיכנס לעניינים אבל 2 דברים
1) תכלס אחי רצית לרשום "בחברה האנושית" והתפלקה לך ה"ב" אז מה קשור "חרה זו מילה בעברית"? לא שצריך לתפוס אותך על התפלקויות מקלדת אבל אתה אמור לדעת מה כתבת..

2) אני לא חושב שיש "נטייה" בחברה האנושית לנשים להיות כנועות, יש חינוך שוביניסטי מגמתי ודוגמטי שמבנה את החברה שלנו ככה כבר הרבה מאוד שנים ועובדה שכיום קיימת התקדמות לקראת שוויון (יש מאמר מצויין בנושא בפורום "לא קשור" - מומלץ)
ואגב כל זה בלי קשר לעובדה שאנחנו בפורום שליטה גברית, זה שיש נשים נחמדות שלהיות כנועות עושה להן את זה לא אומר שום דבר על תפקידי האישה בחברה. לא לערבב בדסמ עם מגדר (מקדים תרופה למכה).

יאללה תחזרו לעניינים.

נ.ב
למלכה ויקטוריה - נשמע מגרה ומחרמן ויכולה להתפתח פה אחלה פנטזיה ואולי אפילו פנטזיה מוגשמת, אבל כל ניסיון שלך או חתירה לכיוון הזה זה הליכה על הגבול הדק שבין חיזור להטרדה מינית אז ממליץ לך לנהוג בזהירות. מאחל לך גם בהצלחה ואם יתפתח משהו נשמח מאוד לשמוע את הפרטים העסיסיים icon_smile.gif