בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דילמת גילשר

אחותופל
לפני 15 שנים • 29 בדצמ׳ 2008

המלצה

אחותופל • 29 בדצמ׳ 2008
הייתי ממליצה לך אם כך לבדוק את אופציית הנשלט.
כי נשמע שזה מה שאתה תמיד מחפש - את המאבק, את ההכנעה ובעיקר את הרצון למצוא חן בעיני מישהי - הרי אתה משקיע זמן ומאמץ בלהתחבב על מישהי (וטוען שאתה באמת אדם נחמד ואדיב). ואז ברגע שהיא "נופלת ברשת" יורד לך ממנה.

אז להתחלף קצת ולבדוק מה קורה לך בצד השני יעשה לך רק טוב לדעתי - כי כך אתה תרצה עדיין בחברתה של אישה, תרצה להתחבב עליה (ואם היא תכלכל את מעשיה בתבונה) אך לא ממש תצליח. ותוכל לשמר את תחושת הכמיהה.
זה יהיה בעיני מקום טוב לבדוק מה קורה לך שם ברגעים הללו - של הרצון שלך ושלה והביטוי שלו.

וידוע כבר שסדיזם ומזוכיזם זה שתי פנים של אותו הדבר (אני לפחות מסכימה עם הטענה הזו. יודעת שיש כאלו שלא) -למי באמת אתה רוצה לגרום כאב? את הכאב של מי אתה מרגיש? מה זה המקום הזה שמחפש להרגיש דברים בעוצמה ובכאב כאלה גדולים? אני חושבת שכל השאלות האלו - זה דברים שההתחלפות הזו תוכל אולי לענות עליהן. ואפילו אם זה לא מה שאתה אוהב, חושבת שחקירה פנימית זה תמיד דבר טוב.

ובניגוד למה שאתה חושב, מאוד מסכימה עם קודמותיי בשרשור שטענו כי התסמין שתארת מעיד על מחסור באהבה עצמית (זה בסיסי . ככל שתקדים לקבל זאת - כך ייטב)

טוב, טוב... יודעת שהרגע המלצתי לגילשר הידוע לשמצה להישלט, לאדם שיכול להעביר סדנאות בסדיזם פסיכוטי טהור, מרושע ומזוקק, ואולי זה לכשעצמו קצת הזוי... אבל באמת באמת נראה לי שזה יכול לעזור...
Morticia

Re: המלצה

Morticia • 29 בדצמ׳ 2008
אחותופל כתב/ה:
הייתי ממליצה לך אם כך לבדוק את אופציית הנשלט.
כי נשמע שזה מה שאתה תמיד מחפש - את המאבק, את ההכנעה ובעיקר את הרצון למצוא חן בעיני מישהי - הרי אתה משקיע זמן ומאמץ בלהתחבב על מישהי (וטוען שאתה באמת אדם נחמד ואדיב). ואז ברגע שהיא "נופלת ברשת" יורד לך ממנה.

אז להתחלף קצת ולבדוק מה קורה לך בצד השני יעשה לך רק טוב לדעתי - כי כך אתה תרצה עדיין בחברתה של אישה, תרצה להתחבב עליה (ואם היא תכלכל את מעשיה בתבונה) אך לא ממש תצליח. ותוכל לשמר את תחושת הכמיהה.
זה יהיה בעיני מקום טוב לבדוק מה קורה לך שם ברגעים הללו - של הרצון שלך ושלה והביטוי שלו.

וידוע כבר שסדיזם ומזוכיזם זה שתי פנים של אותו הדבר (אני לפחות מסכימה עם הטענה הזו. יודעת שיש כאלו שלא) -למי באמת אתה רוצה לגרום כאב? את הכאב של מי אתה מרגיש? מה זה המקום הזה שמחפש להרגיש דברים בעוצמה ובכאב כאלה גדולים? אני חושבת שכל השאלות האלו - זה דברים שההתחלפות הזו תוכל אולי לענות עליהן. ואפילו אם זה לא מה שאתה אוהב, חושבת שחקירה פנימית זה תמיד דבר טוב.

ובניגוד למה שאתה חושב, מאוד מסכימה עם קודמותיי בשרשור שטענו כי התסמין שתארת מעיד על מחסור באהבה עצמית (זה בסיסי . ככל שתקדים לקבל זאת - כך ייטב)

טוב, טוב... יודעת שהרגע המלצתי לגילשר הידוע לשמצה להישלט, לאדם שיכול להעביר סדנאות בסדיזם פסיכוטי טהור, מרושע ומזוקק, ואולי זה לכשעצמו קצת הזוי... אבל באמת באמת נראה לי שזה יכול לעזור...

בגדול אני נוטה להסכים עם כל מה שכתבת
{וכן, אני הייתי הראשונה ששמה את הצד המזוכיסטי על המטבע הסדיסטית הזו. כל מי שיש בו חוש חמלה ואמפתיה מפותחים מבין את זה בשניה. חרבות לרוב הן מסוג פיפיות... ואופייניות לכנועים...}

אכן מחסור באהבה עצמית יכול להוות גורם די ברור לעניין
גם עם זה אני נוטה להסכים
אבל בדיוק כאן חרה לי מה שכתבת

יש איזה קיבעון לגבי שולט/נשלט שלא צריך להתיישב אוטומטית על שולטות, בוודאי
וחבל שדווקא את לא נותנת עליו את הדעת

האם שולטת היא אישה קרה המגיבה בחוסר עניין לתחינותיו של עבד שאין בה שום רצון בו?
אולי בתוך משחק או סשן מוזמן וקצוב בזמן
{אולי בתשלום? איך באינטימיות אותנטית וכנה?}

מי אמר שמלכה לא אוהבת את הסאב שלה?
אולי שולטת היא דווקא האישה שתלמד אותו לאהוב ולהפסיק לכאוב?

{ואני מאלו שמתעקשות תמיד להזכיר ש-S&M זה רק צמד אחד מהשלושה המרכיבים את ראשי התיבות BDSM ולא כולנו בענייני הכאב...}

לילה טוב
icon_cool.gif
אחותופל
אחותופל • 29 בדצמ׳ 2008
מורטישה,
לא העליתי שום טענה לגבי שולטות בכלל, אלא לגבי השולטת שתתאים אולי לגילשר לפי הרעיון המופרע שלי. (ברור שיש שולטות שאוהבות את הסאב שלהן וכו' וכו')
הכל כמובן עניין של התאמה, לכל נשלט השולטת המתאימה לו ולכל שולטת הנשלט המתאים לה.
אני חושבת שההתאמה צריכה להיעשות על בסיס השקעת המאמץ או יותר נכון חוסר ההשקעה במאמץ בקשר:
למשל מי שיודעת שהיא רוצה התעללות קיצונית, אכזרית וחסרת התחשבות במיוחד - כדאי לה ללכת על גילשר (כך זה נתפס אצלי, אני מתנצלת מראש אם זה לא נכון).

כך גם מי שרוצה שולטת שתישאר בלתי מושגת, שלא תפגין אהבה לסאב, או חום, אלא רק זלזול והשפלה - אני מניחה שיש שולטת כזו גם איפשהו - בדיוק כמו שגילשר הוא סוג של שולט שכזה, שעד כמה שאני מבינה, די נדיר במחוזותינו. הרי זה יהיה מוזר אם גילשר ילך על מישהי שתפגין כלפיו אהבה וחיבה - זה בדיוק הדבר שגורם לו להתהפך ולא לרצות! הוא צריך את הדחייה או לפחות את חוסר הרצייה ואני מניחה שלשולטת "חמה ואוהבת" יהיה קשה להעמיד פנים לאורך זמן... על כן הוא צריך מניאקית סדיסטית כמוהו שאשכרה תהנה מכאבו ולאמלל אותו.

בכלל, כל העניין הזה מזכיר לי את הסיפור בבלוג של גילשר על ההיא שהוא אהב כל כך ומשום מה לא יכל לשכב איתה למרות ששכבה עם כולם. זה נמשך חודשים! בניגוד ליחסיו העכשוויים שנמשכים שבועות במקרה הטוב ושעות במקרה הרע. (או להפך).

זה מה שאני המלצתי לגילשר - אפילו לא צריך להגיע לפן המיני - נראה לי שמה שכדאי לו לחוות - זה לפגוש את המקום שלו שרוצה ומשתוקק - ולבדוק מה קורה לו שם, מתי הוא מתהפך לו - פשוט לחקור אותו.
Morticia
Morticia • 29 בדצמ׳ 2008
icon_smile.gif

מקבלת את מה שאת אומרת
אפילו משועשעת
...

אז בעצם הוא צריך משרתת שצריכה משרת...
icon_lol.gif

את יודעת שהרבה פעמים זה נובע מפחד
ואהבה יכולה לענות מזוכיסט שכזה יותר מכל הצלפה...
זה בעצם הדבר שהוא הכי צריך ומתחנן אליו
רק לא יודע איך...

על זה כתבו את השיר הבא:

http://www.youtube.com/watch?v=1HRa4X07jdE

והפלפלים האדומים החריפים הוסיפו...

http://www.youtube.com/watch?v=ihP_6Zv9JwI

צריך לפעמים להכנס לעובי הקורה ולחפש אוצרות במעמקים...
לא חייבים
icon_biggrin.gif
Mooooon

הנה התרומה שלי לפתרון בעיותיך החמורות

Mooooon • 29 בדצמ׳ 2008
גילשר, הנה האיבחון שלי -
יש לך דחף מיני נמוך. אתה מפצה עליו במשחקי שליטה ומציאת תירוצים מדוע לא בא לך.

לראיה –
מי שיש לו דחף גבוהה, השיקול אם היא רוצה עכשיו או לא הוא די משני אצלו. (השיקול העיקרי הוא האם היא מסכימה או לא ... )

המלצה שלי –
קח לך זמן לנוח. אתה יודע, לא חייבים לקיים יחסים כשלא רוצים.
עשה הפסקה של חודש, חודשיים או שנה.
אתה תראה שהכל יסתדר לך ושוב יהיה לך חשק ... גם כשהיא לא תרצה ...

בהצלחה !
gilsherr

Re: הנה התרומה שלי לפתרון בעיותיך החמורות

gilsherr • 29 בדצמ׳ 2008
IO moon כתב/ה:
גילשר, הנה האיבחון שלי -
יש לך דחף מיני נמוך. אתה מפצה עליו במשחקי שליטה ומציאת תירוצים מדוע לא בא לך.

לראיה –
מי שיש לו דחף גבוהה, השיקול אם היא רוצה עכשיו או לא הוא די משני אצלו. (השיקול העיקרי הוא האם היא מסכימה או לא ... )

המלצה שלי –
קח לך זמן לנוח. אתה יודע, לא חייבים לקיים יחסים כשלא רוצים.
עשה הפסקה של חודש, חודשיים או שנה.
אתה תראה שהכל יסתדר לך ושוב יהיה לך חשק ... גם כשהיא לא תרצה ...

בהצלחה !

אני רואה שאת מתחילה ליישם את המלצות קודמותייך?
א-דום​(שולט)

Re: דילמת גילשר

א-דום​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
ייש לי בעיה: ברגע שהיא רוצה אני כבר לא.
בפילוסופיה אפשר לקרוא לזה: דילמת הסדיסט או הפראדוכס ביחסי שליטה בהסכמה.

יש לי פתרון בשיטה הגורדית.
אם היא רוצה וזה גורם לך לא לרצות אתה כנראה סאדיסט. אם אתה סאדיסט, אין לך מקום בבידיאסאמ אלא, במקרה הטוב על ספת הפסיכולוג.
טעות נפוצה מאוד אך גם גסה מאוד היא לזהות סאדיזם כחלק מהבידיאסאמ.

לסאדיסט אין פרטנרים אלא קורבנות. ברור שסאדיסט לא יהנה מנשלט שמעוניין להיפך, חשוב לו שהוא לא יהנה.
זה ההבדל למשל בין אונס ל"פנטזיית אונס".
Morticia
Morticia • 29 בדצמ׳ 2008
אנחנו מתחילים שוב להתדרדר...

אנחנו לא! אנחנו לא!
...

{שמתם לב שלא רק אצלי השטיח אדום, אגב? icon_rolleyes.gif}

ואת ההבדל אגב, אני לא הבנתי.
אתה הבנת?
כי אתה נשמע כמו מדריך לאנס המתחיל
א-דום​(שולט)
לפני 15 שנים • 30 בדצמ׳ 2008

Morticia

א-דום​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2008
R U Talking to me?
כי אם לא הבנת אז מה אני יכול לעשות. אני לא יכול ללמד הבנת הנקרא מרחוק icon_wink.gif
מה הקשר בין מה שכתבתי לאונס?
אין קשר.
אנס הוא סאדיסט.
דומים אמיתיים עושים מה שהם עושים בטוח שפוי ובהסכמה.
ולכן הם לא אנסים.
מי שאונס מקומו לא כאן. וכל מי שנהנה מסבלו של הפרטנר.
Morticia
לפני 15 שנים • 30 בדצמ׳ 2008

Re: Morticia

Morticia • 30 בדצמ׳ 2008
א-דום כתב/ה:
R U Talking to me?
כי אם לא הבנת אז מה אני יכול לעשות. אני לא יכול ללמד הבנת הנקרא מרחוק icon_wink.gif
מה הקשר בין מה שכתבתי לאונס?
אין קשר.
אנס הוא סאדיסט.
דומים אמיתיים עושים מה שהם עושים בטוח שפוי ובהסכמה.
ולכן הם לא אנסים.
מי שאונס מקומו לא כאן. וכל מי שנהנה מסבלו של הפרטנר.

כן, קראתי עכשיו מה שכתבת באלפוני ושם אכן היית הרבה יותר ברור...
שמחה שגם ענית כאן
נראה לי שאתה יכול ללמוד ניסוח ברור מקרוב
וזה טוב
icon_cool.gif