לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 19 בינו׳ 2009
מלך הארץ​(לא בעסק) • 19 בינו׳ 2009
תיקון:

בישראל יש סוג של אפרטהייד עפ"י חוק לא רק בענייני הגירה אלא גם בענייני נישואין וגירושין (מעמד אישי).

לדעתי הגיע הזמן לשנות (אך לא לגמריי לבטל) את החוקים בעניינים האלו. ויותר מכל חשוב שיהיו כאן נישואין אזרחיים.
מייפל​(לא בעסק)

Re: זה עבור יפי הנפש.....

מייפל​(לא בעסק) • 19 בינו׳ 2009
bael כתב/ה:
העתקתי מילה במילה את המייל שהגיע אלי:

ועכשיו תראו עד כמה הם הומאנים (ללא קטעים מזעזעים).....

I've seen many videos and photos , but this is by far the best description of Hamas ! This video was made not by Israelis , but by an Arab , a Palestinian who shows you who hamas really is !
Israel has been telling this to the world for years , but the world prefers to turn the deaf ear and blind eye to the sad truth !
Hamas against the Palestinians ! This is how they succeeded in being elected - by force !
Please watch the video , if you don't have 10 minutes to spend on it it's OK - the first 2-3 minutes are enough to understand .I am still shocked from what I've seen.

http://www.youtube.com/watch?v=7_OGhj43GAE

לא ברור מה בדיוק אתה מנסה להוכיח כאן ולמי אתה מנסה להוכיח את זה.
קראת כאן מישהו שמסנגר על החמאס? שאומר שהחמאס נחמדים והומאנים?
איך זה יכול להיות שאחרי 65 עומדים אתה עדיין לא מבין על מה מדברים כאן בשרשור הזה?
אולי תקרא שוב. ולאט.
נילי ונילי
נילי ונילי • 19 בינו׳ 2009
bael כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
מתוך האתר של עו"ד שמאי לייבוביץ:

הדגל השחור ממשיך להתנוסס במלוא כיעורו מעל המבצע בעזה. מסתבר, לפי דיווח העיתון השמרני Times of London ולפי תמונות וסרטונים שנגישים לכולם, צה"ל מפגיז את עזה בפגזי זרחן (בכתבה תמונה חד-משמעית של חיילי צה"ל מטעינים את הפגזים האסורים) וע"פ הדיווחים מעזה, יש אזרחים רבים שנפגעו מכוויות זרחן. מה קורה לאוכלוסיה אזרחית שבאה במגע עם החומר הזה? כאב, סבל ועינויים שלא יתוארו. החומר הכימי של הפגז נשאר על העור ושורף אותו עד העצם. השימוש בפגזי זרחן על אוכלוסיה אזרחית, דהיינו שימוש בנשק כימי כנגד אוכלוסיה אזרחית, אסור לפי החוק הבינלאומי ומוגדר כפשע מלחמה. מדינת ישראל, למותר לציין, לא חתמה על פרוטוקול האמנה האוסרת שימוש בפגזים אלו (כי למדינת ישראל הכל מותר). אבל רוב מדינות העולם חתמו על האמנה, וחיילים המשרתים כעת בצה"ל צריכים להיות מודעים לכך שהם משרתים בצבא שעושה שימוש אסור בפגזים אלו. ישנו שימוש אחד בלבד שמותר, כאשר נמצאים בשדות פתוחים, הרחק מאוכלוסיה אזרחית, וזאת למטרת מיסוך עשן (בתור טנקיסט אני זוכר איך היינו עושים מיסוך עשן, אבל בלי פגזי זרחן, כשעוד היו חוקים בצה"ל והיו קווים אדומים). אבל התמונות והסרטונים מהמבצע בעזה מראים בבירור על הפגזת אזורים אורבניים בפגזים אלו, ומבתי-חולים בעזה מדווחים על נפגעים מכוויות זרחן הקורע את העור.

שקר !!! וחבל שזה רק רק עוד שקר דמגוגי של החלאות והמשת"פים שלהם.

תגיד, אתה באמת כזה תמים, או שאתה סתם אהבל? (באמת שואלת, לא בשביל להתנגח עכשיו)

צה"ל אפילו לא מכחיש שהוא לא משתמש בזרחן בעזה, הוא פשוט לא מתייחס לשאלה. דובר צה"ל פשוט הופך את זה לסוגיה משפטית אקדמית וטוען שמותר להשתמש בזרחן עבור פצצות מיסוך עשן. נו באמת.

גלי צה"ל מדווחים-
http://glz.msn.co.il/newsArticle.aspx?newsid=33938
רוטר מביא תמונות מצולמות-
http://rotter.net/forum/scoops1/18309.shtml
ותזכורת לכל התמימים- ישראל כבר הודתה בעבר שהשתמשה בפגזי זרחן במלחמת לבנון השניה-
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=780528

עכשיו בוא תפתח עוד הודעה באדום לוהט ותצווח כמו אהבל שאנחנו הצבא הכי מוסרי בעולם, טוב?

bael{בורדו בי}

אני מפסיק לשלם את אגרת הטלויזיה

bael{בורדו בי} • 19 בינו׳ 2009
אם הטלויזיה הלימודית לא לומדת מהם...אני מפסיק לשלם את האגרה

הינה...חינוך ראוי.

http://www.youtube.com/watch?v=gi-c6lbFGC4

הם כ"כ תמימים הילדים שלהם rffl.gif
bael{בורדו בי}

הינה רעיון....

מחר אני הולך לדבר עם המורה של הילדים שלי.....שתלמד הבהמה איך עושים הפעלה.
אם היא לא תקבל את הרעיון אני הולך לעשות את המופע בג'ימבורי הקרוב.

http://www.youtube.com/watch?v=xR8Tfd0i4lY

נ.ב.: אני מאוד אוהב את השרביט שהילדים מחזיקים.......כמו של מלכת אסתר

אוי, איזה נחת הם מביאים להורים שלהם...פשוט אושר.
מייפל​(לא בעסק)

Re: הינה רעיון....

מייפל​(לא בעסק) • 19 בינו׳ 2009
bael כתב/ה:
מחר אני הולך לדבר עם המורה של הילדים שלי.....שתלמד הבהמה איך עושים הפעלה.
אם היא לא תקבל את הרעיון אני הולך לעשות את המופע בג'ימבורי הקרוב.

http://www.youtube.com/watch?v=xR8Tfd0i4lY

נ.ב.: אני מאוד אוהב את השרביט שהילדים מחזיקים.......כמו של מלכת אסתר

אוי, איזה נחת הם מביאים להורים שלהם...פשוט אושר.

אז מה בדיוק אתה מנסה להגיד בדרכך השנונה והכה חיננית?
שמגיע לילדים האלה למות? להפוך ליתומים? להפוך לנכים? להישאר ללא בית?
נילי ונילי

bael כתב/ה:
שתלמד הבהמה איך עושים הפעלה.

כלומר, אתה גם מכניס פה לחמאס וגם מנצל את ההזדמנות כדי לכנות את המחנכת של הילדים שלך בשמות גנאי. מה שיפה פה, בכל הסיפור הזה, הוא שאתה טוען לעליונות מוסרית (גזעית? אתנית? מגדרית? לאומית? דתית?) כלשהי. על מי אתה מתנשא פה בדיוק?

קסם. פשוט קסם של בחור.
bael{בורדו בי}

נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:

כלומר, אתה גם מכניס פה לחמאס וגם מנצל את ההזדמנות כדי לכנות את המחנכת של הילדים שלך בשמות גנאי. מה שיפה פה, בכל הסיפור הזה, הוא שאתה טוען לעליונות מוסרית (גזעית? אתנית? מגדרית? לאומית? דתית?) כלשהי. על מי אתה מתנשא פה בדיוק?

קסם. פשוט קסם של בחור.

עליך.
תודה על המחמאה ולא תודה.........אני מעדיף לקבל כדור בראש מהאויבים שלי מאשר מחמאה ממך.
נילי ונילי

bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:

קסם. פשוט קסם של בחור.

עליך.
תודה על המחמאה ולא תודה.........אני מעדיף לקבל כדור בראש מהאויבים שלי מאשר מחמאה ממך.

האינסטינקט הראשון שלי היה להגיב ב: "אפשר לסדר את זה", אבל בטח היו חוסמים אותי בגין איום ברצח. ובצדק. בכל מקרה, אין לי ממש את הרצון או היכולת לאיים עליך.

כברירת מחדל, אם אתה לא בעד המחמאות שלי, קח עלבון, במקום-
אני חושבת שאתה איש מסוכן, אלים, טיפש, גזען וקצת דביל. אתה מסוכן לדמוקרטיה וחבל שתום, סת', זאלו ושאר כותבים בשרשור הזה לא עושים את הצעד הנכון ומגנים את הדיעות שלך גם כן.

bael{בורדו בי}

נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:

קסם. פשוט קסם של בחור.

עליך.

האינסטינקט הראשון שלי היה להגיב ב: "אפשר לסדר את זה", אבל בטח היו חוסמים אותי בגין איום ברצח. ובצדק.

אם אתה לא בעד המחמאות שלי, קח עלבון, במקום-
אני חושבת שאתה איש מסוכן, אלים, טיפש, גזען וקצת דביל. אתה מסוכן לדמוקרטיה וחבל שתום, סת', זאלו ושאר כותבים בשרשור הזה לא עושים את הצעד הנכון ומגנים את הדיעות שלך גם כן.

ואילו את חכמה יפה, אסטאטית ובכלל לא מתוסבכת ולשונך צחה ונקיה כתעלת שופכין ברפיח.
אין יותר טוב מלפול לבור שהכין לך גזען אלים ומסוכן.....

נ.ב: את מוזמנת לסדר את מה שרצית.....אבל לדעתי אף לשון של אישה לא תגע בך יותר (לא שכיום הן נוגעות בך)